Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

+46
mariaz_09
MARI_H
Admina
kitty_1973
danabarbu2007
MagdaMarin
MihaelaT
Dodo-pui
iuliana72
ileana cosanzeana
ivanoiuadela9
Nicoleta Irimescu
symos
fizicuta
denis21
Aghata
Savu Ramona
LYNDA
iulia sevcenco
serenita
violeta25
cld
Camy
carolina-bubulina
mykya
letho
Andata
elenaxx
CCristinaC
cris69
Lucia.BlueFlower
Maci
diana-s
mihaelavama
ladybird
norelif
adelina24
RamonaM
diada
Marry
amoni
Gianina4ever
betymi72
Uca
carmenco
firicel
50 participanți

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de RamonaM Mar 08 Mar 2011, 9:54 am

Asa ma bucur pentru toate cadourile, ca un copil. Am reusit sa fac poze, sper ca nu le-m incurcat...aseara o intrat sora mea in ele si na..."asta port eu"..."si asta"...si tot asa.

Multumesc din suflet tuturor ghioceilor...tuturor, pt ca va bucurati si sunteti fericite si ca aduceti primavara in sufletul vostru.

Acum:

Lucia, merci de bijuterii, foarte frumoase si deosebite, cum am ocazia sa ti le admir si live, ca sa zic asa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cristina, sunt superbe, lumanarea, suportul, ciocolata o sa mai astepte pana va fi devorata..la Sf. Pasti, toti ne uitam la ea cu jale. Cd-ul o sa-l ascultam mereu in masina, iar bijuteriile, bineinteles sora mea wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Norelif, foarte util cadoul tau, chiar util, nu aveam asa ceva, multumesc din suuflet
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asa fetelor, la posta, normal ca acolo le-am desfacut, sotul meu dupa ce le-a vazut zice: Se vede ca doamnele astea se ocupa cu lucru de mana de ceva timp...au ceva caracteristic la fiecare.

Eu abia de curand m-am pucat de mestesugarit si asta datorita voua...pot spune ca mi-ati schimbbat, oarecum viata.

Sper ca v-au placut cadourile mele, din suflet le-am facut.
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mar 08 Mar 2011, 10:13 am

Norelief,Ramona ce frumoase cadouri ati primit!Sa le purtati cu placere si iubite! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de violeta25 Mar 08 Mar 2011, 10:18 am

eu tot astept sa vad daca au primit si fetele mele cadourile flower si ma tot uit... sper sa ajunga azi ca-s puse de vineri si au avut ceva drum de facut, unul ajunge chiar iin judetul in care m-am nascut Smile
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 08 Mar 2011, 11:23 am

Ramona, ma bucur ca ti-au placut! Sunt facute cu drag si special pt voi! pupi
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de serenita Mar 08 Mar 2011, 11:31 am

eu nu am stiut de acest topic si nu m-am inscris Smile abia mi-a zis Lucia
serenita
serenita
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 172
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/12/2010

http://sapnaa-accesories.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Mar 08 Mar 2011, 11:37 am

Nu a mai primit nimeni un aviz de la Brasov? Letho a primit coletul.... deci ar fi trebuit sa ajunga si celalalt!
Daca pana diseara nu apare, scriu pm!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carmenco Mar 08 Mar 2011, 11:45 am

Si eu mai am de primit un cadou...il astept cu drag!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de iulia sevcenco Mar 08 Mar 2011, 11:55 am

eu vad ca doar o ghiocica a primit cadoul meu dar mai astept si azi sa vad daca ajunge si celalalt, si voi da pm sa mearga la posta sa vada, iar eu nu am primit nimic dar nu cred ca este vreo problema poate au fost puse mai tarziu, si apropo Letho ma bucur ca iti plac chestiile trimise de mine dar acum am vazut ca trandafirul rosu nu are frunze si stamine , vai ce rau imi pare ca nu am verificat inca o data dar am fost f ocupata si cu altele si am fost in graba Fetelor bucurati-va si fiti fericite toate , asta este urarea mea catre voi sunteti minunate !!! kiss
avatar
iulia sevcenco
helper
helper

Numarul mesajelor : 86
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/09/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Mar 08 Mar 2011, 11:59 am

Iulia... eu zic totusi sa mergi pe la posta sa vezi, ca poate ai primit deja ceva si tu nu sti.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de RamonaM Mar 08 Mar 2011, 12:03 pm

Dragutelor, un pic de rabdare, mai sunt fete care au pus mai tarziu cadourile, din varii motive, nu este nici o problema pana la urma daca tot o sa le primim
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Mar 08 Mar 2011, 12:06 pm

iulia, eu chiar insist sa mergi la posta sa intrebi Embarassed
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Uca Mar 08 Mar 2011, 12:13 pm

Iulia... si eu insist! Embarassed

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de LYNDA Mar 08 Mar 2011, 12:23 pm

La multi ani!
Fetelor, mamelor si viitoarelor mamici bucurati-va azi de ziua noastra !
Multa sanatate si fericire tuturor!
Vad ca inca nici un semn de la ghioceii mei care trebuiau deja sa primeasca cadourile de la mine..dar rabdare ...rabdare ...ca apare...eu sper azi sa ajunga ca le-am pus vineri....
Nici eu nu am primit nici un cadou inca ...dar nu-i problema ca sigur e pe drum...
M-a trezit sotul cu un ghiveci cu flori....

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de cld Mar 08 Mar 2011, 12:35 pm

lynda eu zic sa intrebi totusi la posta!!! pupi
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Savu Ramona Mar 08 Mar 2011, 12:39 pm

A mai ajuns si la mine inca un martisor ! Multumesc frumos Carolina hug , este superb !
Nu i-am mai facut poza fiindca este acelasi ca si la mykya
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de LYNDA Mar 08 Mar 2011, 12:48 pm

Nici nu am zis bine....si vine sotul meu cu 2 avize mirat2
Abia astept sa le deschid hug
Multumesc kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Aghata Mar 08 Mar 2011, 1:34 pm

La multi ani! sa fiti sanatoase, frumoase si sa aveti o primavara extraordinara! flower

Ma bucur ca micii mei ghiocei au ajuns la destinatarele lor. Sper sa le placa si sa le poarte noroc hug

Nici eu nu am fost inca "avizata' dar mai este timp. sunny
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de amoni Mar 08 Mar 2011, 1:42 pm

Am primit cele mai frumoase cadouri hug am reparat gresala cu primul cadou sper de data asta sa nu mai fie nici o problema si va arit mai tirziu cadourile ca acum nu am cu ce sa fac poze. La multi ani tuturor hug pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de denis21 Mar 08 Mar 2011, 2:02 pm

Iulia,multumesc de cadouri!Sunt super!Le-am luat aseara de la posta.Nu am mai avut rabdare si le-am desfacut acolo.Cadourile au fost admirate si de fiica si sot. kiss bucurie
Cris69 ma bucur ca ti-au placut cadouasele de la mine.Chiar aveam mari emotii.Ar fi trebuit sa fie poate mai multe,dar nu prea am avut timp............,a mai fost si fetita racita.........Pt. o alta ocazie promit sa ma pregatesc mai din timp................poate de Pasti.Cealalta ghiocica sper ca a primit cadouasele, sper macar in parte sa ii placa ce am realizat.........Eu zic ca intentia conteaza!Oricum sunt fericita ca am intrat in aceasta lume.Imi pare rau pt. ca nu pot sa postez fotografii.M-am chinuit.........ma impotmolesc pe drum..........si ma enervez.
La multi ani tuturor femeilor!
bucurie bucurie kiss kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de LYNDA Mar 08 Mar 2011, 2:05 pm

Aghata si Cld va multumesc din suflet pentru cadouri! hug
Am primit cele mai frumoase martisoare si imi vine sa va strang in brate! pupi
Vin mai tarziu cu poze kiss
bucurie
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mihaelavama Mar 08 Mar 2011, 2:31 pm

a sosit primul cadou si multumesc mult! chiar va fi util ca trusa de lucru in deplasare. kiss kiss elenaxx
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mar 08 Mar 2011, 2:31 pm

Iulia e bine sa mergi sa vezi daca ai primit ceva, cel putin una din fete ti-a trimis sigur si ar fi trebuit sa ajunga. Siur ar fi trebuit sa ajunga! Nu de alta dar sa nu se intoarca la expeditoare coletul pentru ca ar fi pacat!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de elenaxx Mar 08 Mar 2011, 2:51 pm

sa-l stapanesti sanatoasa,mihaelavama. stiu ca este mai modest decat ceea ce lucreaza celelalte fete, dar am timp pana la iepuras sa ma specializez. wink pupi
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de fizicuta Mar 08 Mar 2011, 4:18 pm

A sosit si cel de-al doilea ghiocel .............superb este,draga Carmen pupi hug imi prinde foarte bine borseta ptr crosete, dar si croseta trimisa .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
As vrea sa stiu daca floare necesita un anumit tip de ingrijire.....imi plac mult forile,am destul de multe ghivece in balcon ?(doar gloxiniile sun 12 wink )
Dragelor pot sa va spun ca aceasta campanie m-a facut sa traiesc altfel zilele de inceput de martie.Placerea de a oferi un cadou si mai ales nerabdarea de a sti daca cea careia i-ai trimis un strop din pasiunea ta este bucuroasa mi-au schimbat rutina cotidiana,m-au facut sa cunosc mai bine fetele (sper ca nu se supara nimeni ca este trecuta la categoria FETE dama )
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Andata Mar 08 Mar 2011, 5:40 pm

Drage dragi, am primit si eu cadourile.
Mi-ati facut ziua speciala, deosebita, incantatoare. E atata frumusete, delicatete, bun gust, gingasie si suflet in fiecare obiect primit incat am fost in al 9-lea cer cand am deschis cadourile si acum pot doar sa ma plec in fata maiestriei voastre si sa va multumesc din suflet, Iuliana si Maria (ladybird - sper ca nu am gresit).
Cadourile le-am desfacut la mama, ca eram in drum spre ea cand le-am luat de la posta si fiecare lucrusor a fost admirat si mangaiat de 4 perechi de ochi si maini, daca o socotesc si pe mezina. Asa ca sper sa nu ma incurc atunci cand voi face pozele, un pic mai tarziu.
Multumesc din suflet, inca o data.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 3 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB