Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyAstazi la 10:53 am Scris de LRodica

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyIeri la 10:01 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyIeri la 9:46 am Scris de vlad_mom

» Aranjament nunta masina
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyIeri la 9:25 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyIeri la 6:09 am Scris de Dorulet

» Manual de croitorie Lorna Knight
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMar 16 Iul 2019, 9:42 am Scris de Gabica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyJoi 11 Iul 2019, 1:23 pm Scris de Giorgi

» Fuste - capitolul X
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMier 10 Iul 2019, 6:46 am Scris de Dorulet

» Hainute pentru copiii nostri (20)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMar 09 Iul 2019, 6:04 am Scris de piciul

» MODELE BRODERIE
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 07 Iul 2019, 10:46 pm Scris de ArianaKasia

» Broderie computerizata, la masina de brodat 2
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 07 Iul 2019, 10:29 pm Scris de ArianaKasia

» Jucarii crosetate
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 07 Iul 2019, 10:02 am Scris de LRodica

» Din materiale reciclabile 5
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyJoi 04 Iul 2019, 6:37 am Scris de piciul

» Workshop cu lut polimeric
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMier 03 Iul 2019, 9:54 am Scris de diada

» Slefuirea argilei polimerice (fimo,cernit,sculpey etc)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptySam 29 Iun 2019, 4:37 pm Scris de vlad_mom

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMier 26 Iun 2019, 9:52 pm Scris de LRodica

» Decoratiuni diverse - 8
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyVin 21 Iun 2019, 12:16 pm Scris de White_Raven

» Pirogravura
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyVin 21 Iun 2019, 10:31 am Scris de mlizeta

» Bancuri-Buna dispozitie nu trebuie sa va lipseasca ! -5
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyVin 21 Iun 2019, 5:58 am Scris de piciul

» Bijuterii brodate
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyLun 17 Iun 2019, 1:48 am Scris de ZalinaZix9

Custom Search

LM Articole

LM YouTube Channel-
-

-

CursuriReiki-

RuneHeivang-

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de geany la data de Vin 03 Iun 2011, 4:49 pm

Am studiat si eu putin aceasta ofensa. Atat din puctul Magdei de vedere, cat si a celor de pe forumul cu pricina. Ar trebui sa va fie rusine voua, ca administratori ai acelui forum, sa impuneti sa renunte la functia de pe acest forum (sau oricare alt forum), daca vrea sa faca parte din comunitatea voastra pe viitor. Ma si mir ca aveti asemena regula... In primul rand, la voi era noua, aici are vechime... ce-ar avea de lasat in urma aici si ce puneti voi la bataie mai mult sa o motivati. Cu referire la postarile ei identice... sunt ale ei, si daca a vrut sa va impataseasca si voua activitatea ei, de ce v-ar deranja ca e identica postarea, o poate pune si in blog, la fel si in alte forumuri, cine-o impiedica...

Sunteti chiar prea pline de voi, daca nu ma insel, chiar si eu am cont pe forumul acela (si aici am fost moderator), forum pe care nu-l vizitez decat intamplator. Subiecte cu titluri asemanatoare sau poate chiar la fel, veti gasi pe zeci de forumuri, reguli la fel, dar oameni care sa te atraga incat sa ramai fidel unui singur forum, gasesti mai rar. Cu acestea fiind spuse, Maga lasa lumea sa vorbeasca, nu pune la suflet si nu le da apa la moara. NU MERITA!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de coapsem la data de Sam 27 Oct 2012, 12:42 pm

Eu doresc sa fiu moderator ,dar nu la sectiunile de crosetat, croitorie, goblen sau orice are legatura cu asta.Mie mi-ar place sa fiu moderator la unul din subiectele diverse sau bricolaj dar merg si alte subiecte.multumesc!
coapsem
coapsem
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 12
Localizare : forum
Data de inscriere : 30/11/2011

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum