Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

+58
danniela
mariaz_09
danadea
Serban Valentina
ionela stefan
dadina
valih
MagdaMarin
julix_2007
Savu Ramona
kitty_1973
chocolate
CCristinaC
valentinadof
Andreea91
Anuk
cris69
romaya
melus
cica elena
Iulia40
emmancita
kittygreeneyed
Lucica_18
stoy
diada
europolis
adelina24
LYNDA
mnarcisa
adelykitt
datsun
Marry
gabi-27
teisoara
corilex
AlinaJ.Bijoux
Giobsy
violeta25
cris_27
cozma felicia
Lali
firicel
ivanoiuadela9
emi
myky7robc
geany
marami
bibitu
mihaelavama
anasia
MihaelaT
aba
SilviaDumitrescu
Noemi
claudiana
samo99ro
ema
62 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de bibitu Lun 13 Dec 2010, 5:00 pm

draga silviadumitrescu ori vrei sa te duci si tu ca Ionela Prodan in vreun club si nu aveai ceva asortat?
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 13 Dec 2010, 5:53 pm

bibito taci fata. Tu acu spui la toata lumea? Asa ne-a fost vorba? Ziceam ca stim doar noi ca sa nu vina apoi toate fetele .... rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de Anuk Lun 13 Dec 2010, 7:32 pm

Silvia bluza este fantastica, am ramas cu gura cascata! Uite ca mi-ai dat o idee de pus ceva pe deasupra unei bluze cam decoltate. kiss
Anuk
Anuk
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 42
Localizare : Ghe. Lazar, Il
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 13 Dec 2010, 7:40 pm

ce ma bucur ca va place

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de bibitu Lun 13 Dec 2010, 7:42 pm

silvia draga nu sti vorba aceea ,,stim doar noi si tot satul"
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de geany Lun 13 Dec 2010, 7:47 pm

Silvia ceva-uri de-astea sa tot faci. wink
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de kitty_1973 Lun 13 Dec 2010, 11:14 pm

Mersi Silvia de explicatii...poate candva am sa fac si eu. kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 13 Dec 2010, 11:19 pm

Ma bucur foarte mult ca v-a placut "ceva-ul" meu. Si pentru ca acesta deja este luat o sa mai fac si altele ca vad ca din tot ce am facut pana acum acesta este cel mai ....... de efect wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de firicel Lun 13 Dec 2010, 11:26 pm

Foarte tare Silvioara acest "ceva "al tau si am gasit si "iesplicatia"faptului ca stateai cuminte si nu beai vin fiert rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de corilex Lun 13 Dec 2010, 11:37 pm

foarte fain ceva-ul tau .
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de julix_2007 Joi 16 Dec 2010, 8:36 pm

Prima mea creatie crosetata postata pe acest site, dar nu prima chestie crosetata de mine. Culmea e ca nu am nimic al meu si nu am avut cum sa pozez ca sa apar aici. Toate cele pe care le-am crosetat au fost tot pentru altii. Si vesta-boleroul asta e pentru sora mea.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Se va incheia intr-un singur nasture (acesta de mai jos, facut de mine) si cu o fundita, asamblarea lor se va efectua de catre destinatarul obiectului de imbracaminte mai sus prezentat, care se afla la o distanta de 100 km de mine.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de Anuk Dum 19 Dec 2010, 7:28 pm

Julix foarte frumoasa si la mai multe. Sa o poarte cu placere sora ta.
Anuk
Anuk
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 42
Localizare : Ghe. Lazar, Il
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 19 Dec 2010, 7:31 pm

Da, ar fi cazul sa imi fac si mie una, nu numai celor dragi. Ca am facut din placere, nu am castigat decat respectul prietenelor, material nimic.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty bluza crosetate

Mesaj Scris de cica elena Mar 21 Dec 2010, 11:42 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



MihaelaT
1. Te rog sa intri la Tehnic sau pe link-ul din semnatura mea si vezi cum se ataseaza pozele si care-i dimensiunea acceptata pe forum.
2 Te rog sa nu mai deschizi un subiect nou daca acest subiect exista si icearca, in limita timpului disponibil, sa scrii doua vorbe despre creatia ta.
L.e. Acum am vazut ca te-a avertizat si Silvia. Data viitoare vei primi avertisment.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Scris de cica elena Astazi la 3:30 pm

dna mihaela chiar nu inteleg cum se ataseaza pozele si cum adica sa nu mai deschid subiect nou spuneti-mi dv cum sa fac si nu ma supar am vazut multe modele si am zis sa pun si eu poze cu ceea ce lucrez daca am suparat pe cineva imi cer scuze



Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mar 21 Dec 2010, 4:41 pm, editata de 3 ori (Motiv : inlocuit link cu foto; subiecte fuzionate; completare; postari fuzionate)
cica elena
cica elena
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 225
Varsta : 57
Localizare : piatra olt
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 21 Dec 2010, 4:44 pm

Ca sa nu deschizi subiect nou, faci clik pe subiectul in care se incadreaza creatia ta si apoi clik pe Raspunde
Nu ai suparat pe nimeni, cu atat mai putin pe mine, dar trebuie sa incercam sa respectam regulamentul acestui site.
Aaaa, te rog sa nu ma mai domnesti, ci sa ma tutuiesti. wink
Incet, incet vei vedea ce simplu este.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de julix_2007 Mar 21 Dec 2010, 5:13 pm

Cica Elena, e tare faina bluza ta. Imi place modelul si e bine lucrata. De altfel sta si tare bine pe tine, daca tu esti cea care il poarta in poza.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de cica elena Mar 21 Dec 2010, 7:07 pm

multumesc pentru sfaturi mihaela dar nu cred ca voi mai pune poze poate gresesc din nou.multumesc si lui julix pentru apreciere si mentionez ca bluza nu e purtata de mine eu am proportii
cica elena
cica elena
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 225
Varsta : 57
Localizare : piatra olt
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 21 Dec 2010, 7:23 pm

cica elena daca nu incerci nu ai sa stii daca gresesti sau nu. Intra la tehnic -> Atasarea pozelor pas cu pas, si acolo o sa vezi si cum se pun pozele si tot acolo poti face si incercari. Iar pentru a vedea cum apare mesasul tau poti da previzualizare inainte de a da trimite. Daca esti multumita cum apare dai trimite daca nu, revii in fereastra si reeditezi.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 21 Dec 2010, 9:44 pm

SilviaDumitrescu a scris: E drept ca e luata pe multumesc, "ca si asa nu vinzi nimic" (incheiat citat) dar eu ma bucur ca va fi purtata

Misto acel ceva al tau, acu l-am zarit aici,il vazuzem pe blogul tau.
Si daca tot "nu vinzi nimic"data viitoare cand termini un pulover tricotat gros in genu' asta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

da un bip ca imediat sunt la poarta la tine cu geanta plina de "multumesc" rade rade
Si daca mai vrei iti dau un porbagaj plin.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de valih Mar 21 Dec 2010, 9:51 pm

Tare faina Silvia. Multumiri de la nepoate (a se citi netoate) am primit si eu....de asa sunt matusile
valih
valih
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 201
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 21 Dec 2010, 9:52 pm

Magda daca aduci firul si nu vrei musai tricotat... se rezolva si pe un singur multumesc. Acum nu garantez ca o sa iasa exact ca ala dar ...pe aproape tot zic ca l-as scoate

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 21 Dec 2010, 9:55 pm

Chiar daca imi doresc unul tot in sifonier va zace,dar daca fac rost de ceva lichiditati iti trimit colet la vecina cu firul.
E mai usor dacat sa vin pana la tine. rade Iar tu il trimiti tot prin posta rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty bluze

Mesaj Scris de dadina Vin 24 Dec 2010, 11:55 am

Buna fetelor
Sunt noua pe aici darsi va admir lucrurile
Am si eu cateva intrebari.Nu imi e clar cum se asambleaza florile atunci cand trebuie prinse cu lantisoare sau alt model mai mic intre ele.Ma refer la bluzele cu cercuri .Am vazut o schema la flori de gheata dar problema mea e orfinea in care se prind fiindca nu am pre priceput.Aveti cumva o explicatie nu conteaza ce model e exact ,ma intereseaza principiul
Apoi la modelele acelea rusesti cum faceti umplutura dintre modele? Am vazut o bluza de fapt e cu nasturi la care am citit ca e dantela irlandeza.E acelasi lucru cu umplutura de la modelele rusesti si cum se face?
Ma puteti ajuta?Va multumesc.
dadina
dadina
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 155
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 13/12/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de corilex Mar 28 Dec 2010, 9:28 am

Si ultima lucrare inainte de Craciun o tunica (sau ce-o fi)[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 28 Dec 2010, 10:23 am

corilex sa o porti sanatoasa! Nu vrei tu sa te si imbraci cu ea sa vedem cum vine pe tine? sau macar imbraca umerasul cu o bluzica de alta culoare ca sa iasa in evidenta aceasta. (asa sunt eu mai carcotasa)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB