Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyAstazi la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Sacouri, paltoane, jachete

+73
amnro
m-julie
IrisT
Noemi
aba
veniciuc nicoleta
voichita999
agnis
mihaelads
Clio_Ela
cory74
Marry
amia
emi
pisi
Alina.C
Uca
degetica
nicky3128
ancush
ana21maria
Giobsy
teisoara
leonutza69
mady85
anda
mdlupu
Adriana13
andreeaX
MAYA
olympia
alexia
IrinaH
Karina33
europolis
ancuta_ancuta
sanctuar
Mada
nadina_b2005@yahoo.com
kla78
SilviaDumitrescu
DANIELA.I
Gabyx
feliciagl
Daisy
ciresicca
aisha
clodi
chemio
ralucis
Doina
noel
oanabijux
costi_iacob
ioana soare
geany
Dionisia
carmenush
margot
diana_roxana
mihatm80
RalucaS
zylv
duchess
vilcris
MihaelaT
Camy
tomari
Ania
irinaindira
Admina
diada
Kristina
77 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de chemio Vin 23 Oct 2009, 12:01 am

[quote="zylv"]mi-am facut astazi o hainita,dar mi-a fost lene sa o calc Embarassed
Super!!!! Ai lucrat dupa tipar?
Daca are cineva vreo carte de croitorie in format electronic, va rog sa mi-o trimiteti si mie!
chemio
chemio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 48
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de diada Vin 23 Oct 2009, 7:48 am

Zylv, super, s-o porti cu placere! chiar si necalcata arata bine! lucrezi foarte frumos, si culoarea este placuta love este super, trebuie sa stai pe-aproape, o sa te bombardam cu intrebari cum se pune captuseala!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Dionisia Vin 23 Oct 2009, 8:30 am

Pun si eu jacheta mea, special facuta pentru blugi:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Zylv, foarte frumoasa hainuta ta !
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty creatiile noastre - sacouri, paltoane

Mesaj Scris de diana_roxana Vin 23 Oct 2009, 9:56 am

Zylv, Dionisia felicitari pentru hainute. Sunt foarte frumoase si atat de bine cusute. Va admir pt ca eu intotdeauna am probleme fie cu atasat manecile, fie cu atasat captuseala fie cu micsoratul tiparului. Sunteti profesioniste Merci .
Sa le purtati sanatoase pt ca sunt sigura ca toate cunostintele si rudele o sa vi le admire cand le veti imbraca.
diana_roxana
diana_roxana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 161
Varsta : 47
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 14/04/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de diada Vin 23 Oct 2009, 12:41 pm

Dionisia, super jacheta! love love love s-o porti cu placere!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de clodi Vin 23 Oct 2009, 12:44 pm

Dionisia, ti-a iesit foarte bine jacheta.
Zylv, imi place paltonelu' tau. Ma gandeam sa imi fac si eu ceva asemanator. Poti sa imi spui, te rog, care a fost necesarul de material?
Multumesc pupi
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de zylv Vin 23 Oct 2009, 1:11 pm

dionisia,foarte draguta jacheta ta.imi place materialul.
la hainuta mea am folosit cam 1.3 m din 1,5 cumparati.nu am folosit nici un tipar.in general croiesc la ochi.multumesc de aprecieri Merci
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de ioana soare Vin 23 Oct 2009, 1:52 pm

Zylv foarte frumos paltonasul , imi place mult de tot forma! Si culoarea! Ce stofa e? As vrea si eu sa imi fac un paltonas, un pic mai lungut, si imi place mult stofa din care l-ai facut tu.

Dionisia super jacheta, foarte potrivita pentru blugi! Si iti vine foarte frumos!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de aisha Vin 23 Oct 2009, 2:04 pm

Dionisia, foarte reusita jacheta! Ingrijit lucrata. Sa o porti cu placere! Cat timp ti-a luat sa o faci?
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Dionisia Vin 23 Oct 2009, 3:00 pm

multumesc de aprecieri !
mie imi ia cam mult, cred ca a durat vreo 3 saptamani; materialul fiind asa colorat, nu se cunosteau deloc taieturile ( iar eu asta imi doream ), asa ca am lasat-o o vreme , fiindca nu-mi placea ce vedeam . Modelul este din Burda , cred nr. 10/2007 . Acolo avea un paspoal din acelasi material- dar la mine tot nu s-ar fi cunoscut mare lucru .
asa ca m-am gandit la paspoalul in contrast - l-am facut eu - din niste tricot fff fin am taiat o bentita ( fiind tricot, care se intinde, adica, nu a fost nevoie sa tai material pe bie, adica sa consum prea mult material- si asta era important( paspoalul elastic, zic) , pentru ca platca era pe rotund ) si am cusut in interior cu piciorusul de montat fermoar, un snur, de fapt 2, ca le-am innadit/cusut- erau snururile de la pantalonii de trening pe care nu le sufera fiu-meu !
Apoi, au venit zilele astea geroase, si chiar ca nu o puteam purta, era prea subtirica, deci am mai facut un drum in oras -era aproape gata jacheta, sa cumpar captuseala, aici nu mi-a luat prea mult cusutul, am montat-o repede , dar tot ma prinsese sambata noaptea, de fapt duminica, ora 00.30, dar de drag ce-mi era, m-am dus luni cu ea la serviciu fara nasturi(si nici butoniere ...)
daca observati, are si buzunare !
Si din 2 m cumparati, imi ramasesera cca 65 cm material, si din asta am mai recroit gulerul, caci era prea scurt) , si asa a aparut fusta pentru concurs...

diana_roxana, pana acum, pe toate le-am croit dupa Burda, in afara de ultimele 2 fuste, dar pentru mine, tiparele astea nu sunt deloc perfecte
deci cos asa cum apare, dupa tipar, apoi ma uit in oglinda , si incep sa ma gandesc unde ar mai trebui sa mai iau, si greu este ca nu poti lua simetric, sa zic cat din maneca, tot atat din partea din fata sau din spate ...asa ca mai desfac, iara cos, iara desfac ( nu am nici manechin , si nici macar o prietena care sa ma ajute )- asa este cu croielile complicate , si mie imi place ca o haina sa fie croita bine, perfect daca se poate, altfel nu-mi place , iar eu n-as purta-o ...

Dar mie mi se pare ca tu te-ai descurcat foarte bine pana acum , ti-am mai admirat lucrurile
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de RalucaS Vin 23 Oct 2009, 3:51 pm

Sunt foarte foarte frumoase cele 2 creatii! Felicitaru Zylv si Dionisia. Executate impecabil love
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de RalucaS Vin 23 Oct 2009, 3:52 pm

Sunt foarte foarte frumoase cele 2 creatii! Felicitari Zylv si Dionisia. Executate impecabil love
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Camy Vin 23 Oct 2009, 4:37 pm

ZYLV SI DIONISIA lucrate perfectsi foarte frumoase,sa le purtati cu mare drag.

kiss hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de zylv Vin 23 Oct 2009, 5:29 pm

ioana soare a scris:Zylv foarte frumos paltonasul , imi place mult de tot forma! Si culoarea! Ce stofa e? As vrea si eu sa imi fac un paltonas, un pic mai lungut, si imi place mult stofa din care l-ai facut tu.


ioana,stofa este facuta de carpatex brasov.am luat-o acum cativa ani la un pret foarte bun.o sa fac o vizita la magazinul fabricii,cam peste doua saptamani,si daca o sa gasesc ceva asemanator la pret la pret bun va anunt.eu imi doresc o hainita gri ca mai nou am prins boala pe culoarea asta.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Creatiile noastre-sacouri, paltoane

Mesaj Scris de ciresicca Vin 23 Oct 2009, 11:21 pm

Zylv, felicitari pentru paltonas. E frumoasa si culoarea si forma (un baby-doll, nu?). E la moda, e in tendinte, si avantajeaza orice silueta. Sa o porti cu drag si sa fii admirata!
Dionisia, e deosebita jacheta ta, foarte vesela, te binedispune imediat ce o vezi! cred ca si cand o porti te simti excelent. Am admirat si la concurs fustita asortata. Sa le porti cu drag!

Intr-adevar, a dat frigul si trebuie sa ne reinnoim garderoba. Am ochit si eu un model din Burda, sper sa gasesc o stofa potrivita sa ma apuc sa o lucrez.. cos
ciresicca
ciresicca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 45
Localizare : bacau
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Admina Sam 24 Oct 2009, 10:28 am

Zylv, superba hainuta! E foarte finuta si eleganta, nu mai zic bine lucrata. love Fara tipar zici, la ochi... zid Vreau si eu...
Dionisia, imi place mult jacheta/ taior pentru ca vad ca e cu doua utilizari. O porti si la blugi, dar si la fusta de la concurs, fiind sport/ eleganta, in functie de situatie. Personal imi place mai mult varianta eleganta, cu fusta.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de zylv Dum 25 Oct 2009, 1:02 pm

Admina a scris:Zylv, superba hainuta! E foarte finuta si eleganta, nu mai zic bine lucrata. love Fara tipar zici, la ochi... zid Vreau si eu...

nu-ti spun cate materiale i-am stricat mamei mele.si pe vremea ceausestilor gaseai greu materiale deosebite.ajunsese sa le ascunda de mine. rade
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Daisy Joi 19 Noi 2009, 2:58 pm

Buna, fetelor!
Nu stiu exact dc aici ar tr sa postez intrebarea sau la scoala de croitorie, dar e legat de jachete, deci sper sa fie ok. Am nevoie de putin ajutor cu un tipar din Burda 10/2006. Incerc sa croiesc paltonul de pe coperta si nu pricep explicatiile legate de slitul din spate al paltonului. As aprecia niste indrumari de la cine a mai croit sacouri sau haine cu slit in spate (la fuste e mai des intalnit, dar n-am incercat nici fuste 'despicate' in spate pana acum). Mersi mult!
Daisy
Daisy
helper
helper

Numarul mesajelor : 27
Localizare : cluj-napoca
Data de inscriere : 14/10/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Kristina Joi 19 Noi 2009, 3:47 pm

Daisy a scris:Buna, fetelor!
Nu stiu exact dc aici ar tr sa postez intrebarea sau la scoala de croitorie, dar e legat de jachete, deci sper sa fie ok. Am nevoie de putin ajutor cu un tipar din Burda 10/2006. Incerc sa croiesc paltonul de pe coperta si nu pricep explicatiile legate de slitul din spate al paltonului. As aprecia niste indrumari de la cine a mai croit sacouri sau haine cu slit in spate (la fuste e mai des intalnit, dar n-am incercat nici fuste 'despicate' in spate pana acum). Mersi mult!

buna,

eu nu am revista si nu stiu poza!
ai putea pune o poza sau un link cu paltonul/slitul?
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de diada Joi 19 Noi 2009, 4:21 pm

Eu nu pot sa te ajut decat cu POZA link

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de feliciagl Joi 19 Noi 2009, 6:00 pm

[quote="chemio"]
zylv a scris:mi-am facut astazi o hainita,dar mi-a fost lene sa o calc Embarassed
Super!!!! Ai lucrat dupa tipar?
Daca are cineva vreo carte de croitorie in format electronic, va rog sa mi-o trimiteti si mie!

Buna!
Eu am cumparat o carte de croitorie de la un anticariat online, o carte foarte interesanta si am dat doar 10 lei, se numeste '' Carte de croitorie-Invat sa cos singura'' de M Brebu si A popescu din 1957.
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Gabyx Mar 24 Noi 2009, 3:49 pm

tocmai ce mi-a terminat mama un paltonas, culoare este de fapt visinie dar din cauza blitului a iesit rosie, l-am imbracat ieri si este foarte calduros, regret ca i-am pus captuseala matlasata No , imi este cam mare, noroc ca are cordon si se asaza mai bine, mi-ar fi placut sa fie mai taliat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gabyx
Gabyx
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de geany Mar 24 Noi 2009, 4:05 pm

Este foarte frumos modelul, sa-l porti cu placere. Lucreaza foarte frumos mama ta. Flowers
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de diada Mar 24 Noi 2009, 5:03 pm

Foarte reusit paltonul, muncit! felicitari mamei tale, este foarte priceputa! pupi imi place cum este combinat rosu/visiniu cu negru

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Gabyx Mar 24 Noi 2009, 5:07 pm

geany, diada, multumesc pupi si eu sunt incantata de rezultat; initial trebuia sa fie tot visiuniu dar nu i-a iesit gulerul din prima Embarassed si nu a mai ajuns materialul, si am fost nevoita sa il fac in combinatie
Gabyx
Gabyx
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete - Pagina 4 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB