Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyAstazi la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyAstazi la 8:53 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyAstazi la 8:49 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyAstazi la 8:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyAstazi la 6:55 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyAstazi la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ne bem cafeaua împreuna (44)

+14
greieras
raluk0182
Marinela Solomonean
Giorgi
betymi72
Gabica
White_Raven
vlad_mom
mlizeta
diada
ema
Dorulet
piciul
LRodica
18 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 16 Oct 2019, 9:02 pm

Am mai urat undeva,candva,cu anticipatie.La multi ani noua,celor care il mentinem viu!Sa fim cat mai multi,sa schimbam idei,sa ne sprijinim in situatii-limita,sa ne bucuram de ceea ce reusim sa facem!Sa ne simtim bine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 17 Oct 2019, 6:09 am

kiss prietenie
La multi ani inainte !

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4646
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 17 Oct 2019, 8:02 am

Buna dimineata!
Sa va fie ziua dupa pofta inimii! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Joi 17 Oct 2019, 2:02 pm

La multi ani forumului. prietenie
Nu am ajuns dimineata la cafea, dar am intrat sa salut acum.
Nu am mai lucrat nimic Smile . As vrea sa fac atatea dar parca nu mai stiu sa imi organizez timpul. Si mai am si un puzzle inceput din iunie, la care pun cateva piese pe saptamana (are 5000) . Sper totusi ca pana la Craciun sa il termin. E in sufragerie, pe masa zid .

Va doresc o zi frumoasa in continuare.
kiss
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3665
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de White_Raven Joi 17 Oct 2019, 8:14 pm

la multi ani si din partea …. sa continuie sa ne fie gazda frumoasa si sanatoasa mult timp inainte, noua si generatiilor ce vor veni

White_Raven
White_Raven
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 42
Localizare : Manchester
Data de inscriere : 24/06/2017

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 18 Oct 2019, 6:38 am

Neata...tot din ceata...
Sa aveti o zi usoara ...ca e 'sfanta zi de vineri', vorba Mikey Hash...
Am putin de colindat prin oras azi, sper sa ma mobilizez...ca zilele trecute n-am reusit. De fapt, dupa ce l-am dus pe pitic la gradi am continuat bibileala la gara de tren...si parca instant venea ora 12...
hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4646
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 18 Oct 2019, 8:24 am

Buna dimineata!
Asa o tinem noi,intr-o alergatura,dar e bine cand putem alerga...Azi ma duc la oras,maine ma intorc si sper sa mai tina vremea cu noi,sa fie toamna aurie pe care o plac.
Sa va bucurati de un sfarsit de saptamana linistit! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Vin 18 Oct 2019, 8:40 am

Buna dimineata.
Asa e . Tot timpul pe fuga.
Dorulet, eu azi merg la tara. Sper sa merg, pentru ca sotul meu a racit foarte rau, si vrea neaparat sa vina si el. Eu nu prea as vrea, sa stea sa ii treaca pentru ca a mai fost racit acum vreo doua saptamani si la intors, dar acum cu febra, dureri de cap, de muschi si cu concediu medical Smile .
Nu ii place sa raman acolo peste noapte singura. Eu nu am nici o treaba cu asta.

Ar fi atatea de facut in gradina si e si vremea perfecta pentru asta. Mai putin sapatul pentru ca e foarte tare pamantul. V-am plictisit destul cu ale mele.

Si eu va doresc un sfarsit de saptamana linistit, cu sanatate. kiss
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3665
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 18 Oct 2019, 10:04 am

Nu ne plictisești deloc! pupi
Să vă arăt de ce n-am nici un chef să ies:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Și e deja ora 10....
Sporuri multe și drumuri ușoare!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4646
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 19 Oct 2019, 7:55 am

Buna dimineata!
Rodica,schimbatul aerului il poate ajuta.
Vlad_mom,la noi ceata e ca o banda deasupra Ariesului, in rest culorile cerului si verdele,inca,al pomilor.
Va las o cafea si ma intorc la tara:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa aveti o zi linistita![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Sam 19 Oct 2019, 8:57 am

Neata.
Pana la urma am mers in ceata aia, dar 'm-am pierdut in ea'...adica n-am rezolvat mai nimic. Cautam, de fapt, un medic de familie sa transfer copiii. Gasisem unul care e si pediatru, insa erau 3 pacienti la usa, din care 1 copil, unul in cabinet...si as fi vrut sa vorbim 5 min, sa vad daca este medicul in care as putea avea incredere. Am intrebat totusi la receptia care deserveste 4 cabinete daca face programari...si mi s-a spus ca nu, ca sa nu existe discutii ca au intaietate bebelusii... Inteleg unele chestii, dar nici nu pot astepta 2 ore cu copil de 5ani pe un hol... si nici cu cel mare care are timpul impartit aiurea de programul de la scoala...
Aveti idee cine a inventat sistemul asta cu medic de familie? Asa ca fapt divers, ca mi se pare ca functioneaza tare greoi.
Pana acum am apelat la el pentru vaccinuri si aviz/adeverinta sport, in rest am dus copiii la pediatru. Stau in dubii daca sa-i mai transfer, mai are cel mic de facut un vaccin cam in perioada vacantei de Paste, deci am putea fi acasa, la medicul de familie actual...
In rest...eu si gara mea, cel mic e entuziasmat de ce iese, vrea si el una pentru metroul lui... Mai am cateva detalii, vegetatia de pe langa cladire. As vrea sa vad cum fac niste accente din vopseluri si la tren, ca e prea nou-nout, si... as proiecta si un pod scund sau un segment de diorama pe care sa treaca trenul la un moment dat.
Si, bineinteles, ca trebuie sa ma pregatesc de sfintii Mihai - cel mic si tata, si ziua celui mare...
Zi senina, macar figurativ...ca la mine e tot ceata. hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4646
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 19 Oct 2019, 4:42 pm

Imi amintesc de filmele englezesti de pe vremuri in care vedeam medici de familie,o necunoscuta pentru noi.Ii vedeam cu o geanta ca o ladita mergand la pacienti acasa,asta insemnand"de familie".La noi tot ce se copiaza se copiaza aiurea,incepand cu sarbatori,cu programe tv,continuand cu medicii si multe altele...
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Dum 20 Oct 2019, 9:47 am

De Emil Hosu nu-ti amintesti ? Cum era un el tanar medic si mergea cu gentuta prin Viisoara si isi nota pe carnetel regionalisme...si habar n-avea ce insemna coparsel... Smile
Chiar nu or putea face programari ? Chiar nu se poate realiza un program, sa zicem si cu o jumate de ora lasata libera pentru urgente, adica pentru cei care suna in ziua aia ca au nevoie...? Sau e pur si simplu comoditate si nepasare... Ca nu i-ar costa decat o agenda si un pix, nu e neaparat nevoie de un calculator si un program special.
Sa fie o duminica faina la toata lumea hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4646
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 20 Oct 2019, 10:25 am

Buna dimineata!
Sunt atatea aspecte care ne erodeaza incetul cu incetul...iar unora chiar nu le facem fata.
Sa ne bucuram de inca o duminica insorita,acum,ca s-a ridicat ceata! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Lun 21 Oct 2019, 8:18 am

Buna dimineata.

Dorulet, asa am zis si data trecuta, sa schimbe un pic aerul. Atunci a parut ok. Si boala a revenit. Acum nu am mai vrut sa vina. Nu stiu ce sa zic, a primit un tratament, la farmacie ziceau ca ar fi mai bun altul zid . Ideea este ca nu il vad sa prinda un pic de 'putere'.

Asta e, pana la urma am fost cu socrul meu si am facut cate ceva.

La noi au fost zile frumoase, calde si astazi pare sa fie la fel.

Va doresc o saptamana linistita si multa sanatate.

prietenie

V
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3665
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Lun 21 Oct 2019, 9:16 am

Buna dimineata si de la mine! Sanatate maxima Rodica, il inteleg perfect pe sotul tau ca nu vrea sa doarma la tara. Desi am crescut in casa de la tara, pana la 25 de ani, nu m-as mai intorce acolo. Desi este a mea, asta-i alta poveste, altadata...

Medicii de familie... of, am schimbat 5 pana la 3 ani ai copilului mare. M-am oprit aici pentru ca nu am nevoie de doamna dr. dar si pentru ca doamna asistenta este foarte ok. In jur de maxim 30 min am asteptat la usa cu copilul. Si a fost foarte receptiva la tratamentele pe care i le dadeam copiilor, gemoterapie. Chiar a facut un curs in care sa invete despre asta si sa ecomande pacientilor. Doar ca pacientii nu sunt asa de deschisi.

Weekendul a fost plin. Am lucrat sambata, o sa va arat, si duminica a trebuit sa coafez cateva fete pentru parada armatei, m-a ajutat si o prietena, a fost o super experienta!

Va pup, o saptamana minunata sa aveti!

Whate_raven, bine ai venit la cafea! wink

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 21 Oct 2019, 1:40 pm

Neataaa...
Diada, ai cam citit pe sarite...sotul nu vrea sa ramana Rodica singura peste noapte la tara Smile Imi place cum gandeste, de acord cu el - zic eu care nu ma simt ok fara soata in casa noaptea ...si nici caine n-am rade
Se face el bine, e sezonul virozelor si bacteriilor acum. Sanatate multa.
E mare lucru, cred, sa gasesti un medic in care sa ai incredere, care sa fie pe aceeasi lungime de unda, indiferent care e aia.
De vreo juma deora am scapat si de ceata, senin si soare...parca mi-am mai revenit, ca ma apasa ceata aia...
Sa inceapa o saptamana cu spor. pupi hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4646
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 22 Oct 2019, 7:02 am

Buna dimineata!
Interpretare personala:o cafea de dimineata tine medicul departe..[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rodica,sa ia miere cu catina,pentru imunitate.
Astept sa se lumineze,apoi ma intorc la tara,ca e tare placut afara(inca),desi n-ar strica o ploaie buna.
E marti,dar va doresc sa fie de bun augur pentru proiectele voastre!Sanatate si zambete![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Mar 22 Oct 2019, 9:26 am

Multumesc Vlad_mom!!! Citesc pe nerasuflate, in special dimineata luni-vineri, la program rade acasa nu apuc sa stau pe internet. Fiecare cu sechelele lui, eu cu casa de la tara si nedormitul acolo rade

Multumim pentru cafea, poate reusesc si eu sa editez pozele.

Va pup, spor maxim!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Mar 22 Oct 2019, 11:20 am

Buna dimineata.
Multumesc.
Asa este, sotul nu vrea sa raman singura peste noapte. Nu as avea nici o problema.
Diada anul acesta am reusit sa terminam baia, am mobilat bucataria si o camera (din casa noua). Dupa mine e perfect si nu mai zic ca sunt la tara, e la 20 km de oras, daca am fi reusit sa ne luam si centrala termica mi-ar fi placut sa stam acolo. Se va rezolva si asta . Poate pana ies la pensie reusim  wink (mai am vreo 11 ani)

Dorulet, miere mananca, dar doar cu paine. In alta combinatie nu e buna. Ceaiul ii face acid la stomac Smile. Nici un remediu naturist nu e "bune".
Acum ia Septilin pentru  imunitate. Bine ca medicamentele sunt bune. Fara cuvinte. O sa isi revina dar acum e nervos ca nu poate sa sape (oboseste ), si ramane gradina nesapata. Parca asta ar fi mai important decat sanatatea.

Iar v-am plictisit.
Va doresc o zi frumoasa in continuare cu sporuri multe.

prietenie
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3665
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de piciul Mar 22 Oct 2019, 10:04 pm

Seara buna!
Odata dadeam drumul si la caini si ne uram somn pufos!
Sa uram si acum somn pufos tuturor si cine are insomnii sa asculte la radio muzica!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 23 Oct 2019, 6:24 am

Buna dimineata!
Dupa somn pufos,a venit o dimineata calduta,doar frunzele care cad ca o ploaie ne soptesc:fosnim,fosnim,frigul ajunge in curand,ne intoarcem in pamant!
Sa avem o zi linistita,cu sanatate si macar cateva zambete! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Mier 23 Oct 2019, 8:06 am

Buna dimineata.
Multumim.

O zi frumoasa si de la mine.

coffee

kiss
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3665
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Mier 23 Oct 2019, 8:30 am

Buna dimineata! Mi-ati facut ziua frumoasa, am gasit atatea subiecte active astazi! hug

Rodica, este frumos ce povestesti. Eu pur si simplu am ramas blocata intr-o bula, nu pot accepta casa. Mie personal mi se pare mult de munca si nu am aceasta energie. Asa ca, felicitari!

Sanatate va doresc si spor in toate!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de White_Raven Mier 23 Oct 2019, 11:22 am

Buna dimineața...zi frumoasă sa avem toti

Trimis de pe aplicatia Topic'it
White_Raven
White_Raven
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 42
Localizare : Manchester
Data de inscriere : 24/06/2017

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB