Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyIeri la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

+22
letho
Uca
mnarcisa
valentinadof
kabunta
adina_lg
greieras
mlizeta
ppisic
christinuca
bebelusha
anc@
gmiki1
piciul
raluk0182
alinnusha92
gaza
victoriacus
Admina
LRodica
Gabica
diada
26 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de raluk0182 Vin 20 Mai 2016, 7:34 am

Anc@,e foarte dragut rinocerul...cu atat mai mult cu cat il vedem destul de rar printre jucariile de plus.Felicitari!!
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de anc@ Vin 20 Mai 2016, 8:53 am

Multumesc mult pentru aprecieri!!! hug
anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de diada Lun 23 Mai 2016, 9:21 am

A inceput numaratoarea inversa, mai aveti la dispozitie 6 zile pentru participarea la concurs.

Va asteptam!!! Spor maxim!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de alinnusha92 Lun 23 Mai 2016, 10:13 am

Multumim Diada pentru reminder! Pentru mine e primul concurs de genul si sunt nerabdatoare. Sper ca celelalte membre ale forumului sa nu fie prea critice. Smile
alinnusha92
alinnusha92
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/01/2015

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de christinuca Lun 23 Mai 2016, 7:43 pm

Buna tuturor! Dupa o perioada lungaaa in care am lipsit, din cauza laptopului stricat Sad(((, revin si ce vad??? un super concurs, minunat si 140 mesaje! affraid !
Nu stiu daca am timp sa particip la concurs, sper sa reusesc sa fac si eu o jucarie pt fetita mea de 9 luni. Succes fetelor!
christinuca
christinuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 113
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 08/01/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de ppisic Lun 23 Mai 2016, 11:32 pm

Super concurs! Sper sa reusesc sa particip si mult bafta tuturor!!!
Copila mea imi cere tot felul de creații asa ca eacar fi foarte fericita daca ma apuc de lucru, acum daca ma si incadrez in timp e altceva. ..success tuturor ☺
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de Gabica Mar 24 Mai 2016, 9:41 am

Am reuşit să mă încadrez în timp. Foarte mulţumită nu sunt, dar fiind prima jucărie pe care o realizez, am luat-o ca pe o lecţie.
Am descărcat tiparul de pe net. Dintr-un rest de pantaloni din denim (restul am folosit la alt proiect) am croit corpul elefănţelului (2 bucăţi) În poza iniţială mai apare un material negru pe care îl gândisem ca cizmuliţe, dar la care am renunţat. M-am gândit să brodez cu acel ac special dar nu am prins tehnica, am revenit la acul clasic pentru brodarea ochilor, gurii, dungilor de la picioare. Am cusut şi la maşină şi cu mâna. Fiecare îmbinare a fost întâi însăilată bine apoape cusută, apoi trasă la maşină, Pentru umplutură am folosit puf siliconic.


În final are următoarele dimensiuni: Înălţime 20 cm, Lăţime 11cm, grosime la mijloc 6 cm.
CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 IMG_0941%201_zpsp7iyoqz6

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 IMG_0943%202_zpswelop2am

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 IMG_0944%206_zps6gi4lc9a

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 IMG_0946%203_zpsrpxfbhxv

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 IMG_0947%204_zps7stx4zni

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 IMG_0949%205_zpsjmiuzcy8

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 IMG_0952%207_zpsiugqytsb
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de mlizeta Mar 24 Mai 2016, 11:53 am

Felicitari! Ti-a iesit foarte frumos. Este micut, delicat, numai bun de smotocit de o mana micuta.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de alinnusha92 Mar 24 Mai 2016, 12:50 pm

Gabica, felicitari pentru elefantel si pentru inscriere! Sa fie cu succes!
alinnusha92
alinnusha92
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/01/2015

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de LRodica Mar 24 Mai 2016, 8:29 pm

Alinusha, Anc@, Gabica felicitari.
Am inceput si eu, sper sa si termin. Nu am reusit sa cos polarul la masina, asa ca va fi cusut cu mana.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3663
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de alinnusha92 Mier 25 Mai 2016, 9:51 am

Multumim LRodica! Te asteptam si pe tine!
alinnusha92
alinnusha92
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/01/2015

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de kabunta Joi 26 Mai 2016, 12:31 pm

Vai ce pofta de jucarii mi-ati facut. Mai ales Anc@. Am facut si eu ursuletul de la lekala link aici care e gratis daca mai e cineva interesat. Sper sa apuc diseara sa il mai slefuiesc putin si sa il mai modelez ca e loc de mai bine. Si poate reusesc sa ii fac si o tinuta. Am mai printat inca 3 tipare de jucarii. As vrea tare mult sa le fac si pe alea curand. Mai ales o caracatita ma tenteaza sa fac. Abia astept sa va arat poze. Pacat ca am stat asa rau cu timpul. Cate jumatate de ora in fiecare dimineata inainte de servici si aseara am reusit sa ma furisez dupa ce au adormit cei mici....
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de LRodica Joi 26 Mai 2016, 3:39 pm

Kabunta, nu am reusit sa descarc tipare gratis. Trebuie sa le incarc in cos si le primesc pe mail? Imi spui te rog cum se procedeaza?
La tiparul de mai sus am vazut download doar la instructiuni, fara tipar.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3663
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de kabunta Joi 26 Mai 2016, 4:07 pm

LRodica il adaugi in cos- o sa vezi costul de 0 dolari si pe urma dai checkout. Iti vine pe mail odata. Si daca ai cont inregistrat il vezi frumos si la comenzile tale cu link spre pagina de download. Cred ca dureaza vreo 5-10 min de la checkout pana poti sa il descarci. Nu e chiar instant.

PS: mi-ar placea tare mult sa mai vad si alti ursuleti - e mereu o incantare sa vad mai multe interpretari ale aceluiasi tipar
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de LRodica Joi 26 Mai 2016, 4:29 pm

Kabunta, multumesc.
O sa incerc sa descarc si o sa-ti spun ce am reusit.
Pentru concurs am facut o rata, fiica mea zice ca mai mult seamana a ornitorinc, dar nu am reusit sa fac poza la produsul final la lumina zilei. Sper sa ajung azi sa fac. Celelate poze sunt facute cu blitz. Am ajuns tot seara acasa, si pana sa trec la 'hobby-uri' se intuneca.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3663
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de gmiki1 Joi 26 Mai 2016, 7:58 pm

Acesta este printul broscoi. Este din material fleece umplut cu puf de la o pernă sacrificată pentru arta. Tiparul este făcut de mine. Cel mai greu a fost să întorc picioarele să le umplu si sa le atașez de corp. Are 40 cm din cap pana-n picioare.

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Concurenta%204%20-%20poza%201

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Concurenta%204%20-%20poza%202

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Concurenta%204%20-%20poza%204

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Concurenta%204%20-%20poza%205

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Concurenta%204%20-%20poza%203

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Concurenta%204%20-%20poza%206

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Concurenta%204%20-%20poza%207


Ultima editare efectuata de catre diada in Vin 27 Mai 2016, 2:47 pm, editata de 1 ori (Motiv : incarcat poze)
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de LRodica Joi 26 Mai 2016, 8:47 pm

Am reusit sa termin si eu jucaria pentru concurs. Este o ratusca, modelul este luat dintr-o carte 'Animale de plus', carte din seria Idei creative. Din multele modele acesta mi s-a parut cel mai dragut (si cel mai usor de facut). Am folosit material polar alb si portocaliu, pe care l-am cusut cu mana (nu am reusit sa potrivesc ac, ata la masina de cusut); pentru ochi doi nasturi negri. Umplutura este puf siliconat.

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 2iux3jq

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 28vbs6d

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 10ogokm

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 23vdbb9

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Igdsbd

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 290xvzt

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 2uihlp3
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3663
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de alinnusha92 Joi 26 Mai 2016, 10:38 pm

Hi hi, este foarte simpatica! Bravo!
alinnusha92
alinnusha92
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/01/2015

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de greieras Vin 27 Mai 2016, 9:21 am

Ce dulce e! Mie mi-au placut ratustele dintotdeauna!
Cred ca o sa fac si eu una.Pentru nepotica dar si pentru mine! Flowers
greieras
greieras
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 788
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de LRodica Vin 27 Mai 2016, 10:30 am

Multumesc.
Kabunta, am reusit sa descarc pdf.ul, ursuletul e foarte dragut, dar mi se pare mult mai greu de realizat decat ratusca. Poate o sa incerc sa fac si ursulet, dar nu acum. Daca voi reusi o sa vi-l arat.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3663
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de diada Vin 27 Mai 2016, 2:49 pm

Multumim pentru participare! Am incarcat si pozele lui Gmiki. Sunt bestiale!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de raluk0182 Vin 27 Mai 2016, 8:36 pm

Ce dragute sunt, imi plac toate, broscuta e ff simpatica, si rata la fel. Ce mi_ar place a sa particip, daca as sta mai bine cu timpul aplauze
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de victoriacus Vin 27 Mai 2016, 10:44 pm

Am reusit sa fac si eu un dinozaur dupa un tipar luat de pe net. Nu am cuvinte sa va spun cat m-a amuzat si relaxat sa il fac.
Am folosit material din bumbac,nasturi si ate.
Umplutura nu am avut noua, dar am scos de la o perna care avea prea multa pentru ca timpul nu m-a lasat sa imi cumpar :P
Ce sa va zic. Zana mea e super incantata si, cand i-am spus ca este jucaria ei, nu ii venea sa creada. Acum doarme cu ea in brate.
Si da, este o ea. I-am pus si gene false si un nume pe masura :    Dino-Diva
Ii multumesc Diadei ca ma va ajuta cu pozele. Monitorul meu a sucombat si pana iau altul dureaza.

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Conc%206%20-%20poz%201

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Conc%206%20-%20poz%202

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Conc%206%20-%20poz%203

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Conc%206%20-%20poz%204

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Conc%206%20-%20poz%208

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Conc%206%20-%20poz%206

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Conc%206%20-%20poz%207


Ultima editare efectuata de catre diada in Sam 28 Mai 2016, 10:55 am, editata de 1 ori (Motiv : adaugat poze)
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de diada Sam 28 Mai 2016, 10:57 am

Adaugat poze, multumim pentru participare!

Maine este ultima zi pentru postari poze! Va asteptam! Spor maxim!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de victoriacus Sam 28 Mai 2016, 8:33 pm

Multumesc mult Diada Smile
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE - JUCARIE HANDMADE

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB