Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

+23
LRodica
Day
nicolae68daniela
Cristache
valentinadof
flori balteanu
filipoidana
tomari
trandafiras78
Delicii
victoriacus
flori de camp
Muravka
Gabica
piciul
mihulmic
Greteledelweiss
danniela
Michelle88
macanetu
cristi970
Lumaria
lacrisel
27 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Lumaria Dum 26 Oct 2014, 6:17 pm

Buna! Inteleg ca nu s-a incheiat provocarea?! Daca stiam ... . Desi am promis la inceput ca intru si eu, viata iar mi-a luat-o inainte si nu m-a lasat sa-mi fac planurile mele, ca de obicei. Am intrat acum sa-mi cer scuze ca nu m-am tinut de cuvant cand am promis ca voi participa la provocare. Embarassed Mult succes participantelor !
Lumaria
Lumaria
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 51
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 16/03/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Lun 27 Oct 2014, 11:04 am

Cam asa, Cristache si Danniela Smile Totusi l-am terminat bounce bounce bounce bounce Dar nu i-am facut poza ...

Mihulmic, poate reusesti sa il dovedesti pana duminica seara Smile

Lumaria - imi pare rau Sad

SPOR LA CROSETAAAAAAAAAAAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Mier 29 Oct 2014, 1:13 pm

Dragele mele, nu uitati ca duminica se incheie provocarea.

Va astept cu ultimele creatii si .... cu ultimele poze - Flori de camp?
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Sam 01 Noi 2014, 8:29 pm

Într-un final am reuşit să fac pozele. Dar de terminat jacheta tot nu am terminat-o. Nici nu mai aveam cum, că stau extrem de prost cu timpul liber. Chiar şi acum am luat pauză la lucrări, ca să postez aceste poze.
Nu am fost deloc mulţumită de rezultat, dar oricum era de încercare a stilului de lucru. Aşa că ..... să luaţi aminte să nu păţiţi ca mine.
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 34erm9j
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de piciul Dum 02 Noi 2014, 7:41 am

Flori de camp, sa o poarte sanatoasa!
Este un model solicitant! Oricum ma bucur ca ai ajuns la o forma finala, pe care o vei finisa, cand vei avea timp... adica nasturi si.... la crosetate se blocheaza?! Habar nu am!
Mie imi place cum a iesit si inca odata felicitari pentru daruirea cu care ai lucrat! flower
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Dum 02 Noi 2014, 8:37 am

Piciule, mulţumesc de susţinere. hug
Însă mai am la ea mai mult de finisat decât de pus nasturi, dacă o să vreau să o poarte. Mă mai gândesc. Doar că până una alta am prea multe treburi pe cap ca să mă ocup de croşetate/tricotat.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de macanetu Dum 02 Noi 2014, 2:23 pm

Flori de camp este frumusica foc jachetica , mie una imi place . Pentru fetita este ?...intreb pentru ca imi pare un pic maricuta de ea . Sau poate de aceea ziceai ca nu o postezi Smile . Oricum bine ai facut ca ai postat , e frumoasa . Smile
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Dum 02 Noi 2014, 2:28 pm

E şi nu e măricică pentru ea. D-aia am spus că nu sunt mulţumită. Nu am gândit-o bine din anumite puncte de vedere. Şi mama era prin spital atunci şi apoi n-am mai desfăcut la ea să corectez.
Eu aştept să văd ce a făcut Lacrisel. wink
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de macanetu Dum 02 Noi 2014, 2:50 pm

A postat si Lacrisel dar nu aici ....parca la jachete...
Sanatate multa mamei . Am inceput si eu ceva , dar tot asa o raceala ciudata care m-a tinut aproape 3 saptamani pe solo , nu m-am simtit in stare de nimic .Am ramas in urma cu multe .
Daca imi va plcea ce iese voi posta , daca nu ,nu . Oricum la mine a fost provocare maxima . Nu am mai facut nimic de imbracat ....cu croseta . La rascrioeli nu imi place deloc cum se aseaza...la mine vorbesc . Vedem ce iese si oricum mie imi place mult ce ai facut .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Dum 02 Noi 2014, 2:56 pm

Săru-mâna! La provocarea asta provocarea mea a fost să lucrez în punct tunisian. Care din câte am văzut eu nu se potriveşte la haine sau nu la răscroială ca la carte. Dacă aş fi lucrat în mod normal, n-aş fi avut probleme şi sigur aş fi fost extrem de mulţumită. Doar că această jachetă a fost de sacrificiu, ca să văd dacă paltonul fetei îl fac în punct tunisian sau tricotat.
Când îl voi termina îl voi posta la tricotate. Sper ca până la lăasata secului să-l termin şi p-ăla. Smile
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de mihulmic Dum 02 Noi 2014, 7:51 pm

Buna seara fetelor Smile
Eu nu am reusit sa termin Smile Mai am manecile si bordurile, deci destul de mult Smile
Am fost destul de ocupata cu destule si cu ceva probleme Smile
Oi termina cand oi termina si ma voi bucura Smile
Succes fetelor Smile
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Dum 02 Noi 2014, 8:34 pm

Seara buna!
Ma bucur ca mai avem o inscrisa!!!!! Cred ca a fost dificil cu croseta tunisiana!!! Dar a iesit deosebit!
Maine dimi intru de pe laptop si postez toate inscrierile ca sa putem incepe votarea.
Da, am postat si eu dar la jachete. Avand in vedere ca eu am propus provocarea nu mi se parea ok sa postez si eu!
Ei, si daca tot suntem obisnuite sa votam (hi hi hi) va astept si maine la aceasta urna !
O seara frumoasa!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Lun 03 Noi 2014, 9:42 am

Neataaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
Provocarea oficial s-a incheiat si multumesc fetelor care mi-au raspuns!!!!! Va invit la vot!!!!
Votul se incheie oficial maine seara....!!!! Smile

NR.1 - Michelle88:
am folosit numai acril, alb si negru, cea mai eleganta combinatie . modelul de inspiratie a fost o rochie. sunt mai la inceput. bordura la maneci, buzunare si partea de jos este scrab.
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 DSCN0388_zpsbc1a083f
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 DSCN0390_zps6d49e5e2
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 DSCN0391_zpsa9b79226
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 DSCN0392_zps3f9d2675[/quote]


Ultima editare efectuata de catre lacrisel in Lun 03 Noi 2014, 9:50 am, editata de 1 ori
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Lun 03 Noi 2014, 9:45 am

Nr. 2 - Flori de camp

flori de camp a scris:Într-un final am reuşit să fac pozele. Dar de terminat jacheta tot nu am terminat-o. Nici nu mai aveam cum, că stau extrem de prost cu timpul liber. Chiar şi acum am luat pauză la lucrări, ca să postez aceste poze.
Nu am fost deloc mulţumită de rezultat, dar oricum era de încercare a stilului de lucru. Aşa că ..... să luaţi aminte să nu păţiţi ca mine.
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 34erm9j
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de lacrisel Lun 03 Noi 2014, 9:47 am

Nr.3 - Flori Balteanu

flori balteanu a scris:Si aici si la purtator.
PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Dggo5f
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de mihulmic Mar 04 Noi 2014, 4:30 pm

daca conteaza votul meu: Michelle88

toate sunt frumoase
personal imi place a lui Flori, insa pare de vara Smile
Michelle88 pare ca se incadreaza mai bine in cerinta Smile
Flori de camp: e dragutz modelul Smile
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de flori de camp Mar 04 Noi 2014, 4:32 pm

Total de acord cu tine, Mihulmic! wink
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de nicolae68daniela Mar 04 Noi 2014, 4:52 pm

toate sunt frumoase,felicitari !!!
eu o prefer mai mult pe a lu flori de camp
nicolae68daniela
nicolae68daniela
helper
helper

Numarul mesajelor : 77
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 15/12/2012

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de macanetu Mar 04 Noi 2014, 5:02 pm

Votez Michelle88 .
Modelul este frumos si mie imi place cum este lucrat si incadrat . Se aseaza foarte bine ,exact masura ei, acum fara burtica sunt convinsa ca la fel .
Flori este foarte frumoasa si jachetica ta dar nu respecta intru totul cerintele provocarii .
Flori de camp tu cred ca ai lucrat cel mai mult la a ta datorita tehnicii de lucru . Poate si datorita faptului ca nu ai avut vreme de ea , nu e pusa foarte bine in valoare .
Oricum toate sunteti castigate datorita faptului ca aveti cate o noua piesa vestimentara in garderoba si pana la urma aici pe forum lucram pentru placerea de a lucra si de a invata mereu cate ceva nou .

Lacrisel tocmai ce am sosit de la serviciu si am intrat sa votez...nu te-am uitat chiar daca din pacate nu am reusit sa particip . Va hug pe toate .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Day Mar 04 Noi 2014, 6:07 pm

Pot si eu??? Habar n-am despre ce e vorba in propozitie,dar o sa spun care e preferinta mea,strict din punct de vedere vizual.Imi place prima jachetica,a lui Michelle88.Bine,mie-mi plac toate,dar sa fie o departajare,cam genul asta l-as purta si eu Smile
Florilor,sunt frumoase si ale voastre,sa nu va suparati pe mine pupi pupi
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Greteledelweiss Mar 04 Noi 2014, 6:40 pm

Mie personal imi place f mult cea lucrata de Flori Balteanu si cred ca este potrivita pt inceputurile calde de toamna din septembrie si cam pana prin octombrie. Amintiti-va ca eram si la tricou in perioada aceea! De ce era musai din fire groase ca doar nu vine gerul bobotezei toamna ... sau poate vroiati sa fiti ca Baba Dochia rade Sper sa nu-mi iau bataie pe aici, si celelalte sunt dragute, dar fiecare cu pata lui. wink
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de victoriacus Mar 04 Noi 2014, 8:28 pm

Toate sunt frumoase. dar, cum burtica este atat de frumoasa,devin subiectiva si o votez pe prima kiss  michelle88
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de LRodica Mar 04 Noi 2014, 9:24 pm

Cel mai mult imi place cea lucrata de Michelle.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3662
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de kitty_1973 Mar 04 Noi 2014, 10:34 pm

Felicit toate cele trei doamne pentru efortul depus! Smile
Votez Michelle88 Flowers
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 05 Noi 2014, 9:04 am

Alb-negru ....Coco Chanel....Michelle88 ...votat!
Felicitari fetelor!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA - Pagina 5 Empty Re: PROVOCAREA NR.13 - CROSETAT - TOAMNA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB