Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyAstazi la 8:46 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

+42
carmenco
Dodo-pui
samo99ro
mnarcisa
noki
annamarya
mihulmic
Dorulet
piciul
ritame
vero79
betymi72
europolis
fizicuta
valentinadof
ghita
irish05
filipoidana
victoriacus
barbin
AcidoR
nico1206
Cristache
Greteledelweiss
Ginet
Celya_f40
Giobsy
dragan mirela
michelinebeaulieu
nicolae68daniela
Tache Marilena
Giorgi
lacrisel
ema
Gabica
tantza_m
LRodica
AlinaJ.Bijoux
Day
danniela
SilviaDumitrescu
macanetu
46 participanți

Pagina 10 din 31 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de barbin Vin 05 Sept 2014, 5:49 pm

Piciule, cafeaua aia atat de frumi seamana cu cicoarea mea, inlocuitorul pentru cafelele pe care le beam in plus  peste zi..  POt sa beau si inainte de culcare..
(nu ca ar mai avea acelasi farmec...  ametit )
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Sam 06 Sept 2014, 8:37 am

Buna dimineataaaa Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am dat mai intai cafeaua,ca daca-oti fi ca mine sa nu vedeti tastatura pana ce nu-nghititi macar un strop de cafea....
Sa aveti un weekend minunat,la mine iar o sa fie o zi perfecta,cu ai mei,aproape toti,prin preajma.Azi sarbatorim nepotelul,fiul sora-mii,care de fapt e nascut in aceeasi zi cu mine,dar vin azi in Slobozia sa ne chefuim ,deci dublam ocazia ,uite-asa,romaneste,cu un gratar pe batatura,cu multa voie buna izvorata(la masculi) din licori magice,iar la altii din suflet :P si cu dans,ca toti suntem dansareti la de-astea Smile
Sa fiti vesele si fericite,ne-am inteles?Nu lasati nimic urat sa va atinga Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 06 Sept 2014, 8:59 am

Buna dimineata,doamnelor!
Asa vom face,Day,petrecere frumoasa!
Pentru toate doamnele,o zi minunatata ! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Sam 06 Sept 2014, 10:04 am

Buna dimi ,
Multumim Day pentru cafeluta si pentru pere =D si petrecere frumoasa .
Un sfarsit de saptamana minunat va doresc din inima tuturor si daca Day a dat cafeaua , vin eu cu desertul...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 06 Sept 2014, 2:23 pm

Ziua buna, ce desert apetisant. Cred ca ma dau la el. foame 
Day, petrecere frumoasa!!! Sper  ca la tine nu ploua.
Eu tocmai am venit in casa, am inchis magazinul pe ziua de azi, merg sa mananc de pranz si ma pun putin la mesterit!!!
O zi reusita in continuare!!! prietenie
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de mihulmic Sam 06 Sept 2014, 5:19 pm

Buna ... seara de acum Smile
Saptamana asta am facut zacusca Smile ... si nu am prea intrat pe net Smile
Va imbratisez cu drag si va citesc Smile
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 06 Sept 2014, 6:14 pm

Si mama a facut zacusca de 3 feluri: de cuperci pt. mine, de fasole pt. fratele meu si de peste pt. tata. Fiecare cu zacusca lui.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Dum 07 Sept 2014, 4:58 am

Buna dimineata! Era un refren cu "eu vara nu dorm, nu am somn...", dar e deja septembrie si eu tot nu am somn!
Ma bucur ca sunteti pline de viata si cu spor "in ale toamnei"! Sa ne odihnim azi bine si sa ne rugam sa fie pace!
Eu incep sa bantui pe aici, cu o cafea reala in fata si cu una in gand, bauta cu voi!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de danniela Dum 07 Sept 2014, 8:53 am

'neata
Si eu prin zona ca muncesc ca soldatul sovietic. Azi am o zi grea, sper sa trec cu bine. Is in criza financiara la serviciu si stresata rau, imi pleaca copila diseara Sad Sad si raman doar eu cu broscuta mea si...din astea!!
O zi faina va doresc! La mine e un sezon tare ploios, aci ploua, aci sta, noaptea trage niste ploi garla nu alta.

Edit: Eu ascult asta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

E pentru Day, stu ca ii place si cui ii mai place muzica indiana!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 07 Sept 2014, 11:16 am

Buna ziua!
Piciule, dar chiar n-ai avut somn! Eu m-am dat jos din pat la ora 9, mi-am facut cafeaua si de atunci bantui pe net. E prima mea zi de relaxare dupa atata timp.
Dupa operatiunea de modificare a apartamentului mi-a ramas pe hol, un sfert de perete gol ( am dat tot lambriul jos) si vreau sa inventez ceva, sa-l decorez. Azi asata fac, caut surse de inspiratie pe net si metodologii de executie.... Omul trebuie sa fie inventiv ca daca ar scoate bani din buzunar pentru orice moft ...si la mine s-au terminat demult banii... nu a fost de ajuns curatenia, am mai avut si doua nunti intr-o luna! Dar sa fim sanatosi ca ne platim noi si datoriile.
O duminica frumoasa tuturor! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Giorgi Dum 07 Sept 2014, 12:32 pm

Buna sa va fie inima!O duminica frumoasa ,cu soare si raze de toamna ,plapande si blande!
Alina ,imi inchipui cat trebuie sa fi muncit mama ta la cele trei zacusti !Ce buna e zacusca facuta de altcineva! love
Piciule ,cafeaua aia e de-a dreptul ispititoare!
Multa inspiratie Marilena!
O zi frumoasa si linistita tuturor!
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 07 Sept 2014, 1:14 pm

Buna ziua!
Eu lenevesc intr-un maaaare fel. As pleca la plimbare dar nu am cu cine si asa singura parca nu are farmec. Asa ca stau in curte cu tableta pe picioare , scriu pe ici pe colo si ascult asta
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sa avem o zi frumoasa!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 07 Sept 2014, 5:14 pm

Buna ziua, noi azi am fost la piata in oraselul vecina si am mai cumparat una alta: (vinete, ardei, ardei capia). mama, pe care i-am si pus deja desi e duminica, iar eu cateva rame pt. tablourile pe care le mesteresc si o cutie mare si faina, imvelita in material pt. instrumentele mele de mesterit sau pt. transportul obiectelor finite.Cam asta am facut azi.
Maine e sarbatoare asa ca nu mai facem nimic, tam doar la magazin (eu si mama).
O seara linistita tuturor!!! prietenie
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Dum 07 Sept 2014, 8:11 pm

Neataaaaaaaa Smile E 8,ce??pm,am,ce conteaza? Azi am fost la pescuit,dar mai inainte am facut o luuunga plimbare prinpadure,vreo 6 km...si am mancat mure pana ne-au pocnit burtile(asta in cautarea unei balti),Balta nu era acolo asa ca ne-am intors si am plecat in locul binecunoscut,la Dunare.Mai fete,am scapat un maaare pestioi,avea o gura mmmaaaare,doar pe asta i-am vazut-o si i-am simtit zbaterea,dar a zvacnit o data si dus a fost.Norocul meu a fost ca l-au vazut toti,altfel credeau ca le-am servit o pescareasca.Concluzia,am mai prins doar un miiiiiiiiiiic,dar miiiiiiiiiiic de tot pestisor,pe care l-am trimis repede in apa,la mama lui Smile
Danni,nu pot vedea clipul...zice ceva de siguranta activata iar neuronul meu,singurul viabil la ora asta,nu stie cum se dezactiveaza...uoffffff
Maine incepe o noua saptamana,iar cu petreceri Smile E ziua tatalui meu de nume,si ziua mamei mele,de nastere :)Deci dubla ,sa-mi traiasca amandoi si sa-mi fie mereu sanatosi si frumosi cum ii am de-o viata Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Lun 08 Sept 2014, 6:06 am

Buna dimineata!
Va spun si aici LA MULTI ANI! pentru cei care isi serbeaza onomastica astazi!
Eu la cafea si imi imaginez ca e vineri...nu LUNI![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Lun 08 Sept 2014, 7:46 am

Asa,Piciule,e vineri Smile Si la mine la fel! Buna dimineata,buna cafea,dar am ramas fara tigari,trebuie sa o sterg in oras sa cumpar Sad
La multi ani si multi bani celor sarbatoriti azi!!!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 08 Sept 2014, 8:10 am

Buna dimineata,doamnelor!
Sa fie vineri,sa fie orice zi,cea mai buna cafea e aici,oferita de piciul nostru si savurata impreuna cu prietenele,asa-i,Day?
Si din partea mea urari de noroc,sanatate si multumire sufleteasca tuturor celor care isi sarbatoresc azi onomastica!
Iar noua,o zi minunata! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de ema Lun 08 Sept 2014, 10:06 am

Buna dimineata
O zi de toamna insorita si...multi si fericiti ani celor care isi serbeaza onomastica

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Gabica Lun 08 Sept 2014, 11:20 am

Bună dimineaţa
Eu zic, mulţumesc de urări, le întorc înzecite.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Lun 08 Sept 2014, 11:22 am

O zi minunata tuturor sarbatoritilor de astazi ....si noua tuturor pe langa ei . Si eu la fel am impresia ca e sfarsit de saptamna ,nu inceput ...poate datorita faptului ca este sarbatoare . La noi este soare si foarte cald comparativ cu zilele trecute . 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de ema Lun 08 Sept 2014, 1:16 pm

M-am ofticat Am umblat toata dimineata sa gasesc un croset tunisian si nu am gasit nici macar o mercerie in piata Singurul care avea ceva ce tine de mercerie era un babuin pe care sincer, nu l-am inteles ce vorbea (au astia un fel de a vorbi...) Acum zac Am luat gripa de la al meu Mi-a dat si mie ca sa nu-l acuz de egoism Mai rau e ca ma ia cu greata
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de danniela Lun 08 Sept 2014, 2:22 pm

Va salut si eu, stiu a trecut dimineata demmult!! Eu am inceput cu o sedinta de partid, doamne, trebuia sa ma fac activista ca stiu a da din melita de numa zid zid zid nu ca mi-ar place dar ma trezesc vorbind dom'le!!!
Si ma simt obosita, desi dorm o gramada de timp, azinoapte am avut si un cosmar cu un vampir/strigoi ceva in gen, culmea imi era frica si nu imi era. In fina dimineata ma simteam sleita de puteri. Sa ma fi luptat eu cu mumia??? scratch scratch scratch scratch
Mi-e foame si nu am avut timp sa car niste legume dupa mine. Musai sa le pregatesc de seara, dar e cald peste noapte si ....dimineata is pe fuga.

O zi faina si o tomna frumoasa!!! Tare mult imi plac culorile ruginii!!
Day, nu-s de ce nu vezi...eu am ascultat toata ziua!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Lun 08 Sept 2014, 3:18 pm

Danni,stii de ce? Fiindca sunt Bula...nu-mi functiona creierul sa ma loghez,hahahahaha.Chiar acum ascult,si-mi place Smile Thanks,girl Smile
Asa e,Dorulet Smile Ce ne-am face fara trupa de soc de aici???
@ Danniela si celorlalte Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Mar 09 Sept 2014, 5:33 am

Buna dimineata!
Azi este sf. Ana...asa spune la radio....o noua zi....
Day interesanta melodie..stii sa faci miscari cu mainile, asa cum danseaza indiencele din India?...la zumba nu sunt miscarile astea...
Danniela ai cosmaruri nu gluma..ba sedinta de partid, ba strigoi...fa miscare si un ceai de tei cu miere, poate vine Mos Ene mai repede!
Nu am reusit sa-mi fac cafeaua..zum pe calculator, sa citesc una alta si hai ca e o noua zi, o noua speranta, un nou inceput!
A venit toamna...ziua si perechea de ciorapi! Culmea daca cos (carpesc) ciorapul rupt..asta daca e o gaurica mica...ii port si doua saptamani fara sa-i rup! Dar daca sunt noi...am ghinionul sa-i rup in 5 minute!
Azi spune ca va fi cald! Asa sa fie! O zi minunata! Spor in toate si nu uitam sa zambim!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 09 Sept 2014, 6:37 am

Buna dimineata,doamnelor,in Ziua Internationala a Frumusetii!
Zambim,savurand cafeaua,ne bucuram de o noua zi,asa ca trecem la treaba.
O zi frumoasa! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 31 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB