Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 11 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Mar 03 Iun 2014, 8:53 am

Neataaaaaaaaa! Hai la cafea!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa aveti o zi perrfecta,iese soareleeeee :D
Oooo,am uitat sa va spun ca m-am vopsit la par.Un superb roscat inchis,cica rosu tropical.Si aseara la Zumba a inceput sa curga pe maieu ,hahahha...vaaaaaaaaaai,la cat de mult fusese admirata culoarea inainte,asa circ a iesit la sfarsitul orei,eram toate lac de transpiratie,numai ca eu eram Lacul Rosu :D Si de aici glume si ras,ca nu ne ajunsese hlizeala de pana atunci Smile
Gata,v-am si inveselit nitelus,treceti la treaba ,fete harnicute:)
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de aurishta Mar 03 Iun 2014, 9:02 am

Ce fata vesela!  Smile Cred ca binedispui pe toata lumea cu tonusul asta! Smile kiss 
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Mar 03 Iun 2014, 11:13 am

Neata!!!
Day, arata-ne si noua!!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 03 Iun 2014, 11:21 am

Buna ziua ca dimineata a fost cel putin cand a dar Day cafeaua.
Si eu prin zona ca domnul M.. si-a facut program de joc de glezne si m-a bagat la sala. Am masina de spalat pusa la treaba, si o durere surda de cap ( de la sinuzita). Exercitiile nu am apucat sa mi le fac dar nu ma las, tot le ca dupa amiaza.
Sa avem o zi vesela asa cum ne sugereaza Day!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Mar 03 Iun 2014, 1:36 pm

Bună ziua şi de la Craiova
Mi-o imaginez pe Day!!!  rade 
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mar 03 Iun 2014, 5:56 pm

Buna sera ca de-acum se pregatesc gainile la culcare... rade 
Am venit murata de la serviciu. M-a prins o rapaiala cu vant si piatra ca in cativa metrii m-a udat pana la chiloti. rade Asta s-a intamplat de la birou pana la poarta ca n-am avut unde sa intru si umbrela a fost de forma. L-am chemat pe al meu sa ma ia cu masina dar eu de la birou pana la poarta fac mai mult de 5 minute... Pe drum era o mare de apa, abia mergeam cu masina, nu se vedeau trotuarele si toate gurile de canal erau fantani artizanale, aruncau apa afara la mai mult o jumatate de metru.
Day sa-ti fie de bine! Frumoasa patanie, trebuia sa te filmeze o prietena si le faceai ,,reclama buna" cu filmuletul pe youtube. Nu mai cumpara nimeni vopseaua respectiva.  rade 
Merg sa caut un model de bordura crosetata. Incerc sa lungesc o rochie care mi-a ramas cam scurta...
O seara placuta tuturor!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mar 03 Iun 2014, 6:24 pm

V-am citit, va impupez!!!
Day  rade rade  mi te imaginez cu siroaie rosii....o fi fost vopsea ''de-o tura''!!
Marilena ce poza frumoasa ti-ai pus sau mai bine zis ce frumoasa esti!!!!
Plec acasa ca mi-s terminata, a fost o zi exagerat de plina.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mar 03 Iun 2014, 6:39 pm

Multumesc frumos Danni!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Mier 04 Iun 2014, 7:51 am

Buna dimineata!
Sper ca ati dormit bine si acum vom muta muntii din loc!  wink 
Eu am ceva in gat..adica mi se pune o zgaiba si tusesc pana sperii pe toti de langa mine si apoi ma linistesc pana la o noua criza....gargara cu sare si am pus vitamina A pe nari...
Dar nu am ratat cafeaua..in schimb mi s-a afumat ultima portie de gem de capsuni...uite asa...am adormit stand la tv..visand cum mestec eu in oala cu gem...sa nu se prinda...10 minute....suficient! Acum...o sa mananc eu portia asta de 5 borcane ca nu mor! Mai bine ma vopseam cu ei sau imi faceam o masca de intinerire.. wink 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Mier 04 Iun 2014, 10:01 am

Neataaaaa!!!!
Azi dau eu cafeaua... intr-un biscuite Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O zi plina!

Piciule, era sa-mi versi cafeaua!!!! Gata, o pun pe masa...
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 04 Iun 2014, 11:05 am

Buna ziua!
Hop si eu la cafenea cu cafeaua personala. Danniela sa stii ca in realitate marilena este si mai frumoasa.
Sa avem o zi cu bucurii si reusite.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Mier 04 Iun 2014, 11:07 am

Neaţa
Eu cu cerşitul:
Piciule dacă nu-ţi place dulceaţa afumată, mi-o trimiţi mie?
Deja visez cum o pregătesc eu într-o plăcintă cu foietaj.
Lacrisel să ştii că aş încerca cafeaua ta.
Acum mulţi ani am fost la o pensiune în Bran. Dimineaţa am cerut o cafea la gazde. Ne-au adus o cană imensă cică să luăm cât vrem. Păi din cantitatea aia se serveau 4 oameni de voie, şi eu beau cafea cu cana nu cu ceşcuţa!
Ne serveau oamenii nişte porţii de mâncare.... imense... Am luat ceva kg atunci.
Super oamenii de la acea pensiune. Nu scriu numele să nu ziceţi că vreau să le fac reclamă. Ne-au ajutat mult până să ajungem acolo... Vă povestesc odată ce peripeţii am avut  rade 
Acum tot aşa e pe la pensiuni?

Marilena ce tânără eşti în poza de la avatar.
Silvia, pardon, dar servesc şi de la tine.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Mier 04 Iun 2014, 1:47 pm

Gabica, oi fi fost la mine si nu stiu  rade 
Acum noi avem un espressor cu cafea ”la liber”... face omul de care vrea... lunga, scurta etc...
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mier 04 Iun 2014, 5:34 pm

Pai Zi femeie ca vin la tine data viitoare!!! Omului meu nu i place sa faca rezervare din timp, adica ce gasim, si mai sa si acceptam ca deh, asta e, asta luam!!! Eu is mai cu fite in fund, vreau conditii daca tot dau un ban.
Dar daca faci cafea buna, las si conditiile si vin la tine  kiss 
Ce zi nasoala am avut, dar a trecut, vine maine alta!!!
Si ieri am crezut ca e luni nu marti si am plecat mai devreme!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 04 Iun 2014, 7:15 pm

Buna seara,doamnelor!
Acum am sfarsit treaba de azi din bucatarie,mi-am trimis sotul la tara,asa ca ma voi odihni...cu suveicuta.Azi am cumparat capsuni autohtoni si i-am selectat si pus la congelator,la capsunata,pentru o tarta,iar maine termin siropul.Asa ca-s obosita,de nu va pot spune.
Va doresc o seara frumoasa! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Joi 05 Iun 2014, 5:54 am

Buna dimineata! Ati observat e deja joi.....sper sa recuperez azi si sa termin ce mi-am propus saptamana asta....ca acum e sambata = zi de piata, mancare si spalat ....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de barbin Joi 05 Iun 2014, 8:10 am

Beau si eu o ca feluta cu voi, mai ales ca piciul mi-a facut o pofta de o cescuta cu lapte mult...  hug 
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Joi 05 Iun 2014, 8:22 am

E joi????Aoleu,bine ca ai zis Piciule,ramaneam cu o zi in urma!
Neataaaaaaaaaaaaaaaa,sa fie o zi cu buna dispozitie si soare!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 05 Iun 2014, 10:07 am

Mda, e joi!
Si eu mi-s in urma cu multe dar ce e important...tricotez de zor la o jacheta pentru fii-mea. Mai am o parte de fata si manecile. Uraaa!!! Am o potcoava, imi mai trebuie 3 si calul  rade rade rade 
Bunadimineata  Embarassed kiss 
O zi faina sa aveti!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Joi 05 Iun 2014, 10:14 am

Neaţa, văd că e toată gaşca prezentă, aproape!
Mai lipsesc câteva fete dar vin ele.
Doruleţ te anunţ că ieri am încercat suveica şi nu mi se îndemână deloc. Am aţă de bumbac subţire nici nu văd nodurile ca să nu mai spun că suveica mea are şi o mică croşetă şi mă încurc şi-n capătul ei.
Daaaaaaar citat Silvia, perseverez. Îmi iau macrame pentru început.
Piciule eu mereu sun în recuperări. Ieri am reuşit să mai termin de reparat o fustă o rochiţă şi o bluză pt fiica mea dar maldărul de pe scaun nu scade tot creşte, că am găsit altele. Aşa că la mine "caii" sunt tot nepotcoviţi.  rade 
Lacrisel nu ştiu cum se numeşte "la tine"...
Day, trăiască optimismul tău...
Spor la muncă tuturor...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Celya_f40 Joi 05 Iun 2014, 10:38 am

Prezenta si io la apel!  wink 
Fericita ca am biletele de avion pentru ''acasa''....ceea ce inseamna Romanica evident!
Sunt nerabdatoare sa vorbim despre i noua intalnire la Cluj.
 ura 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Joi 05 Iun 2014, 11:00 am

Salutare fetelor! Bajbai si eu pe aici, asa ca aprindeti o lumina ceva ca la noi e tare intunecat afara si ploua si eu dardai de frig. Ma duc sa caut o suba si niste sosoni sa ma bag in pat la crosetat. Va pup dulce pe toate!  pupi 
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 05 Iun 2014, 11:04 am

Si la mine ploua dar e ploaie calda, 24 de grd C erau dimineata! Fiore, imi pare rau ca tremuri! Pune o patura pe tine si te culcuseste bine!
Gabica sa stii ca si eu repar si repar si repar. Mai ales tivuri. Fustele mereu is lungi si eu le scurtez. Acum mai am 2 bluzite sa le stramtez un pic la subrat. V-am zis ca tiparele la astia is mici la sani. Cred ca indiencele is mai mici in umeri si sani iar bluzele mele vesnic au un ac de siguranta intre cei doi nasturi de la sani. Niciodata nu am gasit o bluza sa vina super la piept, si credeti-ma ca nu sunt generoasa!!! Probabil disproportionala!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 05 Iun 2014, 1:45 pm

Danniela - si eu vreau tot fite cand plec de-acasa.... nu sa fie aur pe pereti, dar sa fie CURATENIE si sa se vada ca este bine ingrijita locatia... aaaaaaa si baia sa fie maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare !!!!!

Ia sa dau si eu o cafeluta dupa pranz, asa pentru digestie...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cand vad cum curge crema aia, imi ploua in gura... ma duc fuguta sa ma servesc!
Pupici
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 05 Iun 2014, 2:40 pm

Chiar ca-i faina poza, de cafea...nu stiu!!!
Si eu is la fel cu curatenia, baia e ok, numai sa fie curata. Am gasit la Busteni o pensiune, a fost super, noi am inchiriat apartamentul din motive de odrasle. Apoi am gasit tot in Busteni un minihotel, am poposit din motive de copil bolnavicios, si musai a trebuit sa dormim, si la fel am gasit un apartament. Ne-a pus lenjeria in fata noastra, ori nu erau pregatiti pentru apartament, ori asa faceau. O lenjerie alba ca zapada.
La Sibiu iarasi a fost super intr-o minipensiune, numai ca geamul nostru se deschidea fix in peretele vecinilor si se auzea din bucataria vecina cum bunica isi certa nepotul ca nu voia sa manance , dar cum noi doar dormeam acolo, a fost ok.
Ce limbarnita am, cred ca mi-e dor de o vacanta, nu???
Sau unde am citit-o pe Celia ca pleaca la Cluj.....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB