Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyLun 06 Mai 2024, 10:18 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

+45
anna_sandu
pufoi
bobitica
oliv
Dodo-pui
teisoara
lacrisel
cica elena
xlaligia
Floren
Teima
fizicuta
europolis
flori de camp
CCristinaC
Giobsy
Lumaria
victoriacus
Gianina4ever
NicoleCeaMov
canadianca50
irish05
Greteledelweiss
dragan mirela
MagdaMarin
gretty
Day
piciul
danniela
Giorgi
betymi72
AcidoR
mnarcisa
Ducess
valentinadof
Dorulet
dorina narita
barbin
Celya_f40
Geta_63
bisisica bijuterii
Serban Valentina
Gabica
ema
SilviaDumitrescu
49 participanți

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de piciul Vin 14 Mar 2014, 4:59 am

Buna dimineata! O zi plina de munca...peste tot ni se cere prezenta...de la bucatarie, baie, gradina, piata, lectii, picnic, sfaturi...unde o fi femeia cu 10 brate?!
Tot o cafea rezolva si aduce un zambet!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Vin 14 Mar 2014, 7:37 am

Iaca vin!
Buna dimineata!!
Eu mi-am lasat odrasla cu febra acasa. A luat un paracetamol, s-a schimbat in hainele de casa si s-a asezat pe canapea. Il sun mai incolo sa vad cum e!
Culmea...am avut amandoi acelasi vis! Apa!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 14 Mar 2014, 7:55 am

Buna dimineata!
Am luat cafeaua si am plecat la treaba!  kiss 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 14 Mar 2014, 7:56 am

Si eu,buna dimineata,doamnelor!
Eu am aprins o lumanare,dupa visul avut.Sotul zice ca visele sunt ca sa treaca noaptea...
Ne asteapta o zi frumoasa,nu-i asa?Impreuna,asa va fi,precis!
 prietenie 
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Gianina4ever Vin 14 Mar 2014, 8:00 am

Buna dimineata!Noi plecam la munte asa ca va doresc week-end placut!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 14 Mar 2014, 8:07 am

Buna dimineata!
Sa avem o zi linistita dar frumoasa, cu soare si veselie!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de betymi72 Vin 14 Mar 2014, 8:22 am

buna dimineata! o zi buna va doresc!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Vin 14 Mar 2014, 9:07 am

Buna dimineata,fete,iau si eu o cafea cu voi Smile
La mine iar e soare Smile Deci implicit iar ma simt tare bine ,si vesela ,si ...alive Smile O las pe Flori sa ajunga la bar si ma duc la o cafea,apoi as face un tur de forta prin oras,sa caut niste baze metalice pentru bratari,sa vad daca ma tine spatele(ca na,mi-am adus aminte ca-s femeie,dupa o pauza de cateva luni :P ,tocmai cand credeam ca am scapat,haha)
Gata,ma duc sa va citesc pe aici Smile Sa aveti o zi perfecta si un inceput de weekend...indragostit :D
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Vin 14 Mar 2014, 9:35 am

La mine ploua......si cred ca o sa ploua toata ziua.
Ce indragosteala ca mi-au stricat unii ziua, planurile si buna dispozitie. Stau sa ma intreb pentru ce pana gastii is eu platita??? Si prost pe deasupra!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 14 Mar 2014, 12:03 pm

Salutare, o zi faina fetelor. Si la mine iar e soare ca la Day!!! Si sunt 13g deja!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Vin 14 Mar 2014, 1:14 pm

Danniiiii Smile Capul sus,zambeste sa le faci in ciuda,uite-asa :D
Am venit din vilegiaturi,va spusesem ca ma duc la Flori.Si n-am sunat inainte,sa-i fac o surpriza :P Va dati voi seama ca m-am surprins singura ,aproape de bar,ca pana la urma am sunat si NU era la bar...deci doar am bantuit(si nu am gasit baze de bratara Sad )
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Vin 14 Mar 2014, 2:22 pm

Hi, hi...data viitoare sa suni!!!!
Nu pot zambi ca mi-au luat toti banii, ma jumulesc!!! Treaba e cam asa, noi suntem mai multe branch-uri iar cine nu face fata cere ajutor de la ceilalti. Ei bine astia nu fac niciodata fata la situatie, economia e jos, politica proasta. Insa noi suntem obligati sa le dam lor ca daca nu se duc cu posta. De parca noi nu am avea de platit creditori, salarii, clienti si altele. Noi ne-am straduit sa salvam afacerea, acum vin altii care ne sug de bani ca au managementul prost. Culmea e ca si sefii nu vor sa vada asta, mai ales cel batran, tatal. Asa ca musai inghit rahatul!!! Asa e la patron!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de piciul Sam 15 Mar 2014, 4:23 am

Buna dimineata!....cu noaptea in cap! "Eu primavara nu am somn.."
Nici cafea nu prea imi vine sa fac la ora asta...aseara am picat de oboseala si acum ma gandesc cum sa le impac pe toate...tot o cafea face ordine ma duc sa pun ibricul pe foc.
O zi buna si cu spor va doresc!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Sam 15 Mar 2014, 8:39 am

Buna dimineata!
La mine e clar Smile Azi petrecem in familie Smile E ziua sotului,deci probabil o sa avem musafiri non-stop.Fiindca am facut prostia sa ma iau dupa el si sa nu organizez ceva,toti prietenii vor veni,dar pe rand Smile Full house non stop .Nu ma plang,imi place :D
Asa ca sa aveti si voi o zi vesela cu oameni dragi in jur Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 15 Mar 2014, 9:58 am

Buna dimineata!
La multi ani sotului tau Day! Sa fie sanatos si sa aveti parte doar de bucurii!!
Si la mine e soare. Intentionez sa ma duc sa ma tund si poate sa si sa ma decolorez ca a venit vremea sa las caciula si arat ca o oaie bearca.
Sa avem o zi frumoasa din toate punctele de vedere! Va puuup!!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Sam 15 Mar 2014, 5:24 pm

Buna de dupa masa!\
Day sa iti traiasca colegul de batatura si sa fiti fericiti!! Bufet suedez cel mai recomandat, cine vine ultimul mananca resturi, asta e!!
Eu am vopseaua in cap Silviuta, mi-a trebui si mie un foarfece in par dar nu stiu cand ajung. Tre sa ma programez ca tanti asta a mea e foarte ocupata sambata si numai ea ma tunde, nu lasa ucenicele.
Eu is libera azi, am facut piata, spring rolls, spalat doua masini, perdele de la mine din dormitor. Ma duc sa spal pleata si sa o arunc pe spate, sa polizez si unghiile ca au crescut ca nebunele, abia intra pe tastatura si apoi ma asez la tv. Ma uit la vreo telenovea de este pe acolo daca nu muzica indiana si daca nu canalul de bucatareli. Daca aici e unul nesuferit care vesnic mananca precum porcul sigur o sa ma uit la aia de descopera crime. Adica sar din lac in put.
O seara faina sa aveti!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Sam 15 Mar 2014, 6:35 pm

Hellooo Smile In sfarsit o pauza:) De cand v-am zis si pana acum,au tot curs Smile Vai ce bine e Smile Soare,gratarul incins ,muuuuulta carnarie(bine ca m-am dezintoxicat vreo 2 saptamani inainte si de luni iar ma dezintoxic),prieteni,muzica in gradina....si palinca.Al meu e zombie de vreo 2 ore,dar vad ca se tine inca apt de dansuri Smile.I-am lasat pe batatura sa mai bea putin si am intrat sa-mi intind oasele nitelius...si nu puteam fara voi:) Cam peste 30 minute mai vine o tura de prieteni(tineti minte ca spuneam ca dupa ce ne-am construit casa ne-am cam pierdut prietenii?Azi au venit toti Smile )si o iau de la capat,dar sper sa-i bag in casa,ca mancare e deja pentru o armata inca o saptamana(le pun eu si la pachet,dar tot e multa),iar afara se racoreste:) A avut lighioana din dotare noroc de o vreme superba,soare si 22 grade,si multa voie buna,in ciuda a ce se astepta el,hahaha.
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de piciul Sam 15 Mar 2014, 6:39 pm

Day, sa-ti traiasc sotul si tu sa te bucuri de ziua de azi! Petrecere frumoasa!
Danniela, gaseste si tu ceva muzica, spectacol daca tot te relaxezi...nu poti vedea un film pe internet?!
Silvia, sa ne arati cum te-ai tuns.
Seara placuta tuturor! Ma indrept si eu catre pat si poate reusesc sa citesc si eu ceva inainte de a adormi wink
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Dum 16 Mar 2014, 7:44 am

'neata!
Cine vine la cafea???
Piciu nu mai am rabdare sa vad un film. Am o chestie pe creier, omul meu numai la filme a stat toata viata. Daca era duminica film, daca era seara film, nu tu copii, nu tu tema, nu tu in doi. Cand aud hai sa ne uitam la un film deja mi se urca colesterolul ca la termometru cand ai febra....pana nu ma vindec nu pot vedea un film decat daca ma convingi ca e bun, asa pe incercate NU.
Is la munca, ma relaxez muncind azi......
O zi faina!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de piciul Dum 16 Mar 2014, 7:52 am

Buna dimineata! E duminica si toata lumea leneveste si se bucura ca soarele ne va aduce un pic de bucurie! Eu am savurat deja cafeaua...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O zi buna si sa ne incarcam cu energie pentru toata saptamana!
P.S. Danniela, sa ai o zi usoara la servici si sper ca nu te-am lovit rau wink 
Film bun..nici eu nu am vazut ceva sa merite...am o colega care le mananca pe paine si imi spune si mie ce sa vad...as dori sa vad "12 ani de sclavie" ...dar e un film dur si aman, aman...o veni o zi pentru toate! Eu prefer sa citesc..uneori am si trei carti incepute...una roman, una filozofie, una medicina sau poezie...citeste o poezie ...are menirea sa-ti puna creierul sa gandeasca, sa refaca imagini dupa versurile citite si sa-ti emotioneze sufletul...
Sper ca Day, azi are chef de "potroace" si a petrecut bine!
O zi buna tuturor! kiss
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 16 Mar 2014, 7:59 am

Buna dimineata,dragilor!
Day,la multi ani,sotului tau!Sa va fie viata impreuna asa cum ti-o doresti tu!
Daniela si eu mi-s de serviciu azi si vin fuga la o cafea!Hai ca mai dau ,cine mai vrea?
Si-al meu se uita la filme,cat de multe ar putea daca timpul i-ar permite,si altele decat mi-ar placea mie!Deci si eu am o problema cu filmele! rade 
Am vazut"12 ani de sclavie",da,cam dur,mai intorceam capul,dar emotionant!
Hai,va pup pe toate!




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Dum 16 Mar 2014, 8:20 am

Saru'mana de urari,o sa i le transmit domnului Smile Nuuuu,sunt valabila si capabila pentru o noua runda de party,dar fara mancare,fratilor....sa nu mai vad mancare cateva zile.O sa traiesc pe baza de iaurt Smile Am uitat sa zic buna dimineata! Sa aveti o zi insorita si linistita Smile

Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Giorgi Dum 16 Mar 2014, 8:44 am

Buna dimineata !O zi frumoasa ,insorita ,fericita ,placuta ,relaxanta ..hmm...excelenta!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />


Ultima editare efectuata de catre Giorgi in Dum 16 Mar 2014, 9:03 am, editata de 3 ori
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Dum 16 Mar 2014, 8:50 am

Cred ca o sa ziceti ca-s intr-o doaga, dar mie mi-a placut mult sa citesc critica literara!!!! Si acum de exemplu pe facebook citesc comentariile facute la unele articole. Ieri citeam ceva despre istoria Romaniei, Cum ca limba latina vine din limba traca (limba dacilor), deci cred ca doua ore am stat sa citesc comentariile celor care au postat. Insa mi-au data de gandit...o sa citesc mai mult despre istoria dacilor!
De obicei citesc psihologie, management, chestii din astea. Un roman mai greu......
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 16 Mar 2014, 9:35 am

 O duminica frumoasa,doamnelor!Numai buna pentru lectura!Si pentru odihna!Pentru tot ce vrem(si putem)! prietenie 
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB