Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyIeri la 10:53 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

+50
AlinaJ.Bijoux
elenaveronica
Serban Valentina
MagdaMarin
valentinadof
michelinebeaulieu
Celya_f40
piciul
Geta_63
Giobsy
adriuta
Si1ver
mia and me
bisisica bijuterii
CCristinaC
Ducess
AcidoR
irish05
SilviaDumitrescu
Giorgi
Day
Dorulet
Tache Marilena
dragan mirela
Gabica
danniela
ema
sorinamircov
plapandika
fizicuta
clara birau
Adelaida
dorinamisov
Greteledelweiss
diblaru maria
mimiady63
tantza_m
europolis
Ladia
brunics
vyky2010
mariposa.romania
myky7robc
iuliana72
dorina narita
rivka
barbin
despina13cucli
canadianca50
pufoi
54 participanți

Pagina 24 din 31 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Gabica Vin 24 Ian 2014, 10:10 am

Bună dimineaţa
Eu am o mareeee problemă: caloriferul din dormitorul meu, nu se mai încălzeşte, azi noapte a bătut ploaia în geam, adică chiciura asta, şi s-a infiltrat pe sub termopan.
minunat nu??
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Vin 24 Ian 2014, 10:27 am

Gabica, eu am oprit aerul din birou numai ca te-am citit!!! Offf...e izolatia proasta pe langa geamuri??? Ti-a dat de munca, ce mai..... Sad Sad 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Geta_63 Vin 24 Ian 2014, 10:35 am

Buna dimineata si de la mine ... da ce harnicute sunteti , mult spor in toate si o zi frumoasa .
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Vin 24 Ian 2014, 12:20 pm

Buna....ziua si de la mine,ca daca zic dimineata ma luati la ture Smile
Nu,nu m-am trezit acum,ci pe la 9.Si fiindca de mult pandesc o zi in care sa ma trezesc tarziu,sa plec necafelita sa imi recoltez niste sange pentru testele hormonale/tiroida,am prins ocazia si am sarit din pat direct in blugi si pe drum cu mine:) M-am recoltat,si na,ca fetele,am plecat la bar,la Euro ,sa ne cafelim impreuna:).Uite de-aia zic abia acum buna ziua:)
Ieri am facut martisoare...si un set pe care il tot aman de cateva zile.Noroc ca clienta mi-a zis ca nu-i urgenta Smile.Azi  il montez ,si poate apuc sa fac si poze cu broso-martisoarele,sa le vedeti...cred ca nu fac multe,ca n-am de gand sa merg la niciun targ...Voi faceti?
Danni,acum am citit raspunsul ala Smile Si da,SI ei Smile Cu sau fara camasi negre :P


Ultima editare efectuata de catre Day in Vin 24 Ian 2014, 12:24 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare cu SI :))
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Geta_63 Sam 25 Ian 2014, 6:04 am

Buna dimi , in sfarsit prima aici , va las o cafea

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sa aveti mai mult spor in noua zi ... s-a racit si la noi , ieri a fulguit dupa care a plouat toata noapte ... doamne ce vreme sucita.
Weekend placut .
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de piciul Sam 25 Ian 2014, 7:51 am

Geta_63, buna dimineata! multumim de cafea si sa avem spor! E doar sambata...cum spunea cineva cea mai frumoasa zi a saptamanii!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 25 Ian 2014, 8:11 am

Buna dimineata!Geta,multumim de cafea!O sambata plina de spor!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4794
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 25 Ian 2014, 8:25 am

'neata si de la mine! A venit zapada?
Geta, sarumana de cafea  pupi 
Piciule, Dorulet...si pentru toata lumea....sa avem motiv de bucurie la fiecare pas!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Sam 25 Ian 2014, 8:40 am

'neata!
La mine nu e...mi-a murit frigiderul..... zid zid zid zid 
S-a dus compresorul cred. Sa chem reparaciosul azi sa vad ce si cum. Sa trimit niste gheata acasa sa puna carnea si branza si ce mai am pe acolo. Abia are 7 ani, nu cred ca vreau sa cumpar altul....no, sa vad acuma cat ma costa reparatul si unul nou!!!
O zi faina sa aveti!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de dragan mirela Sam 25 Ian 2014, 8:57 am

buna dimineata de la craiova(unde a nins toata naptea) si multumesc de cafea ,o sambata linistita va doresc
dragan mirela
dragan mirela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 272
Varsta : 51
Localizare : craiova
Data de inscriere : 16/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 25 Ian 2014, 9:44 am

Buna dimineata! Vrea cineva putin viscol? Cred ca numai Danny ar vrea putin ger sa tina mancarea la rece pana repara frigiderul! rade 
Ne-a fost dor de iarna? Iaca a venit cu mare ,,alai,, si bine-nteles iar a prins oficialitatile nepregatite! Au vazut ghioceii infloriti si s-au gandit ca a venit deja primavara! Parca vad ca o sa avem iarna pana la Paste!
Azi am zi de bucatareala. Meniul de azi: Ciorba de burta, musaca si piftie. Desertul il las Adelinei ca ea este experta in domeniu!
O zi frumoasa tuturor! kiss 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Sam 25 Ian 2014, 9:53 am

Sa ne traiasca fetele Marilena, nu???
Sar-na de viscol, daaaa am nevoie, si inca cum!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 25 Ian 2014, 10:26 am


Buna dimineata!!!!
Bunaa.. si nu prea (dimineata zic) De ce? Pai...
1. m-am sculat de la 5,30 sa ma duc sa o ajut pe o cumnata ca face parastas.
2. M e de servici si la cum ninge afara.... si la cum viscoleste... eu o sa cam am de treaba toata ziua;
3. la cum e afara... nu cred sa apara cineva la sala azi deci voi munci ca tuta degeaba sa fac partie, daar, nah  wink trebuie sa fac, ca... daca vine  wink 

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Sam 25 Ian 2014, 10:28 am

Buna dimineata!!!Si la mine viforeste si ninge si CRED ca e foarte frig...si cand cred eu...e greu sa ma convinga cineva de contrariu:P Deci zi in casa,nici macar un degetel afara.Poate spal niste haine(asta daca nu cumva e vreo sarbatoare de care stiti voi si eu nu),niste curatenie prin sertare....alea-alea,ca de martisoare mi s-a taiat cand am vazut vifornita la geam...mai degraba fac globulete de pom de iarna :P Hai sa avem o zi linistita si un weekend happyyyy Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Sam 25 Ian 2014, 11:06 am

Buna dimineata(sau ce-o fi)!

Ninge salbatic si trebuie sa plec dupa paine.
In frigider nu mai e mancare deloc.
Halat gros,nu am sa il arunc peste mine,
(La munca,diseara);curat in casa-e ioc!

Ma duc,deci,va las,mi-e vremea negrijita,
Si ninge sporadic pe trepte de vant,
Ma duc,deci va las,sa-mi fac spor in toate
Vedeti,vorba-n iarna se "lasa" cu cant!   bee
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de piciul Sam 25 Ian 2014, 11:28 am

No bravo, michelinebeaulieu, ai trecut la compus versuri?! Eu de cateva zile seara citesc cate o poezie..parca imi mai descreteste creierul, ca prea le luam pe toate asa fara sa mai gandim. Nu stiu de ce ma linisteste pe mine.
E ianuarie, deci o luna de iarna, iarna. Sa ninga...sa bata un pic mai incet vantul  Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 4246 ...asta, da! Gata pauza!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 26 Ian 2014, 7:37 am

Tătă lumea la cafea!Sa ne incalzim!S-aveti o duminica frumoasa!Pe la mine e o zapada ca-n
povesti,nu adie niciun fir de vant!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Dum 26 Ian 2014, 8:22 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neata!Si la mine ninge,dar mie nu-mi place...ma simt prizoniera-n casa,spulbera,ninhe,cred ca e frig...nici macar pe geam nu-mi place sa ma uit....
Hai la o cafea buna si sa avem o duminica asa cum ne-o dorim ,numai cu bine Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Dum 26 Ian 2014, 8:26 am

La mine toata lumea a intarziat!!!
Buna dimineata!
O fi fost de vina zapada de la voi???  rade rade rade rade 
Frigiderul meu a decedat...vai viata mea, pe caldurile astea, si abia maine vine sa il ia. Am pus gheata intr-ocutie frigorifica, care nici asta nu mai tine. Macar a tinut laptele...ma duc sa mai cumpar gheata si mai bag un rand, am lapte, carne, unt, care musai sa stea la rece.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Day Dum 26 Ian 2014, 9:19 am

Arunca-le-ncoace,Danni...oriunde...ca intepenesc instantaneu Smile Tu cu caldurile tale ...iar ma faci sa jinduiesc aici,in fata tastaturii...cum o fi?
Imi pare rau ca ti-ai facut rost de cheltuiala....poate merge reparat,sa coste mai putin...
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de piciul Dum 26 Ian 2014, 9:45 am

Buna sa va fie inima! Cafeaua am baut-o, acum un ceai cu lamaie, sa-mi treaca guturaiu, sau ce-o fi.
Valentinadof, de ce nu vad poza ta?
Danniela, cand se strica frigiderule e greu oriunde in lumea civilizata....stramosii nostri cred ca se limitau doar la ce le trebuie pe o zi mancare...
Day, viseaza...nu te gandi ca esti prizonier..doar ai fereastra internet!  wink [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O zi buna la cabana " Plapiumioara"!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de danniela Dum 26 Ian 2014, 10:10 am

Chiar asa.....daca nu ai curaj sa te uiti pe fereastra casei, uita-te pe cea a internetului!!! La locurile calde!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Giorgi Dum 26 Ian 2014, 10:38 am

Buna dimineata !Vin sarbatorile de iarna ?
E feeric!
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 26 Ian 2014, 10:39 am

Buna dimineata! Va invit la bulgareala! Ne-a fost dor de zapada si ne-a dat Dumnezeu ca sa ne satuture! E zapada inalta cat masinile si tot ninge...totusi e bine ca s-a oprit viscolul.
Nu stiu cum o sa ajung maine la serviciu... daca nu trebuia sa dau salariile imi luam o zi de concediu.
O duminica placuta in familie, la gura sobei!!!!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 26 Ian 2014, 10:40 am

Neata va spun si eu din tara plina de zapada,nici nu vreau sa ma gandesc ca nu am maine unde parca masina si va trebui sa plec pe jos 3 km catre speciala care ma duce la munca. zid zid zid zid 
Iar drumul prin nameti e o fericire . zid Ma duc la munca deja obosita. Macar la intoarcere poate reusesc sa merg cu autobuzul spre casa si  sper ca autobuzul sa razbeasca prin nameti.

Va las si eu o cafeluta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (39) - Pagina 24 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (39)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 31 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB