Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyAstazi la 8:46 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

+52
valentinadof
MagdaMarin
danniela
europolis
flori de camp
piciul
karelia123
geanina_scumpica
AcidoR
criss472013
Ducess
gretty
micheline
rivka
mariposa.romania
barbin
mia and me
feliana
Steluzza
elena_florescu
claudine
Dodo-pui
Floren
Babet
vyky2010
michelinebeaulieu
canadianca50
diada
xlaligia
Gabiuta
betymi72
tantza_m
clodi
dorina narita
lucky
irina-elena
irish05
AlinaJ.Bijoux
Dorulet
Celya_f40
Day
ema
SilviaDumitrescu
CCristinaC
sorinamircov
Serban Valentina
An-Ca2811
firicel
stejara
ANCA ECATERINA
Tache Marilena
Geta_63
56 participanți

Pagina 10 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Joi 17 Oct 2013, 12:49 pm

Salutari!!
La mine ploua cu lacrimi!!
Acu doua zile seful meu m-a facut de tot ...asaaa in fata la doua cracanate . Ma rog, am zis el e seful tac si inghit, il prind la cotitura ca-s fata razbunatoare si i le dau peste nas. Le prind si pe cracanate care au incercat sa ma puna pe mine jos ca sa iasa ele basma curata, desi eu nu le-am cerut decat niste rapoarte la timp. Ca azi sa ma trezesc ca sotia sefului imi spune ca ea personal mi-a zis ceva mai demult sa fac si ca eu nu am inteles. Am inghitit in sec rau de tot. Insa eu fata desteapta imi inregistrez toate convorbirile pe telefon, cand nu sunt sigura de ceva le reascult. Cum cu doamna nu am vorbit foarte mult, ma duc inapoi si caut si caut si gasesc. Normal ca nu mi-a spus cum sustine ea. Asa imi vine sa pun convorbirea pe un CD si sa i-o trimit!!! Voi ce a-ti face in cazul meu??? Eu una urasc sa ma prosteasca cineva in fata, ori ca am zis eu, ori ca a zis acea persoana si de fapt convorbirea este rasucita cu subinteles.
De fapt si de drept eu ii scriu doamnei email-uri, dar dumneaei nu raspunde la ele, probabil ca stie ca asta e dovada, insa nu stie ca eu inregistrez convorbirile in telefonul meu.
Iertati-ma, ma vait si eu ca ma simt asa frustata de nu va spun, cred ca s-au adunat!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Geta_63 Joi 17 Oct 2013, 2:15 pm

Danniela am patito si ei de cateva ori .una din sefele mele avean obiceiul sa ne scrie tot timpul pe biletelece sa facem si cum , mura in gura si se semna , nu ii place sa i se spuna cand greseste insa se lega de toti si toate inclusiv de scrisul subalternilor , desi pe al ei abia il descifrai ... cand iesea ceva prost dadea vina pe cei mici ,la un moment dat m-am saturat ,i-am facut inregistrarile cum a vrut ea desi erau gresite fara sa ii m-ai spun , la final de luna s-a turat si a inceput sa tipeca nu avem habar de nimic , am mers la dosarul cu acte si i-am arata biletelul scris de manuta ei , nu a spus nimic daor ca se mai intampla  zid  stiu ca ma barfea tot timpul insa nu mi-a pasat nici odata , eu mi-am vazut de treaba ...
cred ca ar trebui sa ii trimiti inregistrarea  sa vada ca nu ai gresit .
Gabica , abia astept sa vad jacheta .
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Day Joi 17 Oct 2013, 3:01 pm

Danni...pup kiss Eu zic daca nu era vreo treaba esentiala,las-o moarta deocamdata,incearca sa-ti limpezesti gandurile,nu le faci lor rau,ci tie Smile E aiurea sa fii acuzata pe nedrept,si de-aia zic,daca nu era ceva care chiar sa merite,lasa-i.In schimb daca iti atinge prestigiul si onoarea,sa nu mai zic de pozitia in companie,apara-te.E dreptul,si obligatia ta,da sotiei inregistrarea,macar sa stie ca nu esti vreun copil naiv.Stiu ca sunteti si vecini,sau asa am inteles,as face asta la o cafea,in timpul liber...pe urma pica ei aiurea si cu orgoliul subminat in firma...iar nu-i bine Smile Off,cine-o fi inventat sefii ????Hai,curaj!Si zambeste Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de europolis Joi 17 Oct 2013, 3:11 pm

Salutare tuturor hug 
Daniela, are dreptate Doina, daca simti ca e groasa ia masuri, daca poate fi mai rau... treci cu vederea si le marchezi cand ti-o fi bine pupi 
Doine, taman azi nu ai venit la cafea cand am facut ceva genial, l-am pus pe Gabi sa-ti faca poza cu telefonul lui ca eu sunt fara maini, nu mai am aparat Sad  oricum a zis ca nu ne intelege rade 
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 17 Oct 2013, 3:54 pm

O cafea cu flori  tuturor Adminelor si Forumistelor Lucru de mina
la ceas aniversar :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de irish05 Joi 17 Oct 2013, 4:55 pm

la multi ani doamnelor! muuuuuuuuuulte lucruri frumoase sa iasa din manutele voastre pricepute!
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Joi 17 Oct 2013, 4:56 pm

Aca sarbatorim Lucru de mana???
La multi ani!!!
Ei fetelor, o las moarta ca nu se merita. Prestigiul??? Cred ca il atinge, sunt general manager, nu am cerut decat niste rapoarte la timp si m-am plans pentru lenevia lor, seful mi-a zis in fata lor ca el nu are probleme cu ele... pai cand le mai cer data viitoare nu o sa imi dea un sut in fund si o sa imi zica sa mi le fac singura??? Ca doar seful le-a tinut apararea...
Mi-a mai trecut, mi-am inghitit lacrimile si am zambit mai departe. Asta e....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de piciul Vin 18 Oct 2013, 5:35 am

Buna dimineata! O mica cafea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si la treaba...azi e vineri si avem o speranta de weekend placut!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de criss472013 Vin 18 Oct 2013, 8:23 am

Smile buna dimineata...piciul cafeaua ta micuta ar trebui injectata direct in vena...sa ne trezim...la mine ploua...ploua...m-am saturat de atata ploaie...ma predispune la visare....si conversatii cu mos ene...macar voi sa aveti o zi cu spor si un weekend linistit!kiss 
criss472013
criss472013
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 56
Localizare : constanta
Data de inscriere : 01/09/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 18 Oct 2013, 9:45 am

Deja e vineri???? Ce repede a trecut...Smile 
Piciule, ai sosit din tara piticilor? wink 
Azi program de curat geamuri, daca nu ploua...
O zi frumoasa kiss 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Gabica Vin 18 Oct 2013, 10:28 am

Neaţa, Piciul, ne dai cafeaua pe post de medicament homeopatic????
Eu beau cu halba!!!!!
Oricum mulţumesc e tare frumoasă ceşcuţa.
La Craiova e chiar "bună dimineaţa", pentru că e soare, cald, plăcut, deşi adie un pic vântul

Ador culorile toamnei.
Azi dimineaţă pe parbriz aveam câteva frunze galben- roşcate, le-am vânturat cu ştergătoarele şi mi-am zis: aşa se duc necazurile!!!

Să avem un frumos sfârşit de săptămână.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Vin 18 Oct 2013, 11:04 am

'neata!
O singura data am fost la Craiova, dar mi-a placut orasul, nu imi aduc aminte mare lucru, is mai mult de 20 de ani. Chiar ca a trecut saptamana repede, maine is libera, chema o fata acasa sa imi faca masaj, am zis!!!
Va doresc o zi faina!
Iar fac angajari, vrea cineva purchaising officer?? rade rade 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de xlaligia Vin 18 Oct 2013, 11:11 am

daniela,adica la aprovizionare ?
xlaligia
xlaligia
helper
helper

Numarul mesajelor : 11
Localizare : salonta
Data de inscriere : 05/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 18 Oct 2013, 11:45 am

Daniela, daca as sti ca are efect de a indrepta coloana....zburand as pleca:laugh: 
Pana una alta, eu rad ca proasta ....rade 
La cafeaua de dimineata, ma uit si eu la stiri. Am un singur post la care am acces live, dar e ok si asa.
 Invitat, M.V...irelevant cine e...totuna-i
vorbesc ei ce vorbesc, si de Rosia Montana, si de nush ce ministru agresat la iesirea din ceva club...de v. p...bla, bla....
la un moment dat, prezentatoarea: ce credeti ca sugereaza presedintele T.B., spunand .......( aici da citat),
la care M.V raspunde balbait: presedintele T.B., suge....sugereaza....(si continua cu parerea lui)
rad cu lacrimi nu alta rade rade rade 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Day Vin 18 Oct 2013, 11:55 am

Hahahahaha,Celya,mai,da'atenta ai mai fost!
Danni,vin eu,vin eu! Ce tre'sa fac? Daca tre'sa cheltui banii altora,a ta sunt ,hahaha Smile
Buna dimineata,da???? ca mai sunt 8 minute pana la pranz :P Am bantuit sa gasesc o alta curatatorie chimica in oras si....guess what.nu mai e alta in afara aleai care ia o gramada de bani sa faca aproape nimic.Adica mai sunt curatatorii,dar umed sau la aburi,iar alui meu am avut grija sa-i iau costume bune calitativ,adica nu merg curatate decat uscat:zid:  De-acum inainte ii iau costume de plastic si le spal eu acasa ,asa-mi trebuie....Aaa,si am baut o cafea indiana cu Flori,buuuna-i love 
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Vin 18 Oct 2013, 12:06 pm

Sa va fie de bine cafeaua!!
Da aprovizionari!!! Day, tre sa stii sa ii cheltui, adica cu cat mai putin cu atat esti mai buna, sa stii sa inghiti orice ....sa taci si sa faci si sa iti iei castanele ca si cum le-ai merita, no matter what. Vezi ca eu o sa iti fiu sef direct si cica-s a ''dreaqu'' de rea rade rade rade 

Ma poate omul ala a fost cu buna intentie sa zice ceva frumos de presedinte, o acadea, na, doamne Celya....unde ti-e gandul dom'le!!!
Da' si eu rad....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 18 Oct 2013, 2:48 pm

Buna ziua,o zi in care ploua(iar!),e innorat...Si florile mi-s triste.Eu,ca sa mai zic...o cescuta asa marunta,piciule,nici nu simti aroma,fie-ti mila!
Celya,te uiti la post tv romanesc?!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 18 Oct 2013, 2:53 pm

Da . Am voie sa spun?wink 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 19 Oct 2013, 8:18 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna dimineata!Un sfarsit de saptamana minunat!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de diada Sam 19 Oct 2013, 8:20 am

Nu va speriati, lucram la forum si am reusit sa fac sa dispara prima pagina zid incerc sa remediez problema cat pot de repede, imi cer scuze.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 19 Oct 2013, 8:35 am

'neata, ce cafea vesela dorulet! pupi 
Cam devreme v-ati trezit asa....pentru sfarsit de saptamana....mai leneviti si voi oleaca😉 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Day Sam 19 Oct 2013, 8:48 am

Buna dimineataaaaaaaa! Smile Weekend frumos,fete si baieti!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Sam 19 Oct 2013, 9:17 am

neata
eu lenevesc azi ca nu am chef de nimic. La fel va doresc si voua
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de criss472013 Sam 19 Oct 2013, 10:00 am

Smile buna dimineata...am starea danielei si voi lenevi....lenevi....desi azi e soare...parca ...parca m-as transforma in pisica....si m-as aseza la un tors monoton...sfrrrr....sfrrr...Smile ....voua va doresc ce va doriti voi!kiss 
criss472013
criss472013
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 56
Localizare : constanta
Data de inscriere : 01/09/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de diada Sam 19 Oct 2013, 11:02 am

Noroc ca a rezolvat Admina, multumesc mult! hug 

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB