Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

+47
diblaru maria
bobitica
Buburuza
ANCA ECATERINA
Karina33
maravela lucia florina
anidaz
tantza_m
irish05
Gabica
AlinaC
ghita
canadianca50
Flora-handmade
AcidoR
mariposa.romania
criss472013
oliviamar
Carmencyta
europolis
pufoi
veronta
Teima
dorinamisov
vyky2010
bety1234567
despina13cucli
stejara
Geta_63
Day
bubu85
Celya_f40
AlinaJ.Bijoux
ema
CarmenClaudia
diada
Greteledelweiss
rivka
Gianina4ever
MagdaMarin
firicel
Serban Valentina
valentinadof
piciul
CCristinaC
Dorulet
Ducess
51 participanți

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 14 Sept 2013, 9:08 am

Buna dimineata fetelor
Criss si mie imi vine sa fredonez la fel ca tine. Ploua si ploua.... fiindca e sarbatoare mare azi merg la biserica.
Stejara, nu te supara dar azi servesc doar cafeluta de la tine si prajitura o mananc maine ca azi se tine post.wink Multa lume tine post negru azi dar eu nu pot. Stiu ca  nu e bine sa mergi la biserica cu stomacul plin dar eu nu renunt la mancarea si cafeaua de dimineata. Eu daca nu mananc de dimineata ma ia cu rau si nu sunt buna de nimic toata ziua.
Sa aveti o zi frumoasa in familie!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de stejara Sam 14 Sept 2013, 9:14 am

Marilena, nu e suparare, eu nu pot tine post chit ca vreau, prea sunt pofticioasa!
te servesc cu un ceai , valabil si pentru celelalte fete care tin post

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Sam 14 Sept 2013, 9:49 am

Buna dimineata!
Marilena, felicitari ca poti, probabil asta iti da putere, fiica-mea asa imi spune, ei ii place sa tina post. Eu am sechele pe cerebel.
Abia acum mi-am adus aminte ca ieri era ziua lui tata, Dz-eu sa il ierte, cumpar ceva si dau la cersatori sa fie de sufletul lui.
Eu muncesc azi, sa sun acasa sa le zic ca e sarbatoare sa nu spele careva.
Si eu am terminat ieri tras de coada, cu un gratar facut de omul din batatura cu 3 prieteni barbati zid .
Sa aveti o zi faina!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Geta_63 Sam 14 Sept 2013, 9:51 am

Buna fetelor , ceaiul arata foarte bine si este bine venit . La mine s-a instaurat toamna este rece bine .
Eu am din nou o lunafoarte aglomerata asa ca nu apuc sa ma ocup de camara si nici de hobby-uri .

Weekend placut sa aveti.
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 14 Sept 2013, 9:56 am

Buna dimineata!Bine v-am regasit!Un ceai merge excelent,mai ales ca imi da tarcoale un virus(nu l-am adus din Austria,l-am intalnit aici,acasa!).O zi de sarbatoare frumoasa si cat mai putina ploaie!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4796
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 14 Sept 2013, 10:35 am

Buna dimineata!
oooo ce frumos ne intampini tu stejara!!!
Abia m-am sculat, afara e o vreme de-ti vine sa nu te scoli, mancare nu am, M e placat la piata, cjef nu am de nimic, aici (in sala) trebuie sa stau, .... Si cu toate astea, astazi nu se lucreaza? Sau decat nu se spala? a parca in toata lenea si cheauneala mea tot asa invarti nitel croseta. Nu ca m-ar da comenzile afara din casa, dar.... asa de relaxare wink 
Sa avem o zi buna si frmuoasa chiar daca aspectul e meteo nu prea arata asta!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de stejara Sam 14 Sept 2013, 10:41 am

Silvia, este sarbatoare cu cruce rosie, dar fiecare face cum crede de cuviinta, nu sunt eu cea care sa impuna Doamne fereste ceva
eu una am facut mancare, si dupa amiaza vad ce mai aranjez prin casa, ca nu prea am timp in cursul saptamanii ajung tarziu acasa, obosita si fac ce mai apuc
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Sam 14 Sept 2013, 10:45 am

Silviuta nu lucra ca e mare, mare sarbatoarea. O mancare merge si un aranjat pe ici colo, dar spalat, crosetat si altele...zic eu ca daca nu faci duminica, nu faci nici azi!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 14 Sept 2013, 11:14 am

Aha.. Am inteles fetelor. Si... aveti dreptate, ca oricum nu e nimic urgent, arzator sau mai stiu eu cum. Oricum o sa fac mancare azi.
Va pupicesc!!!!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de piciul Dum 15 Sept 2013, 8:30 am

Buna dimineata! Nu e nici o cafea pe aici?!Rolling Eyes nu ametit E duminica! Imi este cam somnica..si voua? cascat 
Voi naviga un pic :lovefirefox:si apoi voi citi un pic mai mult book
Nu plec pana nu beau o cafea nevinovata cu cateva calorii wink
 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 15 Sept 2013, 9:15 am

Buna dimineata!Piciule,daca bei cafeaua,noua ne raman feliile de tort,nu ti-e mila de silueta noastra?!(nu de a mea,ca eu,oricum,am pierdut-o in antichitate).
O duminica minunata tuturor!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4796
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 15 Sept 2013, 9:36 am

Buna dimineata la cafeluta!
Piciule, am ,,apa in gura'' de la tortul tau! Iau numai cafeluta, asa sunt eu mai mofturoasa...rade Ieri am constatat ca nu mai ma incap fustele de toamna!zid 
Alta cheltuiala acum ca sa-mi fac altele:zid: 
Azi am de terminat zacusca de fasole, inceputa de ieri. Adi e deja in bucatarie si imi da rosiile la robot pentru bulion. O sa am o zi plina. Trebuie sa le fac ca se strica si de maine iar nu mai am timp ca plec la serviciu. Diseara incercam sa ajungem la spectacol ca se sarbatoreste ziua Campinei si e nebunie mare pe centru. Un mic, o bere... ieri mi-am luat o caciula de blana, ca de vine iarna.wink Tot centrul este plin de tarabe cu tot felul de marfuri si iti incanta ochiul dar si buzunarul... Asa ca lansez o invitatie prahovencelor si nu numai, sa petreaca o zi frumoasa la Campina.
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de stejara Dum 15 Sept 2013, 9:39 am

Buna dimineata, la tort vin si eu fuguta, cafeaua o sorb  cu incetul, nu am voie, dar mai calc interdictiile, va ofer si eu una
Sa aveti o zi plina de voie buna si sanatate


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si eu aceeasi problema cu silueta, am mai slabit, dar fostele hainute sic, tot nu ma incap, deci...
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Sept 2013, 9:40 am

Buna dimineata!
Dorulet, nu uita ca si femeile fara silueta sunt frumoase, au ele un aer aparte si o eleganta distinsa! Sa nu imi spui ca nu am dreptate!!
Sunt la a doua cafea, prima a facut-o rumanul si am baut-o in fuga. Pen'ca i-am stricat masina, i-am dat-o pe a mea sa duca fata la aeroport, cred ca i-o dau si sa plece cu ea in Nairobi ca are sedinte si el, ha, ha, acum a intrat el, eu intru sapmatana viitoare de sambata incolo.
Asa ca azi sunt pe jos, masina de la serviciu e in garaj pana maine, sa vedem daca mai vine sa ma ia de la munca rade rade 
Va doresc o zi faina!!
Piciu, multumim de cafea, las tortul pentru alte doamne!

Edit: Stejara, sper ca nu am varsat cafeaua, eu sunt mai repezita de fel!love 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de piciul Dum 15 Sept 2013, 9:46 am

Fetelor, manac eu si tortul, pe langa cele trei bomboane de ciocolata, ca din nefericire cand sunt stresata, manac si intorc spatele la cantar....fustele nici pe mine nu mai ma incap si am adoptat modificare de stil rochii si vesta wink Azi e duminica! Maine vad eu cata miscare fac Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 351247 
Tache Marilena, zacusca de fasole e "devorata" de familia mea, dar eu o tin in frigider ca intr-o luna o ia din loc, daca o tin in camara. Ai o solutie?
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 15 Sept 2013, 10:12 am

Zacusca de fasole eu o tin in beciul de la bloc dar nu mi se da peste cap. O sterilizez in baie-marine o jumatate de ora si bag borcanele la paturi pana a doua zi. Am facut 34 de borcane ca sa-mi ajunga toata iarna!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de piciul Dum 15 Sept 2013, 10:14 am

Multumesc! Eu o tin doar in paturi nu am avut timp sa o sterilizez si nu fac decat o portie de 2 Kg fasole boabe. O zi buna in continuare!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de ghita Dum 15 Sept 2013, 10:23 am

Buna ziua fetelor! Azi este duminica mea libera. Am multe luvruri de facut. Sper sa o scot la capat. O zi buna si linistita va doresc.
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Ducess Dum 15 Sept 2013, 10:25 am

Buna dimineata, fetelor! Azi am si eu zi de leneveala...la vremea de afara as dormi intr-una...Va doresc tuturor o zi superba!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Sept 2013, 10:55 am

Numai eu am chef de munca??? rade rade 
Sa va zic ca-s fericita. Am gasit cartea de bucate pe care o salvasem candva intr-un note book caruia i-a murit bateria. O aveam in email. Acum am printat-o si o sa o ''leg'' cred ca asa se zice scratch 
Cartea asta e de la restaurantul la care am lucrat cateva luni. Restaurantul apartinea sotiei sefului si eu am fost transferata acolo pentru control, nu faceau bani intr-o luna l-am facut sa faca. Se fura ca in codru si se cumparau produsele din cele mai scumpe locuri de pe piata. Apoi au inchis restaurantul pentru ca s-a vandut cladirea in care era cu chirie. Mi-a parut rau ca il facusem sa mearga, era foarte apreciat de clienti, dupa un an tot ma mai sunau sa ma intrebe de l-am redeschis.
De acum o sa gatesc ca la restaurant rade rade rade 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de piciul Dum 15 Sept 2013, 11:08 am

Pai acum ca le-ai gasit, imparte cu noi retetele tale de restaurant! foame
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de stejara Dum 15 Sept 2013, 11:32 am

Acelasi lucru voiam sa o rog si eu,piciule, sa ne impartaseasca si noua, macar cateva secrete, acolo..kiss 
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de criss472013 Dum 15 Sept 2013, 12:12 pm

Smile buna dimineata....cum cafeaua mea e deja pe terminate voi ataca minunea de tort de ciocolata(arata demential si cred ca are un gust....mmmm....salivez)...astept si eu sa citesc "secrete" si retete de prin restaurant(bine ca a venit criza ca ajung la restaurant doar la nunti si botezuri)...zi cu soare tuturor!pupi 
criss472013
criss472013
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 56
Localizare : constanta
Data de inscriere : 01/09/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 15 Sept 2013, 12:24 pm

 Buna ziua! Eu am un chef de munca...NU. Trebuie sa upgradez calculatoare si... ce-mi place..... de nu mai pot. Dar nu am incotro si imi misc fundul de aci wink Deci incepe hora " deschide calculatorul, pune parola dezactivare un program, reseteaza calculatorul, pune parola activare alt program, lasa-l sa se upgradeze, pune parola activare primul program, reseteaza calculator, verificare daca s-a activat programul" aceasta va fi procedura pentru 11 calculatoare plange suicid
danniela a scris: dupa un an tot ma mai sunau sa ma intrebe de l-am redeschis.
De acum o sa gatesc ca la restaurant rade rade rade 
sau iti deschizi restaurant wink 

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Sept 2013, 12:34 pm

Daca ma sponsorizezi Silvia, cu siguranta deschid!!!
Nu ma pricep la gatit ci la facut bani, adica pot sa vand orice, numai sa iasa bani!!

Impartasesc cu voi, dar sunt in engleza, sunt retete simple scris si la obiect, nu am pozele de la mancaruri. Cred ca in email am pus doar reteta fara poza.
Eu am incercat acasa ''chicken meuniere'' care iese ca la restaurant si e usor de facut, niste salate, as vrea sa incerc retetele de paine care erau facute cu faina autohtona si ieseau niste painici mama, mama.
Poate pe masura ce le gatesc pe acasa si fac poze sa le pun la ''ce gatim azi''
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB