Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

+7
Gabica
diada
cristinamihaela
gabi1972
SilviaDumitrescu
Celya_f40
victoriacus
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de victoriacus Mar 30 Apr 2013, 1:33 pm

Gabica,votarea e pe 8 seara,asa ca ai timp sa intri atunci.Petrecere frumoasa.
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de firicel Mier 01 Mai 2013, 9:07 pm

Cely,Silv,Gabica,felicitari pentru realizari! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de stephanya Vin 03 Mai 2013, 8:47 pm

Ma primiti si pe mine la provocare?
S-a potrivit tema provocarii cu proiectul de care vroiam sa ma apuc.
Felicitari fetelor care deja au postat la aceasta provocare si mult spor celor care mai lucreaza inca la proiecte.
Sarbatori fericite!

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 2013-05-03181932_zps9be0e522

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 2013-05-03181526_zpsce8cd35e

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 2013-05-03181435_zps6fb4848e
stephanya
stephanya
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 117
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 03 Mai 2013, 8:49 pm

stephanya ce coşulet frumooosss!! Felcitări (şi ouale sunt foarte frumoase)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de Luisa1 Vin 03 Mai 2013, 9:14 pm

ura Felicitari!
Luisa1
Luisa1
helper
helper

Numarul mesajelor : 27
Localizare : romania
Data de inscriere : 30/12/2012

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de kmn Vin 03 Mai 2013, 10:05 pm

ce cosulet frumos....felicitari!!!
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 04 Mai 2013, 3:41 pm

Ia uite cosuletul perfect pentru ousoarele mele crosetate....bravooooo aplauze
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de Gabica Mar 07 Mai 2013, 9:57 am

stephanya, foarte frumos coşuleţul, regăsesc acest model din ce în ce mai des, m-am îndrăgostit de el! De ouă nu mai vorbesc, sunt minunate.
Mulţumesc tuturor celor care au apreciat iepuraşii mei, mulţumesc pentru provocare, pentru că datorită ei am reuşit să fac!!
Abia aştept s-o văd pe următoarea să vedem ce mai învăţ Smile
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de stephanya Mar 07 Mai 2013, 11:45 am

Multumesc mult!
stephanya
stephanya
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 117
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de victoriacus Mier 08 Mai 2013, 9:25 pm

Celya_f40 a scris: Oare sunt prima care ma prezint? Sunt convinsa ca in curand va fi inghesuiala pe aici Smile
Asa am inceput eu sa pregatesc micil kiss e daruri de Sfintele Paste

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 DSCN1332_zps5e574777

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 DSCN1320_zps0993d58f

SilviaDumitrescu a scris:poza pentru inspiratie
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 58812_435238673235366_61177475_n

SilviaDumitrescu a scris:Din respect pentru victoriacus am incropit si eu ceva pentru aceasta provocare. Nu este cine stie ce si nici nu imi place ce a iesit, insa pentru ca am muncit la el 1/2 de zi si nici nu e un concurs unde se voteaza frumusetea am decis sa va arat ce a iesit.
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 65694_607516379276622_942133101_nProvocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 66094_607516375943289_389728796_nProvocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 15061_607516399276620_2147117654_nProvocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 417778_607516369276623_1185453197_n
Am pus in el tot ce am avut prin casa in materie de oo
P.S preferabil ar fi sa nu intru in extragere ca sa nu ne pasam provocarile de la una la alta in caz ca o sa reies la extragere.

Gabica a scris:Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 IMG_0315_zps2ea5dd89

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 B048cd46-b859-4e0c-9a06-693a5fef3126_zps3c269c82


Aşa cum am zis, aceştia sunt iepuraşii pe care am învăţat ieri să-i croşetez.
În mijloc vrea să fie o hăinuţă pentru ou, dar după cum se vede e mai mult un coşulet.
Celya, nu am putut aseară să privesc monitorul şi să lucrez, aşa că o să copiez poza să o am în faţă.
Mă gândes să mai fac să îi leg de marginea coşului cu care merge bunica la împărţit.
Ce ziceţi?

[img][/img]

stephanya a scris:Ma primiti si pe mine la provocare?
S-a potrivit tema provocarii cu proiectul de care vroiam sa ma apuc.
Felicitari fetelor care deja au postat la aceasta provocare si mult spor celor care mai lucreaza inca la proiecte.
Sarbatori fericite!

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 2013-05-03181932_zps9be0e522

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 2013-05-03181526_zpsce8cd35e

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 2013-05-03181435_zps6fb4848e
Acestea sunt ,in ordine,participantele la provocarea mea,si va multumesc mult ca nu m-ati lasat singura pe aici ,cu toate pregatirile de Paste pe care le-ati avut pe cap kiss
Imediat voi face si extragerea si va voi anunta love
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de victoriacus Mier 08 Mai 2013, 9:43 pm

Silvia,draga mea, ce sa fac daca asa a vrut MR Random.org Smile
Nu puteam sa nu te bag in competitie,asa ca tie iti revine premiul si de la mine si cel oferit de Diada pupi
Si scuze,stiu ca am gresit si am adaugat la lista si poza cu propunerea ta/Nu am pus-o la numaratoare Smile
Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Zklgdw

Eu as propune ca, pentru urmatoarea provocare sa se ofere o voluntara.Asta ca sa nu o luam de la capat Smile Dar e numai o sugestie,asa ca luati-o ca atare. Sau propui tu cum sa facem si daca vrei sa mai provoci iar sau nu.
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 08 Mai 2013, 10:12 pm

Victoriacus, propunerea mea este sa mai faci o extragere. Nu mi se pare corect "na tie, da mie" .
Ori pentru ca mie mi-a placut cel mai mult cosuletul (si oualele) lui stephanya propun sa fie ea care castiga aceasta provocare. Sper sa nu supar pe nimeni, si daca da, atunci imi cer scuze.
Asta este parerea mea. Sa vedem ce mai zic si celelalte fete.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de Celya_f40 Joi 09 Mai 2013, 9:54 am

kiss Ai dreptate Silvia, cosuletul stephaniei are toate calitatile bine
Mi-a scapat iepurasul tau Silvia, e simpatic foc:) Nu inteleg de ce nu-ti place, prea esti exigenta tu!

Da chiar asa, e frumos, e lucrat cu grija...ce are de nu poate fi castigator? A fost un gest nemaipomenit din partea ta sa faci ceva asa de mic, tu care faci numai lucruri mari! wink
Nu mai faceti alta extragere, Silvia oricum da o bere mai tarziu... bere
Gabica, iepurasii tai m-au inspirat pentru la anul....da nu zic inganfat
bucurie
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de Gabica Joi 09 Mai 2013, 10:09 am

Şi eu sunt de părere să meargă cadoul la stephania, chiar voiam să_i scriu Celyei să o întreb ce părere are, mi-a luat-o înainte.
Deci cu toate "firele sus" spre coşuleţ.
Beau şi eu berea de la Silvia, chiar dacă mă dolofăneşte!!!
Celya tu faci nişte podoabe frumoase, am văzut, poate faci o brăţară din iepuraşi!!! Ha, ha.
Off topic:
Drum bun şi să ai baftă de stomatolog bun....
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de diada Joi 09 Mai 2013, 12:03 pm

Va hotarati la cine pleaca cadoul sa trimit si eu cadoul meu hug . Vreau adresa si sa-si aleaga fire in valoare de 50 de lei.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de victoriacus Joi 09 Mai 2013, 2:36 pm

Daca asta vreti voi,eu sunt de acord.Nu ma supar. Si mie mi-a placut cosuletul.
Deci,eu si Diada asteptam adresa Stephaniei kiss
Si urmatoarea provocare o asteptam tot de la ea,bineinteles Smile
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de stephanya Joi 09 Mai 2013, 3:10 pm

Multumesc mult, fetelor kiss
stephanya
stephanya
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 117
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de victoriacus Joi 09 Mai 2013, 3:45 pm

Cu multa placere. Ai facut un cos tare frumos,asa ca meriti premiul.Am primit adresa si luni iti trimit coletul.
Asteptam de la tine urmatoarea provocare pupi
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 09 Mai 2013, 4:06 pm

Ma bucur ca ati fost de acord cu propunerea mea.
Felicitari stephanya! Astept provocarea!
Lamurire

Celya_f40 a scris: Mi-a scapat iepurasul tau Silvia, e simpatic foc:) Nu inteleg de ce nu-ti place, prea esti exigenta tu!

Da chiar asa, e frumos, e lucrat cu grija...ce are de nu poate fi castigator? A fost un gest nemaipomenit din partea ta sa faci ceva asa de mic, tu care faci numai lucruri mari! wink
Nu mai faceti alta extragere, Silvia oricum da o bere mai tarziu... bere
Iubita Celya , iepurasul era doar o poza pentru inspiratie - nu este lucrat de mine. Eu am lucrat din pungi de plastic reciclate, cosuletul, care.... nu este chiar pe gustul meu wink (chestie de gusturi nah wink )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de Celya_f40 Joi 09 Mai 2013, 4:46 pm

Aah, acum am inteles.... rade Asta e daca nu sunt pe faza..... peace
Stephania, nu stiu unde cand si cum, dar mi-ar face placere sa vad ce ai primit in dar si ce planuri ai cu firele de la Diada. Va fi in proiect pentru urmatoarea provocare? Astept provocarea! Felicitari! primul
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de stephanya Joi 09 Mai 2013, 4:49 pm

Multumesc Victoria, Silvia si Celya kiss
Inca nu stiu care va fi urmatorul meu proiect, pentru ca nu prea am timp pentru aceasta pasiune.
Urmeaza provocarea nr. 7, dupa ce ma dezmeticesc putin.
stephanya
stephanya
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 117
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de stephanya Mier 22 Mai 2013, 9:46 pm

Am primit firele de la Victoria si Diada. Multumesc mult pentru premii kiss Abia astept sa lucrez cu ele. Sper ca si castigatorul de la provocarea nr. 7 sa se bucure de ceea ce va primi macar la fel de mult pe cat m-am bucurat eu.
stephanya
stephanya
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 117
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr 6-crosetate: Rila Iepurila si Sarbatorile Pascale

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB