Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

+56
gmiki1
piciul
irish05
europolis
Admina
symos
dorinamisov
Giorgi
CarmenClaudia
Giorgiflor
Cristache
AnnieW
marry_a19
lucky
Giobsy
AlinaJ.Bijoux
canadianca50
mihaela_angela
maryall
dragan mirela
ANCA ECATERINA
vyky2010
emmancita
sabinatudor73
mariliv
tantza_m
barbin
Tache Marilena
mar_ysa_28
AcidoR
flori de camp
dalisia
corilex
Serban Valentina
i.xell
victoriacus
MagdaMarin
Angelica18
danniela
Chirrox13
ema
bisisica bijuterii
CCristinaC
Ducess
Day
Gabica
Gabiuta
denis21
deosebita1
Dorulet
pufoi
Celya_f40
greieras
SilviaDumitrescu
ikuta
valentinadof
60 participanți

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Lun 15 Apr 2013, 9:19 am

'neata!
Vreau si cafea naturala ca imi pica capul pe masa. Am avut noapte de cosmar. Lumina nu a mers pe o faza si de aici nici aer conditionat. Pe la una bucata de noapte m-am trezit si cu odraslele pe rand aterizate in patul meu, cel mic care e mai lung ca mine sa doarma la mine in brate!!! Si o calduraaaaaa si doi tantaaaari. Dimineata m-am trezit singura, au plecat inapoi la ei....is beata si nu alta. Am mai avut si o sedinta disciplinara. Haleluia!!
Dar voua va doresc o zi faina, plina de realizari!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de dalisia Lun 15 Apr 2013, 9:24 am

Buna si din partea mea...Stau si eu si va citesc cu cafeluta alaturi. M-am obisnuit sa imi incep asa ziua...
dalisia
dalisia
helper
helper

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 49
Localizare : Campia Turzii
Data de inscriere : 20/03/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de vyky2010 Lun 15 Apr 2013, 9:49 am

Buna dimineata tuturor!Sa aveti o saptamana plina de impliniri si satisfactii!
vyky2010
vyky2010
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 331
Varsta : 78
Localizare : PITESTI
Data de inscriere : 07/06/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 16 Apr 2013, 7:31 am

Buna dimineataaaaaa!!!!!
Poftiti la cafea
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si putina muzica greceasca pentru ca eu inca nu am iesit din transa

Sa avem o zi frumoasa, vesela si cu spor!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 16 Apr 2013, 7:37 am

Buna dimineata si saru'mana pentru tratatie Silviuto!
Suna bine muzica asta asa, dimineata. Smile
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Mar 16 Apr 2013, 8:06 am

kiss Buna dimineata si multumesc pt cafea, Silvia! Chiar am nevoie, n-am dormit toata noaptea, ca intotdeauna inainte sa plec acasa...Va doresc tuturor o zi asa cum v-o doriti!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Mar 16 Apr 2013, 8:31 am

Buna dimineata,fetelor Smile Mie mi-e somn...as dormi tot restul timpului...dar latra cainii(btw,nu stiu cati mai sunt,ca aseara am auzit iar voci de bebe-caini)N-ati auzit de vreo lege aprobata care sa reglementeze numarul de caini acceptat intr-o curte din oras?Ca altfel imi vine sa ma mut.....intr-o tara fara caini Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de AnnieW Mar 16 Apr 2013, 10:17 am

Buna dimineata!

Acusi mi se termina concediul de maternitate si o sa am mai mult timp liber in tren :D asa ca am zis sa fiu si eu mai activa pe forum (ok, si incerc sa fac 50 de mesaje odata sa nu mai ratez concursurile). E umpic ciudat sa dau buzna asa peste voi la cafenea, dar sper sa nu mi-o luati in nume de rau si sper ca putem bea impreuna un capucino virtual fara cofeina.

Day - asta cu cainii ma dispera si pe mine cand eram acasa...In afara de geamuri inchise si dopuri in urechi nu stiu ce sa recomand Smile

O dimineata buna! (noi mergem la vaccin...).
AnnieW
AnnieW
helper
helper

Numarul mesajelor : 77
Localizare : Mountains
Data de inscriere : 14/07/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mar 16 Apr 2013, 11:04 am

Buna dimineata fetelor , astazi va ofer o cafea cu flori , in sfirsit a venit primavara , mai cu vint mai cu ploi dar asta e , o primavara capricioasa :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



O zi cu spor tuturor ! hug


Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mar 16 Apr 2013, 11:48 am

Mai primiti si intarziate???
Buna dimineata!
Ca sa o oftic si pe Day mai tare, la noi nu prea sunt caini prin curti, pe strada raaaar vezi unul. In traditia africana nu exista garduri, desi au inceput sa ii copie pe straini/englezi si isi fac si ei. Cica numai cei bogati si zgarciti au garduri rade rade
Sa aveti o zi faina!!
Silviuta ti-a placut la greci??? Erau frumosi?? Embarassed Embarassed
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 16 Apr 2013, 1:50 pm

Salutare dragelor, am aparut si eu putin pe aici. E senin si 17g afara. Dar nu prea iti vine sa stai pt. ca pe strada se lucreaza cu lopeti, tarnacoape, escavatoare iar in gradinile vacinor cu motosape. Deci e galagie mare. Si pe langa toate astea nu avem nici apa la robinete pt. ca au spart din gresala o teava muncitorii din strada si au facut si o ditamai groapa in fata casei. Asta e, ca doar traim in Ro. Acum sper sa termie cat mai repede cu lucrariile astea.
Gata, ma pun la mesterit putin pt. ca nu am mai facut nimic de 3 zile.
O dupa-amiaza frumoasa tuturor!!! hug
A...daca te incalzeste cu ceva Day, te anunt ca la Timisoara s-ar putea sa se dea o lege pt. limitarea numarului de caini tinuti la curte sau la bloc. 3 la curte si 2 la bloc. Asa am auzit acum ceva timp pe un post local. Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mar 16 Apr 2013, 1:58 pm

Buna ziua!
Mai ma primiti si pe mine la cafeluta? N-am mai baut-o demult cu voi si v-am simtit lipsa. De la serviciu nu am mai avut timp sa intru si acasa am un adevarat santier. Abia astept sa termin curatenia si sa ma linistesc putin. N-am mai crosetat de 3 saptamani!!! Tanjesc dupa o ora de migalit... Masina de cusut i-am dat-o vecinei ca sa nu rugineasca.... si acum ii duc ei sa-mi coasa!!! Sa-mi fie rusinica! zid
Spuneti-mi si mie voi cum lungiti timpul sa va ajunga pentru toate treburile? La mine a intrat la apa rau de tot!
Sa aveti spor la tot ce migaliti! kiss


Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Mar 16 Apr 2013, 3:26 pm

Stiam,Danni :P De-aia am si zis Smile Cam pe-acolo imi fuge gandul mereu Smile
Pupe mama pe ele de fete saritoare,la mine cred ca e vorba de 9 caini adulti,apoi niste multi generatia a doua si cativa generatia a treia....propuneri legislative stiu ca sunt,dar nu vad nimic aprobat,cu care sa ma duc la usa (deja am tupeu,haha)matusii si sa-i spun sa ii duca la padoc(asa se zice????)
Oricum,ziua fu buna pana la urma,am facut ceva trebute de-ale casei,am baut si- o cafea tarzie,acum ma odihnesc Smile
O zi frumoasa ! Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Mar 16 Apr 2013, 8:25 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]De la atata cafea plutesc si nu mai aud maidanezii cum latra..dar ei saracii parca spun [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Merci
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Mier 17 Apr 2013, 7:58 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neata!Voi cum sunteti,ca eu sunt chiauna...
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Cristache Mier 17 Apr 2013, 8:15 am

'Neata! eu sunt la servici, dar as sta acasa sa-mi termin proiectele de crosetat si tricotat. Ma cam incurca serviciul asta. Smile parca nici cafeaua nu mai e buna la servici.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de AnnieW Mier 17 Apr 2013, 8:58 am

BUna dimineata,

Marilena - nu stiu cum e cu timpul, mie mi-e groaza sa ma intorc la servici, cred ca se termina orice posibilitate de a mai lucra ceva de mana (poate doar sa impletesc in tren).

Day :D, si io la fel cu cafeaua....azi cu tot alaptatul am baut una cu cofeina, ca juniorul saracu a avut o noapte nasoala dupa vaccin. Deci, hai noroc, si o zi buna buna!
AnnieW
AnnieW
helper
helper

Numarul mesajelor : 77
Localizare : Mountains
Data de inscriere : 14/07/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Giorgiflor Mier 17 Apr 2013, 9:24 am

Buna dimineata dragelo si bine v-am gasit ,ma primiti si pe mine la cafea cu voi?
Sunt noua asa ca e prima data cand as bea o cafea virtuala dar totul are un inceput.

La mine e o zi insorita care parca te indeamna sa iesi afara cred ca am sa-mi iau bocceluta cu lucru si am sa ies in parc cos binenteles dupa cafea.

Va doresc o zi frumosa si linistita
Giorgiflor
Giorgiflor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 43
Localizare : madrid
Data de inscriere : 14/04/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 17 Apr 2013, 10:33 am

Buna dimineata fetelor ,va invit la o cafea , cea de la Day cred ca s-a terminat .. rade rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Bine ai venit in cafeneaua noastra Giorgiflor ! Abia astept sa ne inviti la o cafea... inca o prietena la cafea ... super ! hug


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Mier 17 Apr 2013, 11:04 am, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 17 Apr 2013, 10:47 am

Saru mana Valentina, is aici si mai vreau una.
Buna dimineata!
Eu am venit de la banca deja, va dati seama cata harnicie pe mine?? rade rade
Marilena, eu nu mai lucrez nimic deja. Am huzurit eu bine vreo doi ani cred, dar mi s-a cam terminat huzureala. Ma chinui sa termin o fusta dreapta de vreo 3 saptamani. Ajung la 7.30 - 8 pm acasa. Aseara am beneficiat de un masaj la talpi.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 17 Apr 2013, 11:03 am

si io si io vreau cafeaaaa. Dupa o saptamana de plimbari dar cu culcat la 3-4 dimineata si sculat la 6 dimineata acum am intrat in huzur , adica culcat la 12 noaptea si sculat la 10 dimineata wink Acum bantui pe aici pentru ca nu-mi vine deloc sa pun mana pe croseta
Sa avem o zi frumoasa!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Giorgiflor Mier 17 Apr 2013, 11:52 am

Ah, cu mult drag serban valentina din partea mea sunteti toate invitate la o cafea si o felie de chec dar cred ca nu imi apare imaginea cum sunt noua pe aici inca nu inteleg foarte bine cum functioneaza forumul.


va pup.


Ultima editare efectuata de catre Giorgiflor in Mier 17 Apr 2013, 11:57 am, editata de 1 ori
Giorgiflor
Giorgiflor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 43
Localizare : madrid
Data de inscriere : 14/04/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 17 Apr 2013, 11:54 am

Inca nu poti posta poze Giorgiflor. Citeste la regulament, vezi ca ai si cum sa le atasezi! love
Ce lene m-a lovit.....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 17 Apr 2013, 2:17 pm

Mi-am asezat uneltele de curatenie la odihna,pentru o pauza binemeritata.Imi vine sa ma scufund in coffee
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4796
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 17 Apr 2013, 4:37 pm

Buna ziuaaaaa,am sosit si eu de la munca va salut va citesc si plec sa mananc sa beau o cafea si sa ma apuc si eu sa mai cos cate ceva.
Paa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB