Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyMier 01 Mai 2024, 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

+56
gmiki1
piciul
irish05
europolis
Admina
symos
dorinamisov
Giorgi
CarmenClaudia
Giorgiflor
Cristache
AnnieW
marry_a19
lucky
Giobsy
AlinaJ.Bijoux
canadianca50
mihaela_angela
maryall
dragan mirela
ANCA ECATERINA
vyky2010
emmancita
sabinatudor73
mariliv
tantza_m
barbin
Tache Marilena
mar_ysa_28
AcidoR
flori de camp
dalisia
corilex
Serban Valentina
i.xell
victoriacus
MagdaMarin
Angelica18
danniela
Chirrox13
ema
bisisica bijuterii
CCristinaC
Ducess
Day
Gabica
Gabiuta
denis21
deosebita1
Dorulet
pufoi
Celya_f40
greieras
SilviaDumitrescu
ikuta
valentinadof
60 participanți

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 09 Apr 2013, 7:30 am

Buna dimineata!
Nu stiu prin ce minune, astazi m-am trezit fresh.
Va poftesc la o cafea, sa va freshuiti si voi Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
danniela a scris: Cristina zi repede ce faci?? Eu is bolnava de scoala, toata viata m-as duce la scoala si as sta in banca.
Ceva cursuri de perfectionare, cica rade Macar de am invata ceva nou, ca tot costa 500 de lei pe trei zile. Smile
pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 09 Apr 2013, 7:34 am

Multumim,Cristina,chiar ca am avea nevoie!Cred ca trebuie schimbate proverbele,de exemplu nu-l mai vad valabil:Ziua buna se cunoaste de dimineata.E potrivit doar asa,ca metafora.O zi frumoasa tuturor!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4796
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mar 09 Apr 2013, 7:58 am

Ziua buna se cunoaste dupa cum te trezesti!!
Ce zici Dorulet, merge??
Buna dimineata.
Eu is libera, ma duc pe la 10 sa vad ce e pe la munca si apoi diseara un pic. Azi sunt instalator si croitor si spalatoreasa. Am doua fuste sa le scurtez, ce sa fac daca is mica de statura, mereu scurtez fustele!
O zi faina sa aveti!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Mar 09 Apr 2013, 8:15 am

Buna dimineata,fete Smile Va informez ca incepand de ieri dupa-amiaza sunt mandra posesoare de ochelari de vedere,pentru citit,hipermetropie 0,5 dioptrii.Omu'cica fac eu figuri,ca vad mai bine decat el.Asa o fi, dar azi nu ma doare capul,dupa ce i-am purtat aseara la calculator Smile Deci,sa avem o zi frumoasa!!!!!La mine asa incepe Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Chirrox13 Mar 09 Apr 2013, 8:20 am

Buna dimineata fetelor
Multam fain de cafea Cristina.
Eu am adormit la 1 noaptea si m-am trezit la 7, am primit si sms de la sot in care imi cerea o adresa din Germania...Sa traiasca google si internetul, in 2 minute mi-a si dat sms de multumire.
La Ploiesti e frig, inorat.
Sa aveti o zi reusita si sa fiti sanatoase
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mar 09 Apr 2013, 10:58 am

Day, pune mana si ii poarta, nu te lua dupa altii! Eu fix din cauza asta am ajuns la -1,75, ca sotul mi-a zis ca ce e aia ca nu vezi?? zid zid si consultul e scump in Africa. M-am chinuit o groaza de timp sa gasesc si ochelarii potriviti, din cauza la forma ramelor sau a bratelor aveam presiune dupa urechi sau pe nas/frunte sau tample si iar dureri de cap. Asta ca nu m-am dus la timp!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Chirrox13 Mar 09 Apr 2013, 11:09 am

Day, Daniela are dreptate, eu port ochelari de la 17 ani si periodic i-am schimbat datorita modificarii dioptriilor...au fost perioade cand nu ii purtam si atunci se mareau mult, a fost de exemplu perioada cand am fost profa la 5 scoli din judet si datorita navetei, a stresului, a oboselii desi i-am purtat zi de zi mi s-au dublat dioptriile, ....dupa nastere, cand copilul avea 2 ani jumate mi-am facut iara un control oftalmologic si dna dr chiar s-a minunat ca mi se injumatise doptriile...asta nu inseamna ca am scapat de ochelari, doar mi-am facut altii...
Am vazut ca exista si lentile de contact cu dioptrii, si ochelari de soare cu dioptrii in afara de cei helio.
Day, e important sa ii porti zi de zi, atunci cand ai nevoie de ei, sa nu obosesti ochii si sa minimalizezi stresul/grijile .
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Mier 10 Apr 2013, 5:43 am

Buna dimineata! Haideti la malul marii sa bem cafeaua! coffee [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 10 Apr 2013, 7:37 am

Buna dimineata!
Vreau la malul marii... d-adevaratelea Smile
Uite, vin eu cu cafeaua
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Legat de ochelari, eu port ochelari de la 10 ani. Sunt mioapa si fara ei... cica pic in gropi. rade Ce ma bucura, e faptul ca, desi sunt multe ore din zi in fata unui calculator, nu am oscilatii mari ale dioptriei. La venerabila rade virsta pe care o am, am dioptrii de -2, cu cilindru de 0,5 la ochiul sting. Am in urma multe controale in urma carora nu am schimbat ochelari pentru ca nu era cazul. In ultimii zece ani, mi-a crescut dioptria cu 0,5. Deocamdata stau bine, sunt pe val rade
Day poarta ochelarii fara nici o problema. Daca nu iti place cum vin, cauta alte rame.
Chirrox, eu am ochelari de soare cu dioptrie si cu cilindru, iar cei obisnuiti sunt heliomati pe gri, dar se fac aproape negru. Sunt tot felul de posibilitati acum. Smile
Si acestea fiind zise, merg sa ma pregatesc pentru o noua zi de lucru.
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Mier 10 Apr 2013, 7:45 am

Buna dimineata! M-am trezit ca nu pot sa merg....mi s-a umflat un nod limfatic inghinal si doare de crap...Dar trece si asta....sper! Va doresc tuturor o zi cat mai buna! kiss
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Mier 10 Apr 2013, 7:52 am

Buna dimi Smile Fetelor,multam de sustinere,ii port si nu ma mai doare capul! Acum sunt din ce in ce mai surprinsa ce pot face dioptriile o.5 !Am constata si ca dorm mai bine,daca tot nu ma doare capul Smile Mai trebuie ochelarii astia sa faca sa taca vecinii,cainii vecinilor adica,si toate sunt cum trebuie :D O singura problema am:ochelarii sunt pentru citit si inca mai 'fur'si la distanta prin ei,trebuie sa ma obisnuiesc sa-i tin usor coborati,sa pot privi peste ei,dar mi se pare ca ma obtureaza la respiratie.Mi se pare!
Buna cafea si..mmm ce-as mai veni la mare...dar cu soare mult si caldura!
Ducess...nu prea suna bine...vorbeste cu medicul de familie sa-ti prescrie un antiinflamator,ceva...e dureros,dar de obicei problema e ca astia anunta alte afectiuni..
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Mier 10 Apr 2013, 7:58 am

Day, pe astea mi le cunosc(celelalte necazuri)...dar doare de vad verde rade Si vezi ca ochelarii ii poti combina cu cei de distanta, opticianul poate face lentile combinate. Spor la purtat!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 10 Apr 2013, 9:09 am

'neata!
Mi-am setat alarma aiurea. Omul mi-a luat incarcatorul. La 1.30 mi-a murit telefonul dupa ce m-au sunat de la munca. Si stateam in pat frumos si era 7 si cinci zid zid asteptand sa sune ceasul.
Dupa ce beau cafeaua, mai vorbesc.
Ducess sanatate multa, ai grija de tine!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 10 Apr 2013, 9:23 am

Buna dimineata fetelor
Am venit dupa miros, Cristina multumesc pupi
Eu mereu am stat in prima banca de la clasa I pana in clasa a XII-a, dar imi chinuiam mereu ochii ca sa vad ce scrie profesorul pe tabla, si cand ii spuneam tatei nu ma credea, asa incat la 17 ani amm purtat direct -1,75la dreptul, -1,50 la stangul cu cilindru la ambii ochi, m-a certat dna dr oftalmolog ca nu facesem control la ochi...dupa parerea dansei trebuia sa port ochelari de la clasa a 5-a Sad ...
Tehnologia a evoluat muult, asa incat se poate opera cu laser pentru a scapa de ochelari..dar desi costa in jur de 1000 euro operatia nu se face decat pentru personalul de la NASA, a incercat cineva dinafara si nu se poate zid ....
Eu raportez, la Ploiesti e vreme frumoasa, cu soare, si asta ma binedispune.
Sa aveti o zi frumoasa, cu mult spor kiss
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 10 Apr 2013, 9:34 am

Ba se poate Roxana, am multe prietene care au facut, una in Rusia, una in Dubai. Si eu am de gand sa fac, desi sunt cam in dubii ca ''cica'' de la o varsta nu iti mai da garantie. Nu stiu in Romania, dar eu am o clinica chiar in fata casei mele care fac asa ceva, numai ca sunt eu neincrezatoare.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ema Mier 10 Apr 2013, 9:38 am

Buna dimineata
Ducess, insanatosire rapida iti doresc
Azi am multe drumuri de facut si e asa de urat afara....
O zi buna voua si spor la ce vreti sa faceti azi
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Mier 10 Apr 2013, 11:45 am

Multumesc pt urari, fetelor! kiss
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Mier 10 Apr 2013, 1:42 pm

Offf ce matinale sunteti. Eu am bantuit pe aici pe forum pana pe la 2 dimineata, nici nu mi-am dat seama cand a trecut timpul tot citind, iar la 11 tragea fetita de mine sa ma trezesc ca ii e foame rade . De atunci ma invart prin casa, ma i beau cate un pic de cafea si imi fac curaj sa scot un tipar din burda sa fac o jacheta sotului numai ca am o stare nasoala, am tensiunea mica si ma doare capul, vad eu cum o dreg pana la urma
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 10 Apr 2013, 3:36 pm

Cu cafea se drege tensiunea mica.!!! Si cu apa durerea de cap! Asa ca da-i cu o cafea mare si un pahar de apa si mai mare!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de pufoi Mier 10 Apr 2013, 5:26 pm

Salut gagici!Va pupacesc.M-am intors si eu de la Bologna,bine dispusa si pusa pe fapte mari. kiss
Toate bune si frumoase?
Sa inteleg Dani ca ti-a ajuns sotul acasa.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 10 Apr 2013, 5:36 pm

Aoleu, is si satula de el Pufoi, deja m-a scos din minti de am apucat sa ma documentez singura sa imi mai repar unele si altele!!!!
Cum a fost calatoria ta???
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de pufoi Mier 10 Apr 2013, 5:47 pm

A fost super fain si destul de relaxant, ca am avut un grup care nu m-a stresat. Adica au inteles manualitatile , au asteptat linistiti sa le explic pe rand. La urma mi-au facut si un masaj drept regal.
Am avut si o egitianca in grup, care m-a facut sa rad cu gura pan' la urechi.
Vorbeam si in italiana, si in romana si araba si engleza, de l-am innebunit pe maestru. La un moment dat a disparut si duss a fost ceva vreme. rade
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 11 Apr 2013, 7:38 am

Buna dimineata!
Vrea cineva o cafea?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de symos Joi 11 Apr 2013, 8:21 am

neata ............da eu vreau pupi
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de marry_a19 Joi 11 Apr 2013, 8:28 am

buna dimineata... ma primiti si pe mine la o cafea? Sa aveti o zi buna...caci vremea lasa de dorit Rolling Eyes
marry_a19
marry_a19
helper
helper

Numarul mesajelor : 52
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB