Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyIeri la 11:23 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:00 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

+56
kitty_1973
dorina64
Anca Florina
adelina24
ivanoiuadela9
georgeta.prnic
alinutza_andrei08
irish05
gattino
mishou
mickyta
mnarcisa
gabyd
AlinaJ.Bijoux
culea mirela
Pui_dEuropolis
emmancita
dorinami
amoni
Tache Marilena
tinap
piciul
tadok
Gabiuta
flori balteanu
arielas
Cristache
clara birau
ema
CCristinaC
symos
Dorulet
pufoi
JuiCy
Serban Valentina
firicel
europolis
carmenco
denis21
stejara
Chirrox13
SilviaDumitrescu
vyky2010
betymi72
mimiady63
pavady
Dodo-pui
Celya_f40
MagdaMarin
ikuta
luminitza79
danniela
samo99ro
Angelica18
Day
MihaelaT
60 participanți

Pagina 20 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de stejara Dum 22 Iul 2012, 1:41 pm

Buna dimineata, deja la mine sunt30 de grade, asta e.Si cand te gandesti ca peste o luna vom spune , vai ce racoare este..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si cum deja sunt la a doua ceasca de cafea, va invit si pe voi!
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 22 Iul 2012, 3:18 pm

Salutare,o zi buna si odihnitoare de duminica tuturor!Eu beau acum o cafeluta mica si incerc sa mai rasfoiesc putin forumul!De mult timp nu am reusit sa mai stau cu voi ,doar am mai furat cateva clipe pe fuga...Am fost in Romania,a fost foarte cald, dar foarte frumos...zilele au trecut atat de repede,si am vrut sa stau mai mult,dar mezina s-a simtit rau(vomitat, febra,dureri de burtica) si am venit aici,ca nu am asigurare medicala in tara.Acasa si-a revenit foarte repede,dar i-a placut mult in Pitesti.Acum spune ca are un picior in Romania si unul in Serbia.La revenire,am trecut la treaba ,am mesterit la bijuterii,ca am avut ambitia sa particip la un ''balci'',un targ mare cu de.... TOATE.Poate am sa va povestesc (dar nu acum )cum arata un targ la noi.Dupa o saptamana,in care nu mi-am indreptat spatele,decat noaptea...am stat la 40 de grade,trei zile,incercand sa vand comorile mele intre chinezarii ieftine stralucitoare.Am fost dezamagita in prima faza,dar apoi mi-am revenit repede...mai greu a fost cu oboseala si canicula care m-au doborat.Am stat la pat inca trei zile(nu am fost bolnava)am vrut sa-mi revin si sa-mi odihnesc sufletul si trupul.Dupa odihna,am scos capul prin ograda,si ce sa vezi....nu se mai vedea nimic din buruieni.Nici in casa,nu aveam sa scap usor....cand pisica nu-i acasa...soriceii au facut dezastru.Le-am mai pus in ordine,dar vara niciodata nu poti spune ca ai terminat lucrul.Acum nu sunt acasa,sunt din nou la oras,si cum mijlocara are leptopul cu ea....furam si noi putin net de prin vecini,sper sa reusesc sa postez macar mesajul asta.Am incercat sa vad ce mai lucrati,dar nu-mi deschide paginile,asa ca nu mai insist acum..
Am fost si astazi la piata,dar vremea a fost capricioasa,vant si racoare de dimineata si apoi un soare parjolitor.Maine ma duc acasa,si poate reusesc sa va pot citi seara pe indelete....aaaaaa..era sa uit,in fiecare seara am de gand sa ma duc pe malul Dunarii,si sa stau pe nisip pana la lasarea serii...am incercat saptamana trecuta si a fost tare placut.
Toate cele bune,si de maine din nou spor la mesterit kiss
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de tinap Dum 22 Iul 2012, 3:39 pm

Georgetaaaaa,bine te-ai reintors! kiss Ma tot uit dupa tine in ultimul timp,dar am zis,eh...Georgeta cred ca sta toata vara in Romania!
Cum a fost la botez?I-a placut rochita cumnatei?Auzi intrebare!
Cind ai timp,pune si niste poze.
Ai zis ca nu se mai vedeau deloc buruienile????Pai ce s-a intimplat cu ele?? rade
Ce ti-ai adus bun din Romania?
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 22 Iul 2012, 4:25 pm

Georgeta, bine ai revenit pe forum. Vad ca ti-a placut in Romanica!!!
La mine s-a mai incalzit putin, sunt 22 de grade acum si a iesit soarele!!!
Acum ma pun sa bantui putin pe net!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de vyky2010 Dum 22 Iul 2012, 4:43 pm

Buna ziua Georgeta!Ma bucur ca ti-a placut in Pitesti.Cu ce ocazie ai fost pe la noi si ce anume ai vizitat?
Sa ai o zi buna!
vyky2010
vyky2010
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 331
Varsta : 78
Localizare : PITESTI
Data de inscriere : 07/06/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de tinap Dum 22 Iul 2012, 4:59 pm

Alinaaaa,22 de grade zici???Da de ce e asa rece?Asa e acolo in acea zona?
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 22 Iul 2012, 5:12 pm

Multumesc Merci pupi ca v-a fost dor de mine,si eu v-am dus dorul hug
Eu am vrut sa stau toata vara,dar poate numai la pensie rade rade
La botez a fost frumos,pozele nu sunt foarte reusite(am vazut tarziu ca la aparat se jucase cineva)dar am sa selectez ceva din ele si cand ajung acasa,le postez.Am o nepotica frumoasa si cuminte si un nepotel scumpic foc dar tare neastamparat,nu sta o secunda..obosesti numai privindu-l,dar istet si iubitor...aaaa si gelos pe surioara lui!Despre rochita ....am avut impresia ca nu a facut tocmai ''furori'' dar poate este numai o parere.Seara ne-am strans mai multe fete (prietene,mosica,fine,nase,verisoare...)si mamica a adus cadourile primite de botez.Am inceput sa admiram,sa ne minunam de lucrusoarele mici si frumoase....dar paturica si rochita nu erau acolo,printre lucrusoarele cumparate si cu etichete.Una dintre fete cumparase o caciulita mica ce parea tricotata,si eu discutam cu ea despre finetea lucrului si despre preturile cu care se vand aceste minuni mici si finute.Discutia a fost auzita de mama cumnatei mele,si atunci a intrebat unde sunt cele lucrate de mine,si i-a spus ficei sa le arate si fetelor,ca a fost impresionata si i-au placut mult.A adus numai rochita,dar mi-a placut mult reactia fetelor,si daca eram mai aproape,onoram si cateva comenzi(fustite si bolerouri de gradinita).Ma intrebau:cum de pot lucra asa ceva?si eu le-am povestit de fetele de aici,si de ajutorul ,modelele si experienta pe care ti le ofera celelalte membre ale forumului.Eu am pus mult suflet in lucrurile impletite de mine si sper sa fie acceptate si folosite cu suflet.
Din Romania,am adus doar cateva fire dar nu spectaculoase,o punga mare de margele si accesorii pentru bijuteriile mele,si amintirile....si dorul de toti!
Acasa,am facut lumina in gradina,ca nu se mai vedea nimic...ba da se vedea rade rade o pajiste verde,nu tu morcovi,sfecla,ardei....rosiile si castraveti aveau capetele la lumina.La cealalta gradina,abia acum am scos ceapa si cartofi,si sunt foarte multumita de rezultate ca nu prea le-am dat buna ziua,chiar am glumit cu sotul ca am cumparat soi bun care nu le place sapa (anul trecut nu am avut asa recolta si le-am ingrijit ca la carte).
Cand la amiaza ma retrag in casa,mai pun mana pe croseta ,ca aveam asa o mancarime rade si ce credeti...am inceput alta rochita mica, poate imi fac colectie rade
Vyky,eu sunt pitesteanca,de vizitat am vizitat rudele,dar am fost cu mezina mea in Parcul Trivale si in Strand,unde am stat zile intregi ca aici nu vede atatia copii si parcuri mari si frumoase.
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 22 Iul 2012, 6:35 pm

Georgeta,bine ai venit in aceasta casa,cu atatea prietene care te-au asteptat nerabdatoare.Cred ca a fost greu sa te desprinzi,sa lasi in urma amintiri si oameni dragi,dar asa e viata.Inca o data,bine ne-am regasit.Abia asteptam sa vedem ce mai faci,poate pregatesti o parada a modei pentru cei mici.E o idee.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4801
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 22 Iul 2012, 7:11 pm

tinap a scris:Alinaaaa,22 de grade zici???Da de ce e asa rece?Asa e acolo in acea zona?

Tina, nu e asa in zona mea. Doar azi a fost. De maine o sa fie peste 30 de grade. Acum 2 saptamani am avut si 39!!! Ieri de exemplu au fost 33 si am fost la strand!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de carmenco Lun 23 Iul 2012, 5:35 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Poftiti, e calda!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 23 Iul 2012, 7:41 am

Ce frumos ai povestit Georgeta....se vede ca ti-era dor de casa si atmosfera din Romania de o spui cu atita drag.Poate o sa mai ai ocazia....cine stie?
Buna dimineata!!!!!!!! fete dragi...Multumim de cafea .
kiss coffee
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de Day Lun 23 Iul 2012, 8:03 am

Buna dimineata ,furnicute!Multumesc de cafea Carmenco,gata calcatul?Ca doar nu degeaba te-ai trezit tu la ora aia:)
O saptamana cu spor si voie buna sa aveti!!!!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de carmenco Lun 23 Iul 2012, 8:26 am

Am si calcat, day, dar m-am trezit pt ca mi-au plecat baietii la constanta.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 23 Iul 2012, 8:55 am

Buna dimineata! La Ploiesti se anunta o zi torida wink si cu muuuuuuulta lene (asta nu trebuia spusa dar ca sa ma scot si eu intr-un fel, ca nu mai ies cu nimic la interval rade )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de ikuta Lun 23 Iul 2012, 9:26 am

Buna dimi, de la Cluj!Beau cafeaua,mai citesc putin ce faceti si plec la targ.Ieri a fost foarte bine pana pe la ora 3, cand a inceput un vant foarte rece.Azi se anunta vreme frumoasa cu maxima de 28 grade.Asa poti traii!O zi buna cu mult spor va doresc!
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 23 Iul 2012, 9:28 am

Buna dimineata ,wauuuu ce buna cafea Carmenco , mersi.
Vin in cafenea tot cu o cafea acum pina vine ,, teroarea,, caniculara.., rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

La mine bate vintul destul de tare dar a inceput si soarele sa arda.... poate vin si ceva stropi de ploaie , speram . rade
Un inceput de saptamina cit mai frumos si racoros ! hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Lun 23 Iul 2012, 1:49 pm

Buna fete dragi , la mine a plouat toata noaptea si s a mai racorit un pic.
Va cinstesc si eu cu ceva azi fiind ziua lui Stefanuta al meu care a implinit 3 anisori.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 23 Iul 2012, 2:02 pm

Adela sa fie sanatos, norocos, bogat, apreciat si iubit! La multi ani!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de tinap Lun 23 Iul 2012, 2:23 pm

Adela,sa traiasca Stefanuta,cel mititel si frumusel! kiss Multumesc de tratatie!
Tare mi-ar place sa stiu sa fac fursecurile acestea!
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de carmenco Lun 23 Iul 2012, 2:38 pm

La multi ani, Stefan! Sa cresti mare si sanatos! kiss

Sa-ti traiasca, Adela si sa-ti aduca numai bucurii!

Edit: Dupa o vesnicie vad si eu ca e mesaj nou. Dupa aproape o ora. Iar acum vad ca mai e unul Smile. Dar ramane valabil ce am zis Smile.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Lun 23 Iul 2012, 3:25 pm

Va multumesc dragele mele . aceleasi urari de bine si pentru copilasii vostri fie ei mari sau mici . kiss
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 23 Iul 2012, 7:16 pm

Seara buna, sa-ti traiasca baiatul Adela. Sa creasca mare, sanatos, frumos si sa fie cuminte. O felie de tort (asta daca mai e de la pranz) servesc cu mare drag!!! kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de stejara Lun 23 Iul 2012, 7:38 pm

La multi ani, Stefanuta, Adela, sa te bucuri mereu de el!Copiii sunt cea mai mare minune de pe pamant!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de carmenco Lun 23 Iul 2012, 7:55 pm

Am dormit adanc... abia intr-un tarziu am simtit-o pe mama ca venise la mine. Dar am vorbit cu ea cu ochii inchisi, abia puteam sa rostesc cuvintele. Mi-e somn si acum.
M-am trezit cu o foame si doar mancasem o ciorba inainte de culcare. Asa ca am bagat la ghiozdan o portie zdravana de piure cu ficaciori cu sos de rosii apoi pepene galben cu miere. Nu mai stiu cine zicea ca e bun, tie Silvia iti spunea. E delicios, ma duc sa/mi mai pun o portie Smile.
Sunt singura in seara asta. Baietii sunt la Constanta, mica s/a dus la bunica iar eu... am zis ca ma duc la mamaie sa dorm ca mi-e urat Smile.
Ma iau de acte acum, cat mai e lumina afara rade
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 23 Iul 2012, 8:45 pm

Adela,mult noroc baietelului tau,sa creasca frumos si sanatos,iar voi sa va bucurati de reusitele lui !
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4801
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (30) - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (30)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB