Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

+62
georgeta.prnic
LORIMAR
europolis
ghita
dorinamisov
Lucia.BlueFlower
iuliana72
crina68
roxy29
MihaelaT
emmancita
piciul
ema
rivka
tomari
lucky
Gabiuta
cristina iosif
clara birau
rdelia
michelinebeaulieu
iolandageorgeta
Serban Valentina
alinutza_andrei08
lika
violetas
mimiady63
Dodo-pui
safir
Angelica18
Uca
dorina64
denis21
carcriv
sorinamircov
Crissy86
firicel
Giobsy
vyky2010
monique1977
IOANA 80
SilviaDumitrescu
betymi72
carmenco
tinap
virginia
diada
danniela
ivanoiuadela9
Dorulet
ikuta
Chirrox13
gabyd
samo99ro
cld
lennny
Day
CCristinaC
MagdaMarin
pufoi
AlinaJ.Bijoux
amoni
66 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de anyrok Mier 18 Apr 2012, 12:33 pm

Buna ziua si Hristos a inviat! va spun si eu.
anyrok
anyrok
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Localizare : Banat
Data de inscriere : 28/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de virginia Mier 18 Apr 2012, 12:36 pm

Felicitari, Samo! Ma bucur foarte mult pentru tine. pupi
Si yo tot incerc sa ma las de fumezat. Imi este mai greu sa ma abtin cand nu lucrez (crosetez) ca, de, am mainile libere si tre sa fac ceva cu ele. wink
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Mier 18 Apr 2012, 12:58 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am auzit ca e cerere!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de pufoi Mier 18 Apr 2012, 1:00 pm

Samo vreau si eu tigara electronica!!!
te rog trimite-mi pm.
eu nu fumez, dar daca nu ar fuma sotul meu ar fi si mai bine.
tigarile sunt scumpe tare aici(6£) si cand ma gandesc ce la fire as cumpara eu de banii astia!
wink
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 18 Apr 2012, 1:13 pm

Fetelor,si eu vreau informatii despre tigara electronica Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 4246 Samo!Eu fumez,si deja ma urasc in fiecare zi in care nu ma tin de promisiunea facuta mie ,seara la culcare!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de virginia Mier 18 Apr 2012, 1:16 pm

Pufi, Getutza, intrebati la farmacii.
Aici se gasesc la farmacii, dar si in Carrefour.
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Mier 18 Apr 2012, 1:17 pm

La mine is 12!!!!! Si omul meu fumeaza pentru tot neamul!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de roxy29 Mier 18 Apr 2012, 1:22 pm

Buna ziua, am aterizat si eu la cafea la pranz, oricum eu beau cafeaua toata ziua, o cam descant.
si la mine e urat, inca nu ploua dar bate vantul si mi-a scuturat si chircit toate florile de la piersici..si ce ma bucuram ca sunt plini anul asta Sad , sper sa-mi faca macar cateva fructe acolo.
azi si eu spal in disperare...nu am spalat de sambata si deja am 3 masini.
si dupa amiaza cand imi culc odraslele cochetez cu masina de cusut...vad eu daca cocheteaza si ea cu mine wink
roxy29
roxy29
helper
helper

Numarul mesajelor : 40
Localizare : constanta
Data de inscriere : 21/01/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 18 Apr 2012, 1:29 pm

Virginia,nu stiu daca gasesc pe aici in farmacii,iar Carrefour nu avem,de fapt nimic din genul asta de magazine!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de samo99ro Mier 18 Apr 2012, 1:33 pm

Eu am luat de la "Cora". Inainte de sarbatorile de iarna am vazut pe net intre 200 si 400 lei o tigara (cu accesorii). Enorm. Dar alaltaieri a venit baiatul meu cu una luata de la Carrefour si mi-a cazut fata cand am vazut cat s-au ieftinit. Eu am dat 190 lei pe: o tigara, doua incarcatoare (la USB la calculator/laptop), un adaptor pentru incarcator (pentru priza de perete), trei sticlute cu "tutun" si o rezerva - piesa in care se pune zeama si care se schimba cam la o luna).
Am luat piesele separate pentru ca a aparut pe piata un mustiuc (ala din care tragi) model nou si mai bun. N-am luat su etui ca mi s-a parut cam barbatesc. Am preferat sa-mi crosetez unul. Arata mult mai finut. L-am facut de dimineata, cum spuneam.
Atentie cand luati sticlutele cu zeama. Sunt trei concentratii: 8 - echivalentul tigarilor Light/usoare, 16 - concentratie medie si 24 - foarte concentrat.
Fiu-meu s-a pacalit cu 24 si trebuie sa fie atent cand trage din tigara, sa traga aer pe langa. E tare ca tigara de foi.
Eu am luat o sticluta concentratie 16, de tranzit si inca doua de 8. Preferinta mea a fost aroma de Dunhill. Vreau sa iau si o sticluta de Cherry, sa pun cateva picaturi in Dunhill. Baiatul meu si-a luat aroma de Kent, si a pus cateva picaturi de Cherry. Foaaaarte misto. Dar in Dunhill o sa fie si mai si. Una din sticlutele pe care le-am luat e Menthol. Ca-mi place din cand in cand sa fumez si mentolate.

Hei! Atentie! Nu se spala rufe decat dupa Duminica Tomii. E pacat.


Ultima editare efectuata de catre samo99ro in Mier 18 Apr 2012, 1:35 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugat text)
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 18 Apr 2012, 1:40 pm

Mama miaaaa.....ce complicat,cum intreb eu la farmcie in sarba,atatea informatii zid Cred ca astept un drum in Romania! Multumim Samo!Trebuie sa salvez aceste informatii wink
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Mier 18 Apr 2012, 1:42 pm

Adica saptamana asta nu se spala??? Nu pot sa stau fara uniforme la cupii, D-zeu sa ma ierte, si am mai zis ca nu mai aveam cu ce ma sterge pe maini sau cu ce sterge o farfurie. O sa spal si vineri ca asta este!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de roxy29 Mier 18 Apr 2012, 1:44 pm

samo..cam tarziu ca deja am spalat. oricum daca o iau mot-a-mot nu spal eu ci masina, inainte femeile spalau ele si e chinuiau.
dar acum banuiesc ca e altceva, nu treaba cu muncitul. chiar asa, ai idee de ce nu se spala?
nu am stiut si nu am tinut pana acum, oricum am intrebat un preot odata de treaba asta cu nu stiu cate joi dupa pasti ( nu mai stiu exact daca asta era) si mi-a zis ca e de la babe. oricum eu tin sarbatorile care sunt in calendar, altele or fi dar nu le stiu.
chiar o sa o pun pe mama mea sa intrebe duhovnicul, ea e din moldova, insa azi a spalat sigur ca am vorbit cu ea.
referitor la tigari, va doresc sa scapati de ele, indiferent de metoda...eu am 10 ani de cand nu mai fumez si mi-e tare bine hug
roxy29
roxy29
helper
helper

Numarul mesajelor : 40
Localizare : constanta
Data de inscriere : 21/01/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de samo99ro Mier 18 Apr 2012, 1:49 pm

Am incercat ultima data acum un an si jumatate sa ma las de tutun. Rezultatul: in 10 zile m-am ingrasat 5kg. Am renuntat, evident... Acum nu mai am senzatiile alea de: nervi, foame.... Vad ca tine cu asta electronica.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de cristina iosif Mier 18 Apr 2012, 2:00 pm

Fetele Hristis a inviat!
V-am citit printre picaturi, dar nu am avut timp de nimic. Intii pina la Flori am fost prinsa cu parastasul lui Marius, apoi in Saptamana Mare am schimbat schimbat serviciul si nu mai am timp de nimic. Doar serviciu si somn din nefericire.Pana cind o sa reusesc sa la reglez pe toate .... mai este timp destil.

Va iubesc love si va pup kiss pe toate.

Multumesc tuturor care s-au gindit la mine.

ps. Daniela cum sa speli vineri e sarbatoare cu cruce rosie este Izvorul Tamaduiri, este tot timpul in prima vineri dupa Paste.


Ultima editare efectuata de catre cristina iosif in Mier 18 Apr 2012, 2:06 pm, editata de 1 ori
cristina iosif
cristina iosif
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 56
Localizare : militello in val di catania - italia
Data de inscriere : 19/03/2009

http://handmadebycristina.blogspot.com/2010/02/alte-lucrusoare.h

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de virginia Mier 18 Apr 2012, 2:01 pm

Poftiti la masa

Ciorba de burta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ciulama de ciuperci cu mamaliguta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si savarine
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si dupa o masa copioasa, o tigara "canceroasa" (electronica) rade rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ikuta Mier 18 Apr 2012, 2:22 pm

Virgi, mersi de masa, sa stii ca ciorba de burta si ciulamaua de ciuperci imi fac cu ochiul.Savarine am facut si eu de Pasti asa ca nu ma tenteaza.Las portia mea alteia.Samo si eu m-am ingrasat dupa ce m-am lasat de tigari, dar nu am ce face.Mi-am verificat ambitia si am vrut sa demonstrez ca daca toti "ciocoflenderii"se pot lasa si eu pot.Dar pentru aia cred ca vreo 2 luni am spalat faianta din bai de zicea al meu ca va trebui sa punem alta faianta.Aveam obiceiul cand veneam de la servici , dupa ce mancam sa stau o jumatate de ora in fotoliu sa ma odihnesc sa fumez o tigara si sa beau o cafea.Cand mi-am verificat ambitia ca sa pot trecepeste acest moment mergeam in baie si incepeam sa spal faianta.Asa organismul nu-mi mai cerea tigara.Dar cel mai rau era noaptea cand ma trezeam din somn ca mi-am scapat tigara aprinsa in pat.Ma trezeam speriata, aprindeam lumina si incepeam sa caut tigara(niciodata eu nu am fumat in pat) In graba de a gasi tigara se trezea si al meu coleg, incepea si el sa caute, tigara pana realizam unul dintre noi caa fost un vis.Si nu va spun ce urari de bine si sanatate auzeam, care intodeauna se terminau cu: si apuca-te din nou de fumat nu ma mai trezi de-a pixul noaptea ca unii se trezesc devreme dimineata devreme (in perioada aceea facea naveta si se trezea la 4,30)
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Mier 18 Apr 2012, 2:33 pm

Si doar stiam ca vineri e sarbatoare zid zid zid
Nu mai spal, spal sambata, sa nu uit sa ii spun fetei ca ea vine inaintea mea de la scoala.
Ikuta, rade rade a fost tare cu tigara!!!
Cristina sper sa fie un serviciu mai bun si mai banos! love Multumesc ca mi-ai adus aminte!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de roxy29 Mier 18 Apr 2012, 2:34 pm

Eu am avut noroc ca nu fumam prea mult, asa ca satula de gura barbatului care ma bodoganea ( el nu a fumat niciodata), satula sa-mi spal parul si hainele care miroseau ( puteau adica rade )...mi-am zis ca de maine nu mai pun tigara in gura si asa am facut. de ingrasat cred ca vreo 2-3 kg, eu mancam fructe in loc de tigara. Mai greu a fost cu cafeaua..o perioada nu am baut ca fara tigara nu avea sens, acum i-a revenit sensul wink
roxy29
roxy29
helper
helper

Numarul mesajelor : 40
Localizare : constanta
Data de inscriere : 21/01/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de cristina iosif Mier 18 Apr 2012, 2:43 pm

Cu placere Danuta, cit despre serviciu e deocamdata ffff obositor, o sa vad restul wink
cristina iosif
cristina iosif
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 56
Localizare : militello in val di catania - italia
Data de inscriere : 19/03/2009

http://handmadebycristina.blogspot.com/2010/02/alte-lucrusoare.h

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 18 Apr 2012, 2:59 pm

Virginia,arata tare bine pranzul foame ,parca stii ce-mi place,dar savarinele le las pentru fete wink Asa arata o tigare electronica?Arata ca o sticluta de parfum!Felicitari celor care au reusit sa scape de viciul asta!Nu mie frica de ingrasat,ca ma sufla vantul(sau nu,ca sunt si 'miniona' rade )si pretul aici este acceptabil(deocamdata),adica ce fumez eu-1 euro,cele mai scumpe 3,5-4 euro.Dar daca nu as fuma,banii astia i-as folosi la altceva,tenul meu ar fi mai sanatos,mirosul dispare,plamanii nu mai sunt chinuiti....dar ,apoi o sa fie inca o problema ca sotul fumeaza rade
Cristina,acomodare usoara la noua slujba,si toate cele bune!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ikuta Mier 18 Apr 2012, 3:04 pm

Fetelor am nevoie de AJUTOR! Vreau sa-mi cumpar ceva de pe Ebay, este prima data , si vreau sa-mi spuneti cele care ati cumparat cum se plateste.Astept urgent informatiile voastre!
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de virginia Mier 18 Apr 2012, 3:12 pm

Sa va fie de bine, fetele! Ma bucur ca va placut meniul de azi.
Ikuta, din cate stiu yo tre sa ai cont pe Ebay. Virezi banii din contul tau in contul de PayPal.
Nu-ti pot spune sigur, dar o sa-l intreb pe sotul.
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de pufoi Mier 18 Apr 2012, 4:43 pm

Virgi saru'mana pentru masa!
totul a fost delicios! pupi
Deci tigara asta arata ca un parfumel, cum a vazut si Getuta!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de rivka Mier 18 Apr 2012, 4:49 pm

virginia!!! na-i de lucru de ne poftesti la sa ceva ....vai de mine am fugit sa pun de-o ciulama si io ca deja imi ploua in gura mirat fuga
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB