Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

+53
Dodo-pui
georgeta.prnic
tiana
Ramonica
milena
rucsy
anc@
Chirrox13
Karina33
ismi3ismi
SilviaDumitrescu
teisoara
mnarcisa
Serban Valentina
kitty_1973
mariaz_09
Marry
Andata
Admina
iuliana72
emma90
CCristinaC
ancamm
firicel
Uca
mykya
mihaelavama
elenaxx
adelina24
ileana cosanzeana
Lucia.BlueFlower
violetas
despina13cucli
annamaria26985
ivanoiuadela9
carmenco
andegelia
clodi
diana-s
bela gio
geo
ikuta
diada
amoni
Nicoleta Irimescu
fizicuta
cld
zahariaelouise
Gianina4ever
betymi72
denis21
letho
julix_2007
57 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de ancamm Mar 27 Dec 2011, 4:53 pm

Andata si eu ma bucur ca am descoperit cine a fost Craciunita mea! love . Coletul a ajuns la timp si sunt foarte incantata de tot ce am gasit in el. Vineri l-as fi putut ridica daca nu eram in spital cu piticul, deci n-a fost vina ta. Multumesc inca o data si iti doresc sarbatori fericite in continuare. pupi
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de kitty_1973 Mar 27 Dec 2011, 6:17 pm

Asa cum am promis, revin cu poze cu cadourile primite de la cele doua Craciunite.
Cadoul primit de la Karina33... o pernuta fantezie foarte frumoasa, o ciocolata, turta dulce glazurata cu ciocolata, doua esarfe diafane, o punga cu resturi de materiale (se vede putin) si o casetuta de bijuterii (pe care am uitat sa o adaug la poza) kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Si cadoul de la Aglaia... un bradut deja impodobit
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


si... o fata de pernuta din bumbac (pe care deja baiatul o foloseste... adica doarme pe ea!), papuci de casa, un etui din piele, un borcan cu dulceata, un bidonas cu cornata (nu apare in poza ca a fost deja consumat de sot si tatal meu) si un strugure crosetat. kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Multumesc foarte mult Craciunitelor! hug
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Admina Mar 27 Dec 2011, 6:45 pm

ura Imi iubesc Craciunitele si le pup virtual, pe toate!

Annamaria26985, cu un cos impletit din sarma, o decoratiune din panuse si sfoara impletita intr-un cosulet si minunate cadouri pentru brad (stelute si globuri din fasii quilling, clopoteii si ingerasii din panuse de porumb sunt super, la Ikea s-ar vinde cu o avere, asa decoratiuni wink) si o brosa alb-negru, frumoasa foc:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Betymi72, cu decoratiuni de Craciun si magnet, bijuterii superbe facute de ea, impecabil si diafan si un suport pentru cercei care nu apare in poza (l-a furat sotul meu, sa-l duca pe comoda cu bijuterii):

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Extra Craciunitele Danadea (pe langa shpanul pe care-l asteptam si cadouri kiss) si Uca (minunat lucrezi si ma bucur sa am decoratiuni facute de manutele tale):

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de diana-s Mar 27 Dec 2011, 7:20 pm

cadourile de la ultima craciunita, astept sa imi zica daca am ghicit-o

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

husa deja a antamat-o mama soacra, iar bomboanele au rezistat fiindca am primit alta cioco la birou, asa ca probabil acum deja a dat iama in ele socrul...par facute by hand si am simtit aroma de scortisoara

cercelusii vin la fix fiindca mai am o pereche pe rosu primita aici local de craciunul trecut

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de adelina24 Mar 27 Dec 2011, 7:58 pm

A sosit si la mine ultimul mos sau craciunita .
Multumesc Elenaxx !
M-a impresionat foarte mult atentia pe care a acordat-o friecarui detaliu : rama foto , o cutiuta cu seminte de flori si busuioc , un calendar ff ingenios facut cu un peste suspendat, doua plicuri de CD si doua CD Miine voi pune si pozele . Acum nu ma simt in stare sa stau prea mult in picioare : cred ca m-a prins un pui de raceala .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de annamaria26985 Mier 28 Dec 2011, 9:22 am

admina ma bucur mult ca iti plac kiss
o zi frumoasa tuturor!!!
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Ramonica Mier 28 Dec 2011, 10:47 am

diana-s ai ghicit, eu am fost craciunita ta. Bomboanele sunt facute de mine, aveam emotii ca nu vor ajunge intregi.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de ikuta Mier 28 Dec 2011, 6:54 pm

Oare cealalta fata pentru care am fost Craciunita, nu a primit cadoul, sau nu a fost incantata de el?De fapt, vad ca nu scrie de nici un cadou ca ar fi primit.Poate, totusi nu a ajuns cadoul la ea.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de mykya Mier 28 Dec 2011, 8:51 pm

Mai au de confirmat:

Dodo-pui 1 cadou
danabarbu2007 2 cadouri
andegelia 1 cadou
clodi 1 cadou
denis21 1 cadou
Karina33 1 cadou
Uca 1 cadou
milena 1 cadou
Lucia.BlueFlower 1 cadou

Daca am scapat pe cineva sau am gresit corectati-ma va rog. wink
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Dodo-pui Mier 28 Dec 2011, 9:58 pm

mykya a scris:Mai au de confirmat:

Dodo-pui 1 cadou

Daca am scapat pe cineva sau am gresit corectati-ma va rog. wink

Am primit si al doilea cadou ...cu traista de la Maramu' ,colier,un globulet parfumat,cutie cu bomboane,si...,si... de la ancamm doar ca nu am putut fotografia caci am pus sub brad o parte din cadou.
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de mykya Mier 28 Dec 2011, 10:08 pm

Ok, Dodo rade m-ai convins, te-am taiat de pe lista rade
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de clodi Joi 29 Dec 2011, 11:06 am

A sosit si craciunita Dana Smile Imi plac foarte mult lucrusoarele de la tine si felicitarea cu vorbe bune! Cosul de paine este tare vesel, materialul e cu turcoaz [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], saculetul era plin cu surprize [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc Danabarbu, ma bucur ca ai fost craciunita mea anul acesta!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre clodi in Joi 29 Dec 2011, 3:56 pm, editata de 1 ori (Motiv : repus poza)
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de julix_2007 Joi 29 Dec 2011, 2:22 pm

Ce cadouri frumoase. Dana, Craciunita lui Clodi, te superi daca te rog sa pui undeva un tutorial cu cosul pentru paine, ca imi doresc tare mult sa fac si eu unul. Multumesc.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Uca Joi 29 Dec 2011, 2:46 pm

Mă bucur din tot sufletul că vă plac cadourile trimise de mine!
Au fost lucrate cu mare drag!

Julix,am început să lucrăm la puzzle. Am lucrat cam patru seri la rând, împreună cu soţul meu.
Uite cât am avansat:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Scuze pentru calitatea pozei, bătea aiurea lumina.
Soţul meu îţi mulţumeşte şi el, i-ai readus aminte de o pasiune din copilărie. pupi


Edit: Mykya, eu le-am primit pe ambele, am scris în acelaşi mesaj, de la Julix şi Clodi.





Ultima editare efectuata de catre Uca in Joi 29 Dec 2011, 2:53 pm, editata de 1 ori (Motiv : completat mesaj pentru Mykya)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de clodi Joi 29 Dec 2011, 3:55 pm

Uca a scris:

Edit: Mykya, eu le-am primit pe ambele, am scris în acelaşi mesaj, de la Julix şi Clodi.


Uca, mai ai o craciunita care trebuie sa soseasca Smile eu nu am fost craciunita oficiala
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Uca Joi 29 Dec 2011, 4:03 pm

Clodi, mulţumesc din suflet! Cum nu ai spus nimic, chiar aşa am crezut!
Mi-ai făcut o super surpriză! pupi

Azi am mai primit un colet, în concluzie, de la Crăciuniţa oficială!
O să pun poze mai pe seară, am acumulatorii la încărcat!
Mulţumesc din suflet Crăciuniţă dragă! Îmi place tot, tot ce am primit!


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de danabarbu2007 Joi 29 Dec 2011, 4:40 pm

Buna fetele!Abia acum am reusit sa intru si ma bucur mult Clodi ca ti-au placut darurile mele(am vazut ca faci camasi frumoase!) -astept acum confirmarea si de la cealalta fata pt. care am fost craciunita.
Julix promit sa fac un tutorial cu cosuletul cat mai repede -e foarte simplu si de efect.
Cat despre mine ,vreau sa-i multumesc mult Dianei-s pentru darurile primite -o brosa f. frumoasa ,o pereche de cercelusi asortati , bratarica din margelute pe care am si purtat-o deja(-si a fost admirata) o lumanarica pe care am asezat-o intr-un aranjament si cireasa de pe tort-un ornament de pom un globulet super.Diana mi-au placut f f f mult si nici nu stii cat apreciez ca toate sunt lucrate de tine! Opincutele cu roz, in schimb, mi-au mers direct la suflet ,mai ales ca asteptam o fetita si le-am agatat in pom sa le vada toata lumea.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 29 Dec 2011, 5:26 pm

Am primit si eu al 2-lea cadou... de la Ramonica (zic eu Smile ) : bomboane (am citit eu mai sus ca sunt facute de ea si sunt absolut delicioase!) husa crosetata, doua brose crosetate si un omulet de zapada crosetat de pus in brad.
kiss
Acum am aparatul imprumutat si nu pot sa pun poze. Cand o sa mi-l returneze, o sa fac poza la lucrusoarele crosetate pt ca bomboanele nici nu mai sunt Laughing
Multumesc mult, Craciunitelor!
pupi
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de milena Joi 29 Dec 2011, 6:35 pm

Am primit si al doilea cadou, multumesc Craciunita Alina, darurile sunt atat de frumoase , m-am bucurat tare mult.Am fost cu bratara la cumparaturi, m-am intalnit cu o pictorita, cunostinta din cartier si m-am laudat cu ea , fiecare bobitica este altfel, ce sa-ti spun toate imi plac fata de masa, ceasul, cerceii, anul asta am fost rasfatata, ma bucur ca am fost alaturi de voi.
Va doresc fericire, noroc si sa fiti iubite.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Ramonica Joi 29 Dec 2011, 7:08 pm

Lucia.BlueFlower ma bucur ca ti-au placut.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Uca Joi 29 Dec 2011, 7:08 pm

Milena, se pare că am avut aceeaşi Crăciunită!
Crăciuniţă Admina, sunt super frumoase!
Îmi plac mult de tot!


O broşă superbă! În realitate e mult, mult mai frumoasă!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Un ceas broscuţă, cercei, brăţară şi un medalion steluţă ( cred că e medalion, nu?):

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


O faţă de masă cu un imprimeu minunat!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acum am constatat că am uitat să fac poză şi furniturilor, banda cu ocheti, banda cu moşi şi babe şi şnur din piele. Presupun că te-ai gândit la un viitor proiect... numit corset! Mă impulsionezi astfel să nu mai amân. wink

Bomboanele nu am mai avut cum să le pozez... s-au evaporat instant!

Mulţumesc din suflet, îmi plac mult de tot! kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Admina Joi 29 Dec 2011, 7:34 pm

Milena, Uca, ma bucur ca va plac cadouasele mele. Am avut putin timp liber si am vrut sa va trimit si lucruri facute de mine, asa imperfecte cum sunt, macar am avut vointa. Adicatelea... amandoua sunteti perfectioniste, ce puteam sa fac eu, sa nu ma fac de ras. rade
p.s. pandantivul tip murano straluceste in intuneric wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de denis21 Joi 29 Dec 2011, 7:34 pm

Am primit si al 2-lea cadouas de la Gianina4ever. Mersi, craciunita draga.Ne-a placut mult tot ce am primit. kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ce bun a fost martipanul, aproape sa nu-l pot fotografia. Motivul - nerabdarea fiica-mii.
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de milena Joi 29 Dec 2011, 8:16 pm

Admina eu sincer nu-mi dau seama care sunt facute de tine si care imperfectiuni? Vreau sa va spun ca toate darurile primite de la craciunitele mele sunt unicat, ce am eu nu gasesti la tot pasul. Pacat ca aceste minunate cadouri nu pot intra in posesia mai multor persoane. Sunt satula de produsele China, mi-as dori din tot sufletul sa fie cunoscut si talentul Romancutelor noastre peste hotare, ceva de genul MADE IN ROMANIA.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Uca Joi 29 Dec 2011, 9:55 pm

Aşa, pandantiv nu medalion... uf... zid

După ce am citit ce ai scris, am făcut întuneric în cameră să-l admir. E superb!

După cum spuneam... broşa şi ceasul-broscuţă le voi purta de Revelion.
Îmi plac mult broşele în stilul ăsta. Ai migălit la ea, a ieşit foarte frumoasă.
Cerceii sunt foarte frumoşi, îmi plac nuanţele astea de verde. Îmi place tot ce ai lucrat şi ce mi-ai trimis! hug


Sunt încântată de toate cadourile şi mândră că am ceva lucrat de mânuţele voastre fermecate!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2 - Pagina 8 Empty Re: Vrei sa fiu Craciunita ta?editia 2011-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB