Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ne bem cafeaua impreuna! - 22

+62
lennny
tomari
Adelaida
mari badea
adriuta
Admina
kitty_1973
elenaxx
diada
violetas
IOANA 80
iuliana72
Uca
StMihaela
laurin
firicel
maryd
emma90
michelinebeaulieu
Serban Valentina
tantza_m
ninatopor
alina.melinte
andegelia
dorina64
zahariaelouise
mnarcisa
LORIMAR
hasoka
mykya
Nicoleta Irimescu
valentinadof
gmiki1
AlinaJ.Bijoux
emmancita
Giobsy
Gianina4ever
cld
bubu85
Dodo-pui
claudia_mami
danabarbu2007
europolis
Celya_f40
MihaelaT
Chirrox13
Gabiuta
vyky2010
SilviaDumitrescu
danniela
ema
ghita
CCristinaC
ikuta
carmenco
canadianca50
irish05
samo99ro
betymi72
ionela stefan
arielas
MagdaMarin
66 participanți

Pagina 20 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 18 Oct 2011, 9:58 am

Buna dimineata celor venite dupa mine. Samo am retinut wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Mar 18 Oct 2011, 10:20 am

Buna dimineata si de la mine!
Criss multumim de cafeluta. Carmen pentru tine e buna o thailandeza, pentru baieti e mai buna afgana rade
Silvia, de obicei daca intre zboruri e timp putin, companiile de zbor doar pretind ca s-au incurcat dar lasa bagajele in punctul de schimb si le aduc cu urmatorul zbor. Noua ne-a facut asa LKM-ul de ne saturasem noi, ne duceam la biroul lor si le spuneam ca asteptam bagajele maine. Nu ne-au pierdut sau ratacit niciodata dar nu se stie, e bine sa tine legatura cu compania de zbor. De ex valizele sefului meu au facut o tura pe la chinezi si au ajuns la destinatie dupa 2 luni, stiti voi China e departe rade
Altfel is in rapoarte pana in gat, baietii astia is in urma cu rapoartele. Dar is baieti buni pana la urma asa ca ii mai ajut. Si la noi frig si ploua desi ar trebui sa fie vara!!!
O zi faina va doresc!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Mar 18 Oct 2011, 10:50 am

Buna fetelor.Dupa cafeaue virtuala de la Cris,multumesc,in sfarsit b eau si una adevarata.Am fost la piata si m-am incarcat ca un magar,cu de toate.Vreau sa mai pun o portie de muratura numita ciolomada de care am uitat si am gasit si gogosari din aceia mici albi semi iuti sa pun pe iarna.Si cu asta chiar bca nu mai pun decat varza (saptamana viitoare).Ma duc sa ma inspir ce mai faceti voi de mancare, sa fac si eu.Silvioaro, cum esti?Mamica fericita!
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 18 Oct 2011, 11:00 am

ikuta pupi da sunt fericita ca baiatul arata bine ( nu mai slab decat cand a plecat wink ) Eu de asta ma temeam cel mai tare ca dupa ce era slab... nu avea nici manacre pe gustul lui.... credeam ca vine ca aia din Somalia rade Acum sper sa se rezolve si cu bagajele wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ninatopor Mar 18 Oct 2011, 11:02 am

Buna fetelor! Ikuta, n-am auzit de "ciolomada" si nici de gogosari semi iuti. Poate pui o poza a gogosarilor sa-i vad si eu kiss
ninatopor
ninatopor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 73
Varsta : 64
Localizare : Braila
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Mar 18 Oct 2011, 11:26 am

uite Nina astia sunt gogosarii, la care noi la spunem almapaprika
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
iar ciolomada este o reteta ungureasca de "amestecaturi"Iata cum arata
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]este foarte usor de pus si foarte gustoasa
Ingrediente

3 kg castraveti
2 kg ardei grasi (cat mai colorati)
2 kg gogonele
1 kg ceapa
1 varza mica (cca 1 kg)
1/2 kg zahar
1/2 l otet
3 linguri sare
1 pliculet conservant (optional)

Portii: 10 borcane de 800 gr

Preparare

1. Toate legumele se toaca marunt, iar varza se taie fideluta subtire. Se amesteca cu restul ingredientelor si se lasa sa stea 1 zi. Se amesteca de cateva ori in acest timp. Legumele vor lasa suficient lichid astfel incat dupa o zi sa fie acoperite de el si sa le puteti pune in borcane.
2. Daca ati pus conservant, se pune ciolomada in borcane curate si se capseaza.
3. Daca nu vreti sa puneti pliculetul de conservant, borcanele se pun in cuptor cca 20 min la 200C pentru sterilizare. Apoi se umplu cu ciolomada, se capseaza si se fierb intr-o oala (apa sa ajunga pana sub capac) cam 5-10 minut
Dupa gust poti sa pui si ardei iute taiat felii, cat iti place de iute, si putina varza rosie pentru culoare
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 18 Oct 2011, 11:37 am

dar cu Magda ce e de nu mai bea cafeau cu noi? Tocmai vroiam sa intreb de ea si am dat o cautare sa vad cand a fost ultima data pe aici. vad ca tocmai a posta la bancuri. O fi suparata pe noi de nu ne mai baga in seama? wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 18 Oct 2011, 11:41 am

Buna acum trec si eu pe la voi.Zilele astea le-am cam avut ocupate.
Ieri am fost sa-i repar ochelarii soacrei si asta mi-a lua cca 1/2 zi+soping la SH la reduceri 1 leu buc si 1.3 lei kg de mi-am luat cu 20 ron un sac de toale si ceva metraje.
Niste nanghin si inca o bucata de stofa numai buna de fusta.
Si multe bluze pentru servici numai bune de umplut de scame si ate.

Sunt spalate si sunt pe sarma inca ude apoi le calc si le asez frumos pt a face parada modei diseara sai arat si sotului pe ce am cheltuit bani.
Aseara am fost la cumparaturile soacrei.

Azi dimineata am fost cu ea la doctor sa-i citeasca analizele caci "doctoritele" din curte (cumnata si nepoata le-au interpretat pe net) si au cam speriat-o cu interpretarile lor de credea ca se interneaza.
A linistit-o azi doctora ca are doar transaminantele mari (ia de un an esentiale fara pauza ca nu s-a mai dus la controale) si i-a dat alt hepatoprotector.
Mai stau putin si plec la gradinita dupa cel mare.

Cum acum am o pofta teribila de cafea pun una si aici.
Eu imi fac mai tarziu una.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


P.S. Vorbesti de lup Silvia??? rade rade


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mar 18 Oct 2011, 11:43 am, editata de 1 ori (Motiv : P.S.)

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 18 Oct 2011, 12:04 pm

Buna!
Ce harnicuta esti Ikuta!
Eu m-am ales cu o raceala la nunta de sambata si bantui prin casa...cam fara chef....
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Mar 18 Oct 2011, 12:12 pm

Bea fervex.Mie raceala imi trece doar cu fervex.Ne citim mai tarziu ma duc sa pregatesc nu stiu ce rade pentru masa de pranz
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 18 Oct 2011, 12:17 pm

Magda,multumim de cafea..uitasem...
Ikuta,ma tratez cu altele ca eu nu mai folosesc de 4 ani medicamente...multumesc pentru grija,oricum...sa ne spui ce faci de mancare ca si eu sunt in pana de idei... wink
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ninatopor Mar 18 Oct 2011, 12:45 pm

Multumesc mult pentru reteta si poza! S-ar putea sa fac si eu o portie din "ciolomada" ta pe sfarsit de saptamana. Spor la treaba!
ninatopor
ninatopor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 73
Varsta : 64
Localizare : Braila
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de arielas Mar 18 Oct 2011, 1:16 pm

Buna fetelor, imi beau si eu cafeaua cu voi, ma vad ce mai faceti si cu ce va tratati. Da, chiar Giania4ever cu ce va tratati voi? Eu chiar acum am fata bolnavioara cu febra, dar nu tuseste si nu stiu de la ce e. Sta in pat o tratea cu ceai si paine prajita, la cerere. Va pup si va doresc o zi buna.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Mar 18 Oct 2011, 1:29 pm

Doctoritele din curte rade rade Magda de unde le scoti????
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Mar 18 Oct 2011, 2:31 pm

Gianina fac supa de cartofi, si tocanita cu galuste de faina.Sunt pe foc, pe cand ajung ai mei acasa, este gata si mancarea
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Mar 18 Oct 2011, 2:53 pm

Buna fetelor. Ce mai faceti? Eu trebaluiesc pe la masina de cusut de la ora 7.30 si merge cam greu.
Arielas, si eu am avut fata bolnavioara, mai face si acum putina febra, nu tuseste, nu stranuta. I-am dat panadol, Nurofen, Zinnat(antibiotic prescris de dr de familie, fortat i l-am dat) si acum am inceput sa ii dau si Imunal Junior....farmacistele mi-au spus ca Imunal junior se da de la primul semn de raceala.....E mai vioaie Delia mea si tare nazdravana. Sanatate si insanatosire grabnica fetitei tale, Arielas.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de arielas Mar 18 Oct 2011, 4:16 pm

Multumesc, imi amintesc ca ai avut-o bolnavioara. Eu nu vreau sa-i dau zinnat, stiu ca asta prescriu doctorii, de asta intrebam de altceva decat medicamente.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de betymi72 Mar 18 Oct 2011, 5:14 pm

ziua buna la cafea...Arielas incearca cu multa lamaie,vitamina C,mai sunt medicamente pe baza de plante pentru imunitate(baraka,corysalia s.a.) si oscilococcinum...sanatate maxima la toata lumea!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de canadianca50 Mar 18 Oct 2011, 5:55 pm

IKUTA asa sint de bucuroasa cind cineva pune o reteta in cantitati si apoi scrie si cite borcane si de care au iesit , pentru-ca asa fiecare reduce sau adauga cit vrea sa prepare din reteta respectiva GIANINA cu ce te tratezi naturist ca si eu tusesc de o saptamina si nu-mi mai trece cu toate ca nasul nu-mi curge Mi-am facut ceai, hrean cu miere dar degeaba ca nu mai stiu ce sa-mi prepar sa scap de tusea asta seaca
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 18 Oct 2011, 9:56 pm

Eu folosesc suplimente nutritive....aloe,usturoi,propolis....deci separat,nu toate trei intr-unul...atat va pot spune...Sanatate!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 19 Oct 2011, 7:28 am

Buna dimineata! Vad ca nu sinteti in zona, asa ca las cafeluta pe masa, poate va aduna mirosul ei. O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 19 Oct 2011, 7:58 am

Neata mersi de cafea Cristina.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ninatopor Mier 19 Oct 2011, 8:14 am

La aceasta cafeluta, merge si o melodie : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] coffee
ninatopor
ninatopor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 73
Varsta : 64
Localizare : Braila
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de iuliana72 Mier 19 Oct 2011, 8:24 am

multumim de melodie
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de IOANA 80 Mier 19 Oct 2011, 8:27 am

:coffeebuna dimineata arata nemaipomenit cafeaua vreau si eu
IOANA 80
IOANA 80
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 76
Varsta : 44
Localizare : CARANSEBES
Data de inscriere : 01/08/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 20 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB