Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyIeri la 7:38 pm Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyIeri la 7:30 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna! - 21

+57
lennny
canadianca50
irish05
Karina33
claudiana
sunflowers
Maci
Day
ionela stefan
danniela
Gabiuta
rivka
marymarinela
denis21
Gianina4ever
Octa75
StMihaela
hasoka
Admina
MihaelaT
dorina64
mykya
corina corina
kitty_1973
amoni
mariaz_09
cld
Anusca
LORIMAR
Giobsy
bubu85
MagdaMarin
firicel
stoy
Celya_f40
ikuta
ivanoiuadela9
elenaxx
Dodo-pui
ghita
emmancita
europolis
alina.melinte
SilviaDumitrescu
despina13cucli
carmenco
vyky2010
arielas
CCristinaC
AlinaJ.Bijoux
betymi72
Chirrox13
Nicoleta Irimescu
Marry
mnarcisa
samo99ro
Serban Valentina
61 participanți

Pagina 26 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de ikuta Mar 13 Sept 2011, 10:19 am

Samo, m-am uitat in calendar si dupa ziua de maine nu mai avem sarbatori pana in 14 octombrie
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de lennny Mar 13 Sept 2011, 10:42 am

Buna dimineata, doamnelor!
Saptamana viitoare mergem la tara sa culegem via si sa pregatim vinul. La intoarcere sigur o sa-mi doresc sa fie vreo doua sarbatori la rand , asa de obosita o sa fiu. E buna si cate o sarbatoare din cand in cand .
Aaa. sa nu uit...o sa va fac cinste cu un pahar cu must!
Sa aveti o zi asa cum va doriti kiss
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de ikuta Mar 13 Sept 2011, 11:17 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! am uitat sa va spun Aveti grija azi, ca este marti 13 .Aveti grija si sa ne auzim cu bine diseara la sueta
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de samo99ro Mar 13 Sept 2011, 1:23 pm

Si ce daca e marti 13? Mie-mi merge bine pe 13. Si cu martea n-am probleme. Ce-ti veni, Ikuta?
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de danniela Mar 13 Sept 2011, 1:59 pm

Cosmina, bravo, felicitari si sa fie jobul intr-un ceas bun si cu spor!!!!!
Da, azi era ziua tatalui meu, el mereu zicea ca s-a nasut de ziua crucii, ca era pe 13 seara tarziu. D-zeu sa il odihneasca, nu mai e printre noi demult.
Lenny spor la cules si sa aveti vreme buna, am vazut ca e cald inca in Romania.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de bubu85 Mar 13 Sept 2011, 2:02 pm

fetelor va multumesc pt incurajari, sper din tot sufletul sa fie ok
acum incep sa imi pregtaesc dosarul cu actele necesare obtinerii permisului de munca si sedere in belgia, si imi caut profesoara de franceza cu care sa fac in particular ore de franceza in plus fata de cursurile pe care le voi face cu personalul echipei de recrutarii onlline pe net
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de arielas Mar 13 Sept 2011, 2:24 pm

Sunt si eu la cafeluta de dupa-amiaza. Bafta Cosmina, mult noroc.
Nu-s ce va veni cu marti 13, iar despre sarbatori , cred c a-s facute sa se bucure sau sa nu se simta vinovati lenesii ca nu muncesc. Iar imi taie din elan.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de Chirrox13 Mar 13 Sept 2011, 3:37 pm

Cosmina, felicitari pt job, sa dea Domnul sa fie cum doriti voi.
Ce-aveti mai cu marti, ziua de 13?....eu sunt nascuta intr-o zi de 13 si sunt norocoasa...
Merg la o cafeluta si va pupacesc din mers kiss


Ultima editare efectuata de catre Chirrox13 in Mier 14 Sept 2011, 8:14 am, editata de 1 ori
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 14 Sept 2011, 1:14 am

Pt. faptul ca deja e miercuri si eu inca nu dorm m-am gandit sa va las cafeaua pregatita pe masa pe cand va treziti voi. Silvioaro, e bine? hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 14 Sept 2011, 7:40 am

Alinuuuutaaaa pupate-as eu de fata harnica si atenta Sa-ti dea D-zeu noroc si sanatate!
Sa aveti o zi buna cu toatele!
aaa buna dimineata ca am si uitat sa zic ! wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de marymarinela Mier 14 Sept 2011, 8:00 am

Mesaj 1

Buna dimineata si multam de cafea sper sa va ofer si eu o cafea in curand.Cu toata dragostea.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mesaj 2


Apropo am primit la servici bluzite si bolerouri pentru copii dar tricotate la masina insa sunt bune de luat drept model desi nu ma indoiesc ca voi le stiti deja dar pentru mine sunt foarte bune .Am sa vi le arat si voua.


[Edit Marinmagda18
Atentie Punctul 6 din Regulament


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mier 14 Sept 2011, 8:24 am, editata de 1 ori (Motiv : Unit mesaje)
marymarinela
marymarinela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 12
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 26/08/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 14 Sept 2011, 8:19 am

Buna dimineata fetelor.
Multumim de cafeluta Alina.
Azi e sarbatoare dar tot am muncit nitel, am calcat rufe ....
Cred ca sarbatorile sunt facute pentru lenesi, imi taie elanul de la radacina...
.. imi doresc sa mi se dovedeasca cu dovezi stinitifice tot ce e legat de religie/biserica...
....greselile eu mi le asum...
....eh, vrabia, malai viseaza mereu... wink
O zi minunata va doresc kiss
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 14 Sept 2011, 8:30 am

Neata,cum madam Silvia zicea ca eu n-as fi azi,uite ca sunt si aduc si cafea. wink


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si cum azi e sarbatoare si e tine si post nici eu nu beau cafea cu lapte.

Roxana eu sunt patita pe pielea mea cu lucratul in zi de sarbatoare.
Su nu doar o data.
Cum ieri am primit ceva fara sa fiu nevoita sa mai dau bani,o parte din banii stransi pentru acel ceva am dat-o la biserica intr-un bilet pentru liturghie.
Sa se roage preotul si pentru noi.
In rest azi e chiar zi de leneveala caci nu pot coase ,nu pot spala, doar sa stau pe net.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 14 Sept 2011, 8:37 am

Pe timpul lui impuscatul nu se mai tinea cont de sarbatori, acuma sa nu faci, sa nu dregi, si pana acum am primit lucruri minore, tot parintii m-au ajutat la greu...si cu nunta, zeci de perechi ne-au intors din drum...eh, unii chiar cred ca a fi parinte spiritual inseamna sa nu profiti dupa urma perechii pe care o cununi...Greselile eu mi le-am asumat mereu si mi le asum in prezent si mi le asuma si in viitor, la fel si sotul meu....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de arielas Mier 14 Sept 2011, 9:18 am

Neata mai tarziu. Chiar ne-am trezit tarziu azi pentru gradinita... Eu nu cos si nu spal, dar tot treab ase cheam ca trebuie sa fac mancare, ,,ai tarziu am sa caut ceva modele pentru inspiratie, si tot nu stau. O zi buna!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de elenaxx Mier 14 Sept 2011, 9:30 am

Buna dimineata dragele mele, cam tarziu, dar deh, este sarbatoare. Vin si eu cu ceva crantaneli si cafea, in caz ca mai doreste cineva.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de ghita Mier 14 Sept 2011, 10:00 am

Buna dimineata! Multumesc de cafea. O zi buna si sa va odihniti bine!
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 14 Sept 2011, 10:04 am

Chirox cine a avut credinta si frica de D-zeu a tinut si pe timpul lui "impuscatul" Sarbatori ca cea de azi sunt de fooarte mult timp ,nu sunt inventate acum dupa impuscare.
Magda ziceam ca vii mai tarziu nu ca nu esti wink si cum eu trebuia sa semnez condica la ora 7... vroiam si cafeau pe masa rade
Am infulecat si eu un corn cald primit pomana wink , la fix a picat ca-mi era foame si ...margarina pe care o aveam in plan... nu ma tenta deloc wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 14 Sept 2011, 10:26 am

Buna dimineata! Mai e ceva cafea si pentru mine? M-am trezit si eu in urma cu vreo 40 de minute da' parca tot sint chiauna.
Ceti ce scrisarati si as avea de zis asa:
Magda, preotul ar trebui sa se roage si fara sa-i dai tu bani, ca oricum isi ia salariul din impozitele noastre. Dupa mintea mea creata banul nu ar trebui sa intre in Biserica, ca e ochiul...
Silvia, si mie mi se par mai multe sarbatori decit inainte. S-ar putea sa gresesc, dar am impresia ca e o manevra sa-i aduni pe fraieri intr-un loc unde sa ii indoctrinezi spre usoara manipulare. Smile
In alta ordine de idei, nu crosetez, nu spal ca asa am apucat de la mama, (care m-ar trece Dunarea daca m-ar vedea lucrind azi), dar curat combina frigorifica, fac putina ordine in sifonier, calc si vreau sa fac si o dulceata de pepene galben. Asta intentionez. Pina diseara, vedem ce o sa iasa. rade
Ca sa nu se inteleaga ca as avea chef de polemici, va las o dalie cadou.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O zi frumoasa sa aveti! kiss

CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 14 Sept 2011, 10:53 am

Cristina da ce cauti mataluta la ora asta pe net si mai ales acasa? (daca nu sunt prea indiscreta)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 14 Sept 2011, 11:09 am

Soa gindit sefa ca am muncit prea mult de la concediu incoace si s-a hotarit a ma lase libera pina luni. rade
Glumesc. E plecata sefa la un simpozion si pina luni am liber, ca noi nu muncim una fara alta.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 14 Sept 2011, 11:23 am

vaaai ce sefa buna ai.... pai daca eram io sefa ta..... rade si de te scobeai in nas dar tot te puneam sa te scobesti in birou rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 14 Sept 2011, 11:25 am

Uite vezi, d-aia sint unii sefi si altii nu rade rade
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de samo99ro Mier 14 Sept 2011, 11:31 am

Buna dimineata, mai tarziu. M-am sculat mai devreme, dar baiatul meu a venit sa ne bem cafeaua impreuna. Zicea ca trece pe la noi aseara, dar a avut ceva intalniri cu niste clienti si n-a mai ajuns. Si, cum saptamana asta intra de la 12, a venit in dimineata asta. Asa ca masa cu care-l asteptam aseara s-a livrat azi, la pachet, pentru serviciu. Au un patron foarte interesant. Nu le da voie la serviciu cu fast food sau orice alt tip de mancare nesanatoasa. La pauza de pranz trebuie sa manance mancare adusa de acasa.

Desi am baut o cafea, cred ca ar mai merge una. Imi trag si eu una sub nas (pentru care va zic: saru'mana, fetelor grijulii) si bantui pe net dupa diverse modele. Mor de plictiseala azi. Uf!
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 14 Sept 2011, 11:32 am

Eu nu pot sa stau locului, asa ca am facut curatenie bec in bucatarie si balcon, in dormitor si pe hol, sufrageria o las pe mai tarziu nitel.
A venit tata intre timp si stau cu el pana la ora 5pm cand are tren.....cam multe sarbatori in calendar, asa ca m-am saturat sa pup mana popii cand el face manevre si jupoaie nasii si enoriasii.....Scot copilul pe-afara mai tarziu ca trebuie sa stau in casa pana vin bonurile....O sa ii zic sotului sa bea ou sa aiba voce si sa se faca preot rade
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 21 - Pagina 26 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 21

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB