Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Profesorii Lucru de mana - gala 2010

+39
Bianka7
mariaz_09
greieras
victoriacus
DANIELA.I
Steluzza
cris69
Gabiuta
AlinaJ.Bijoux
vilcris
emi
samo99ro
amoni
Larisa09
danabarbu2007
elenaxx
letho
Admina
diada
Giobsy
stoy
rivka
SilviaDumitrescu
Karina33
Lucia.BlueFlower
europolis
MihaelaT
firicel
CCristinaC
iuliana72
fizicuta
myky7robc
aba
veniciuc nicoleta
ionela stefan
RamonaM
valentinadof
Buburuza
olympia
43 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 10:16 pm

Silvia, am vazut, daca ai scapat de camerele de supeaveghere e ok. wink
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de rivka Joi 30 Dec 2010, 8:02 pm

eii sunt de acord cu tot ce ati scris aici fetelor ,eu v-am descoperit cautand un model de rochie si am dat peste voi hug fetelor si domnisoarelor rade am facut-o odata pe firicel domnisoara si am ras apoi cand am primit raspuns inapoi .
vreau sa va multumesc aici am gasi o familie ,o gramada de pritene prietenie care m-au incurajat ,am primit sfaturi si am invatat lucruri noi tricot croit cusut deci atenti tineti de sase ca vin profii dama samo,SilviaDumitrescu, Karina33,maistra, camy ,firicel
kiss
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de firicel Joi 30 Dec 2010, 8:27 pm

Rivka,mi-am adus aminte cu placere subiectul pe care il urmaream atunci amandoua si m-ai numit"domnisoara firicel" rade dar chiar sa ma pui pe lista "profilor"ma faci sa Embarassed Aici suntem,asa cum ai spus si tu, o mare familie unde invatam unele de la altele,suntem prietene (fara sa ne cunoastem personal in majoritatea cazurilor)si asta este cel mai important din punctul meu de vedere!Va kiss si imi doresc mie si voua implicit,sa dea Dumnezeu sa ne impartasim experienta multe zeci de ani de-aici inainte Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de stoy Vin 31 Dec 2010, 10:57 pm

Dragele mele, eu vreau sa va multumesc la toate in mod egal.
Nu voi nominaliza pe nimeni in special, va multumesc la toate ca existati ca prezentati pe acest site tot ce realizati voi. Acest site exista in egala masura atat datorita administratorilor cat si a celor care au bunavointa sa-si impartaseasac aici marile sau micile realizari in ale lucrului de mana.
Asa ca eu va multumesc la toate cele care ati avut bunavointa de a ne arata si noua ce ati realizat, care ati facut ca acest site sa existe si sa infloreasca.

Sa va dea Dumnezeu sanatate si un an cat mai bun.

LA MULTI ANI dragile mele prietene, imi place sa va consider pe toate in mod egal prietene. kiss kiss kiss
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Giobsy Sam 01 Ian 2011, 12:35 am

Multumesc lipsei acute de fire din zona unde locuiesc.
Cautand fire pentru tricotat, v-am gasit pe voi.
Fie ca noul an sa ne aduca tuturor sanatate, noroc, stralucirea neuronului, spor, inspiratie si bunavointa.


_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de diada Sam 01 Ian 2011, 1:34 am

Hai ca nu ma asteptam sa fiu pe lista de nominalizari desi am facut si eu vreo 2 tutoriale.
Chiar ma gandeam... 2010... pentru mine a fost jumatate insarcinata si jumatate cu copil mic, colici, am invatat si de la Karina, care mi-a spus ce sa-i fac sarafanului de gravida (mi-a desenat chiar ca nu pricepeam) si pe partea de croitorie sunt foarte multe fete de la care am invatat, nu le nominalizez ca sigur uit pe cineva si nu vreau sa supar pe nimeni.

In a doua parte a anului am nascut, au aparut alte probleme... tin minte ca am sunat-o pe Admina aproape plangand ca mi-a scazut copilul 10 grame, de m-a intrebat daca am cantar de bijuterii cumva rade aici pot spune ca m-au sustinut Magda care mi-a povestit experienta ei de gelozie dintre copii, Amnro care dintr-o intrebare pusa pe forum s-a oferit sa-mi dea ea scoica (si nu s-a oprit la atat), fetele cu mai multi copii au povestit din experientele lor, mie asta mi-a fost de mare ajutor si le multumesc!

De-asta zic, 2010, depinde ce prioritati au fost, dar eu cred ca este mai important ca s-au legat prietenii, faptul ca vreti sa va intalniti si unele chiar reusiti!

aaa si acum de curand, am invatat ceva si de la Lucianemil, bineinteles ca invatam tot timpul cate ceva nou

Am zis cateva nume, sunt mult mai multe, oameni carora le multumesc pentru ca scriu pe forum ca sa invete si altii din experientele lor.

Va multumesc tuturor! hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Admina Sam 01 Ian 2011, 2:06 pm

Si eu vreau sa multumesc celor care ne-au amintit pe noi, adminele. Nu am facut tutoriale, decat cele video, despre masini de cusut. A si poate putine poze la torturi. Dar nu importa asta...
Important e ca suntem aici, ca ne-am imprietenit si suntem toate/ toti dependenti de lucru de mana si de Lucrudemana.com.
Eu vreau sa multumesc tuturor celor care scriu pe forum, tuturor membrilor activi. Toti sunteti profesori, in oarece masura. Chiar daca aveti un mesaj la Despre noi si spuneti ca ati invatat ceva de aici, chiar daca lasati un mesaj de multumire sau un mesaj cu un sfat; acel mesaj va fi citit de cineva, de mai multe persoane si va ramane, va dainui. Sunt membrii cu putine mesaje (Ciubotaru, e unul dintre ei) care lasa numai sfaturi, numai explicatii; sunt membrii care au influientat pe multi si membrii care au influientat o singura persoana. Dar lasa ceva in urma, fac o diferenta.
In cercurile noastre de prieteni rar gasim persoane pasionate de lucru de mana, in orice forma. Asa ca ne-am facut o familie, care sa impartaseasca preocuparile noastre si sa ne sustina, sa ne asculte. Deci toti suntem elevi si toti profesori.
Flowers Felicitati forumisti, voi toti sunteti nominalizatii mei!

Olympia, felicitari pentru subiect. hug

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de letho Sam 01 Ian 2011, 5:59 pm

Multumesc si eu in special: Maistra pentru tipare (asa am ajuns pe forum) si prelucrarile de repere, Diada pentru pantaloni, Vilcris pentru manechin si Tips & Tricks, Buburuza pentru trandafiri, Karina pentru multele sfaturi si pentru suportul moral, SilviaDumitrescu pentru incurajari, Ioana Soare pentru floarea textila si nuno felting.... multumiri si mai speciale Ppisic pentru sfaturile date cu multa rabdare la scoala de bijuterii si pentru ca mi-a spus cum sa topesc capetele de la guta, Puhnante (made by Ank) pentru ca mi-a explicat cum foloseste ciocanul si ... mi-am dat seama acum ca lista se face prea lunga Smile asa ca va multumesc tuturor! pupi
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de elenaxx Sam 01 Ian 2011, 6:53 pm

Multumesc pentru multitudinea de idei pe care am gasit-o pe acest forum. Am aflat despre el, in momentul in care am dorit sa-mi cumpar o masina de cusut, si cum nu stiam mai nimic despre o masina de cusut, am dat o cautare google si v-am gasit Flowers Flowers Flowers
Recunosc ca in momentul in care am apucat sa citesc ce ma interesa, am dat iama si prin celelalte subiecte, si uite asa am ajuns sa fiu dependenta de acest forum si de oamenii lui minunati. Multumim Merci Merci Merci ca existati si pentru cei mai neinitiati ca noi si pentru faptul ca impartasiti cu noi toti cos , tricot , cos , tricot , broda , croit

bucurie

Eu cred ca fiecare forumista poate fi numita "profesor lucru de mana", diferenta consta in gradele pe care le are fiecare Smile
Unii suntem debutanti, altii avem deja definitivatul, avem gradul 2 sau 1, suntem masteranzi,doctori docenti si apoi devenim maestri emeriti. Sunt sigura ca fiecare dintre noi va ajunge la titlul de "maestru emerit", de aceea mi se pare destul de greu sa nominalizam acum doar cativa maestri, fara riscul de a-i supara pe ceilalti sau pe cei care muncesc asiduu pentru a deveni maestri.Asta-i doar o parere, si sper sa nu supar pe nimeni. peace

beat multumesc
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Sam 01 Ian 2011, 9:52 pm

Elena, nu-i vorba de grade profesorale aici. Daca voi considerati potrivit schimb titlul si zic "Prietenii de pe Lucru de mana". Ideea era sa multumim membrilor activi, celor care se documenteaza, experimenteaza , descopera si dau mai departe, raspund cu rabdare la intrebari, nu obosesc sa dea detalii despre tehnicile invatate, nu tin doar pentru ei secretele mesteritului si fac astfel acest forum atat de interesant! Nu vad de ce s-ar supara cineva cand ii nominalizam si le multumim.
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de diada Sam 01 Ian 2011, 9:53 pm

Se supara ca uitam sa-i nominalizam!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Sam 01 Ian 2011, 9:55 pm

Pai sa nu uitam, de aceea am deschis subiectul Smile
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de danabarbu2007 Sam 01 Ian 2011, 10:04 pm

eu as nominaliza-o pe Camy deoarece de cand am descoperit site-ul m-a tinut in priza cu toate creatiile ei-a stiut sa dea raspunsuri prompte si de ajutor atunci cand a fost cazul-si in ultimele cateva luni am lucrat cat in alti 2-3 ani anteriori, pe Karina care e mereu gata de sfaturi explicatii si parca nu doarme niciodata...
si nu in ultimul rand pe Admina pentru ca acum 2 zile am facut cozonac dupa reteta ei si e yummmy-yummy...
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Larisa09 Sam 01 Ian 2011, 10:34 pm

Multumesc pentru ca ati creat acest forum si de asemenea multumesc tuturor pentru sfaturi, idei, pentru ca impartasiti cu noi atatea lucruri minunate.
Eu nu pot sa nominalizez pe cineva, pentru ca, din pacate, am reusit sa parcurg foarte putin din forum. Dar din putinul ce am vazut pana acum pot spune ca sunteti minunate kiss
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de elenaxx Dum 02 Ian 2011, 2:58 am

"Elena, nu-i vorba de grade profesorale aici"

Eu m-am referit la faptul ca citind fiecare pagina din acest forum,acumulezi cunostinte care te fac sa urci usor usor, datorita celor care ne impartasesc din vastele lor cunostinte. E ca si cum te pregatesti pentru examene, pentru ca vine timpul sa si pui in practica ceea ce ai citit, nu? Si daca nu citesti ,cum poti trece la un nivel superior?


"Ideea era sa multumim membrilor activi

elenaxx a scris:Multumesc pentru multitudinea de idei pe care am gasit-o pe acest forum. Mltumim Merci Merci Merci ca existati si pentru cei mai neinitiati ca noi si pentru faptul ca impartasiti cu noi toti ...

Eu personal mi-as dori sa devin un membru mai activ, sa postez mai mult pe forum, dar de felul meu sunt putin mai retrasa, prefer sa-i las pe altii care se pricep mai bine, sa dea tonul boo .Si poate ca mai sunt ca mine,care considera la fel.
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de amoni Dum 02 Ian 2011, 7:42 am

Dupa parerea mea sunt mai multii profesorii deci enumar 1 samo 2 Silvia 3 firicel 4 Ccrisa ele sunt profesoarele de la crosetat.
Ioana soare, Adminele ca fara ele noi nu avem cum sa fim aci
Croitorie sunt in urmatoarele Karina, Maiestra , Virus ,Camy si Naomi , acum eu la restul nu ma mai bag pt ca nu ma mai pricept

Acum sa ma iertati daca am uitat pe cineva dar e prea de dimi si creerasu meu nu fuctioneaza asa bine pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de samo99ro Dum 02 Ian 2011, 9:35 am

Fetelor! Va rog frumoooos, fara "profa"! La inceputul carierei mele am fost profa vreo 5 ani, dupa care am fugit de meseria asta cat m-au tinut picioarele. Si apoi, aici am intrat ca sa invat, nu ca sa dau lectii cuiva. Aaa... daca am stiut ceva si s-a pus o intrebare, daca am putut ajuta cu o explicatie, am facut-o. Dar asta nu inseamna mare lucru. Repet, aici mai mult am invatat decat am explicat. Asa ca pentru asta multumesc tuturor celor de la care "am furat" cate ceva, lucruri care m-au ajutat sa-mi imbunatatesc tehnica de lucru. Am gasit aici o sursa de inspiratie aproape fara limite, o multime de prietene care m-au ajutat, niste "sefe" care m-au invatat inclusiv tehnica unui forum (cu care nu prea eram obisnuita).
In concluzie, multumesc tuturor din suflet si promit sa stau muuulta vreme pe aici. kiss
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de emi Dum 02 Ian 2011, 6:18 pm

Mikibyt pentru decoupage, Marlen nu am mai vazut-o, nu stiu ce s-a intamplat, dar imi placeau explicatiile ei, Dina_Dorina. Multumesc!
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de vilcris Lun 03 Ian 2011, 5:41 pm

Eu multumesc Milenei ca mi-a bagat microbul cu sapunul handmade zid zid rade . Nu am apucat sa fac inca, sunt la planificare. Dar anul asta trebuie sa-l fac. Intai sapun si dupa mai studiez si alte cosmetice.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 03 Ian 2011, 8:09 pm

Multumesc si eu tuturor fetelor, celor care intra zi de zi pe aici (Silvia Dumitrescu, Samo, Euro, CCristinaC, Magda, Cris69, Firicel, MihaelaT s.a.m.d.), pt. faptul ca exista si pt. faptul ca ofera si altora din cunostintele lor!!! kiss kiss kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 03 Ian 2011, 8:21 pm

Admina a scris:Si eu vreau sa multumesc celor care ne-au amintit pe noi, adminele.



De fapt ar fi trebuit sa fiti primele nominalizate pentru ideea crearii acestui forum.Apoi pentru ca il sustineti in fiecare luna si financiar si pentru ca a evoluat atit de spectaculos in numai un an de zile.O evolutie frumoasa.

Chiar daca nu am scris nimic pina acum pot spune ca de la fiecare am avut cite ceva de invatat.Si cred ca fiecare dintre noi a facut acelasi lucru;macar si o idee de a aseza o margica wink

kiss
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de diada Lun 03 Ian 2011, 10:15 pm

Gabiuta a scris:....pentru ca a evoluat atit de spectaculos in numai un an de zile.O evolutie frumoasa.

2 ani. De doi ani avem forumul pupi multumim de aprecieri hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de cris69 Lun 03 Ian 2011, 11:06 pm

am citit si eu nominalizarile voastre. acum stau si ma gandesc.
am la atatea sa va multumesc.
fiecare dintre voi aveti ceva special.
profesoare?
eu as spune femei cu maini de aur.
ioana - desi nu impaslesc si cred ca nu voi reusii niciodata sa fac ceea ce faci tu te admir pentru toate frumusetile tale. daca iti spun ca perechile de cercei primite sunt ceva pretios pentru mine nu vei crede dar sa stii ca le pastrez intr-o cutie speciala. iti multumesc pentru ca existi si ca ne arati ceea ce iese ca o minunae din mainile tale.
karina, camy- sunteti speciale , finute, aveti rabdare si am observat ca indrumati pe oricine.
uca- o fata cu un simt artistic deosebit.
mihaela t- datorita ei am o colectie de poze impresionanta.
ruxi- pentru toate frumusetile cu tehnica servetelului. si microbul acela a prins nu gluma.
admina- fara de ea nu as fi fost pe forumul asta.
arime- profesoara la torturi. jos palaria , arime.
natasa- decoratiuni , iuliana72-face cele mai frumoase flori
ciubotariu-profesor la piele.e cel mai tare si este bun de profesor


Ultima editare efectuata de catre cris69 in Lun 03 Ian 2011, 11:26 pm, editata de 1 ori
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Steluzza Lun 03 Ian 2011, 11:19 pm

Pot sa va multumesc la toate????Pentru ca eu am invatat de la fiecare cate ceva si mai am de invatat destule.Multumesc ca existati,ca persoane si ca forum. Merci Merci Merci
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de cris69 Lun 03 Ian 2011, 11:22 pm

si eu multumesc tuturor fetelor. ai dreptete claudia, de la fiecare am invatat cate ceva.
e un forum unde ai ce invata iar fetele si domnii sunt jos palaria.
la multi ani tuturor.
pot sa va imbratisez pe toti?
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 - Pagina 2 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB