Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

+21
TeoCanada
adelina24
Ramonica
firicel
diada
Savu Ramona
cld
ADArt
dorina64
Day
CCristinaC
iulia sevcenco
Gabiuta
Serban Valentina
Aghata
Lucia.BlueFlower
carolina-bubulina
cris69
ionela stefan
SilviaDumitrescu
europolis
25 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de TeoCanada Joi 16 Dec 2010, 8:01 pm

OK, Ionela.....mi-ar face placere! Sper sa stabiliti un loc de intalnire usor de gasit! Shocked
Stabilim asta prin e-mail, ok?
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de carolina-bubulina Joi 16 Dec 2010, 9:40 pm

Ionela, eu am vb cu Europolis si i-am spus ca trimit si eu un pachet, dar sambata dimineata, e tarziu?Pt ca maine nu am timp. kiss
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Joi 16 Dec 2010, 9:43 pm

Nu e tarziu Carolina pupi
Pe mircuri, joi, eu, Day si Ionela daca mai e pe aici o sa facem pe spiridusii love la centru.


Ultima editare efectuata de catre europolis in Joi 16 Dec 2010, 9:46 pm, editata de 1 ori (Motiv : am uitat sa mai scriu motivul)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 17 Dec 2010, 11:02 am

Gata si cutia mea. Mai am sa o impachetez si sa o pun la posta. Asta se va intampla putin mai dupa masa, si nici nu stiti cat de mult ma bucur ca reusesc sa fac acest lucru.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de cld Vin 17 Dec 2010, 11:14 am

am trimis si eu coletul acum!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de diada Vin 17 Dec 2010, 11:16 am

eu am gasit la o prietena cateva hainute, trebuiesc aranjate, calcate si o sa le trimit luni, sper sa ajunga in timp util! pe langa ale mele, bineinteles wink

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 17 Dec 2010, 5:36 pm

Draga europolis!
Te anunt ca am pus coletul la posta si radiez de bucurie . Iti multumesc ca mi-ai dat prilejul sa fiu sa de fericita.
Si pentru ca ne mai despart doar cateva ore pana la o zi foarte importanta, iti doresc sa ai parte numai de bine, de sanatate si sa ramai la fel de frumoasa, de vesela si mai ales la fel de tanara cum esti acum
kiss kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Vin 17 Dec 2010, 6:49 pm

Va multumesc fetelor pupi
Ma bag ma gatit ca am zi grea maine😉 si acum am venit de la servici. Multumesc Silvie de urari dar daca le vezi pe day si pe Ionela...nu par asa tanara, frumoasa, in comparatie cu ele rade de vesela....cred ca m-am nascut razand rade Scuze de off
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Sam 18 Dec 2010, 6:36 am

Am si eu desaga pregatita cu lucrusoarele pentru pachetelele copiilor dar,ti le dau maine ca astazi de ziua ta am am pregatit ceva mai mic...
Si,Craciunita noastra,cea in carne si oase,este cea mai tare,cea mai frumoasa,cea mai dulce,vesela si optimista,si sincera...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de amnro Sam 18 Dec 2010, 8:04 am

ionela, nu mi-e foarte clar daca ramane intalnirea de luni marti, sau ai plecat deja.

daca n-ai plecat, o sa fac si eu un pachet cu niste haine si jucarii, sa-mi spui unde sa ti le aduc. (merge sa le pun intr-o punga? ca nu prea am cutii)

ramona, unde mai exact colectati voi cadourile? in forumul vostru m-am peirdut intre dezmembrari si kawasaki Smile
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Dum 19 Dec 2010, 2:44 pm

Am plecat si...doar ce m-am intors...ramane pe luni sau marti...inca nu am stabilit cu fetele...merge intr-o punga...anunt in momentul in care stabilesc o intalnire...daca aveti o zona favorita,dati-mi pm...
Miercuri dimineata plec spre Slobozia special pentru marele eveniment...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Day Dum 19 Dec 2010, 9:36 pm

Ionela,sa inteleg ca ai fugit la Bucuresti?Lasa,ne vedem noi miercuri!Abia astept!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ADArt Lun 20 Dec 2010, 12:33 am

Dragele mele,

Nu stiu cand pot ajunge acasa pentru ca suntem prinsi in Frankfurt,cursa ni s-a anulat de doua ori si nu decoleaza nimic spre Bucuresti.

zid

Speram sa ajungem marti sau miercuri ....imediat ce ajung dau de veste. Din pacate hainutele le am in bagaj... plange bagajul e undeva in aeroport si in aeroport e haos, dar asta e alta poveste.

Pana atunci fac un OP si luati voi fructe si dulciuri pentru copilasi sau ce credeti ca le-ar fi de ajutor. Cu coletul vedem ce facem cand ajung in Romania.


Va pup si va felicit inca o data pe toate pentru gestul facut kiss
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Lun 20 Dec 2010, 7:55 am

Multumim ADArt. Te asteptam cu drag. Sa te intorci santoasa. Coletul este bine primit oricand, iar pentru bani iti multumesc in numele copilasilor.
Sa te intorci cu bine acasa!
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 20 Dec 2010, 2:12 pm

Europolis, asa cum am convenit amindoua,astazi pe la ora 13,00,ti-am trimis colet pe numele tau,pentru centru. Am ceva emotii pina va sosi la tine,deoarece
posta era f.f.faglomerata,si ca de obicei in Romania cind ai nevoie de personal atunci sunt doar doua ghisee deschise.
Tot astazi am depus si mandat postal cu ceva banuti ,tot pe numele tau pentru fructe si dulciuri...(chiar globulete)sau vezi tu ce le mai trebuie....
Sunt nespus de bucuroasa ,ca am facut ,,daruri,, unor copii din centrul indicat de tine ,tocmai in saptamina cind vine ,,Mos Craciun,,.
Sunt lucrusoare de sezon,nou-noute,unele cumparate,altele lucrate de mine...
Te felicit pentru actiunea demarata de tine,ca si pe toate doamnele care au raspuns chemarii tale...
Astept cu nerabdare vesti de la tine...
Urez si doamnelor din centru prin intermediul tau,un An Nou cu bucurii ,sanatate si sa aiba grija cu devotament de acesti micuti ,,necajiti,,....
In ce ma priveste ,pe masura ce voi mai lucra cite ceva ,voi face pachet pe numele tau,sa le daruiesti micutilor...
Felicitari D"ART, desi plecata din tara,si se stie ce intemperii ale vremii sunt ,tot a dorit sa daruiasca cite ceva pentru micuti....


Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Uca Lun 20 Dec 2010, 2:30 pm

Buna fetelor.
Europolis, am strans si eu din ce mai aveam eu dar si de la vecinii de pe stada tot felul de hainute bune, purtabile, jucarii, cativa rucsacei pe care i-am pastrat de-a lungul timpului, si sper sa nu fie tarziu ca maine sa pun coletul
Te rog sa imi trimiti adresa ta sa il pot expedia maine dimineata. ( in seara asta mi-a mai promis cineva ca imi mai aduce cateva lucruri).
Va pup si ma bucur ca putem ajuta si ca vreti sa ajutam!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Lun 20 Dec 2010, 2:50 pm

ucabesty trimis PM hug
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Uca Lun 20 Dec 2010, 2:50 pm

Saru'mana, am primit!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de diada Lun 20 Dec 2010, 5:00 pm

Am trimis si eu astazi coletul.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Lun 20 Dec 2010, 5:28 pm

Multumesc mult fetelor pentru efortul vostru, stiu ca nu e tocmai usor kiss Azi am luat primele colete si am primit si banuti in cont. Ma descurc eu cu ridicatul coletelor (ma ajuta sotul, ca ma injura el in gand ...e partea B rade ) Mi-a scapat din vedere anumite aspecte dar pe viitor stiu cum sa ma organizez wink
Sper sa nu va suparati ca nu v-am raspuns pana acum , am avut un deranjament la internet si am delegat-o pe Silvia sa comunice cu voi in scris si eu comunic cu ea prin telefon, asta se intampla si cand sunt la servici.
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Uca Lun 20 Dec 2010, 6:50 pm

Europolis, te incarc si eu, am deja trei colete. Toate trei in cutii de banane, deci voluminoase. Imi e deja mila de sotul tau... ca il pui sa care dar macar cara intr-un scop nobil.
Maine dimineata le pun la posta si dupa iti dau mesaj.
Succes Spiridus al lui Mos Craciun!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Lun 20 Dec 2010, 7:02 pm

Uca faza cu caratul nu e asa de grea, doar ca-mi zice: nu mai pune colete la posta romana rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Uca Lun 20 Dec 2010, 7:14 pm

Hi, hi, stai sa vezi ca maine il trimit pe al meu sot sa le puna, ca el e liber si eu merg la servici... sa vezi atunci ... rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de diada Lun 20 Dec 2010, 7:18 pm

Sa aveti spor si sa duceti cu bine la capat ce ati inceput! Cred ca este greu! Sper ca pana miercuri sa ajunga si al meu! si era o aglomeratie la noi la posta, copilul nu vroia sa intre zid eram cu sania... am trecut peste rand si l-am lasat la ghiseu, am primit muuulta...., m-am simtit injurata, dar macar a fost pentru un scop nobil! hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 20 Dec 2010, 7:36 pm

Europolis, am pus si eu un pachet astazi dimineata. Nu e cine stie ce, dar e din suflet. Sper sa ajunga miercuri.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 4 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB