Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Electrocasnicele noaste-1

+56
adriuta
Dodo-pui
AcidoR
fiordaliso
bobitica
MihaelaT
eriliana
ancone
culea mirela
diblaru maria
gabyd
tiana
i.xell
crina68
michelinebeaulieu
firicel
AlinaJ.Bijoux
Andante
dorina64
ikuta
amnro
myky7robc
Chirrox13
StMihaela
caramela
lennny
SilviaDumitrescu
zahariaelouise
arielas
corina corina
piciul
Gianina4ever
clodi
kamelyaa
ada85bejan
ivanutamihaela
geany
Kristina
danniela
Clio_Ela
Steluzza
CCristinaC
Angelica18
danadea
rosita
Admina
alexia35
Motzu
aurishta
ema
MagdaMarin
victoriacus
zylv
diada
elenaxx
mnarcisa
60 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Kristina Lun 28 Mar 2011, 6:02 pm

Multumesc frumos ,Geany!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de ivanutamihaela Lun 28 Mar 2011, 8:32 pm

AM primit si eu la nunta o oala sub presiune,dar n-am folosit-o deloc.Can d era mama mea acasa,o mai folosea ea,dar acum cai plecata nici ca ma ating de ea:))mai bine fierb mai mult decat sa-mi prind urechile:)))
ivanutamihaela
ivanutamihaela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 162
Localizare : google
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de geany Lun 28 Mar 2011, 10:53 pm

Am patit si eu, de cate ori faceam carne in acea oala, prietenul meu era bucatarul si eu fugeam intr-o camera. De curand mi-am luat inima in dinti si m-am apucat de gatit gulas in oala sub presiune rade Am fost dezastru, mi-a fost frica pe tot parcusul gatitului, dar am reusit si am fost mandra de mine. Mancarea a iesit foarte buna si carnea se topea in gura. Cand va urma gatitul cu acea oala, nu stiu, dar frica nu mai este, voi fi atenta si atat, daca e sa se intample ceva se intampla oricum... Bafta si tie sa-ti depaseti teama!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de ada85bejan Mar 29 Mar 2011, 2:40 am

Masina mea de spalat este Ariston si sunt extrem de multumita de ea. Pe langa programele clasice mai are 2 programe scurte, unul de 15 min si altul de 30 min care s-au dovedit foarte utile.
Din cate am vazut nu a zis nimeni nimic de masina de paine. Eu am primit-o cadou si imi place foarte mult. A durat ceva pana am pus mana pe niste retete bune, dar asteptarea a meritat. Iese o paine... Ca sa nu mai spun ca programul pt framantat aluatul iti usureaza mult munca in bucatarie. Cat ea framanta si dospeste aluatul la cad eu prepar umplutura si uite asa totul e mai rapid.
avatar
ada85bejan
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2009

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de geany Mar 29 Mar 2011, 12:07 pm

Eu nu am masina de paine. Paine mancam doar la micul dejun si asta doar din cand in cand, asa ca prefer sa o cumpar. Maina de spalat am avut SIEMENS pana saptamana trecuta, cand si-a luat adio (18 ani a facut fata cu brio).

Acum am ceva de la AEG Electrolux si merge foarte bine, am spalat la ea deja de-am zapacit-o rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de kamelyaa Mar 29 Mar 2011, 12:30 pm

apropo de oala sub presiune.am primit si eu la nunta una dar n-am folosit-o niciodata.mi-e frica de ea.m-am gandit intr-o vreme chiar s-o fac cadou.poate pana la urma am s-o folosesc.
kamelyaa
kamelyaa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 36
Localizare : alba
Data de inscriere : 23/01/2011

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de clodi Mar 29 Mar 2011, 12:58 pm

Masina de paine avem si noi desi mancam paine f putina. Marca e Moulinex. Painea este foarte buna si satioasa, ii punem si faina integrala si tot felul de seminte (in, floarea soarelui, susan). O paine de 1kg noua ne ajunge o saptamana. O programam vineri seara ca sambata dimineata cand ne trezim sa fie painea gata si e tare placut cand ne trezim si in bucatarie miroase a paine calda Smile
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de aurishta Mar 29 Mar 2011, 2:49 pm

Ma gandeam si eu sa achizitionez o masina de paine, parca prind curaj cand vad ce spuneti voi!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 29 Mar 2011, 3:46 pm

Nasul meu avea una si era incantat de ea,dar am inteles ca s-a stricat acum...
Eu am masina de spalat,aragaz,combina frigorifica si un mixer cu pasator...cam atat.Eu cu, cuptorul cu microunde nu-s de acord ca e cancerigen,si am mai auzit unele mamici ca baga si mancarea bebelusilor acolo,valeu Doamne...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Kristina Mar 29 Mar 2011, 3:51 pm

Oala sub presiune este o comoara la casa omului!
Eu si sarmalele le fierb acolo,asa nu da in foc si nu risc sa se afume,etc.
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de ada85bejan Mar 29 Mar 2011, 7:24 pm

Mai nou am achizitionat masina pt orez/fierbator orez. Am asteptat comanda peste 2 luni bounce Dupa ce o folosesc o sa va spun cu e.
avatar
ada85bejan
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2009

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de piciul Mar 29 Mar 2011, 7:43 pm

Buna! Auristha eu am o masina de facut paine ...cam de un an si la inceput am fost sceptica...pana am facut paine cu ciocolata!...o nebunie foame ...nu este buna la silueta! Shocked Am facut la inceput tot felul de retete cu branza, cu tarate, cu seminte, cu masline....acum fac doar paine cu faina integrala si adaug chimen sau cu seminte de floarea soarelui...si cateodata aluat pentru cozonac..nu mai bat eu la el! wink Una peste alta este o achizitie buna ...si e buna masina care are tava pe lungul masinii de 700 grame pana la 1,5 kg. Mai mica... tavita este transversal si se pare ca nu este asa buna la coacere..apoi liber la imaginatie!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de aurishta Mar 29 Mar 2011, 7:52 pm

Merci mult! Merci
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de geany Mar 29 Mar 2011, 8:31 pm

Ia sa incerci si paine cu ceapa (ceapa calita) wink

Cucta am auzit ca-i mai spune oalei pt. orez; am si eu si sunt foarte multumita de ea. Pun orezul spalat si dublul cantitatii de orez pun apa. Sare nu pun sau din cand in cand pun chiar un praf de sare. Dupa ce este orezul fiert, decupleaza singur si se mentine cald. Are si posibilitatea de a face legume pe abur... Il recomand!

Fierbator de apa (cana electrica) am de la Tefal, o folosesc in special pentru fiert apa pt. ceai sau la mancare cand trebuie sa completez cu apa fierbinte.

Hota, de la Bosch fara aerisire in afara, absoarbe aburul si grasimile, filtreaza si lasa aerul curat inapoi in incapere.

Masina de cafea (automat) de la AEG. O masina de cafea de la Senseo.

Prajitor de paine de la Rowenta. Mixer de la Philips si un set de la Broun.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de corina corina Lun 11 Apr 2011, 4:07 pm

Sa zic si eu : aragazul (cu grill si aprindere elctica ) , combina frigorifica ( cu trei sertare ) si lazile frigorifice (a cate 405 litri fiecare ) sunt Arctic si le am din 2007 , de cand m-am mutat aici , Fara probleme functioneaza toate .
Cuptorul cu microunde e Gorenjie si nu mai merge . S-a ars dioda .
Masina de paine e Kenwood si e minunata . Fac zilnic o paine cu tarate de grau si-mi framanta aluatul pentru toate placintele , coace chec sau blat , etc . O iubesc !
Masina de spalat e Platinium si spala de toate si oricat , tot din 2007 .
Aspiratorul e Scarlett , 2000 w si e din 2000 .Super...fetita !
Uscatorul de par e Philips si l-am primit cadou in '98 de la un client fidel din restaurantul in care cantam , de 8 martie (comercializa electrice ).Si am fata de 16 ani si e super folosit , dar merge fara probleme .
Ondulatorul e chinezesc , Babyliss , dar isi face treaba corespunzator .
Un Braun mare si unul mic , mi-am ales pentru robotii de bucatarie si sunt cel mai mare ajutor al meu in bucatarie: cel mic zilnic , la tocat legumele pentru gatit , iar cel mare cand umplu lazile frigorifice pentru iarna tot cu legume .
Mixerul e tare batran , cumparat dupa nunta noastra in '95 .Face icre si maioneza la fel ca la inceput (cu sotul meu - eu torn doar uleiul ! ).Si tot dupa nunta mi-am luat o forma de prajituri fagure Siemens (5 inimioare incadrate in cerc ) .O ador . Prajiturile se fac repede , se lipesc doua cate doua si sunt delicioase .
Sandwich-maker-ul este Rhonson si sunt tare multumita de el , iar oala sub presiune e Karmen are 8l si niste forme ca ale mele . De aceea ii zic : Soro , hai la treaba !Si ea se executa fie ca e vorba de fasole , sau carne . N-am incercat nici orez , nici sarmale , dar am s-o fac !
Filtre de cafea sunt vreo doua prin pod langa rasnita , dar prefer cafeaua gata macinata , facuta la ibric .
Centrala e Astra , 23 kw , dar pe lemne , cu gazeificare , insa boilerul e mixt .Sotul meu lucreaza insa la un panou solar pentru apa calda forever , sa mai subtiem factura la energie electrica .
In rest , casa e plina de boxe audio si in curte am doua de 250 w . Cand n-am chef de treaba schimb , tango-ul cu o sarba si tin ritmul ca sa termin mai repede .
Doamnee , ce de curent electric in jurul meu si factura pe masura .(la ea contribuie si pompa de udat solariile si gradina - asta e ! )
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de arielas Lun 11 Apr 2011, 5:59 pm

Mama ce electrizata esti rade Glumesc, si eu la fel sunt dependenta de electrocasnice. Ma bucur ca ti s-a stricat microundele. Nu-ti mai lua altul. Eu am renuntat de buna voie. Mai merge, dar l-am bagat la boxa si nu-l mai folosesc. Ne iradiaza . Nu radeti de mine, faceti ca mine!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Vizitato Lun 11 Apr 2011, 7:45 pm

kamelyaa a scris:apropo de oala sub presiune.am primit si eu la nunta una dar n-am folosit-o niciodata.mi-e frica de ea.m-am gandit intr-o vreme chiar s-o fac cadou.poate pana la urma am s-o folosesc.

Nu o face cadou!!! Nu-ti poti imagina ce usor se gateste cu ea.
Nu stiu a ta ce fel de oala e. Cele mai noi produse sunt facute fara cercul de guma. Sunt foarte simple, de calitate si elegante in acelasi timp. Absolut sigure.
Oala mea am cumparat-o in special pt facutul Gulasch-ului. In cca 30-45 min este gata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Este marca "Langostini" si se cheama "Domina".

Ceea ce inainte, cu o oala obisnuita, gatitul carnii imi lua cel putin 2ore si jum.
De ex: Cartofii pt piure se fac in 10 min... Poti gati orice!!!! Pt mine este indispensabila in bucatarie.
Daca ai nelamuriri, ma poti intreba.
O zi buna iti doresc!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de zahariaelouise Lun 11 Apr 2011, 10:21 pm

cu oala sub presiune ma inteleg si eu foarte bine!
trebuie sa fie neaparat din inox,cine are de aluminiu sa nu o mai foloseasca!
o folosesc si la porumb fiert ca la noi avem si porumbari profesionisti(o oala se termina imediat si fac una pe zi)
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de corina corina Mier 13 Apr 2011, 1:29 pm

Ai dreptate , Arielas cu microundele . Deja mi-am cumparat cateva craticioare de inox de 1 si 2 kg si incalzim mancarea la aragaz . Se murdaresc mai multe vase , dar mancam mai sanatos .
Oala sub presiune e foarte rapida si economica . Si a mea e tot de inox cu garnitura incorporata . Nu m-as desparti de ea . Totul fiebe mai usor !
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Admina Mier 13 Apr 2011, 1:47 pm

Habana, cam cat este "jucaria" respectiva? Mi-ar trebui una micuta, daca se fac modele de 2-3l.
Mie mi-e frica sa o folosesc pe cea clasica, au ai mei, dar nu intru in bucatarie, cand o folosesc... affraid

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de diada Mar 26 Apr 2011, 5:08 pm

Are careva aparat de facut inghetata? Ne luam unul ca sotulmeu este devorator de inghetata! Sper sa merite! (aparatul, nu sotul)

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Kristina Mier 27 Apr 2011, 3:56 pm

diada a scris:Are careva aparat de facut inghetata? Ne luam unul ca sotulmeu este devorator de inghetata! Sper sa merite! (aparatul, nu sotul)

Diada, daca iti cumperi sa nu-ti iei ceva asemanator:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Daca platesti drumul iti ofer eu una Smile
face inghetata dar in secunda 2 sa si topit!
bune sunt cele ce au tot bolul ce se ingheata nu numai fundul.

Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de diada Mier 27 Apr 2011, 4:15 pm

Luam un aparat de facut inghetata Kenwood IM200, de pe site-ul de unde am luat si statia de calcat, nu stiam ca vrei sa-l dai ca intrebam inainte, desi cred ca tot aclo ma ducea, asta sper sa fie bun macar. Simi-a mai comandat sotul si o perna electrica, tot de acolo.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Kristina Mier 27 Apr 2011, 5:35 pm

Diada un aparat Kenwood este un Kenwood,Buna alegere!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Vizitato Mier 27 Apr 2011, 6:00 pm

Admina a scris:Habana, cam cat este "jucaria" respectiva? Mi-ar trebui una micuta, daca se fac modele de 2-3l.
Mie mi-e frica sa o folosesc pe cea clasica, au ai mei, dar nu intru in bucatarie, cand o folosesc... affraid

Am cumparat-o in Italia, 70 €, era in reducere de pret. (Costa cam 90-100 €.)
Se gasesc de toate marimile. A mea e de 5 l.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Electrocasnicele noaste-1 - Pagina 3 Empty Re: Electrocasnicele noaste-1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB