Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyAstazi la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyIeri la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyIeri la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

+96
puncudu
fiordaliso
czuky
cristinadumitru1977
mb09
thea
nancyrbd
Admina
canadianca50
LaReineMargot
lisssa
jebs
zahariaelouise
ikuta
zorzonica_z
rontzy78
narcisa
ralucis
eLLedan
Carmen's
Dragonfly
marivs
chivucris
lavra
Madeline
zmotocel
andarlidia
lorinaoo1
tzepoasa
andrabijoux
mischelle35
ladybird
liliana31
Teodor Coca
elenaveronica
ancush
MagdaMarin
tilincutza
sipetulcumargele
ada85bejan
nana_vulpe
Lionqueen
Handmade DEEA
ancutza_47
cld
Gabiuta
mykya
diana-s
d_oana
ador.mita
SilviaDumitrescu
Crissy86
firicel
ionela stefan
llisa
cristinica_70
EuIrinuca
emma90
lori16ro
Day
serenita
RamonaM
STEFANIA86
Kristina
amoni
Andata
Uca
andrea.z style
letho
iuliana72
anamariacimpoieru
ioana soare
Mirelablj
nanavulpe
Aghata
flaviab
lenut
Day Lily
anca viragh
alina_satena_2006
anamaria15
firimitura
Lucia.BlueFlower
darkpoke
dandana
miti
doni
Aditza
gabi34_cat
Amalia T. Design
magdaR
loriem77
margelutamea
betymi72
adadebu
ppisic
100 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de sipetulcumargele Mier 30 Mar 2011, 4:20 pm

Doamnelor ma bag si eu in seama, sunt noua in arta margelitului si imi place la nebunie...
Eu am comandat in mare parte de pe margele.net si totul a fost ok.

Am si eu o intrebare: a comandat cineva de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ? ca am descoperit azi site-ul si eram curioasa pt ca preturile mi s-au parut ok

O dupa-amiaza placuta!


(nu dati ban, am vazut ca am in semnatura blogul, l-am sters pana o sa adaug bannerul site-ului pe blogul meu, pana ma prind cum :P )
sipetulcumargele
sipetulcumargele
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de doni Mier 30 Mar 2011, 4:58 pm

de cat timp ai comandat? poate o sa vina.cine stie ce-o fi.ai luat multe?nu-mi inchipui ca sunt tepari chiar asa.
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de cristinica_70 Mier 30 Mar 2011, 5:25 pm

Cum i-ai gasit Agatha?Pe alibaba?Eu cred ca daca ai platit paypal iti recuperezi macar banii.
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Day Mier 30 Mar 2011, 5:29 pm

Cum ai reusit,Agatha?!?Ai o sursa directa,sau via Amazon,ceva?Ca daca e asa,oamenii aia nu se joaca!Da-le de stire ca nu ti-au ajuns produsele,si iti vor mai trimite o data comanda.Ei nu se joaca cu ratingul!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de tilincutza Mier 30 Mar 2011, 5:51 pm

daca ai platit paypal nici o grija,returneaza intre 200 si 2000 de dolari in functie d valoarea comenzii.Nu le-ai trimis un mail?Dar la un comisionar vamal ai fost?poate a venit pachetul dar nu ti-a adus instiintare,posibilitati multe.Sper sa se rezolve wink
tilincutza
tilincutza
helper
helper

Numarul mesajelor : 37
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 23/08/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de margelutamea Mier 30 Mar 2011, 6:26 pm

Sad nasol...de cand le-ai comandat?
poate dureaza mai mult transportul.
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Kristina Mier 30 Mar 2011, 6:33 pm

sipetulcumargele a scris:Doamnelor ma bag si eu in seama, sunt noua in arta margelitului si imi place la nebunie...
Eu am comandat in mare parte de pe margele.net si totul a fost ok.

Am si eu o intrebare: a comandat cineva de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ? ca am descoperit azi site-ul si eram curioasa pt ca preturile mi s-au parut ok

O dupa-amiaza placuta!


(nu dati ban, am vazut ca am in semnatura blogul, l-am sters pana o sa adaug bannerul site-ului pe blogul meu, pana ma prind cum :P )
Eu zic ca sunt super ok! au sponsorizat un concurs pe forum si din cate stiu eu proprietar este Klavinia ,pe forum!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 30 Mar 2011, 6:40 pm

sipetulcumargele a scris:(nu dati ban, am vazut ca am in semnatura blogul, l-am sters pana o sa adaug bannerul site-ului pe blogul meu, pana ma prind cum :P )

Citeste topicul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si vei gasi banerele forumului.
Daca ai problema cu atasarea bannerului pe blog scrie la topicul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si te voi ajuta cu placere.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de ancush Mier 30 Mar 2011, 8:04 pm

am comandat de pe margelatu si-s asa cum ma asteptam, iar argint de pe accesoriiargint si tare incantata sunt de ele
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Aghata Joi 31 Mar 2011, 6:58 am

nu dragele mele, nu tu amazon, nu tu via paypal.
numai prostia mea...
am tot scobit eu dupa site-uri cu margele frumoase, satula sa dau pentru o margica speciala peste 2 lei pe bucata la noi. Asa am ajuns pe site-ul astora, unde mi-am facut un cont la misto ca sa vad preturile. Le afisau numai pentru cei cu cont. Si asa am inceput sa primesc un fel de newsletters de la ei si o gramada de oferte.
Dupa aproape un an, m-a muscat sarpele sa comand de la ei, cica producatori de margele. Fara sa-i verific un pic, am comandat si am platit.
Abia cand nu am primit nimic in afara de cateva awb-uri false i-am verificat un pic si am vazut ca sunt o firma a unui tip (cu care am vorbit eu si care credeam ca e un baiat de la relatii cu clientii rade cand colo, era chiar sefu' mare) si ca au max 10 angajati. Mi-a picat si mie fisa ca sunt o fantoma fara angajati care nu produc nimic. Ei in continuare sustin ca sunt o firma respectabila, ca e comanda pe drum si imi tot dau de peste 2 luni awb-uri false. zid
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de sipetulcumargele Joi 31 Mar 2011, 1:10 pm

marinmagda18 a scris:
sipetulcumargele a scris:(nu dati ban, am vazut ca am in semnatura blogul, l-am sters pana o sa adaug bannerul site-ului pe blogul meu, pana ma prind cum :P )

Citeste topicul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si vei gasi banerele forumului.
Daca ai problema cu atasarea bannerului pe blog scrie la topicul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si te voi ajuta cu placere.


merci mult de tot de ajutor!!!pana ma mai joc eu cu blogul, am reusit sa pun bannerul in josul paginii...sper sa fie ok pupi multumesc inca o data !!!!
sipetulcumargele
sipetulcumargele
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de betymi72 Joi 31 Mar 2011, 2:07 pm

e ok...
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 31 Mar 2011, 2:07 pm

Bravo aplauze

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Day Joi 31 Mar 2011, 7:42 pm

Day a scris:Ete ca am mai gasit si eu un magazin cu accesorii:samargelim.ro Smile
Si am comandat.Foarte faine produsele,transport gratuit prin posta....multumita!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de cristinica_70 Joi 31 Mar 2011, 8:09 pm

M-am uitat si eu pe acolo si mi-a placut ce am vazut.Cred ca o sa apelez si eu la ei.
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Aghata Dum 03 Apr 2011, 7:44 pm

imi place si mie..............mi-am si facut cont
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Gabiuta Dum 03 Apr 2011, 8:52 pm

Cei de la "samargelim" mi-au trimis si mie pe blog mesaj; au chestii dragute si interesante.Inca nu i-am testat.
In privinta Klaviniei e foarte ok.Comandati cu incredere caci este serioasa si mai ales corecta. Este inca la inceput dar va creste datorita noua celor care comandam de la ea.Nu?
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de ioana soare Vin 08 Apr 2011, 11:35 am

Aveti idee de unde as putea cumpara o nicovala pentru bijutier sau un bloc de otel? As vrea sa imi fac singura tortitele pentru cercei, dar imi trebuie un bloc de otel pentru a ciocani sarma, sa o intaresc. Din afara ma costa foarte mult transportul, pentru ca e greutatea mare.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 08 Apr 2011, 1:31 pm

Eu am vazut o nicovala facuta dintr-o bucata de sina de tren.Socrul meu are asa ceva.
N-ai pile pe la CFR??

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de letho Vin 08 Apr 2011, 2:02 pm

ioana soare, eu am luat din Bricostore o menghina mai mica ( nu din aia mare de banc) care are si nicovala ovala, de aprox. 4 / 2,5 cm. Am dat vreo 50-60 lei. Ma descurc cu ea, e ok. Daca vrei mai mult... exista in magazinele cu scule auto truse de tinichigerie, eu m-am ingragostit de una care avea vreo 7 feluri de nicovale si vreo 3 ciocane (era in jur de 200 lei dar cred ca exista si cu mai putine piese)
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de ioana soare Vin 08 Apr 2011, 9:38 pm

Multumesc mult pentru raspunsuri!
Magda, n-am pile la CFR:))))
Letho o sa caut si eu la Brico. Daca zici ca e ok atunci e bine, 60 de lei n-ar fi mult, si mi-ar fi utila si menghina.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty accesorii in Constanta

Mesaj Scris de elenaveronica Vin 08 Apr 2011, 11:20 pm

eu am comandat in decembrie de pe un magazin virtual din zona noastra, a Constantei si am fost destul de multumita pentru ca preturile sunt destul de rezonabile si au multe produse.am mai fost multumita si de promptitudine, am comandat sambata seara, iar luni deja m-au contactat ca pregatisera intreaga comanda. site-ul este"margelutze.com" sau ro?
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de tilincutza Vin 22 Apr 2011, 5:54 pm

Mesaj 1
si eu tocmai am primit prima comanda pusa pe estyle.ro .Sunt foarte ok,imi plac mult margelutele de nisip si accesoriile,cred ca sunt noi,eu nu am mai auzit de ei.A mai comandat cineva de la ei?aa..si un Paste fericit tuturor!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mesaj 2


Daca nu e in regula postul,va rog sa il stergeti,desi nu inteleg de ce e considerat reclama iar cele mentionate anterior nu.



Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Lun 02 Mai 2011, 6:51 am, editata de 3 ori (Motiv : Unit mesaje)
tilincutza
tilincutza
helper
helper

Numarul mesajelor : 37
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 23/08/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Kristina Vin 22 Apr 2011, 10:27 pm

Pai nici eu nu am inteles de ce ?!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Vin 22 Apr 2011, 10:57 pm

Tilincutza ce anume ai comandat de pe acel site? Smile
Nici eu nu inteleg de ce este 'cenzurat' , nu mi se pare corect, din moment ce suntem la 'de unde ne aprovizionam si aici punem diferiute site-uri.... Poate cuiva ii este uitil acel link.
Asta dak nu e vreo problema cu acel site, atunci e ok, dar sa ni se spuna Smile
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB