Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

+62
Giobsy
deeaz
DANIELA.I
mnarcisa
pisi
cata13lina
andreeaX
Clio_Ela
danae
anasia
SilviaDumitrescu
vilcris
ioana soare
milena
geany
ELENA76
cory74
leonutza69
cretu_veronica22
mihamiha
europolis
totolina
Karina33
Danny24
Admina
Danu
ciucamona
danyelyta28badea
elena_florescu
jessica
petronela2008
liavas
raducan48
getasart
Camy
teisoara
Alina.C
MihaelaT
amnro
Made by Ank
ally_4fvr
Noemi
bobitica
oxigen
Serban Valentina
AKD
Marry
amia
adelina24
anigherman
lushca
cristinelu_mai
clodi
ancuta_ancuta
monica11
miclescumirela
Uca
veniciuc nicoleta
MagdaMarin
oana_007
ribana
diada
66 participanți

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 26 Apr 2010, 8:36 am

Concurenta 1. cretu_veronica22

Modelele le-am mai lucrat cand aveam copii mei mai mici,respectiv fiicei mele.Deci pentru mine sunt modele mai vechi.
Am primit si pozele cu Sabinuta imbracata,am selectat si din primele poze,cele din etape de lucru si am hotarat sa ramana acestea.
Rochita croita
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_SV400223

rochita incheiata(pe dos)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_SV400238

pantalonul pregatit pentru aplicarea platcutei brodate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_SV400246

feston cu mana pe dosul lucrului
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_SV400262

Pentru ca masina mea electrica s-a sticat cam de mult timp sunt nevoita sa festonez cu mana .
Lucrez doar cu cea mecanica.

In timpul lucrului la sacou
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_SV400226 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_SV400248

Compleul la final:
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_SV400259 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_IMG_2716

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_IMG_2718 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_IMG_2730


Concurenta 2. lushca
Acesta este compleul cu care vreau sa particip la acest concurs!!

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 2vd655c

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 2n739na

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 2lo64nk

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 6prxuu
Aici am brodat o asa-zisa floare!

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Jfcgar
Acesta este cel mai greu lucru pe care am incercat si am reusit sa il fac la o fusta!Este o funda din doua culori. zid

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Ivy7wk
Cel mai greu am realizat steiul si butonierele de la camasa! cos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 2yttfev

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 14smwcm

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Dzhypv



Concurenta 3. maistra

Hai ca intru si eu in "hora ".
Veau sa va arat compleul facut fiicei mele cele mici(10 ani) pentru pasti.
Defel cand lucrez ceva mai deosebit si mai complex,eu fac poze,tocmai pentru realizarea unor power point-uri care le folosesc la scoala pentru elevii mei.
Si-acum sa va povestesc putin despre acest compleu:
-am folosit un crep-satin mov si un bumbac satinat galben
-modelul l-am ales(o sa radeti),mai bine spus a fost ales, chiar de catre fiica mea de pe jocurile fashion BARBIE.
-combinatia de mov cu galben mi s-a parut foarte potrivita pentru firea fiicei mele
Acum am in lucru ,tot pentru ea ,tot un compleu ,dar un alt model,iar nuantele pe care le combin sunt de verde ca iarba si siclam.
Compleu este compus dintr-o camasuta cu maneca scurta ,rochita tip sarafan si bolerou.Rochita este tip sarafan tocmai in ideea de a fi purtata si vara (fara camasuta).
Partea superioara a rochitei este construita dupa tiparul clasic de bluza cu mici transformari,partea inferioara (fusta)este modelul de fusta "balon".
Camasa este cu fenta simpla ,maneci scurte si bufante la umar si terminatie,iar gulerul este tip stei sau bentita prevazut cu un volanas .
Boleroul este clasic cu manesi lungi ,iar conturul boleroului este bordat cu material folosit la confectionarea camasii.


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030716

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030717

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030720

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030733

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030726-1

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030727-1

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030732

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030730-2

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030728-1

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030729-1

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA P1030730-2

Bafta tuturor.


Concurenta 4. marinmagda18

Buna fetele era cat p'aci sa fiu prima care posteaza pozele,dar soarta nu m-a lasat sa fac asta. Multumesc celor care mi-au transmis condoleante.Joi la ora 15 dupa o sedinta foto in care am alergat dupa fiul meu prin ploaie, m-a lasat calculatorul.Si nici pana azi nu l-am reparat.Acum sunt la calculatorul fratelui meu si incerc sa va spun povestea costumului fiului meu.
Inspiratia a fost acest concurs.Am ales ca model un costumas de-al lui pe care la purtat mult timp.Am ales sa fac o camasa de in cu fente,stei,platca(o parte)si 1/2 din buzunar in contrast.Cui ii place bine cui nu tot bine.
Eu sunt multumita de rezultat.Oricum sunt cam maricute de Marius caci soacra mea tot insista se le fac mai mari.Tiparul e scos de mine copiindu-l dupa hainutele lui caci al meu copil nu sta la masuratori.E poveste lunga cu croirea caci la potriveala pieselor nu mi-au mai iesit calculele si a trebuit sa refac platcuta sa se potriveasca cu pieptii la umeri.La fente la fel erau prea inguste.Materialul costumului e denim iar cel al camasii e in de 3 culori.
Platcuta e din 2 bucati asimetrice.Maneca camasii am facut-o in final scurta.
Maneca jachetei e tivita in asa fel ca sa o pot mari cand va creste Marius.
Iar acum pozele:
Cum am scos tiparul


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5146-1

Partile tiparuluii atasate (sa nu-mi deocheati fata)

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5149-1

Materialul croit


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5152-1

Dosul produselor sunt ude caci a mers prin ploaie ca sa le faca proba.

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5127-1

Detaliu dificil am stat ceva vreme pe scest detaliu pana mi-a iesit.

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5135-1

Compleul in intregime.Cu blitz spatele.

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5123-1

Cu blitz profil

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5121-1

Lumina naturala

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5117-1

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5118-1

Si acel detaliu care mi-a dat bataie de cap.


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA DSCF5122-1

Va pupi ca trebuie sa plec acasa sa culc fata.Ne mai auzim(scriem) cand imi voi repara calculatorul.Anul asta sper zid Pa



Concurenta 5. totolina

vin si eu cu ce am lucrat.
m-am apucat cam tarziu de costumas. cat a fost fata in vacanta nu am putut lucra nimic. asa ca de saptamana trecuta l-am inceput. a fost gata de ieri, dar imi trebuia si pozele cu Lavinia imbracata in el. eu nu am trecut prin nici o peripetie, ca sa pot face macar povestea mai frumoasa. wink
din contra, masina mi-a mers mai bine ca niciodata si chiar am descoperit ca imi coase elastic, o cusatura dreapta. Smile
am avut totusi probleme cu acul, cred ca s-a tocit locul unde sta prins si ca sa coase bine trebuie sa il cobor putin. asa ca pana am gasit varianta corecta tot am rupt vreo doua ace.
e un costumas pe care l-am facut cu drag, am plecat de la ideea de a face o tunica si colantei, pe care aveam de gand sa le fac, chiar daca nu era acest concurs, doar ca am cautat sa fie acelasi fel de material ca si modelul dupa care am lucrat, dintr-o revista ottobre, acolo era un model cu rosu si roz, eu am gasit poplin albastru cu floricele si stelute.
pt colanti am gasit bumbac cu elasten roz. si ca sa fie trei piese, am facut si o bluzita/maleta.
am crezut ca o sa fie greu sa o fotografiez pe Lavi imbracata in el, ea nu prea vrea sa probeze nimic din ce ii fac. asa ca am abordat-o altfel. i-am zis ca vreau sa o fotografiez in toate rochiile pe care le are, sa faca o sedinta foto pt mami si a acceptat, bineinteles ca prima data i-am dat costumasul nou si apoi am fotografiat-o si cu alte 2 rochii, dupa care s-a plictisit si a zis ca mai bine coloram rade
va las sa savurati pozele, ca eu am savurat momentul, ieri. love

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9088 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9098 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9386 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9406 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9475 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9476 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9480 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9486 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9430 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Th_DSCF9434


Concurenta 6. pisi

Buna fetele am reusit sa termin si eu compleul.Initial trebuia sa-l fac pt. nepotica mea de 2 ani dar m-am lasat ca era prea mare chinul cu ea,are energie prea multa :)Asa ca l-am facut fetitei unei colege de-a mea.Sper sa va placa si sa stiti ca eu sunt mandra de el.As fi pus mai multe poze cu detalii mai multe dar ajung si 10.
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1528
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1530
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1535
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1536x
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1538
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1542o
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 51714250
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA 24746930CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1549
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Hpim1550e

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 26 Apr 2010, 8:44 am

O sa revenim cu detalii despre membrii juriului si votare.

Multumim sponsorului, Bro Rom Masini Casnice http://www.decusut.ro/

Mult succes tuturor participantelor, ati fost la inaltime ura

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ribana Lun 26 Apr 2010, 8:55 am

prietenie V-ati intrecut in frumuseti! Felicitari!
Va doresc mult succes!
ribana
ribana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 192
Varsta : 74
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de oana_007 Lun 26 Apr 2010, 9:05 am

Cat de frumoase sunt toate love Felicitari concurentelor si mult succes!
oana_007
oana_007
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 44
Localizare : romania, bucuresti
Data de inscriere : 20/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 26 Apr 2010, 9:12 am

Ce mai bomboane de fete avem aici.Ce mai ... niste printese sa va traiasca.
Si multumesc de modele cum creste si fata mea cum ii fac din ce vad aici.
Deocamdata a primit peste 30 de rochii(pt diferite varste) si are decat 6 luni.
Felicitari tuturor,multumiri Diadei,Adminei si sponsorului, Bro Rom Masini Casnice http://www.decusut.ro/ ca ne-a pus la treaba si s-au realizat asa frumusete de haine. kiss


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Lun 26 Apr 2010, 9:30 am, editata de 1 ori

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 26 Apr 2010, 9:22 am

Asteptam nominalizarile..off doamne ce greu va fii de ales intre atatea compleuri frumoase..:D
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Lun 26 Apr 2010, 9:44 am

Felicitari pentru creatiile voastre, greu de jurizat. Bafta tuturor!
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de miclescumirela Lun 26 Apr 2010, 9:46 am

Felicitari pentru creatiile minunate,si sponsorului pentru asa un premiu bine
Bafta multa concurentelor primul
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de monica11 Lun 26 Apr 2010, 9:48 am

cat de frumoase sunt toate love bafta tuturor participantelor
monica11
monica11
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Lun 26 Apr 2010, 10:08 am

bravo tuturor! super modele, super manechine, super mamici! love

pisi, dupa concurs, daca ai sa ai timp, poate imi explici cum faci fustita aia gogosar! Merci

juriul are mare bataie de cap cu asa concurenta! hug
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de clodi Lun 26 Apr 2010, 10:20 am

Felicitari concurentelor! ura Ati confectionat niste hainute tare dulci!

Si multumiri sponsorului si adminelor pentru concurs si premii!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 26 Apr 2010, 10:39 am

Utilizatorii pot vota "fulger" AICI link

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ribana Lun 26 Apr 2010, 11:14 am

Complicata treaba! Cum nu sunt in juriu, pot sa votez cu inima. wink
ribana
ribana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 192
Varsta : 74
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cristinelu_mai Lun 26 Apr 2010, 11:22 am

miau placut toate foarte mult... cita minunatie poti face pt odorashul tau scump...!!!
cristinelu_mai
cristinelu_mai
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 36
Localizare : Republica Moldova
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de lushca Lun 26 Apr 2010, 11:49 am

sunt superbe toate creatiile multumim sponsorului si celor care au organizat tot acest concurs, felicitari si manechinelor timide ,si mamicilor care s-au chinuit cu manechinele,asteptam verdictul juriului.
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de anigherman Lun 26 Apr 2010, 11:52 am

Sunt minunate toate! Va pricepeti de minune!
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Lun 26 Apr 2010, 12:08 pm

Cred ca toate ne-am chinuit si toate suntem incantate de rezultatele muncii noastre . Eu am participat considerand concursul ca un test pentru mine : daca pot sa fac ceva frumos . Bravo celor care au participat , celor care au organizat si celor care sponsorizeaza !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de amia Lun 26 Apr 2010, 12:12 pm

cuvintele sunt de prisos
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Marry Lun 26 Apr 2010, 1:48 pm

Felicitari pentru printese si printisor si nu in ultimul rand pentru mamici care au lucrat cu atata dragoste ptr puisorii lor.Bafta tuturor!!! bucurie
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de AKD Lun 26 Apr 2010, 1:57 pm

Bafta tuturor, se vede ca ati pus inima in ceea ce ati facut. Felicitari
AKD
AKD
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 26 Apr 2010, 2:36 pm

Felicitari tuturor concurentelor si bafta multa. Creatii frumoase si ingrijit lucrate.S-a vazut ca ati lucrat cu pasiune si daruire. Copilasii manechini ce sa mai vorbim ,toti copii frumosi.Iar fetitele (Aglaia,Mihaela T,Amnro)adevarate Missuri.
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de oxigen Lun 26 Apr 2010, 2:51 pm

FELICITARI tuturor concurentelor si in primul rand minunatelor voastre modele. Ele va dau inspiratia de care aveti nevoie, ele va motiveaza, ca apoi tot ele sa se bucure de rezultatele muncii voastre. Sunteti super mamici. Pentru mine toate creatiile sunt frumoase si toate merita cate un premiu. SI sunt sigura ca-l si aveti in privirile si zambetele de bucurie ale copilasilor vostri. Acesta este doar un mesaj de la o mamica care apreciaza tot ce-i frumos.Mi-e greu savotez pe cineva.
oxigen
oxigen
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 9
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de bobitica Lun 26 Apr 2010, 3:05 pm

Bafta tuturor!Superbe creatii,v-ati intrecut pe sine.Ce ma uimeste si ma bucura e ce generatie frumoasa avem noi romanii!!! Smile
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 48
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Noemi Lun 26 Apr 2010, 3:09 pm

wow, felicitari tuturor, am ramas mirat2
Nu ma asteptam la atata creativitate si munca mai ales. Eu inca nu am bebe, dar probabil voi fi la fel de motivata sa ii fac ceva frumos, mai frumos decat imi fac pt mine.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ally_4fvr Lun 26 Apr 2010, 3:51 pm

sunt superbe toate articolele. Felicitari
ally_4fvr
ally_4fvr
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 37
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 11/04/2010

http://handmade-gentutze-accesori-ally.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB