Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyIeri la 11:23 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:00 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Poze cu noi si familiile noastre -8

+45
AlinaJ.Bijoux
SilviaDumitrescu
ema
macanetu
filipoidana
Tache Marilena
diada
marina40
greieras
dragan mirela
Greteledelweiss
lacrisel
myky7robc
flori de camp
geanina_scumpica
michelinebeaulieu
teisoara
pufoi
iuliana72
annamaria26985
rivka
sergiu valentin
Dodo-pui
Floren
valentinadof
corina corina
Angelica18
Gabica
emmancita
Gianina4ever
scoobbyy
cleobejan
i.xell
mariposa.romania
CarmenClaudia
MihaelaT
Admina
barbin
Dorulet
firicel
canadianca50
Day
danniela
Celya_f40
europolis
49 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 02 Mai 2017, 11:31 am

Buna ziua dragi forumiste.
Acum 8 ani  cautand pe internet detalii despre cum sa crosetez un pulovar am gasit acest forum. M am inscris, am crosetat pulovarul si muuuulte alte obiecte vestimentare si nu numai, daaaarrr ( Smile ) si mai presus de tot ce am crosetat mi-am facut prietene. Aici am cunoscut fete cu care din pacate, inca nu ne-am cunoscut inca fizic, dar ne stim multe secrete, ne cunoaste multe tabieturi, obiceiuri, ticuri, ne ajutam ori de cate ori e nevoie, chiar daca doar cu un telefon sau cu o vorba de imbarbatare pe internet. Aici a fost locul meu de relaxare, serile mele de sueta, diminetile mele de cafea cu prietenele. A fost o perioada foooarte frumoasa.
Din pacate, dupa aparatia Facebook-ului, activitatea mea de aici, ca si a multor alte fete, a scazut sprea a deveni inexistenta. e drept ca si in viata mea reala au intervenit schimbari si nu mai sunt 20 din 24 ore cu calculatorul  in fata ( si daca sunt nu mai pot sa il folosesc asa cum faceam acum ceva timp) dar prietenia a ramas. Am continuat sa vorbim intre noi, sa tinem legatura si chiar sa ne vedem. Acum 1 luna am avut bucuria sa o cunosc personal pe Celya40 care a organizat o alta intalnire memorabila. adunarea mestesugarilor la Buzau, unde am cunoscut fete de aici de pe forum si nu numai care sunt indragostite de lucru de mana. Cand spun ca nu numai fete de forum ma refer la fetele din Galati reunite in Fundatia Impreuna Galati. A fost o zi minunata, o zi extraordinara, o zi vesela, o zi de poveste.
Va las aici 2 poze de la aceasta intalnire si pentru inceput va las pe voi sa descoperiti personajele In prima poza suntem forumistele iar in a doua si cu fetele din Galati.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de Celya_f40 Mar 02 Mai 2017, 6:23 pm

Ce frumos ai scris dragă Silvia! Exact aşa este, facebook-ul ne-a împrăştiat, dar important e că n-am uitat de unde am plecat şi că revenim cu drag şi nostalgia vremurilor trecute. hug kiss
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de piciul Mier 03 Mai 2017, 6:02 am

Ma bucur pentru voi!
Si din pacate cu facebook-ul, cu ale vietii clipe aici activitatea a devenit mai simpla, dar din suflet!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de LRodica Mier 03 Mai 2017, 8:56 pm

Felicitari pentru intalnire.
Mie nu imi prea place facebook-ul , cand caut ceva nu gasesc, dau peste postari noi, care ma fac sa imi petrec mai mult timp in fata calculatorului Smile . kiss


LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3669
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de Gabica Vin 05 Mai 2017, 9:56 am

Silvia, mulţam de poze. Acum ar fi frumos din partea voastră să vă şi prezentaţi. Pe Silvia şi Marcelia le ştiu. Dar celelalte? Diada a stat tot timpul ascunsă să bănuiesc că este cea din mijloc în IE?
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 05 Mai 2017, 5:34 pm

Eu sunt uşor de recunoscut, mai ales după cea mai faină bluză a mea, lângă mine e Diada, Miki, Europolis, Sivia şi Magda.
Mie îmi este tare dor de forum, dar sincer după câteva postări la care nu am primit răspuns, am înţeles că drumurile nu merg mereu înainte, mai apar răscruci, sau sensuri giratorii (mai nou). Eu am învăţat să folosesc harta şi s-o iau pe drumul de care am avut nevoie, chiar dacă mă întorc uneori la punctul de plecare.
Chair şi doamnelor care au participat la întâlnirea noastră le-am povestit de unde am plecat. Eu sunt fericită că între timp am cunoscut şi alte persoane asemeni nouă şi că am reuşit să ne întâlnim, să trăim împreună emoţii şi bucurii, să facem chiar planuri de viitor Smile
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de Gabica Mar 09 Mai 2017, 10:11 am

Mulţumesc pt răspuns. Se mai întâmplă să nu primim răspuns la întrebări. Probabil aşa vrea universul... anumite informaţii nu trebuie să le aflăm.
Fetele, mă bucur să vă cunosc.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de myky7robc Mier 10 Mai 2017, 11:24 pm

ce ma bucur ca v-ati intalnit! ura
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de aisha Lun 15 Mai 2017, 4:25 pm

Foarte frumos mesajul, Silvia. Ma bucur ca v-ati intalnit. Forumul a fost locul unde am putut sa ne intalnim virtual, avand aceeasi pasiune pentru lucrul de mana, iar fetele (Diada si Admina) au facut o treaba foarte buna.
Din pacate, Bucurestiul nu s-a organizat la fel ca Buzaul... Rolling Eyes
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -8 - Pagina 12 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB