Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyAstazi la 11:02 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

+93
bibitu
claudiana
NEAGU LAURA
RamonaM
Karina33
anigherman
ismi3ismi
geany
pufoi
georgeta.prnic
Motzu
bela gio
rosita
elenaxx
Larisa09
marya222006
dyna
ivanoiuadela9
anyrok
Marry
despina13cucli
stoy
gaza
cretu_veronica22
zylv
myky7robc
harramaia
alinutza_andrei08
Uca
irish05
ragazza
Nicoleta Irimescu
anca1820
maddy13
claudia_sm
crismi
arielas
emmancita
aurishta
zahariaelouise
SilviaDumitrescu
mya21_ro
Lucia.BlueFlower
elenaveronica
ileana cosanzeana
carjanmonica
AMEE
valentinadof
rivka
Gianina4ever
annamaria26985
adelina24
andegelia
cld
elena_florescu
Andata
Giobsy
Handmade DEEA
cory74
danielabordei
tinassyliliana
nancyrbd
dienutzababy
micheline
cleobejan
denis21
ellybijoux
corina corina
mb09
diana-s
cookie
Dodo-pui
AlinaJ.Bijoux
julix_2007
victoriacus
lady
FlorinaN
diada
iuliana72
MagdaMarin
geo
mykya
milena
fiordaliso
danae
ikuta
Aghata
amoni
gmiki1
emma90
clodi
firicel
Admina
97 participanți

Pagina 13 din 15 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Urmatorul

In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de Karina33 Dum 11 Dec 2011, 2:32 pm

Nu credeam sa am timp pentru a ma inscrie in concurs, nu credeam nici ca mi-ar veni ceva idei interesante. Dar, cum ati postat minunatii taman bune de deschis apetitul creator, am 'sapat' prin pungile cu resturi de materiale si-am gasit destule bune de folosit. In afara fermoarelor toate materialele folosite sunt deseuri, resturi sau reciclari.
Am cautat si ceva imagini pe care le-am folosit ca model, n-ar reusit sa copiez, am improvizat cand mi-a venit alta idee.
Destul cu vorba, va prezint colectia de pernute decorative pentru Craciun!

Materialele si modelele de inspiratie:

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 SNV33346

Poze in timpul lucrului:

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 SNV33354

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 SNV33353

Si poze cu ele, noroc am avut cu ceva soare azi.

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 SNV33357

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 SNV33358 Nu putea lipsi mandra din poza, stea in coastele mele mai rau ca o pisica curioasa.

Sper sa va placa, pe mine ma conving ca vine Craciunul si nu Pastele, ca vremea de-afara nu ma convinge.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de ikuta Dum 11 Dec 2011, 3:46 pm

Acum parca nu mai imi vine sa postez decoratiunea mea.Mai ales ca am vrut sa particip cu alta decoratiune, dar nu am gasit un instrument de taiat sticla, care sa fie foarte bun.Apropo, fetelor daca stiti un instrument bun de taiat sticla (sticla nu geam)spuneti-mi si mie.Am facut o decoratiune care va impodobii masa pana dupa revelion.Sper sa va placa si sa va inspire.
Materiale folosite:o bucata de ramura de mesteacan, lacuita,crengute de brad, globuri, lumanare, funda si o crenguta cu capsule de hibiscus, pe care am vopsito cu bronz auriu si am lipit margele in mijloc
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 LPIC3564-1
Am prins crengutele de brad pe bucata de mesteacan ,
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 LPIC3566
si apoi am decorat

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 LPIC3600CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 LPIC3602
Gata! Simplu si de efect zic eu.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de pufoi Dum 11 Dec 2011, 4:02 pm

Karina imi plac pernutele tale de mor,nu alta...eu am boala la pernute de craciun.
Mb e frumos suportul de lumanare si cred ca nici nu e prea greu de facut.eu am sa incerc sa fac o vaza dupa modelul tau,vaza in care sa pun flori de iarna,care nu au nevoie de apa.
Ikuta imi place creatia ta. kiss
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de andegelia Dum 11 Dec 2011, 5:08 pm

Toate ideile sunt ingenioase si frumoase.
Globuletele sunt superbe, suportul economic este foarte frumos, pernele sunt deosebite, iar decorul pentru masa este foarte frumos.
Imi plac foarte mult ornamentele.
Sunteti extraordinare. Felicitari tuturor!CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 986307

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 756219
andegelia
andegelia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 147
Varsta : 45
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/02/2010

http://andegelia.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 11 Dec 2011, 5:37 pm

Karina33, sunt extraordinare pernutele tale. Imi plac tare mult.


Apropo, noi concurentele putem vota?
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de danae Dum 11 Dec 2011, 5:59 pm

Karina, pernele sunt superbe! Si cainele sta foarte confortabil! hug
Foarte frumoasa decoratiunea pentru masa, Ikuka!
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 11 Dec 2011, 6:04 pm

Foarte dragute toate creatiile postate azi, si ieri!!! aplauze
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Dum 11 Dec 2011, 6:07 pm

Superbe pernutele Karina33.Initial m-am gandit si eu sa fac tot niste fete de pernuta,dar din lipsa de timp am renunt.Aveam de dat cu vopsea lavabila in bucatari si hol,ca mi-am montat centrala si noua si am facut unele modificari si trebuia sa repar peretii(nu va mirati,eu am facut toate astea,eu zugravesc la mine acasa intotdeauna) si jumatate de zi sunt la serviciu,asa ca timpul era tare putin.Mult noroc Karina la concurs,ca pernutele chiar merita un premiu. aplauze
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de RamonaM Dum 11 Dec 2011, 6:23 pm

Magia sarbatorilor a venit in casele noastre, asteptam cu totii Nasterea Domnului Nostru Iisus Hristos. Cu totii incercam sa fim mai buni si totodata sa ne pregatim atat trupeste dar mai ales sufleteste sa-L intampinam. Mie personal, si cred ca si voua, dragele mele, mi-a placut enorm de mult sa lucrez decoratuni pentru aceasta mare sarbatoare.

Decoratiunile mele sunt facute pentru pomul nostru de Craciun pe care l-am cumparat anul acesta si este destul de mare. Neavand suficiente podoabe am fost nevoita sa lucrez ceva si astfel am indraznit si eu sa particip la acest concurs.

Tin sa va spun ca sunt incantata de multe din decoratiunile voastre si va doresc succes tuturor.

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Img0063cu

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Img0066uti

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Img0022ep

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Img0019bt

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Img0005qm
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 11 Dec 2011, 6:38 pm

Ramona, foarte frumoase si de efect decoratiunile tale.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de andegelia Dum 11 Dec 2011, 6:46 pm

Parca ar fi de mancat CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 317741.
Sunt din fimo. Foarte interesant si frumos.
andegelia
andegelia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 147
Varsta : 45
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/02/2010

http://andegelia.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de emma90 Dum 11 Dec 2011, 6:48 pm

pernutele sunt o nebunie, eu le ador, daca as putea as avea patul plin numai de pernute love nici celelalte decoratiuni nu sunt mai prejos, felicitari tuturor pupi Ramona, mi-ai dat o super idee pt alt gen de decoratiuni Merci
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de NEAGU LAURA Dum 11 Dec 2011, 7:09 pm

doamne,ce minunatii!!!!!!!!!care mai decare mai frumoase!!!! aceasta B I L A !!!!!LE-AS PUTEA VOTA PE TOATE!!!!!!
NEAGU LAURA
NEAGU LAURA
helper
helper

Numarul mesajelor : 99
Localizare : FAUREI
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de pufoi Dum 11 Dec 2011, 7:28 pm

frumos Ramona!!!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de firicel Dum 11 Dec 2011, 7:36 pm

Karina,pernutele tale sunt deosebite si foarte frumoase!
Ikuta,ce de mai faci tu de toate si foarte frumoase!
Ramona,buna idee cu formele !Ti-ai facut o multitudine de decoratiuni acum.
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de Aghata Dum 11 Dec 2011, 7:41 pm

Ma inscriu si eu, pe ultima suta de metri cu globurile pictate anul acesta. Am facut de-a lungul timpului multe decoratiuni pentru Craciun, dar pictatul globurilor imi este cel mai drag. Sunt globuri de sticla pictate cu acrilice si culori de pentru sticla.
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSC00570
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSC00578
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSC00579
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSC00580
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSC00581
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de corina corina Dum 11 Dec 2011, 7:47 pm

In sfarsit ! Am reusit sa termin si eu decoratiunea mea pentru concurs . Din prima clipa in care am citit despre concurs mi-am zis ca de data asta nu mai pierd ocazia . M-am bucurat ca suntem tot mai multe participante ca asa e mai interesant .
Ideea era mai veche de cand vazusem poze pentru inspiratie pe forum , dar asteptam un moment potrivit sa o pun in practica .

In primele doua poze sunt materialele folosite , adica ata Macrame , croseta de rigoare si un ghem de poleiana cu ''n'' (adica ceva asemanator cu rafia , dar recuperata de sotul meu din niste condesatoare mai vechi care se fabricau o data in Romania ) .

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Ingerascrosetat2

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Ingerascrosetat3


In ultimele doua poze : un prim plan si locul unde va sta decoratiunea mea de sarbatori de acum incolo , adica in varf de brad .

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Ingerascrosetat4

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Ingerascrosetat

Eu am lucrat cu placere si sper sa va placa si voua.
Nu-mi ramane decat sa urez succes tuturor participantelor hug si sa multumesc organizatorilor ca ne-au stimulat sa cream frumos in prag de sarbatori love
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de amoni Dum 11 Dec 2011, 7:54 pm

Cori e super ingerasul tau pupi Si ultimele fete au fost foarte creative pupi Succes tutror fetelor pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de pufoi Dum 11 Dec 2011, 7:59 pm

agatha sunt superbe globurile tale pictate,suuperbe!!!
si ..corina imi plac ingerasii tai,mai ales ca si zambesc.
am facut si eu o vaza frumoasa din sarma argintata,pe c are am vazut-o intr-un magazin,dar am sa o postez dupa ce se termina concursul.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de firicel Dum 11 Dec 2011, 8:00 pm

Agatha,globurile pictate manual,sunt de efect si sunt intr-un fel personalizate.Nu gasesti doua identice si de aceea sunt deosebite!Felicitari!
Corinutza,fata draga si vrednica si inventiva,uite cum a facut ea frumusete de ingeras pentru pomul de Craciun!
Felicitari fetelor pentru obiectele realizate!Lupta se vede stransa tare ca sunt toate foarte frumoase!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de claudiana Dum 11 Dec 2011, 8:03 pm

Felicitari tutror harnicutelor care s-au inscris! Am stat si m-am gandit ,m-am razgandit si m-am gandit dinou si am hotarat intr-un final sa ma-mi fac si eu debutul la concursurile de pe forum. Inspirandu-ma de pe aici si ajutata de o persoana draga mie si mai cu experienta (valentinadof) am facut cativa ingerasi. Am folosit bumbac,pus in doua fire, iar pe margini, fir de matase aurie si priviti ce mi-a iesit:
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSCN3249
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSCN3253
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSCN3251
CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 DSCN3256


Ultima editare efectuata de catre claudiana in Dum 11 Dec 2011, 9:31 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugat o fotografie)
claudiana
claudiana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 359
Varsta : 42
Localizare : Barsanesti/Bacau
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de diada Dum 11 Dec 2011, 8:21 pm

O sa fie fooooarte greu sa votam!!! avem 29 de concurente!!! rendeer santa

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de emma90 Dum 11 Dec 2011, 8:33 pm

n-are nimic, fiecare voteaza ce-i place love ce-o iesi, o iesi rade am vazut numai frumuseti pe aici si multe multe idei pt Craciun love
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 11 Dec 2011, 8:41 pm

Eee,nu m-am uitat si eu o zi,si gata au aparut pe aici numai frumuseti si idei originale...cele mai preferate de mine sunt pernitele Karinei,desigur...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de bibitu Dum 11 Dec 2011, 8:59 pm

avem de unde alege ,frumoase sunt toate,felicitari fetelor.
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

CONCURS - CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN - Pagina 13 Empty Re: CONCURS DECORATIUNI DE CRACIUN

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 15 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB