Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Hainute pentru copiii nostri (5)

+51
Floren
danabekk
Adela Ispas
gagaritz
Noemi
geany20062006
SilviaDumitrescu
aurishta
Maci
lotus nufar
ioana soare
europolis
ralucahanc
clodi
claudiana
diana_roxana
lorinaoo1
Adriana13
mnarcisa
chocolate
Gioconda
anigherman
ancush
sarsuraki
mamiboom
Lucia Ro
stela_cj
crumaoli
Camy
veniciuc nicoleta
amnro
valentinadof
dandana
danae
vilcris
totolina
teisoara
luminita_khader
Alina.C
hope
geany
cory74
Marry
Uca
stoy
diada
adelina24
Admina
Karina33
Clio_Ela
MihaelaT
55 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de teisoara Sam 10 Iul 2010, 5:08 pm

Sad Sad Sad pt.Raluca.frumoase lucrusoare cum numai tu stii sa faci,cu siguranta fetita ce le va purta va fi admirata. Flowers
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de cory74 Sam 10 Iul 2010, 8:18 pm

Mihaela, n-am stiut. Deja nu mai vad bine de lacrimi. Mi-e greu sa concep asa ceva. Imi pare nespus de rau...
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 10 Iul 2010, 11:45 pm

Sar'na! Merci hug kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Noemi Dum 11 Iul 2010, 12:46 am

E si randul meu sa te complimentez Mihaela, ca nu prea intru la croitorie pt copii, acum am vazut ca ai facut multe lucrusoare minunate. Sunt niste bijuterii.
Esti extrem de talentata, iti spun cu toata sinceritatea, spor in continuare kiss
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de amnro Dum 11 Iul 2010, 12:51 am

ce frumoase sunt mihaela. parca sunt de jucarie. si treningul, ca nu am apucat sa-ti zic nimic de el. zici ca-i cumparat aplauze
(ma distreaza paradoxul asta: fugim de lucrurile din magazine ca sunt scumpe si uneori chiar urate, dar totusi complimentul suprem pentru ceva lucrat de mana e "parca-i cumparat" lol! )
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de lorinaoo1 Dum 11 Iul 2010, 8:05 am

Mihaela hug kiss Flowers Hainutele vor fi purtate sigur, ti-au iesit ca de obicei, frumoase Flowers
Cory Cool pupi
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de diada Dum 11 Iul 2010, 9:39 am

Mihaela, desi ti-am vazut toate creatiile, nu am avut timp sa comentez, lucrezi deosebit, ti-au iesit toate foarte profi, imi pare tare rau de pierderea suferita, esti o femeie foarte puternica si te admir! hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 11 Iul 2010, 10:24 am

Va multumesc! kiss Ma straduiesc si eu.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de hope Dum 11 Iul 2010, 1:30 pm

n-am mai intrat cam de multisor pe aici..iar acum,m-am speriat cite minunatii noi am vazut.bv voua de harnicute si talentate!!.

mihaela,m-ai innebunit cit de mult si frumos lucrezi.esti de invidiat.mult spor in continuare!imi pare foarte rau de Raluca,n-am cuvinte,nu stiu daca trebuie sa mai zic ceva sau sa tac,off...tare rau m-am intristat citindu-ti rindurile si te admir cita vointa,putere de lupta si talent dispui.multa sanatate va doresc(fam.tale)si tuturor fam.fetelor dupa forum,si nu in ultimul rind,multi multi pupici lu'Okioasa kiss
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 11 Iul 2010, 6:50 pm

Mihaela,ai facut niste lucrusoare pt ingeri, esti mama de inger,imi pare rau sincer, e de neconceput ,cele care au copii inteleg asta.iti doresc putere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si spor in continuare
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 11 Iul 2010, 11:36 pm

Multumesc! pupi
Voi fi un pic offtopic, dar no, ma modereaza fetele de trebuie.
Dumnezeu nu ne da mai mult decat putem duce si am avut noroc ca cei din jurul meu(sot, parinti, frate, matusi,...) nu m-au lasat s-o iai razna ca am fost, poate, la un pas. Vorbeam continuu despre ea, le povesteam acelasi lucru poate de zeci de ori, iar ei ma ascultau ca vedeau ca asta imi face bine...apoi mi-am pus in cap ca trebuie sa merg mai departe si asta am facut si ma bucur ca am facut-o pentru ca doar asa o am pe Diana si ma bucur in fiecare clipa de o fetita sanatoasa, isteata si iubareata si pot spune ca am o familie fericita chiar daca am trecut si prin aceasta pierdere...parca ne-a unit si mai mult.
Si acum, daca vorbesc despre ea ma face sa mai fac un pas inainte... ea a fost
Raluca mea.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de ancush Dum 11 Iul 2010, 11:56 pm

mihaela hug hug hug
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Lucia Ro Lun 12 Iul 2010, 12:01 am

Minaela, ... cand am citit pe blogul tau la sectiunea despre tine ca "soarta a vrut sa te invinga" nu mi-am inchipuit ca ascunzi o poveste atat de trista... Stii ca orice cuvant as scrie acum aici, nu poate sa te faca sa te simti mai bine, poate doar sa te faca sa vezi ca noi toate din comunitatea Lucru de Mana suntem unite nu numai prin pasiuni comune ci si prin empatia de care dam dovada toate... chiar daca nu ne cunoastem personal totusi ne-am apropiat prin toate discutiile noastre despre lucrusoarele care le facem... Eu sunt convinsa ca, chiar daca au trecut multi ani, rana din sufletul tau nu se va inchide prea usor...
Doamne nu stiu daca as putea trece prin asa ceva! Mai ales ca si Ruxi a mea a venit la 7 luni si am fost atat de stresata in spital 21 de zile cu ea pana am adus-o la greutatea normala... Iti spun cu mana pe inima ca te admir ca ai reusit sa iesi din asta intreaga la minte, si sa o ai si pe Diana... dragalasa si scumpica, sa dea Domnul sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea!
PS : Sigur sunt off topic!!
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 10:34 am

Mihaela, m-a impresionat povestea ta, imi plac nespus de mult copiii chiar daca nu sunt inca mamica. Multa bafta si putere un continuare, si sa fi fericita, Diana e o scumpa, si se vede ca radiaza de fericire.
Frumoase creatii ati lucrat de cand nu am mai postat si eu la sectiunea aceasta.
Ieri a fost ziua unei vecinice de-a mea numai de 6 anisori, i-am facut o rochita si o gentuta din acelasi material de care a fost foarte mandra, asa s-a si imbracat de ziua ei, si a stat asa toata ziua.

Sper sa va placa ce a iesit:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de europolis Lun 12 Iul 2010, 10:48 am

Flowers Superba Ucabesty ca si rochita ta kiss
Mihaela, iti inteleg durerea si stiu cu cata dragoste ai facut toate lucrusoarele pupi Sad hug
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 10:52 am

Europolis, mersi, iti dai seama ce mandra era gaza, ca avem rochite la fel... ca are si ea rochita ca oamenii mari...

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de hope Lun 12 Iul 2010, 11:17 am

uca,frumoasa rokita..s-o poarte sanatoasa gaza!.
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Alina.C Lun 12 Iul 2010, 11:25 am

Ucabesty, imi place rochita fetitei, sa o poarte sanatoasa!
Si a mea (fetita) e super incantata cand ii fac si ei si mie ceva din acelasi material! Dupa capul ei numai asortate ar trebui sa ne imbracam! Smile

Mihaela, costumasul in miniatura e superb. Esti tare priceputa! Cand pui suflet in ceea ce faci, rezultatele sunt pe masura!
Stiu de pierderea suferita de tine inca de cand ai scris atunci, la salon, cand a fost ziua destainuirilor... iti inteleg durerea si te admir pentru taria de care ai dat dovada sa mergi mai departe! Uneori cuvintele sunt de prisos... hug


Ultima editare efectuata de catre Alina.C in Lun 12 Iul 2010, 11:50 am, editata de 1 ori (Motiv : mancat litere)
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 11:33 am

Hope, Alina, multumesc pentru complimente, Alina, tu m-ai impulsionat sa fac lucrusoare pentru copii, de cand cu costumasul tau si palariuta... Merci


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Lun 12 Iul 2010, 11:34 am, editata de 1 ori (Motiv : separat cuvinte)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Alina.C Lun 12 Iul 2010, 11:47 am

Uca, ma bucur din tot sulfetul daca intre-un fel sau altul te-am impulsionat sa lucrezi pentru copii. E atat de frumos sa lucrezi pentru ei! Si mult mai simplu decat pentru "oameni mari", as spune.
Adevarul e ca (mi se pare ca am mai scris) de mica mi-as fi dorit ca mama mea sa ne poata face hainute (suntem 3 surori....), si daca ea nu a facut asta, recuperez eu, si fac pentru fiica-mea. Si de cand am "crescut mare" imi doream o fetita, sa-i fac codite si sa o imbrac in rochite (fara a ma gandi ca-i voi face eu). Faza cu coditele nu merge, deocamdata, are parul fin si rar... dar restul, din plin... Smile Am tot zis ca vara asta nu-i mai fac, ca are, ca nu stiu ce, dar tot nu ma pot abtine...
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de geany20062006 Lun 12 Iul 2010, 1:27 pm

UCABESTY materialul roz avea broderie sau ai facut-o tu? Materialul maro pare fi aplicat. Foarte ingenioasa rochita , felicitari ura
geany20062006
geany20062006
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 207
Varsta : 47
Localizare : marasesti
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de cory74 Lun 12 Iul 2010, 1:30 pm

Foarte frumoasa rochita, Uca! Si ii vine foarte bine. Imi place si saculetul...
Alina, eu chiar nu-i mai fac nimic fetei in vara asta, cat mai am timp dau zor pentru mine... ca ea deja are prea multe haine... Eu n-am cat ea Smile !
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 1:49 pm

Geani, Cory, mersi pentru aprecieri
Geani, are si broderie, si are si un material aplicat, ,maroniu in carouri micute, asa am cumparat materialul, mi-a placut foarte mult,
Cory,pe fundul saculetului am pus ca intaritura un cd din acela din plastic de protectie sa stea mai tare! rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de cory74 Lun 12 Iul 2010, 1:53 pm

Ce idee super! De aceea sta asa de frumos Idea
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 2:00 pm

Cory, ma gandeam ce sa pun si ce diametru sa aiba, pana mi-a venit ideea vazand sumedenia de plasticuri pe birou, si am decupat si eu roata cat cd-ul am lasat rezerve si am cusut.
Geani, uite cum arata materialul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
detaliu floricele:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
E subtire si putin transparent, unde e roz e mat, dar fiind mai subtire se vede mozaicul de pe masa

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 10 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB