Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Hainute pentru copiii nostri (5)

+51
Floren
danabekk
Adela Ispas
gagaritz
Noemi
geany20062006
SilviaDumitrescu
aurishta
Maci
lotus nufar
ioana soare
europolis
ralucahanc
clodi
claudiana
diana_roxana
lorinaoo1
Adriana13
mnarcisa
chocolate
Gioconda
anigherman
ancush
sarsuraki
mamiboom
Lucia Ro
stela_cj
crumaoli
Camy
veniciuc nicoleta
amnro
valentinadof
dandana
danae
vilcris
totolina
teisoara
luminita_khader
Alina.C
hope
geany
cory74
Marry
Uca
stoy
diada
adelina24
Admina
Karina33
Clio_Ela
MihaelaT
55 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de amnro Mier 16 Iun 2010, 10:46 pm

lucia, foarte frumos sarafanul, noi aveam unul exact exact la fel de la ralph lauren. imi pare rau ca nu-l am acasa sa ti-l arat (e imprumutat unei fetite care are varsta exact intre maimutele mele. cand ii ramane mic ni-l da inapoi si-l purtam iarasi wink ). dar crede-ma ca ai facut un sarafan de firma. vreo 50-70 EUR te-ai scos rade

mamiboom tare frumoasa rochita. i-am facut si eu una la fel alexandrei, dar zici ca am cusut-o cu ochii inchisi. m-am grabit atat de tare ca e aproape de unica folosinta lol! . dar e de retinut modelul. il pun in capul listei.

sarsuraki, ce ghemotoc frumos ai. si hainutele pe masura Flowers . iti trebuie multa rabdare sa cosi hainute pt bebelusi. eu i-am facut alexandrei primele hainute dupa varsta de un an si tot mi se parea ca fac hainute pt papusi.

cory ce frumos e avatarul tau. ma binedispune instant sunny
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de anigherman Joi 17 Iun 2010, 10:05 am

sarsuraki, ce bebitza scumpa ai. Sa fie sanatoasa si sa poarte hainutele cu placere! Foarte reusite compleurile! Flowers
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de geany Joi 17 Iun 2010, 11:21 am

Scris de Gioconda la data de Joi 17 Iun 2010 - 9:15 a scris:

rochita nr 147

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mutat de la "Discutii despre revista burda"
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de anigherman Joi 17 Iun 2010, 11:35 am

I-am mai facut si eu fetitei mele o rochita de vara, rapid, intr-o seara. Eu ii spun rochita curcubeu, ca are foarte multe culori.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de cory74 Joi 17 Iun 2010, 8:23 pm

Ce placut e sa intru aici si sa gasesc poze noi...! Smile
Sarsuraki, foaarte frumoase lucrusoarele facute de tine, de bebelina nu mai zic ca e scumpa foc!
Amnro, multumesc! Si eu care ma gandeam sa schimb avatarul ca poate e prea obositor cu miscarea aia continua... Shocked
Gioconda, frumoasa rochita si floricelele de pe ea sunt superbe!
Anigherman, draguta rochita ai facut si mandra fetita, ca poarta ceva facut de mama ei...!
Am reusit si eu sa termin compleul pentru Lavinia...cel de care am pomenit inca de cand a postat Valentina unul asemanator...
Numai ca n-am reusit sa o pozez pe fi-mea ca n-a vrut sa stea ca lumea...dar pun o poza ca oricum se intelege ceva...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 18 Iun 2010, 12:08 am

Sarsuraki, este o scumpa mogaldeata ta si-mi place tare mult ce i-ai cusut. Felicitari!
Gioconda, frumoasa rochita.Bravo!
Cum termin cu treaba in casa apar si eu cu una din acelasi material Smile Este croita, dar n-am ajuns sa mai cumpar material.
Ani,e tare draguta rochita curcubeu, iar fetita e o scumpa. Bravo!
Cory, rapida mai esti.Tzaca-tzaca gata rochia, ia, compleul. Este o frumoasa Lavinia si-mi place mult compleul. Felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de anigherman Vin 18 Iun 2010, 8:17 am

Cory74 si MihaelaT multumesc pentru aprecieri. Eu deocamdata nu fac lucrusoare foarte complicate. Mai invat din mers.... Dar voi si restul fetelor inscrise pe acest site faceti lucrusoare minunate, foarte complexe. Cory74, compleul acesta este superb si foarte comod, dupa cate se vede. Sa-l poarte sanatoasa si felicitari! Flowers
Am mai facut si eu o rochita aseara, de vara, pentru Maria, pe care o sa o postez zilele acestea, cand reusesc sa scot pozele de pe telefon. kiss
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de mamiboom Vin 18 Iun 2010, 9:45 am

Super taareeeee ce-mi plac hainutele voastre fetelor si culorile foarte varatice iar bubulinele sunt ......fara cuvinte
poate am si eu timp weekendul asta sa fac ceva asemanator
prietenie


Ultima editare efectuata de catre mamiboom in Vin 18 Iun 2010, 9:47 am, editata de 2 ori (Motiv : "mancat" un cuvant)
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Gioconda Vin 18 Iun 2010, 9:54 am

Multumesc fetelor pentru aprecieri [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rochita este din Burda 6/2010, nr. 147.

Spor la [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gioconda
Gioconda
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 18 Iun 2010, 11:50 am

cory,ti-a iesit super tare compleul ,felicitari ,sper sa am timp sa mai pun si eu niste poze ,va amenint ca vin cu o colectie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de amnro Vin 18 Iun 2010, 10:46 pm

cory, ce bosumflata e... cred ca e prima poza pe care o vad in care nu rade. desi parca mustaceste ea ceva, totusi Flowers

valentina, hai odata ca daca mai stai mult o sa fie colectia veche, "de anul trecut". si pe urma trebuie sa faci alta "de anul asta" lol!


Ultima editare efectuata de catre amnro in Sam 19 Iun 2010, 11:18 am, editata de 1 ori
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de chocolate Sam 19 Iun 2010, 8:40 am

Imi place tare mult costumasul, Cory74.Smile Si materialul Smile
chocolate
chocolate
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 399
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 31/10/2009

http://pinterest.com/lllorelllei/my-work/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de anigherman Sam 19 Iun 2010, 5:59 pm

Am reusit sa scot pozele cu rochita de vara pe care am facut-o fetitei mele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si iat-o vazuta din spate:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

E foarte lejera, e mai larguta decat pare. A fost foarte incantata ca i-am facut-o. De fapt, ma apucasem sa-mi fac mie o rochie, bineinteles dintr-un alt material si ea m-a tot batut la cap ca vrea si ea. Atunci i-am mai facut una din materialul ramas de la cealalta rochita facuta mai demult. Si nu s-a culcat fata pana nu i-am gatat rochita. Si ce credeti? A mea inca mai asteapta sa fie terminata. rade Prea s-a obisnuit Maria mea cu hainute facute in fiecare saptamana. love Dar eu sunt foarte multumita, pentru ca-mi place sa fac si mai ales, pentru ea.
Scuze daca sunt putintel off topic
Va doresc spor la cos kiss
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de mnarcisa Sam 19 Iun 2010, 6:22 pm

Ce draguta e! Sa o poarte sanatoasa pitica, care e o dulce.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de anigherman Sam 19 Iun 2010, 6:44 pm

Multumesc mult!
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Adriana13 Dum 20 Iun 2010, 12:15 pm

Tare frumoase hainutele de vara facute de voi! love

Vin si eu cu o bluzita facuta pt nepoata mea de 4 ani (imi pare rau ca nu e calcata, deabia o terminasem):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O duminica frumoasa!
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de amnro Dum 20 Iun 2010, 12:41 pm

anigherman si adriana, foarte frumoase... si bulinele si pisicutele... ani, ai o poza cu floarea?

(lasa ca ma fac eu mare si invat sa cos cu ata elastica... va arat eu pe urma!)
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 20 Iun 2010, 3:05 pm

ani ,adriana ,frumoase rochitelele sa va traiasca bebitele.
dupa lupte seculare ce au durat o sedinta foto,probabil de asta am si amanat ,stiam ce ma asteapta,am reusit si eu sa-mi pozez fotomodelele mele
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
rochite petrecute pt alexia cu palarie si baticut,tunica si pantalonasi (budigai* pt ioana
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
in mana are palaria restanta de la celalalt compleu pe care vi l-am aratat mai demult,numai ca este* putin* mica pt ea ,dar ioana se bucura
si budigai pt ioana sa-mi ajunga toata vara
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre valentinadof in Dum 20 Iun 2010, 4:13 pm, editata de 1 ori (Motiv : schimbat format)
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de cory74 Dum 20 Iun 2010, 3:09 pm

Frumoase si rochita si bluzita! Felicitari Ani si Adriana!
Adriana, cum ai surfilat partea de sus a bluzitei; la mana sau la masina?! Si inca o intrebare: materialul folosit e poliester?

Valentina mai dat gata! Ai doua floricele supeeerbe, sa-ti traiasca! Imi place ca le-ai asortat, sa se vada ca sunt surori...super dragut!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de ancush Dum 20 Iun 2010, 3:17 pm

superbe rochitele dar si domanisoarele love mandre mamici trebuie sa fiti cu asemenea frumuseti
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de anigherman Dum 20 Iun 2010, 3:51 pm

In primul rand, multumiri tuturor pentru laude si aprecieri.
Foarte frumoase creatii, fetelor! Felicitari! Fotomodele care mai de care. Super dragute fetitele! Ce mult imi plac chiloteii. Superbi. Ma tot gandeam sa-i fac si eu Mariei, ca merg foarte bine pe sub rochite. Saptamana viitoare am sa fac si eu.
Amnro, am gasit o poza cu floarea mai de aproape si am pus niste explicatii.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper sa se inteleaga cate ceva. Ar mai fi de adaugat faptul ca, dupa ce le-am suprapus pe cele doua, am mai adaugat o bucatica rotunda de material deasupra si apoi am cusut direct floarea pe rochita. Desi a fost destul de gros materialul pus in atatea straturi, masina a cusut fara probleme.
Daca nu se intelege, nu e nicio problema, am sa fac o alta floare, de la inceput, ca mi-a mai ramas material si am sa o pun undeva pe forum...cred ca la scoala de croitorie ar merge, nu?
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de lorinaoo1 Dum 20 Iun 2010, 4:20 pm

Mai, dar cate frumuseti am vazut pe aici cyclops sa tot admir si fetitele si rochitele kiss Na si sigur o sa-i fac fetei mele niste rochite cu floricele si volanase ca m-ati incitat la rele, pacat ca e duminica Smile
Cory, Ani foarte frumoase si reusite rochitele ura
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 20 Iun 2010, 6:19 pm

Pentru copii in ultima vreme am cam lucrat numai pentru serbari. Totusi aici pot posta o rochita de catifea, model clasic cu platcuta si cret:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 20 Iun 2010, 11:45 pm

M-am indragostit de rochita asta de catifea. E rochita copilariei mele Smile am avut una verde otrava, exact modelul acesta, doar ca platca din fata si manecile erau din dantela alba. De mult tot vreau una pentru matzulina, dar tot îi fac pana nu creste. Smile
Scriu aci ca am vazut si fustele si nadragii si compleurile si mai vad daca mai sunt.
Bravo si astept in continuare sa-mi incanti privirea. pupi hug

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de diana_roxana Lun 21 Iun 2010, 11:36 am

Vin si eu cu ceva lucrat de mine pentru fetita unei colege de servici. Sper sa va placa pt ca a trebuit sa o fac intr-o zi.... pentru o serbare bineinteles.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
diana_roxana
diana_roxana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 161
Varsta : 47
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 14/04/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (5) - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (5)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB