Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Masinile noastre de cusut - 3

+94
symos
SilviaDumitrescu
corina corina
alli
mamiboom
anamaria021a
puppe
t_violett_e
vero79
elena75
Camy
socela
adre
tiana
Lucia Ro
louise27
pavady
nicoleta_vls
AlyC
d.dana.c
aurelia.c
crazyalyna
pitigoiul
Abinusu
Steluzza
emmancita
kla78
ghemotoace
diana_roxana
gianiomu
ramonaema
mnarcisa
manuela29
totolina
elutzamicutza
Gabiuta
MagdaMarin
stoy
doria
mariag
adriana_g
amoni
sofia1tudor
amnro
cornoiuema
haute_couture
Elandreea
margot
lennny
zylv
skyla
RalucaS
ileana cosanzeana
teisoara
lonah
nadina_b2005@yahoo.com
Maci
lorinaoo1
simona_solovastru
geany20062006
demmykl
moni33
bella22
ema
mihaeta
Nicoleta Irimescu
gagaritz
rosita
tomari
alexaaa08
sarsuraki
clodi
leonutza69
Rapsodie
andreeazaharcu
danae
ellybijoux
Giobsy
ancush
Karina33
MihaelaT
adelinas62
geany
lucianemil
Uca
vilo
simonag
niculaie
Sabine
diada
anigherman
valentinadof
Admina
m-julie
98 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de manuela29 Lun 13 Dec 2010, 10:24 am

Va multumesc mult pentru raspunsuri!Sunteti toate niste dragute!Am banuit si eu ca fac reclama la Innovis ,dar voiam sa ma asigur ca nu este o eroare.Dupa cum am mai spus mi-am scos si eu manualul in lb romana ,acum numai timp sa am sa o pun la probe.Multumesc!
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de AlyC Lun 20 Dec 2010, 11:57 pm

Am nevoie de mare ajutor din partea voastra... Cine ma poate ajuta cu un manual pentru o masina veche de cusut Veronica... Nici sa bag atat in ac nu-mi iese ;)) Ce sa mai zic ca nici cu reglajele nu-i dau de cap !
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de nicoleta_vls Mar 21 Dec 2010, 10:14 am

Mi-am cumparat in sfarsit masina de cusut!!!!!!!! cheers Singer 4210 Inspiration. Nu stiu cum merge ca abia acum invat sa cos la masina.Sper sa invat repede. Am tinut sa va impartasesc acest lucru fiindca sunt tare fericita bucurie
nicoleta_vls
nicoleta_vls
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 39
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 07/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de d.dana.c Mar 21 Dec 2010, 10:20 am

Sa o stapanesti sanatoasa si sa faci multe haine frumoase cu ea. Smile
d.dana.c
d.dana.c
helper
helper

Numarul mesajelor : 51
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de nicoleta_vls Mar 21 Dec 2010, 10:38 am

Multumesc frumos! O sa incerc sa fac hainute frumoase ca doar am de la cine invata Merci
nicoleta_vls
nicoleta_vls
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 39
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 07/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de Abinusu Mier 29 Dec 2010, 1:31 pm

Am si eu o intrebare, heeelp!

Inainte sa achizitionez masina mea draga, BM 3500, m-am uitat pe net si am vazut ca imi trebuie si ace duble, mi-am luat si mai groase (tighel dublu pentru blugi, etc.) si mai subtiri, si pentru materiale elastice (cu varful rotunjit), etc. Dar acum mi-am dat seama ca in afara de tighelul dublu nu mai stiu la ce se folosesc... In manual nu scrie decat CUM sa folosesti acul dublu, cum sa tragi firele prin el, etc., dar nu si la CE CUSATURI se utilizeaza... Ma intereseaza ce as mai putea sa fac cu ele (am multe :D; ma rog, nu asta e motivul...), daca imi faciliteaza cusatura aia gen "surfilare"(btw, eu folosesc cusatura 18, aia am citit in manual ca ajuta materialul sa nu se destrame... Ce alta as mai putea folosi sa se apropie mai mult de surfilatul clasic?), ma gandesc ca daca am 3 fire deja pot sa fac mai multe cu ele, dar NU STIU CE... Sad
Abinusu
Abinusu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de pavady Sam 01 Ian 2011, 2:22 pm

buna ziua! LA MULTI ANI!
eu nu prea am fost prezenta cu scrisul si intrebatul pe acest forum, dar acum, in noul an as vrea sa fiu mai activa.
am urmarit concursurile si pot sa spun ca sunteti minunate, aveti niste maini foarte dibace. mie imi place sa lucrez, este hobby-ul meu, cu toate ca nu prea am timp. eu am o masina de cusut Hyundai KP1000 si as vrea sa stiu daca exista printre dvs. persoane care au acest model de masina de cusut si daca ati folosit acele seturi universate de accesorii pentru masinile de cusut.(scrie sunt compatibile, printre altele, si cu Hyundai). As dori sa-mi cumpar un astfel de set ca sa pot face mai mult decat pana acum, dar mi-e frica sa nu se potriveasca si sa dau banii pe ele degeaba.
poate cineva sa ma lamureasca?
va multumesc anticipat.
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de diada Sam 01 Ian 2011, 3:32 pm

se potrivesc! Eu am avut si mergea la ea de ex piciorusul pentru fermoarul ascuns.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de pavady Dum 02 Ian 2011, 2:35 pm

am observat ca in acele seturi sunt picioruse pentru fermoar, pentru brodat, etc. si la ceea ce am vazut ca faceti voi, mi-am zis ca pot si eu sa fac, daca vreau. asa ca sper ca luna aceasta (pentru ca tot este ziua mea) sa-mi fac cadou un set universal de accesori.
iti multumesc pentru raspuns diada.
si inca o intrebare, sper sa nu te plictisesc sau enervez, dar am vazut in filmuletul despre butoniere cxa masinuta ta este identica cu a mea, ai folosit vreo data ac dublu la ea? merge?

pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de louise27 Joi 13 Ian 2011, 11:06 am

Sa va povestesc ce teapa mi-am luat astazi:Am gasit o masina de cusut Brother RS 260 SIGILATA [varianta ruseasca a masinii Brother MS6NT (1400 ron) ] pe okazii la 450 ron; am stabilit intalnirea pt astazi si in drum spre intalnire ma suna sa-mi zica ca nu mai are modelul acesta si daca nu cumva vreau alt model (ceva mai putin performant ,dar la acelasi pret)... zid . M-am lecuit si imi voi cumpara direct de la Brother masina ,doar ca trebuie sa mai strang ceva banii. Sad
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de Lucia Ro Joi 13 Ian 2011, 11:25 am

Off topic...Louise... site-ul okazii e o mare mare tzeapa in sine...eu cand caut ceva sa cumpar pe net si-mi da in rezultate si okazii nici nu intru pe link-ul respectiv
uite aici masina brother ieftina: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Lucia Ro in Joi 13 Ian 2011, 11:29 am, editata de 3 ori (Motiv : adaugat link)
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de tiana Dum 16 Ian 2011, 10:16 am

buna fetelor! ofer GRATUITcelei care are nevoie o masina de cusut ileana .Este in perfecta stare de functionare nu a fost reparata niciodata si am intretinut-o f.bine.coase foarte bine materiale groase cu vatelina,etc.o dau ca nu mai am loc in casa de ea ! pupici.dragelor eu stau in constanta
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de adre Dum 16 Ian 2011, 12:58 pm

Buna ziua.Este prima data cand intru pe acest forum. Poate ma ajuta cineva cu un sfat sau o parere. Vreau sa cumpar o masina de cusut si nu stiu ce sa aleg, intre Brother BM3500 -699 ron sau Migami MY168 -900 ron ,facuta in Taiwan, este o masina computerizata, 66 cusaturi. Masina e foarte tentanta(detalii pe migami.ro). Dar as vrea sa aflu si alte pareri. Poate chiar de la posesori de ai acestor masini. Multumesc mult.
adre
adre
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : medias
Data de inscriere : 31/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de socela Dum 16 Ian 2011, 2:19 pm

nu te uita la pretz orienteazate la cate operatii face ,daca coase si mat. groase si termenul de garantzie sa fi cit mai mare
socela
socela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 56
Localizare : galati
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de adre Dum 16 Ian 2011, 3:38 pm

Multumesc mult pt raspuns, dar as dori pareri legate de functionarea, fiabilitatea, eventual "boli"ascunse la masinile Migami. Despre Brother am citit parerile voastre si este clar ca e o masina buna.
garantie-24 luni ambele
service Brother la Sibiu.....Migami cel mai aproape la Brasov
operatii-Brother 35..... Migami 66 (butoniere 8, multe cusaturi decorative)
Brother -electromecanica....... Migami computerizata (oare e bine?)
Brother-f bine cotata.......Migami nu stiu nimic
Migami ma tenteaza f mult pt nr mare de cusaturi dar fiind computerizata pt orice dereglaj trebuie mers la service? Cei din Focsani au spus ca nu au avut probleme la MY 168 . (si e normal ca fiecare negustor sa-si laude marfa).
Am vazut ca si Stoy cauta pareri despre Migami ,poate a aflat ea ceva ca e din Focsani.
Multumesc pt raspuns Socela, duminica placuta!
adre
adre
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : medias
Data de inscriere : 31/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de socela Dum 16 Ian 2011, 5:08 pm

de broother am mai auzit ba chiar am lucrat pe ele numai ca erau industriale dar ca firma mi se pate chiar buna.da stii cum e fiecare isi lauda marfa
socela
socela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 56
Localizare : galati
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de Camy Dum 16 Ian 2011, 7:51 pm

buna ADRE ,eu am un brother bm3500, de care sunt fff multumita,coase foarte bine,are destul de multe cusaturi,singurul inconvenient ar fi ca butoniera o coase in 4 pasi,cea compiuterizata cred ca intr-unul.

si pana la urma bm 3500 e BROTHER!
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de elena75 Mier 19 Ian 2011, 5:04 pm

i-mi poate spune si mie cineva daca la masina de cusut ''singer Mademoiselle'' se poate broda ? ma gandesc la programul de facut butoniere...multumesc
elena75
elena75
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : iasi
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de vero79 Joi 20 Ian 2011, 6:55 am

buna dimineata fetelor
as vrea sa-mi cumpar azi o masina de cusut marca AEG si nu stiu daca este buna,voi ce stiti despre ea?la pretul de 450 RON sau ce mi-ati recomanda,vreau sa va spun ca sunt incepatoare,dar as vrea sa aiba mai multe operatii care sa faca cam orice,sora mea se pricepe foarte bine in ale croitoriei si poate cand va veni in tara o sa vrea sa croiasca ceva la ea,sunt tare derutata,nu stiu ce sa fac
va pup si va doresc multa sanatate
vero79
vero79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 44
Localizare : hunedoara
Data de inscriere : 25/01/2010

http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de diada Joi 20 Ian 2011, 5:12 pm

Eu iti recomand un brother. De AEG nu stiu nimic.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de vero79 Sam 22 Ian 2011, 6:24 am

multumesc foarte mult de sfat diada,atunci inseamna ca trebuie sa mai strang niste bani ca sa mi-o pot lua hug
vero79
vero79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 44
Localizare : hunedoara
Data de inscriere : 25/01/2010

http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de stoy Sam 22 Ian 2011, 9:03 pm

Vero mai strange, cu siguranta daca iti iei un brother o sa fi multumita de ea.
Si eu am oscilat intre ceva ieftin si ceva putin mai scump( nu prea ma lasa buzunarul) am strans ceva banuti am mai cersit la tata si mi-am luat un brother si imi place, se merita.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de t_violett_e Dum 23 Ian 2011, 6:08 pm

Nici eu nu stiam ce masina de cusut sa imi iau (fiind incepatoare) pana urma dupa ce am mai citit si am mai cautat informatii ... mi-am achizitionat un Brother innovis 10 - este foarte desteapta si usor de folosit - isi merita banii
t_violett_e
t_violett_e
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de puppe Dum 23 Ian 2011, 10:23 pm

Chiar daca aici e vorba mai mult de masini noi, eu sunt mega incepatoare mai bine zis total nestiutoare, tot vroiam sa cumpar o masina, doar ca azi , printr-un noroc ciudat am gasit o masina de cusut cam veche, e adevarat, dar functioneaza, Singer 538, si ma gandeam ca ar fi bine sa incep sa invat pe ea inainte sa ma aventurez la cumparat masini mai sofisticate:)
problema e ca nu am manual de utilizare, stie cineva cum as putea face rost?
puppe
puppe
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : arad
Data de inscriere : 15/05/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 24 Ian 2011, 6:50 am

Uite AICI putin din manualul care iti trebuie.
Nu am gasit ,manualul decat pe bani.
Mai citeste AICI si AICI.
Ultimul fiind manualul masinii mele si trebuie descarcat.
Au poze si intelegi fara a stii multa engleza.
Mult succes.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 3 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB