Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

+35
bubu85
claras
cretu_veronica22
skygirl
Serban Valentina
Medi
danae
hope
aidaalex
24elena
MihaelaT
europolis
Ana Maria
cris69
Marry
julix_2007
Dodo-pui
lennny
AlinaJ.Bijoux
LYNDA
totolina
Love
dicioanacris
ribana
rucsy
Ramonica
snoopy
marlen372001
mnarcisa
cata13lina
scami
ioana soare
Admina
geany
diada
39 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de mnarcisa Joi 08 Apr 2010, 9:57 pm

Ana Maria multumesc. Am primit astazi a sosit coletul. Multumesc si pentru surpriza dulce pupi
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Ana Maria Joi 08 Apr 2010, 11:08 pm

Sa le stapanesti sanatoasa, sa le pui la munca si sa ne arati si noua lucrusoarele tale inspirate.
love pupi
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de emi Joi 08 Apr 2010, 11:35 pm

Felicitari tuturor participantelor! Fiecare a avut ceva deosebit si de la fiecare am invatat cate ceva!
Dodo, cam rar asa promptitudine! Felicitari!
Marlen, intr-adevar m-ai lasat ca la dentist! Felicitari!
Love, e un sal superb pe care cred ca il voi incerca, l-am pus pe listuta cu ce as vrea sa mai lucrez! Felicitari! (cum reusesti sa mai si lucrezi printre trei puradei? Ca si eu am trei si greu scap sa mai fac cate ceva, dar cat mai simplu ca altfel pierd sirul tot lasand si reluand...)
Narcisa, original salul tau! O combinatie foaarte reusita de culori!
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ligia27 Vin 09 Apr 2010, 5:55 pm

salut , sunt noua printre voi dar nu si in al tricotatului. sunt de parere ca omul cat traieste are tot timpul ceva de invatat asa ca ma bucur ca sunt printre voi. am si eu o intrebare se va mai deschide un concurs?
ligia27
ligia27
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 42
Localizare : suceava
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Vin 09 Apr 2010, 8:41 pm

Ligia, ramai printre noi si vei fi la curent cand se va mai da alarma unui nou concurs. Dupa cum am fost obisnuite, concursurile nu vin la cerere, ci vin prin surprindere. Deci te astetam la discutiile de pe forum, cu siguranta vom avea multe de invatat de la tine.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Love Vin 09 Apr 2010, 9:13 pm

Ana Maria, mi-am primit premiul, sunt extrem de incantata! Si piticii mei la fel, mi-au "confiscat" urecheatii Smile .

Multumesc tare mult!

Imediat ce apuc sa fac poze va arat cum am inaugurat premiul Smile .

Flowers
Love
Love
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 357
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de marlen372001 Vin 09 Apr 2010, 10:19 pm

draga ana maria,

multumesc - si eu am primit premiul azi. firele sunt exact asa cum mi le-am dorit !
si cei mici au avut surpriza placuta, cu iepurasii de ciocolata.
ambalajul a fost elegant, alta surpriza (mi l-a confiscat nepoata!)

multumesc sponsorului inca o data si fetelor pentru sustinere si cuvintele frumoase !

marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Ana Maria Sam 10 Apr 2010, 9:46 am

Marlen, Diana, ma bucur tare mult ca va plac premiile. Sa le folositi cu maxima placere si asteptam cu nerabdare sa vedem creatiile voastre. love

Inca o data felicitari!
Flowers Flowers Flowers
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Dodo-pui Lun 12 Apr 2010, 5:55 pm

Flowers merceria.ro kiss
azi mi-a sosit premiul...multumesc din suflet Flowers
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de lushca Mar 13 Apr 2010, 5:12 pm

ASTEPT CU NERABDARE ALT CONCURS SA PARTICIP SI EU
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ligia27 Joi 22 Apr 2010, 7:10 pm

mai dar de alt concurs nu se mai aude nimic pe nicaieri ???????????
ligia27
ligia27
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 42
Localizare : suceava
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Joi 22 Apr 2010, 7:11 pm

E concurs la croitorie in desfasurare:)
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ligia27 Joi 22 Apr 2010, 10:51 pm

Da , dar eu la croitarie eu zunt varza. in plop si plopul in aer.
ligia27
ligia27
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 42
Localizare : suceava
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Joi 22 Apr 2010, 11:41 pm

Hielauuu... Deja vreti alt concurs si la asta ati facut coada... Mda... frumos. Pe viitor o sa fac inscriere dinainte si apoi facem concurs; daca sunteti 15-20, mai vorbim. Altfel...
Tot nu ati inteles ca se lucreaza numai de dragul participarii si a satisfactiei de a avea un produs nou, hand-made. Au fost 4 premii, la 10 participante si tot se mai trezea cineva sa sugereze premii de consolare. zid Pe viitor mai organizez, doar daca va bagati mintile in cap si deveniti femei harnice, muuulte, mult mai multe. lucru

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB