Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Quilling-arta de a rula hartia(2)

+47
vlavi
cretu_veronica22
kristadesign
Cloreta
anutza88
OXENS
Lucia.BlueFlower
danutza442
Ramy_ramona
anaelisabeta
cauia_viorica
anc@
bubu90ruza
julix_2007
nicky3128
dorinamisov
Fleur de Lys
Aditza
vero79
crin
percsovics monica
CARINA ANNA
corcodel
agy12
*Xtina
treinegri
02gaviota
mickyta
ioana soare
Oana_L
Ramurica
maddy13
Marry
SilviaDumitrescu
RoxanaL
RODIK
Cristale
firimitura
Maria77
diada
iuliana72
diana-s
ELENA76
teodosia
denmar
AlinaJ.Bijoux
MihaelaT
51 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de cauia_viorica Joi 11 Mar 2010, 3:10 am

buna,am descoperit de curind aceasta arta si sunt fascinata.Sunt minunate lucrarile voastre

------------

super idee, la asa ceva nu m-am gindit zid e drept ca deabia am descoperit aceasta metoda si incercarile de pina acum,adica de vre-o doua ,trei zile nu sunt cine stie ce


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Joi 11 Mar 2010, 11:29 am, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
cauia_viorica
cauia_viorica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 72
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/03/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de RoxanaL Joi 11 Mar 2010, 10:14 am

Andra, foarte faine lucrarile tale! Felicitari! Si, spor la treaba!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de ioana soare Joi 11 Mar 2010, 11:32 am

Bubu90ruza sunt minunate felicitarile! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Joi 11 Mar 2010, 2:58 pm

Buna ziua fetelor! Ieri nu am resusit sa ma conectez caci nu mi-a mers netul bine si deci o sa va raspund azi la toate.
In primul rand , Anca, Ioana si Mihaela, multumesc pentru complimente si mie mi-au placut felicitarile.
Julix, iei cartonul super bine, ce n-as da sa-l gasesc si eu la 50 bani coala .
Iuliana, nu m-ai zapacit stai linistita, da, trandafirii sunt din hartie, totul este din hartie in afara fundei si Da in interiorul ramei am mai pus o coala de hartie indoita la capete pe care am atasat lucrarea. Se vede mult mai bine, e mai aspectos tabloul. Eu folosesc lipici White Glue de la Bic. Se lipeste fantastic cu el si devine transparent dupa.
bubu90ruza Sunt foarte frumoase felicitarile. Nu stiu de ce ma bag eu mereu la lucruri mai complicate , sincer data viitoare o sa incerc si eu ceva de genul asta , simplu si de efect, sincere felicitari!!
Acum o intrebare pentru voi. Ce pregatiti pentru Paste? In quilling ma refer. Eu imi bat capul de cateva zile si nu am mai mult de 3 idei in afara felicitarilor

Am achizitionat niste oua din polistiren. E prima data cand lucrez cu acest material. Sincer se lucreaza frumos dar are cateva chichite de care trebuie sa tii seama. Hai sa va arat ce mi-a iesit cu ele. Ideea mi-a venit vizualizand un video pe net.

Aici am golit un ou si l-am lucrat. Arata super bine pe ou normal, si ar fi aratat si mai bine pe oul alb, dar n-am gasit in comert ou alb e posibil? Fiul meu ii spune acesteia " gaina africana" Laughing

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aici sunt cele din polistiren. Trebuiesc vopsite inainte , eu n-am stiut asta , am crezut ca merg si asa , dar aratau groaznic, asa ca am dezlipit tot si le-am refacut dupa ce le-am vopsit cu acuarela.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper sa va placa. Daca mai aveti idei, mai dati-mi si mie.
Acum va las ca am stat cam mult pe scaun in ultima vreme si nu ma simt prea bine. Pupici la toate
kiss kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre *Xtina in Joi 11 Mar 2010, 3:19 pm, editata de 1 ori
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de bubu90ruza Joi 11 Mar 2010, 3:07 pm

multumesc! hug ...am facut mai multe modele...le voi pune in photobucket si voi mai selecta cateva pentru forum..daca va spun cate martisoare din acelea mici am facut n-o sa va vina sa credeti ..nici mie nu mi-a venit sa cred Shocked ...450!!!

xtina: foarte foarte simpatici puisorii..personal inca nu m-am gandit ce sa fac pentru pasti sau daca fac....deocamdata imi trag sufletul dupa 1 si 8 martie si ma pregatesc de sesiune zid

xtina intrebare: de unde ai ochii pentru puisori?
bubu90ruza
bubu90ruza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 34
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Joi 11 Mar 2010, 3:27 pm

Mult succes in sesiune puiule! Ochisorii i-am luat de la Casa Retro, cauta pe net si o sa dai de site-ul lor. Scuze Ioana sper ca nu se considera reclama, nu dau adresa de mail sau altceva. Acolo gasesti ochisori de mai multe dimensiuni si nu sunt asa de scumpi , parca 7 lei pachetelul cu, hmm , in jur de 50 de perechi, nu sunt nici ieftini , dar asta este. Arta cere sacrificii.
Acum chiar ies. Pupici fetelor si o zi cat mai placuta tuturor.
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Propunere, invitaţie sau rugăminte

Mesaj Scris de anaelisabeta Joi 11 Mar 2010, 4:32 pm

Bună,

Mă numesc Ana şi scriu într-un cotidian gălăţean despre pasiunile şi îndeletnicirile cele mai frumoase ale oamenilor. Am descoperit întâmplător această tehnică a răsucirii hârtiei denumită quilling şi mi-aş dori tare mult să găsesc pe cineva din Galaţi care se ocupă cu asta. Dacă vreţi mai multe detalii despre mine sau dacă mă puteţi îndruma către un posibil subiect al rubricii mele aştept un e-mail la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cu mare drag şi cu respect pentru ceea ce faceţi,
Ana
anaelisabeta
anaelisabeta
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : www.google.ro
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de ioana soare Joi 11 Mar 2010, 5:50 pm

Xtina stai linistita, nu e reclama asa sub forma asta.
Sunt bestiale gainile, mai ales cea africana! E mai exotica si mai naturala:)))
Super haioase!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de julix_2007 Joi 11 Mar 2010, 5:51 pm

Xtina, cu cat il cumperi tu? Nu ai incercat prin Metro sa il cumperi mai ieftin? Gainile africane sunt haioase rau.
Bubu90ruza, am ramas cu gura cascata. Poate pui un tutorial cu realizarea trandafirilor (ca eu is mai blonda si nu m-am prins cum se fac).
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de bubu90ruza Joi 11 Mar 2010, 10:05 pm

pun cateva poze si cu trandafirasii care i-am facut, imi place sa-i fac pentru ca se fac usor doar dintr-o singura fasie...bine poti lipi 2-3 intre ele daca vrei sa-ti iasa un trandafir mare si bogat.
julix_2007 eu am invatat de pe youtube cum sa fac trandafirii. caut filmuletul si il postez. ai sa vezi ca se fac usor, trebuie doar sa exersezi un pic. mie mi-au iesit foarte repede. wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
bubu90ruza
bubu90ruza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 34
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de crin Vin 12 Mar 2010, 11:21 am

buna fetelor. de cand am descoperit tehnica am incercat si eu cate ceva.de aceasta tehnica stiu de vreo trei ani dar pana acum nu am avut cutaj sa o incerc .e foarte migalos dar daca te apuci nu mai poti sa te opresti
crin
crin
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : onesti
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 12 Mar 2010, 8:16 pm

F. frumosi trandafiri ai facut Bubu!!!! Ma tenteaza si pe mine sa incerc!!! Am sa caut pe YouTube filmulete!!! love Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Sam 13 Mar 2010, 1:53 pm

Buna ziua fetelor! Cineva pe aici? Laughing a dat caldura nu? Sau v-ati apucat de curatenia de Paste?
Bubu ai facut niste felicitari foarte frumoase. Pot sa-ti dau un sfat? Va rog sa nu va suparati pe mine daca sfaturile mele nu va plac, de fapt e doar o parere si cred ca de aceea suntem aici sa ne spunem parerile asupra lucrarilor, asa ca nu va temeti sa criticati si lucrarile mele, eu incerc sa invat din critici.
Deci, Bubu imi plac foarte mult felicitarile tale, dar ca un detaliu ar fi trebuit sa adaugi niste frunze, nu din quilling. Acum sunt pe piata perforatoare decorative cu modele de frunze, numai bune pentru felicitari. Cred ca ar fi iesit fantastice.
Mie personal imi plac teribil perforatoarele, cred ca-ti pot oferi detaliul perfect pentru completarea lucrarilor. Preturile lor variaza in functie de marime, intre 5 si 50 lei. Voi ce spuneti de ele va plac? Va ajuta ?
Eu am mai lucrat niste oua, nu gaini, doar le-am imbracat in quilling.
Sunt destul de migaloase fetelor. Pe mine ma omoara pregatirea materialelor. Cred ca o sa-mi caut un distrugator de documente ca m-am saturat sa tai la cutter. Mai ales cand ai comenzi si te preseaza timpul.
Deci aici aveti cateva poze , nu am lucrat decat 3 oua, mai fac azi si maine si mai pun ceva poze luni. Sper sa va placa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Va doresc un weeken placut , si vreme frumoasa daca iesiti. Pupici la toate!
kiss
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Ramy_ramona Sam 13 Mar 2010, 2:43 pm

Xtina superbeeee am si eu o curiozitate..pe ce le-ai lipit? din ce ai facut "oul" initial? ms anticipat
Ramy_ramona
Ramy_ramona
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de bubu90ruza Sam 13 Mar 2010, 2:50 pm

salutare!
xtina..nu ma deranjeaza sugestiile si nu le voi lua in nume de rau....m-am gandit si eu sa folosesc perforatoare si am vazut ca incep sa apara si pe la librariile noastre nu doar pe net, dar abia ma apucasem de quilling de prin februarie...deci inca tatonez terenul..cu timpul voi capata experienta si voi investi si in materiale si ustensile. kiss

julix_2007 dupa cum am promis revin cu doua filmulete din care poti invata cum sa faci trandafirii
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
bubu90ruza
bubu90ruza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 34
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 13 Mar 2010, 7:31 pm

Absolut superbe ouale!!! Am mai vazut pe alte site-uri cateva decorate cu aceasta tehnica si mi-au placut mult si chiar m-am gandit sa incerc si eu!!!Uite am si eu aceeasi curiozitate ca si Ramy.Sunt cumva oua adevarate? Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de firimitura Sam 13 Mar 2010, 8:53 pm

Din cate imi dau eu seama si actese oua din urma sunt tot din acelea de polistiren,asa cum au fost facute si cele in forma de pui/gaina.
superbe ... am ramas cu gura cascata. cred k daca ajung la casa retro imi iau si eu niste oua din astea sa pregatesc pt paste sa vad cum ies :D
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Ramy_ramona Dum 14 Mar 2010, 1:35 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cateva incercari ... stiu ca am muuult de lucru da sper sa ajung la macar jumatate din nivelul vostru

acum se vad pupi
Ramy_ramona
Ramy_ramona
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de danutza442 Dum 14 Mar 2010, 3:19 pm

Buna tuturor! Urmaresc inca de la inceput forumul, dar nu am pus nici o poza, pana acum... sper sa va placa. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
danutza442
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localizare : Galati
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Dum 14 Mar 2010, 3:36 pm

Danutza, cat de frumoase sunt! love
Prima floare este superba si imi place f. mul si floarea galbena... narcisa, nu?
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 14 Mar 2010, 4:08 pm

Danutza, foarte frumoase martisoarele tale.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Cristale Dum 14 Mar 2010, 4:14 pm

Xtina ma lasi mereu cu gura cascata. Minunate lucrari ai.
Bubu sunt superbe martisoarele tale.
Danutza si ale tale sunt speciale. Foarte ingrijit lucrate.
Cristale
Cristale
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 40
Localizare : Arad
Data de inscriere : 02/01/2009

http://www.floar3d3colt.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de danutza442 Dum 14 Mar 2010, 4:56 pm

Multumesc frumos. Sunt incantata ca va plac. Prima e o Sterilizia, am facut-o dupa o poza, iar cea galbena e un iris.
avatar
danutza442
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localizare : Galati
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Ramurica Lun 15 Mar 2010, 9:25 am

Danutza foarte frumoase martisoarele. Sunt ingrijit realizate si au iesit bine. Felicitari!
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de bubu90ruza Lun 15 Mar 2010, 4:48 pm

vreau sa va multumesc pentru aprecieri!
danutza sunt foarte frumoase felicitarile tale, modelele sunt gingase si interesante. ai facut multe?..le-ai vandut undeva sau le-ai facut doar pentru cunoscuti?
bubu90ruza
bubu90ruza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 34
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 8 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB