Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

+16
firicel
mykya
mangokiwi
sublime
europolis
MagdaMarin
Karina33
02gaviota
Giobsy
rucsy
violeta_10
Admina
SilviaDumitrescu
angells
Tache Marilena
mama4you
20 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de mykya Joi 02 Iun 2011, 10:52 pm

europolis a scris:Corect Firi wink
Ne facem de cap la topicul prahovencelor ca lipseste Silv si n-are cine sa ne urecheze rade sau il facem simbioza "ILPH" rade

Acus am vazut: PHIL suna mai bine rade
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de europolis Joi 02 Iun 2011, 10:58 pm

Dar, nu-l cunosc pe Phil Question rade
si stiu unde sta Silvia rade deci va sunt indinspensabila chiar daca sunteti voi din Ploiesti rade Ha ha ha
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Tache Marilena Joi 02 Iun 2011, 11:01 pm

Scuze Firi, esti bine venita la noi!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de europolis Joi 02 Iun 2011, 11:07 pm

Vai Firi, acum vad cate mesaje ai, mai multe decat moderatorii rade unde .....ai vorbit atat?
Scuze de off
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 20 Aug 2011, 10:08 pm

Mykya, te-am sunat cand am venit in Ploiesti dar cred ca ti-ai schimbat nr sau l-ai avut telefonul descarcat. Am trecut prin apropierea muzeului si m-am gandit sa-ti fac o vizita. Ramane pe altadata.
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de carmenco Mar 03 Ian 2012, 3:21 pm

Ce rusine imi e!
De atata timp sunt inscrisa pe forum si nu am vazut subiectul...
Ma alatur voua, chiar daca ma cunoasteti deja.
Sunt Carmen, din Urlati (5 min. rade ).
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de smihaelaviorica Joi 12 Apr 2012, 5:05 pm

Salutare si aici kiss
Pentru ca Silvia m-a luat de urechi wink am venit sa va spun aici ca stau in Ploiesti la " lamuita" rade scuzati dar asa spune fimiu .
Nu m-am prezentat aici ci la fetele din Buzau pentru ca aici nu ma regasesc. Habar nu am unde e bariera Bucuresti , dar daca vrea careva sa ma vada sa se uite prin parc la piata Aurora sau la Scoala 29 ori in parc la gara de vest . si daca o auziti pe una tipand dupa un baietel "Andrei " si cu crosetul in mana rade .....eu sunt . kiss
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 12 Apr 2012, 5:11 pm

Asaa daaaa hug kiss rade
smihaelaviorica cred ca esti vecina cu chirox. Ea parca sta pe la lamaita. Bariera Bucuresti e peste podul de la sud in jona liceurilor 1Mai si Chimie si a Institului de Petrol si Gaze. wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de carmenco Vin 13 Apr 2012, 9:05 am

Si de cate ori m-am intrebat de ce vorbeste mihaela de ploiesti cand la ea scrie buzau...
vine ea oare de la buzau la ploiesti sa-si ia hota??????? rade poate ca da! rade
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 13 Apr 2012, 1:05 pm

rade rade v-ai ce am mai ras ........eram si eu pe aici pe langa , Carmen. Dar afurisita de hota m-a enervat rau de tot .Ma tin de astia de la F....o de atata timp si nici nu ma aud tipand zid In magazine nu mai e ....am gasit la Bucuresti una si la Arad una ....dar cica trebuie sa sun on-line sa fac comanda si aia se fac ca ploua . Dar nu ma las . Ii stresez in fiecare zi de o sa le iasa prin ochi.
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de carmenco Vin 13 Apr 2012, 1:16 pm

sa stii ca eu mi-am luat masina de spalat online, asa ca incearca... ploiesteanco !
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Chirrox13 Dum 16 Dec 2012, 12:53 pm

smihaelaviorica a scris:Salutare si aici kiss
Pentru ca Silvia m-a luat de urechi wink am venit sa va spun aici ca stau in Ploiesti la " lamuita" rade scuzati dar asa spune fimiu .
Nu m-am prezentat aici ci la fetele din Buzau pentru ca aici nu ma regasesc. Habar nu am unde e bariera Bucuresti , dar daca vrea careva sa ma vada sa se uite prin parc la piata Aurora sau la Scoala 29 ori in parc la gara de vest . si daca o auziti pe una tipand dupa un baietel "Andrei " si cu crosetul in mana rade .....eu sunt . kiss

Buna ziua fetelor....ce rusine imi e ca nu am vazut pana acum acest subiect....Sunt din Ploiesti, si DA smihaelaviorica, suntem vecine de cartier si nu ne cunoastem personal.... zid ...imi pare bine ca am intrat pe forum azi....Sunt Roxana, am o pasiune nebuna numita croitoria....si sper sa imi pun la punct aparatul foto ca sa mai postez cevaaa....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 5 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB