Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

+89
minky
rianna
tinassyliliana
mnarcisa
iriclau
dolcemar11@yahoo.com
bluetteblue
danyelyta28badea
mmona
mariaisfs
ribana
lya06k
dktimi
mady85
bubu mic
dandana
LYNDA
ioana soare
Dionisia
arime
Buburuza
zylv
ciresicca
geany20062006
margot
Kristina
aisha
anca.marin
02gaviota
aidaalex
julix_2007
clodi
kla78
amnro
ionela stefan
Karina33
geany
came_lia
DANIELA.I
mada93
milena
noel
Camy
vilcris
mdlupu
teisoara
Clio_Ela
michi.deli
Eva
ariana
totolina
diada
angells
shantelle
chira
Lali
tarra
carmenzoe
zulluf
SilviaDumitrescu
danax3ro
feliciagl
olympia
SILVIA2000
Noemi
raluca1980
Ela
Mada
andacoman
loremunteanu
Laila
bluegray
tomari
andreeaX
maria_covacef
chemio
mihatm80
AlinaJ.Bijoux
Gabyx
puffetta
oana_007
degetica
geoanna
ralucis
gabi1795
g19
MihaelaT
RalucaS
Admina
93 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mier 23 Dec 2009, 6:33 pm

Multumim pentru atentie si pentru votul exprimat, da, nu se va lua in considerare dar te asteptam la urmatoarele concursuri de ce parte vrei tu, ori concurenta sau la votare! hug
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de totolina Mier 23 Dec 2009, 6:38 pm

am notat si eu rochitele, dar am pus notele in functie de ce scrie in regulament, din punct de vedere artistic si tehnic, nu dupa ce as purta eu, caci oricum nu stiu cate mi s-ar potrivi:

[/tr]
CONCURENTENOTE COMENTARII
Milena 9 originala pictura cu artificii
Livia_iri 7 e frumoasa, dar nu originala
Maistra 10 executie perfecta
Clodi 9 mi se pare un model complex si frumos executat
Camy 10 perfect. aici poate ca am notat si pt ca imi place mult, dar mie mi se pare perfect executata, complexa si originala
Clio_ela 9 imi place culoarea, e corect executata, dar nu complexa
Ciresicca 7 mie aspectul final nu imi place, nu zic ca nu ar fi bine executata, dar in fata, chiar nu se aseaza, peste sani
Zylv 9 foarte frumoasa partea de sus. executie corecta, dar nu originala
Geany 9 model complex, dar parca ar fi fost nevoie de un strop de tinerete
Amnro 7fara originalitate si nu prea complexa
Buburuza 10 aici am regasit tot ce scria in regulament: originalitate, corectitudine, un stil aparte, desi parca nu prea complexa. dar cum au spus si celelalte fete, "teatrala"
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ariana Mier 23 Dec 2009, 11:02 pm

[/tr]
CONCURENTENOTE COMENTARII
Milena 9***
Livia_iri 10 ***
Maistra 9 ***
Clodi 10 ***
Camy 10 ***
Clio_ela 8 ***
Ciresicca 8***
Zylv 9***
Geany 9 ***
Amnro 8 ***
Buburuza 10 ***
M-am abtinut de la comentarii pentru ca atata timp cat nu sunt foarte priceputa la croitorie nu are sens sa critic pe altcineva.
Succes tuturor.
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Eva Mier 23 Dec 2009, 11:36 pm

[/tr]
CONCURENTENOTE COMENTARII
Milena 8***
Livia_iri 8 ***
Maistra 8 ***
Clodi 9 ***
Camy 10 ***
Clio_ela 9 ***
Ciresicca 6***
Zylv 10cu minus pentru cadrul in care au fost facute fotografiile
Geany 8 ***
Amnro 7 ***
Buburuza 10 cu minus pentru intarzierea de 3 minute Smile
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Noemi Joi 24 Dec 2009, 3:23 am

[/tr]
CONCURENTENOTE COMENTARII
Milena 10pentru originalitate si munca, desi nu imi place volanul, adica imi place dar nu la rochia asta
Livia_iri 6 rochia e frumoasa dar nu respecta regulamentul, am notat ca sa nu zic ca nu am notat dar dupa mine nu are ce cauta, imi pare rau daca se dovedea ca e facuta de ea, cu siguranta as fi ales-o pe primul loc. Imi place tot la rochia asta. Pacat
Maistra 8 ***
Clodi 10 foarte de bun gust, ti se potriveste perfect, realizata bine, si destul de complexa, mai ales ca ti-ai facut si gentuta asortata, se vede multa munca
Camy 10 cu aplauze, foarte bine lucrata, am auzit ca in realitate e chiar superba, bine cambrata, contrast frumos, ti se potriveste de minune. De complexitate si munca nu mai zic. Un exemplu!
Clio_ela 9 foarte bine lucrata rochita
Ciresicca 7 super culoarea si materialul, trandafirul si camera cu care s-a pozat, dar deloc inspirate acele pense. Poate ar fi mers la o rochie dreapta sus si incretit si in stanga si in dreapta pt a evidentia bustul. La croiala asimetrica nu prea vine bine.
Zylv 9 bun gust si simplitate, ai muncit mult la rochita din cauza materialului. Daca erai superficiala si cumparai un material usor de croit iti era mai simplu. Toata stima, iti vine perfect si cred ca ar avantaja atat persoanele cu forme cat si cele fara. SUPER
Geany 7 combinatia de materiale e neinspirata, si modelul putin demodat
Amnro 7 materialele nu se potrivesc intre ele deloc, iar croiala este cam de rochie lunga de vara, nimic complex nimic deosebit. Poate cu niste volane diafane pe bust si cu o curea lata in talie ar fi fost altceva.
Buburuza 8 foarte originala, total ALTCEVA dar ai postat tarziu, pentru asta am depunctat.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de michi.deli Joi 24 Dec 2009, 5:08 am

[/tr]
CONCURENTENOTE COMENTARII
Milena 8frumoasa pictura;la partea din fata a bustului,cred ca ar fi mers mai bine o alta combinatie
Livia_iri 8+ frumoasa rochia,dar simpla si cam lipsita de originalitate
Maistra 8 ***
Clodi 9 nu prea merge ca rochie de seara,dar foarte frumos lucrata
Camy 10 cu felicitari; e perfecta din punctul meu de vedere
Clio_ela 8 nu e chiar originala si nici nu prea e rochie de seara
Ciresicca 7 si asta datorita originalitatii,cu toate ca nu imi place bustul si jos e prea simpla si se opreste brusc
Zylv 7 ***
Geany 10 originala si foarte frumos imbinate materialele
Amnro 7 mult prea simpla, nu prea e originala si nici nu o vad drept rochie de seara
Buburuza 10-depunctata pentru intarziere, dar eu cred ca e perfecta dupa cerintele concursului

felicitari tuturor participantelor pentru efortul depus si rabdarea de care ati dat dovada, tinand cont ca unele materiala se lucreaza foarte greu kiss
avatar
michi.deli
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 42
Localizare : japan
Data de inscriere : 24/11/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Joi 24 Dec 2009, 12:03 pm

Am sa inchei acum votarea, deci si notele acordate peste noapte, sunt acceptate. Multumim pentru ajutor, sunteti niste prietene adevarate. hug

Multumesc participantelor pentru efortul lor de a concepe, coase si poza, minunatele creatii. Multumesc membrilor juriului care ne-au ajutat la votare si membrilor forumului care au notat rochiile participante.

Multumim firmei care a sponsorizat acest concurs Like a Star @ heaven Bro Rom Masini Casnice Like a Star @ heaven. Datorita acestui concurs exista 11 rochii minunate, care sunt, fiecare, cea mai frumoasa in felul ei. Din partea sponsorului avem cateva sugestii si propuneri:
1. castigatoarea va trebui sa transmita datele personale pentru livrarea masinii de cusut, in cel mai scurt timp (avand in vedere ca maine este Craciunul, trebuie sa trimita numele si adresa pana luni, 28 decembrie). In acest caz, masina va ajunge la castigatoare pana la sfarsitul anului.
2. "cele care au participat la concurs vor primi un discount, in baza unui cupon de reducere (voucher), in valoare de -10% ptr. orice masina de cusut achizitionata de la noi, pe o perioada de 6 luni."
3. castigatoarea va trebui sa trimita niste poze (in format electronic) la BroRom Bucuresti, in care sa apara masina de cusut castigata, cu sau fara funda rosie Smile, participanta purtand rochia lucrata pentru acest concurs trebuie sa pozeze langa marele premiu.
Revin in cel mai scurt timp cu anunatarea castigatoarei si clasamentul final.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Noemi Joi 24 Dec 2009, 3:27 pm

Mda.. greu merge. Ma mai miram ca nu se respecta time frame-urile Smile
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Joi 24 Dec 2009, 3:32 pm

Am marea onoare sa anunt castigatoarea concursului de croitorie, Rochia de seara. Multumesc tuturor participantelor, membrilor si juriului care au votat, in special sponsorului acestui concurs, Bro Rom Masini Casnice care au facut posibil acest eveniment, prin oferirea ca premiu a unei masini de cusut computerizate, Brother Innov-is 10 Exclamation Exclamation Exclamation

Camy! primul
Sa stapanesi sanatoasa minunata masina de cusut, sa lucrezi multe minunatii, la noul tau Brother Innov-is 10.

Clasamentul final, in functie de notele juriului (50% din punctajul final) si notele de la membri (50% din punctajul final):

1. Camy
2. Zylv
3. Clodi
4. Milena
5. Geany
6. Clio-Ela
7. Livia_ir
8. Amnro
9. Maistra
10. Buburuza
11. Ciresicca

Atasez tabelele cu notele centralizate, din partea juriului:

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Juriu

Din partea membrilor:
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Membria

Punctajul final, dupa media aritmetica si locurile obtinute:

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Totala

Va multumesc tuturor pentru implicarea la acest eveniment si va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi! Ne vom intalni in noul an cu bine, cu multe concursuri, speram interesante si atractive. hug

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Joi 24 Dec 2009, 3:41 pm

Noemi a scris:Mda.. greu merge. Ma mai miram ca nu se respecta time frame-urile Smile

Noemi, respectul pentru acest concurs ma impiedica sa iau masuri impotriva sarcasmului si jignirilor...
Anuntarea castigatoarelor se va face pe data de 24 decembrie, sper cat mai repede, in cursul zilei.
Suntem in cursul zilei de 24 decembrie, ajunul Craciunului, mi-am neglijat complet indatoririle casnice si familia. Nu toata lumea voteaza la ora 3.23 AM si nu toata lumea sta pe forum sa dea Refresh la pagina, din 2 in 2 minute. Daca nu calculam de 5 ori totalurile, nu verificam notele de la membri de 3 ori, postam de mult mesajul de mai sus.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 24 Dec 2009, 3:54 pm

FELICITARI, FETELOR! pupi
Ma bucur ca am avut ocazia sa notez asa rochii frumoase. love

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 24 Dec 2009, 4:09 pm

FELICITARI, CAMY !!!!!!!!!!!!!! bucurie





CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Flori-pt-Camy-premiu

Felicitari tuturor concurentelor !!!!!!!!!
Multumiri SPONSORILOR si ORGANIZATORILOR!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 24 Dec 2009, 4:11 pm

FELICITARI, CAMY !!!!!!!!!!!!!! bucurie




CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Flori-pt-Camy-premiu

Felicitari tuturor concurentelor !!!!!!!!!
Multumiri SPONSORILOR si ORGANIZATORILOR!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabyx Joi 24 Dec 2009, 4:17 pm

felicitari camy love hug
Gabyx
Gabyx
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de teisoara Joi 24 Dec 2009, 4:42 pm

FELICITARI,Camy!!!!!!!!!!!! CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 756219 Sa o stapanesti sanatoasa si sa ne incanti privirile cu lucrusoarele facute la ea. CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 435747
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de mdlupu Joi 24 Dec 2009, 4:54 pm

Felicitari Camy!!!!!
Multumiri organizatorilor, sponsorilor si tuturor participantelor pt creatile minunate!
mdlupu
mdlupu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de maria_covacef Joi 24 Dec 2009, 5:29 pm

Felicitari Camy!
Flowers

Felicitari tuturor participantelor. Toate sunteti castigatoare! Merci
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de vilcris Joi 24 Dec 2009, 5:39 pm

Ura! Ura! Camy ura ura
Eu vreau sa vad primul lucrusor cusut cu masina aia.
Frumoasa rochie, frumoasa culoare, frumoasa purtatoarea....dar Camy, mai odihneste-te putin. Ai slabit muuuult prea mult. Erai mai "rotunjoara". Nu te mai obosi asa, ca nu dau turcii, ce naiba....
(iti mai dau eu de la mine fro cinspe kile de care vreau sa scap, eee, ce zici?)
hug


Ultima editare efectuata de catre vilcris in Joi 24 Dec 2009, 6:28 pm, editata de 2 ori
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 24 Dec 2009, 6:11 pm

Felicitari Camy! Felicitari tuturor participantelor. Sa le purtati sanatoase si la cat mai multe!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de chemio Joi 24 Dec 2009, 6:17 pm

Felicitarile mele Camy!
Felicitari tuturor fetelor!
Va urez un CRACIUN FERICIT, multa santate voua si familiilor voastre!
chemio
chemio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 48
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Joi 24 Dec 2009, 6:24 pm

Buna fetelor ,sunt fericitaaaaaaaa!!!

Multumesc organizatorilor,sponsorilor si nu in ultimul rand celor care mi-au apreciat munca cat si celor care m-au criticat.Am trait emotii puternice avand concurente foarte bune.Premiul acesta ma face sa am incredere si mai mult in mine,eu chiar imi doresc sa merg mai departe in domeniul croitoriei.
ma bucur foarte mult de acest cadou de CRACIUN

VA multumesc inca o data ,va urez sarbatori fericite si LA MULTI ANI sa ne vedem cu bine la anul.

zylv ai dreptate am slabit foarte mult dar sper ca ma voi mai linisti cu sarbatorile ,abia astept sa primesc masina si de la anul sa o pun in functiune sa pot realiza mult mai multe decat anul acesta.




kiss hug


Ultima editare efectuata de catre Camy in Joi 24 Dec 2009, 8:48 pm, editata de 2 ori
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de noel Joi 24 Dec 2009, 6:58 pm

FELICITARI Camy pupi
felicitari la toate concurentele Flowers
un Craciun fericit si sa va aduca Mosul tot ce va doriti kiss
noel
noel
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 148
Localizare : -
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de milena Joi 24 Dec 2009, 7:03 pm

felicitari camy ,felicitari fetelor.multumesc celor care m-au notat . VA UREZ UN CRACIUN FERICIT,CU SANATATE SI MULTE IMPLINIRI. santa
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de mada93 Joi 24 Dec 2009, 7:37 pm

Felicitari Camy!
Felicitari tuturor concurentelor, organizatorilor si sponsorilor!
Sa aveti parte de un Craciun fericit si plin de bucurii!
kiss
mada93
mada93
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 93
Varsta : 30
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 24 Dec 2009, 9:19 pm

BRAVO CAMY,chiar ma bucur ca ai castigat,meriti,astept sa vad primul produs cu masina cea noua.
FELICITARI. bucurie bucurie bucurie bucurie ura ura ura
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB