Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

+89
minky
rianna
tinassyliliana
mnarcisa
iriclau
dolcemar11@yahoo.com
bluetteblue
danyelyta28badea
mmona
mariaisfs
ribana
lya06k
dktimi
mady85
bubu mic
dandana
LYNDA
ioana soare
Dionisia
arime
Buburuza
zylv
ciresicca
geany20062006
margot
Kristina
aisha
anca.marin
02gaviota
aidaalex
julix_2007
clodi
kla78
amnro
ionela stefan
Karina33
geany
came_lia
DANIELA.I
mada93
milena
noel
Camy
vilcris
mdlupu
teisoara
Clio_Ela
michi.deli
Eva
ariana
totolina
diada
angells
shantelle
chira
Lali
tarra
carmenzoe
zulluf
SilviaDumitrescu
danax3ro
feliciagl
olympia
SILVIA2000
Noemi
raluca1980
Ela
Mada
andacoman
loremunteanu
Laila
bluegray
tomari
andreeaX
maria_covacef
chemio
mihatm80
AlinaJ.Bijoux
Gabyx
puffetta
oana_007
degetica
geoanna
ralucis
gabi1795
g19
MihaelaT
RalucaS
Admina
93 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Noemi Mar 29 Dec 2009, 4:30 pm

Camy cred ca petrece de zor acum, cu asa premiu... ce rau imi pare ca totusi nu am participat si eu la concurs, macar aveam reducere la Brother, ca si asa nu am masina de cusut
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Mada Mar 29 Dec 2009, 7:45 pm

Felicitari Camy si felicitari tuturor concurentelor, cu intarziere tocmai din Norvegia!

Un an nou fericit si cu cat mai multe creatii frumoase!
Mada
Mada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Buburuza Lun 04 Ian 2010, 11:50 am

Felicitari Cami. Esti o adevarata croitoreasa!

Felicitari tuturor! Sunt convinsa ca fiecare a avut ceva de invatat din acest concurs. wink
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de arime Mar 05 Ian 2010, 9:41 am

Felicitari sincere Camy si sa stapanesti cu drag masina de cusut! Flowers Flowers
Felicitari tuturor! Flowers
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Dionisia Mar 05 Ian 2010, 10:29 am

Felicitari Camy , zylv si tuturor participantelor ! la cat mai multe lucruri frumoase - cu voi, nimic nu e imposibil ... kiss
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Mar 05 Ian 2010, 11:44 am

VA multumesc inca o data fetelor,astazi m-a sunat un domn de la firma BROTHER sa ma felicite ,maine va ajunge masina.Joi o sa fac poze ,abia astept sa vad cum merge .

kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Mier 06 Ian 2010, 1:01 pm

fetelor a ajuns masinaaaaaaaaa INNOV-IS10 ,am emotii de nu mai pot ,sunt foarte incantata de cum arata si de faptul ca are foarte multe picioruse.

chiar ma gandeam ca o sa trebuiasca sa imi cumpar piciorus de fermoar ascuns.
in afara de accesoriile pe care le are masina ,intr-un pliculet am mai primit 3picioruse,unul de fermoar ascuns,incretire,si tivitor.

cand ma voi intoarca in noaptea asta din Bucuresti o voi incerca sa vad cum merge,acum este si foarte rece.


maine seara voi reveni cu pozele,si cu detalii cum merge.




multumesc inca o data celor care au organizat acest concurs ,sponsorului si nu in ultimul rand tuturor celor care sunt alaturi de noi pe acest forum.



kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 06 Ian 2010, 1:26 pm

Sa o stapanesti sanatoasa Camy!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Mier 06 Ian 2010, 1:33 pm

Camy sa o stapanesti sanatoasa si sa o folosesti cu placere! Ma bucur de bucuria ta! pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 06 Ian 2010, 1:34 pm

Camy, sa o folosesti cu placere! pupi
Asteptam noile creatii lucrate cu ajutorul ei.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ralucis Mier 06 Ian 2010, 9:42 pm

Felicitari, Camy! Sa folosesti cat mai mult si bine masina si sa ne arati ce minunatii mai faci cu ea!
(Mama, ma gandesc ca daca faceai asa repede atatea cu vechea masina, acuma ce rapiditate vei avea? De-abia asteptam!)
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de LYNDA Joi 07 Ian 2010, 8:14 am

Felicitari Camy,

Sa ai parte de ea si de tot ceea ce iti doresti!
pupi

Si eu imi doresc sa invat sa cos la masina... asta e visul meu din copilarie .... dar ince nu am reusit sa imi sumpar o masina de cusut... plange

Sigur cand am sa incep sa cos am sa va zapacesc cu intrebarile!!!!!

Linda.
kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de dandana Joi 07 Ian 2010, 9:24 am

Flowers Camy, felicitari! kiss

Felicitari si celorlalte fete. eu nu am fost acasa dar v-am urmarit wink
ura
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Sam 09 Ian 2010, 8:06 pm

buna seara fetelor,va multumesc mult.Pozele le-am facut de joi ,imi pare rau ca n-am putut sa le pun m-am simtit foarte rau.

Astazi am probat masina este super ,foarte silentioasa ,merge foarte usor,sunt foarte ,foarte incantata de luni sigur o sa intre in functiune.




CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Rochieconcurs3

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Rochieconcurs2


CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Pozemasina

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 P1080763
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 09 Ian 2010, 8:15 pm

Sa fii sanatoasa si sa faci fooooooooaaaaaaaaaarrrrrrrrte multe lucruri cu minunata masina

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de tomari Sam 09 Ian 2010, 9:37 pm

Camy la cat mai multe creatii cu noua masina de cusut
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 935843
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de feliciagl Sam 09 Ian 2010, 9:43 pm

Felicitari,Camy! Asa usoara e masina de cusut?
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de milena Sam 09 Ian 2010, 10:51 pm

felicitari,camy .frumoasa masina, frumoasa si fata .
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de zylv Dum 10 Ian 2010, 12:41 pm

camy,sa o folosesti sanatoasa,si sa faci cat mai multe frumuseti cu ea.Ti-ar fi de folos si masa extinsa.Eu am primit-o bonus,cand mi-am cumparat masina,si pot spune ca ai alt confort cand lucrezi.Singura buba,la innovisurile astea,este ca au o viteza de coasere mica,in rest super bune.
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Masa-extinsa-wt8-b887d60c-b818-4ca8-a004-b55ef9552da5
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de bubu mic Lun 11 Ian 2010, 2:49 pm

buna fetelor
sunt nou venita si trebuie sa recunosc ca nu ma pricep prea bine la croitorie, dar pot spune ca rochiile voastre sunt super!!!! de curand mi-am luat si masina de cusut .....asa pentru casa . sper sa invat sa ma descurc cu ea , asa ca o sa tot urmaresc modelele voaste. pupici!!!!
bubu mic
bubu mic
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 44
Localizare : de aici
Data de inscriere : 24/12/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mar 12 Ian 2010, 9:55 pm

zylv a scris:camy,sa o folosesti sanatoasa,si sa faci cat mai multe frumuseti cu ea.Ti-ar fi de folos si masa extinsa.Eu am primit-o bonus,cand mi-am cumparat masina,si pot spune ca ai alt confort cand lucrezi.Singura buba,la innovisurile astea,este ca au o viteza de coasere mica,in rest super bune.
CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Masa-extinsa-wt8-b887d60c-b818-4ca8-a004-b55ef9552da5

Zylv, de ce spui ca au viteza mica Innovis-urile? Chiar si daca folosesti botonul de viteza si mergi spre maxim, ti se par incete? Shocked Eu mergeam cu el pe la minim si era ok, spre jumatate deja mi se parea ca zboara materialul de sub ac. Embarassed

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de angells Mar 12 Ian 2010, 9:57 pm

Admina,
pe cand un nou concurs?
chiar si fara premiu Smile
off topic
angells
angells
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 44
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de zylv Mar 12 Ian 2010, 10:06 pm

Admina a scris: de ce spui ca au viteza mica Innovis-urile? Chiar si daca folosesti botonul de viteza si mergi spre maxim, ti se par incete? Shocked Eu mergeam cu el pe la minim si era ok, spre jumatate deja mi se parea ca zboara materialul de sub ac. Embarassed

mi se par foarte incete.eu am innovis 30,si imi pare tare puturoasa.nu stiu 50 si celelalte cum sunt,dar banuiesc ca 10 este la fel.mai am o victoria care este zbir pe langa asta,dar nu le putem avea pe toate.clar ca e foarte greu sa gasesti totul la o singura masina.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mier 13 Ian 2010, 12:57 am

Of, ce ma ofticati... Trebuie sa fie tare bine sa fi sigura pe tine si sa fi invatata sa folosesti masina de cusut la viteza maxima, chiar sa tanjesti dupa viteza industrialelor. Am mai auzit pe cineva care se mira ce incete sunt triplockurile casnice pe langa cele industriale; si eu cand l-am pus prima oara la incercare m-am speriat de viteza lui. rade
Zylv, eu am incercat 10-le, dar fara pedala, doar selectand viteza din buton si apasand Start. Banuiesc ca e la fel si viteza de la pedala, doar ca o stabilesti tu, nu e automata.
Angells, aveam in plan pe 15, luna asta, un concurs pentru incepatoare; dar nu am inceput discutiile. Dar acesta, cu rochiile de seara, a fost tocmit cu vreo 2 zile inainte, deci nu e timpul pierdut. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Noemi Mier 13 Ian 2010, 1:53 am

angells vad ca te mananca manutele Smile gata ai prins spiritul forumului. Stam cu sufletul la gura daca se pune de alt concurs. fuga
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS ROCHIA DE SEARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB