Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

+83
Uca
danabarbu2007
leonutza69
Lucia Ro
MAYA
mady85
audrey
RalucaS
firimitura
cristinica_70
gabi1795
scamutza
juliennej
livia1981
ralucis
Laila
Karina33
andreeaX
feliciagl
rucsy
teisoara
Noemi
chocolate
angells
bobitica
mdlupu
mihatm80
diana_roxana
olympia
ellybijoux
SILVIA2000
vilcris
tomari
cherie
livia_iri
Gabyx
Dodo-pui
Fran78cesca
danax3ro
mada93
ancuta_ancuta
geany20062006
Monica
aidaalex
ancutzicutza
Usagy
Giobsy
nadina_b2005@yahoo.com
DANIELA.I
AlinaJ.Bijoux
clodi
mycryna
degetica
Kristina
trice
milena
ioana soare
ciresicca
aisha
Mada
danae
puffetta
maria_covacef
bluegray
noel
totolina
ileana cosanzeana
Clio_Ela
Camy
zylv
kla78
chemio
Ramonica
g19
geany
diada
arime
amnro
Buburuza
Ana Maria
MihaelaT
SilviaDumitrescu
Admina
87 participanți

Pagina 4 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Urmatorul

In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Giobsy Joi 03 Dec 2009, 12:10 pm

Felicitari adminilor pentru intentie, felicitari sponsorului pentru sprijin si spor la lucru si inspiratie participantelor.
In alta ordine de idei, drumul spre iad a fost intotdeauna pavat cu intentii bune.
Sa speram ca discutiile in contradictoriu si despicarea firului in patru nu vor continua pe alte 5 pagini.
Sper ca nu am suparat pe nimeni, iar la concurs nu participi pentru ca, desi stiu sa cos, asta nu inseamna ca as fi in stare sa creez o rochie de seara.
Dar o sa admir rochiile postate de catre concurente si o sa va citesc cu placere.


Ultima editare efectuata de catre Giobsy in Joi 03 Dec 2009, 1:23 pm, editata de 1 ori (Motiv : o mica greseala)
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Usagy Joi 03 Dec 2009, 12:21 pm

Ohohoo, si ce nevoie aveam de o masina de cusut, chiar am probat un innovis la reprezentanta si o sa mi-o cumpar . Alta sansa nu am Sad.
Felicitari pentru ideea concursului si pt. premiu.
Am sa va incurajez de pe margine si o sa imi spun parerea, sper sa nu se supere nimeni Smile.
Sper ca vor fi multe modele originale si de bun gust. ura

Multa inspiratie si spor la cusut !!!! cos
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de amnro Joi 03 Dec 2009, 1:19 pm

Clio_Ela a scris: Dar participarea la concurs ... ne face sa dam din noi ceea ce nu credem ca am reusi vreodata...

total de acord. ai pus punctul pe i
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de ancutzicutza Joi 03 Dec 2009, 2:42 pm

Pai sa nu mor eu de ciuda, ca nu ma pricep la croitorie??? zid
Le doresc multa bafta celor care participa si abia astept sa vad ce va iesi din manutele voastre iscusite. kiss spor la treaba!!!
ancutzicutza
ancutzicutza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 38
Localizare : Deva
Data de inscriere : 13/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de milena Joi 03 Dec 2009, 5:28 pm

am cumparat materialul pentru rochie dar nu sunt multumita
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Joi 03 Dec 2009, 5:33 pm

Eu zic sa incerci sa participi daca te-ai inscris si sa incerci sa faci rochia chiar daca nu o termini,important este ca o faci pentru tine ca ai nevoie (si poti cauta pe net )sant o gramada de modele..spor la treaba hug si la cos
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de aidaalex Joi 03 Dec 2009, 6:13 pm

Super concurs, super premiu! Multumim sponsorului si Adminei! kiss
aidaalex
aidaalex
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 205
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de mycryna Joi 03 Dec 2009, 7:11 pm

Irina, nu te costa mult transportul, cand comanzi de pe acest site?
mycryna
mycryna
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 43
Localizare : constanta
Data de inscriere : 02/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Gata, eu m-am hotarat!

Mesaj Scris de Buburuza Joi 03 Dec 2009, 7:24 pm

M-am gandit, m-am razgandit, am mazgalit cateva schite, le-am rupt si le-am aruncat, am mazgalit altele, le-am mototolit si le-am aruncat. Dar pana la urma, cred ca mi-am ales, in sfarsit, un model. Sau doua, sau trei, sau... Ei bine, nu sunt chiar 100% sigura. Oricum, mi-am comandat deja materialul; in doua zile il primesc. In weekend sper sa am timp sa ma apuc de un mulaj. Sau de doua, sau...
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de puffetta Joi 03 Dec 2009, 7:27 pm

eu ma tot gandesc daca sa ma apuc de vreo rochie sau nu. in primul rand nu prea am ce face cu o rochie de seara Rolling Eyes si nu stiu daca gasesc un material frumos. si eu care-mi propusesem luna asta sa fac doar niste pantaloni de pijama rade
puffetta
puffetta
helper
helper

Numarul mesajelor : 70
Localizare : pufflandia
Data de inscriere : 03/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de amnro Joi 03 Dec 2009, 7:28 pm

Buburuza a scris:M-am gandit, m-am razgandit, am mazgalit cateva schite, le-am rupt si le-am aruncat, am mazgalit altele, le-am mototolit si le-am aruncat. Dar pana la urma, cred ca mi-am ales, in sfarsit, un model. Sau doua, sau trei, sau... Ei bine, nu sunt chiar 100% sigura. Oricum, mi-am comandat deja materialul; in doua zile il primesc. In weekend sper sa am timp sa ma apuc de un mulaj. Sau de doua, sau...

de unde iti comanzi materialul? de pe net? si ce mulaj faci? (daca nu e secret)
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Ba e secret!

Mesaj Scris de Buburuza Joi 03 Dec 2009, 7:43 pm

rade
Materialul l-am comandat de la un importator.
La a doua intrebare, chiar ca nu-i nici un secret: eu lucrez mai rar cu tipare. Chestiile simple le croiesc la ochiometru si le modific direct pe corp. Pentru rochiile de seara prefer sa fac mai intai un mulaj din panza ordinara sau jersey (functie de materialul "adevarat" al rochiei). Il cos (insailat), il probez, il modific, il aranjez pe manechin, iar il modific... si tot asa pana cand am forma finala. Apoi il descos, il calc si croiesc materialul dupa mulaj.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de milena Joi 03 Dec 2009, 7:56 pm

of am scos un tipar dar nu stiu ce sa zic nu v-am spus materialul este negru as fi dorit albastru dar nu am gasit nimic potrivit
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de zylv Joi 03 Dec 2009, 8:02 pm

buburuza,daca nu te deranjeaza sa ne spui si noua site-ul importatorului,poti sa ne spui.eu una ,sufar de lipsa de materiale de calitate.e bine chiar si numai dupa concurs,daca vrei.eu mi-am gasit materialul,dar caut pt sora mea care vrea ceva maro.are nevoie de un material pretios,dar simplu pt o rochita dreapta, scurta si nu mai stiu cum,pt a o asorta cu o pereche de pantofiori tigrati.pantofii sunt o bijuterie si e pacat sa-i poarte cu ceva comercial hug
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Eeeee!

Mesaj Scris de Buburuza Joi 03 Dec 2009, 8:09 pm

Sigur ca o sa va spun. Dupa concurs wink
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Concurs de croitorie

Mesaj Scris de Monica Joi 03 Dec 2009, 8:30 pm

Uau ce premiu affraid Super. Eu nu voi participa, insa voi urmari in continuare.
Monica
Monica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 86
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 07/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de zylv Joi 03 Dec 2009, 9:45 pm

Buburuza a scris:Sigur ca o sa va spun. Dupa concurs wink

poate imi spui si mie macar cu doua trei zile inainte de final,sa am timp sa-i fac o rochie pt revelion Merci daca nu vrei,nu ma supar pupi
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de geany20062006 Joi 03 Dec 2009, 9:54 pm

Vai ce premiu si ce ghinion am ca tocmai mi-am terminat o rochie care mi-am facut-o pt. revelion numai ca nu este chiar de lux ,eleganta sau pt. o serata mai deosebita dar in schimb indeplineste cerintele organizatorilor acestui concurs adica este captusita. Pacat ca nu am pozat-o cand am croit-o ca nu-i care o rochie simpla. Asta este ,astept un alt concurs deoarece bugetul nu-mi permite sa -mi cumpar alt material ca sa fac o rochie. Felicitari sponsorului pt. premiu pus in joc . De mult imi doresc o masina mai performanta dar asta este o sa intreb castigatoarea cum este masina cand o sa lucreze la ea .Succes fetelor Flowers
geany20062006
geany20062006
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 207
Varsta : 47
Localizare : marasesti
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Buburuza Joi 03 Dec 2009, 10:06 pm

Zylv - ti-am trimis mesaj privat.

Are dreptate Geany2006. O rochie de lux este, pana la urma, o mica gaurica in buget. Tocmai mi-am facut un calcul: materialele, captuseala, furniturile, accesoriile... pffffuuu! Costa ceva! Da' eu tot cred ca merita... ca tot nu costa cat o masina de cusut procopsita.
Ca sa nu mai vorbim de satisfactia de a avea o rochie de seara ultra-eleganta si sofisticata si creatie proprie. Problema e ce fac cu minunatia dupa concurs, ca doar n-o fac ca sa o tin in sifonier. Noi facem revelionul undeva la munte, foarte rustic si absolut nepretentios. Si chiar daca companionii vor fi in jeans-i si bocanci, eu tot o sa ma imbrac cu rochia mea extravaganta, ca pentru balul Operei. Si-o sa ma simt minunat!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de diada Joi 03 Dec 2009, 10:15 pm

geany20062006 a scris:Vai ce premiu si ce ghinion am ca tocmai mi-am terminat o rochie care mi-am facut-o pt. revelion numai ca nu este chiar de lux ,eleganta sau pt. o serata mai deosebita dar in schimb indeplineste cerintele organizatorilor acestui concurs adica este captusita. Pacat ca nu am pozat-o cand am croit-o ca nu-i care o rochie simpla.

Eu chiar te rog sa ne-o arati la sectiunea respectiva, abia astept! pupi

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Vin 04 Dec 2009, 12:53 pm

buna fetelor!

ce concurs!!! felicitari de pe-acum fiecarei participante! (stiu cat de talentate sunteti)

eu nu particip ca e mult prea mult pentru mine dar am simtit nevoia sa felicit organizatoarea si sa le multumesc sponsorilor!
mi-am cumparat acum cateva saptamani (vreo doua) o masina de cusut brother LS2125! cum nu am cusut niciodata (dar sunt plina de entuziasm) am inceput prin incercarea tuturor cusaturilor si apoi m-am chinuit tareee de tot la un sortulet de bucatarie pe care nici acum nu l-am terminat! sotul meu ma sustine, sperand ca nu ma las demoralizata si mai ales ca nu am dat banutii degeaba pe masinuta mea draga de cusut!
asadar, este prea mult pentru mine sa ma apuc acum de o rochie de seara! poate la anul voi fi in stare! intrebari am multe la voi dar le voi posta acolo unde le e locul!

va urez mult spor la cusut si multa, multa imaginatie la toate!

eu va promit ca va voi urmari toate creatiile pe care abia le astept!

o zi minunata!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de mada93 Vin 04 Dec 2009, 1:08 pm

Felicitari diada si admina pt. initiativa de a demara un nou concurs si pt. ca ati gasit un sponsor atat de generos! ura
Abia astept sa apara creeatile!
Succes tuturor participantelor si spor la cos .
mada93
mada93
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 93
Varsta : 30
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de milena Vin 04 Dec 2009, 6:08 pm

s-a apucat cineva de rochie,cum merge treaba ?
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Buburuza Vin 04 Dec 2009, 6:20 pm

Am primit materialul comandat. Este superb. Abia astept sa ma apuc de lucru. Aaaa... Si de data asta, chiar ca m-am hotarat la model - urmeaza sa-mi cumpar maine restul furniturilor (capuseala, fermoar, d'astea) si ma pun pe treaba atat cat ma lasa timpul... ca urmeaza o perioada foarte-foarte-foarte incarcata la job. Las' ca-i bine! Sper sa fiu gata la timp cu rochia pentru concurs.


Ultima editare efectuata de catre Buburuza in Vin 04 Dec 2009, 6:47 pm, editata de 1 ori
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de milena Vin 04 Dec 2009, 6:31 pm

ma bucur mie imi este teama sa tai materialul bravo succes
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB