Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

+54
Kristina
geany20062006
florentina69
diana_roxana
ioana soare
margot
kla78
geany
tomari
Camy
ciresicca
zylv
Clio_Ela
DANIELA.I
ppisic
andreeaX
Eva
da-mely
bluegray
ruxypixy
aisha
Ana Maria
Cristi
teisoara
stella
StMihaela
trice
Laila
gabi1795
dandana
g19
Roxy
MihaelaT
Noemi
feliciagl
julix_2007
chemio
ANURIM
Klau
diada
Bianca23
Monica
totolina
ileana cosanzeana
oana_007
SilviaDumitrescu
clodi
67dana
RalucaS
ralucis
rocsana
maria_covacef
Lali
Admina
58 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Dum 25 Oct 2009, 1:51 am

Gata cu votarea! Multumim membrilor care si-au exprimat parerea. Flowers
Voi reveni cu rezultatele de indata ce am toate notele de la juriu.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de da-mely Dum 25 Oct 2009, 10:38 am

hai si eu:
acum am vazut ca s-a incheiat votarea...m-am trezit cam tarziu!
da-mely
da-mely
helper
helper

Numarul mesajelor : 89
Localizare : ro
Data de inscriere : 13/04/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de andreeaX Dum 25 Oct 2009, 8:41 pm

locul 1: nr 11
locul 2: nr 3
locul 3: nr 1

ps: ioana e bestiala fusta,te pup

pps: zid m am grabit sa votez si nu am vazut ca ati incheiat voturile.bafta concurentelor
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Lun 26 Oct 2009, 7:31 pm

Juriul format din (in ordine alfabetica): Like a Star @ heaven Arime Like a Star @ heaven Buburuza Like a Star @ heaven Diada Like a Star @ heaven MihaelaT Like a Star @ heaven Olympia Like a Star @ heaven Ppisic Like a Star @ heaven, impreuna cu membrii care ne-au acordat votul in scris, la acest subiect, au deliberat:

CASTIGATOARELE CONCURSULUI DE CROITORIE, FUSTA MEA, SUNT:

LOCUL I: Mihaela_s75
LOCUL II: ioana soare
LOCUL III: Camy



Clasamentul participantelor, in functie de punctele obtinute:
IV. zylv
V. Dionisia
VI. aisha
VII. ciresicca
VIII. maistra
IX. geany
X. Doina
XI. diana_roxana
XII. mionela


Felicitar tuturori participantelor la concurs si multumiri pentru cooperare.Flowers Multumim membrilor juriului care ne-au ajutat cu acordarea punctajelor pentru aceste minunate creatii si membrilor care au votat si au aratat ca vor sa se implice. prietenie

Multumim sponsorului acestui concurs, BRO ROM Sibiu cos

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de maria_covacef Lun 26 Oct 2009, 7:48 pm

Felicitari in primul rand castigatoarelor. Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers
Felicitari tuturor participantelor Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers
Si multe Flowers membrelor juriului.
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 26 Oct 2009, 7:50 pm

Felicitari castigatoarelor, dar si celorlante concurente, felicitari si organizatoarei/lor dar si sponsorului si sa ii tina D-zeu obiceiurile sa mai sponsorizeze kiss
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ppisic Lun 26 Oct 2009, 8:10 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor concurentelor!
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Flowers_145
Va doresc sa purtati fustitele cu multa placere si sa va inspire la cat mai multe creatii noi ! cos
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty CONCURS DE CROITORIE - CASTIGATORII

Mesaj Scris de DANIELA.I Lun 26 Oct 2009, 8:13 pm

Felicitari si din partea mea castigatoarelor,dar v-am spus ca a-si vrea sa-mi fac unele din fustele expuse la concurs.Sincer din explicatii nu am inteles nimic.
In primul rand imi place mult fusta MIHAELEI si a-si dori daca se poate sa-mi spui cum ai construit tiparul,iar ca si tehnologie de lucru nu stiu cum este asamblata aceasta fusta.m-as bucura daca mai putea lamuri.multumesc mult.
O alta fusta care imi place este cea a IOANEI care m-as bucura sa ne dea niste lamuriri la partea beteliei,nu sunt rea ,dar n-am inteles de ce betelia la spate este din 3 bucati,deoarece fermoarul e montat lateral.
A treia fusta este cea a AISHEI,care sincera sa fiu nu stiu cum a croit-o.
cred ca le-ar ajuta foarte mult si pe celelalte fete daca am primi niste explicatii mai detaliate.
Multumesc mult.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ANURIM Lun 26 Oct 2009, 8:24 pm

Felicitari tuturor concurentelor!!!!!!!!

flower Flowers bucurie
ANURIM
ANURIM
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : München
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de julix_2007 Lun 26 Oct 2009, 8:26 pm

Si eu vreau lamuriri la fusta Mihaelei, pentru ca i-am pus gand rau si vreau sa mi-o fac . Dupa capul meu as face 5in1, pentru ca tare mi-a placut ideea.
Felicitari castigatoarelor, participantelor si organizatorilor. kiss
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ppisic Lun 26 Oct 2009, 8:43 pm

Maistra, eu zic ca fusta Aishei e croita din material imprimat in forma asta . Uite un link cu un astfel de cupon. Flowers
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 26 Oct 2009, 9:03 pm

Felicitari tuturor concurentelor, toate suntem castigatoare! Imi pare rau ca nu ne putem intalni sa ciocnim un paharel impreuna...

Multumesc!
Multumesc tuturor, organizatorilor concursului, sponsorului, celor care m-au votat, membrilor juriului, si ...
dragilor mei sot si baietel, care au avut rabdare cu mine (au si gatit, ca mami avea de cusut ) Smile

Ma bucur nespus ca v-a placut fustita mea. O sa aflati si cum am ajuns la acest model.
Tiparul este extrem de simplu, imi pare rau ca nu s-a inteles din explicatiile date cand am postat fusta.
O sa vin cu cat se poate de multe explicatii si poze din timpul lucrului. Sa imi spuneti doar la ce subiect sa postez.
Fara acest concurs, nu as fi reusit sa o fac asa cum am reusit. Recunosc cu capul plecat, din lipsa de timp dar si motivatie, multe din hainutele cusute de mine püana acum nu au fost bine finisate...

Inca o data, va multumesc!

prietenie
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - CASTIGATORII

Mesaj Scris de DANIELA.I Lun 26 Oct 2009, 9:28 pm

MIHAELA,nu inteleg rostul fermoarului,nu inteleg cum sunt doar 2 parti captuseala cand de fapt mie mi-ar iesi 3 bucati(2 fata si una spate),de ce imparti la 6 cand tiparul de baza este cel clasic?astea sunt nelamuririle mele.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de zylv Lun 26 Oct 2009, 9:38 pm

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 2191092yph0dinlux

Mihaela,si eu am aceleasi nelamuriri ca si maistra.nu am inteles la ce-ti foloseste fermoarul atata timp cat se desface in fata,si de ce captuseala e din doua parti?in rest ai felicitarile mele,si chiar meriti premiul daca ai pus atata suflet,si ti-ai pierdut atat de mult timp Flowers
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ciresicca Lun 26 Oct 2009, 9:50 pm

Si felicitarile mele pentru Camy, Ioana si Mihaela, bravo fetele!
ciresicca
ciresicca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 45
Localizare : bacau
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de zylv Lun 26 Oct 2009, 9:54 pm

ciresicca a scris:Si felicitarile mele pentru Camy, Ioana si Mihaela, bravo fetele!

bravo si tie,ca s-a vazut ca ti-ai dat silinta sa iasa ceva ok,si chiar ti-a iesit o fusta foarte frumoasa.mai ales ca tu esti la inceput de cariera,si chiar ai reusit sa impresionezi fete care au ceva cunostinte in domeniu.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 26 Oct 2009, 10:04 pm

O sa raspund dincolo, la creatiile noastre fuste.
Imi culc ingerasul, e deja ora 9... apoi revin.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Lun 26 Oct 2009, 10:29 pm

Eu propun sa se posteze tiparele in detaliu, explicatii, tutoriale, poze din timpul executiei si ce mai vreti sau mai aveti, la subiectul Constructia tiparelor-explicatii si scheme. Sau deschideti un subiect nou, cum va place.
Eu vreau fusta ca a lui Zylv, v-am mai zis? Dar voi intreba detalii, cand ma apuc de ea. hug Si mai vreau detalii de la Ioana despre coaserea pielii naturale, dar sigur le va da si ne va descuraja cu procesul tehnologic. Rolling Eyes

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Camy Lun 26 Oct 2009, 10:40 pm

felicitari tuturor participantelor, toate fetele au muncit si au iesit si niste fustite pe masura.

toate suntem castigatoare!!! kiss hug

multumim organizatorilor si sponsorilor.


Ultima editare efectuata de catre Camy in Lun 26 Oct 2009, 11:17 pm, editata de 1 ori
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de tomari Lun 26 Oct 2009, 11:15 pm

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Fir CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Fir CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Fir CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Fir CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Fir
Tuturor participantelor alaturi de organizatori si sponsori
CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 935843
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 26 Oct 2009, 11:20 pm

Felicitari, tuturor participantelor, castigatoarelor si multumim sponsorului! Flowers

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de zylv Lun 26 Oct 2009, 11:27 pm

[quote="Admina"
Eu vreau fusta ca a lui Zylv, v-am mai zis? Dar voi intreba detalii, cand ma apuc de ea. hug Si mai vreau detalii de la Ioana despre coaserea pielii naturale, dar sigur le va da si ne va descuraja cu procesul tehnologic. Rolling Eyes[/quote]

iti stau la dispozitie oricand,desi ma indoiesc ca ai avea nevoie de detalii pt ca fusta este foarte simpla si ca model,si ca executie.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de geany Lun 26 Oct 2009, 11:54 pm

Felicitari fetelor de pe podium, ma bucur sincer pentru voi, din punctul meu de vedere juriul a fost corect si asta conteaza mult. Flowers
Felicitari tuturor participantilor, noi am castigat fustitele mai mult sau mai putin pe gustul spectatorilor, dar ce e importat este ca noi suntem incantate de ceea ce am reusit sa creem dupa cunostintele si indemanarea noastra. flower
Multumiri sponsorului si multumiri juriului care a avut cea mai grea operatiune de facut, sa dea notele dama

ADMINA; tu meriti cele mai multe felicitari pentru ceea ce faci pentru acest forum, si pentru noi care-ti mai dam batai de cap prietenie
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de kla78 Mar 27 Oct 2009, 12:17 am

felicitari castigatoarelor si tuturor concurentelor,ati facut care mai de care niste fustite frumoase,mie mi-au placut toate!!!
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Laila Mar 27 Oct 2009, 6:46 am

Felicitari din tot sufletul concurentelor si castigatoarelor. Va multumesc ca ne impartasiti secretele croitoriei si tiparele creeate de voi kiss kiss kiss
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII - Pagina 3 Empty Re: CONCURS FUSTA MEA - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB