Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

+63
bursuk
miclescumirela
cris_27
amnro
PAULA CONSTANTIN
MagdaMarin
mb09
veniciuc nicoleta
zbughi_ro
Alido81
cameliamarian
simonag
tocaci edina
RoxanaL
div
percsovics monica
totolina
kisslandia
danae
zylv
Clio_Ela
marlen372001
mickyta
Adeana
andacoman
Bianka7
stephanie
AlinaJ.Bijoux
scamutza
LYNDA
feliciagl
jessica
raluca1980
Mada
Emilia3
ancuta_ancuta
roco1617
ADArt
ralum
Giobsy
MihaelaT
livia1981
chelsea
teisoara
Felicia2
ana_bela
DanuKa
rosapink
tatia
syrenne
andre
crixuta
dandana
roxana096
vilcris
stefi
Maia
Ania
juliana
diada
Admina
anne-marry
arime
67 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mar 27 Oct 2009, 8:43 pm

rosapink a scris:Asa, cred ca in sfarsit i-am dat de cap ticker-ului. Merci fetelor pentru indicatii Smile

Sau poate nu...
vezi ca inainte de a trimite mesajul trebuie sa setezi "adauga semnatura"
sau mergi la profil intri pe "preferinte" si setezi adauga intotdeauna semnatura..
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de rosapink Mar 27 Oct 2009, 8:48 pm

tatia a scris:
rosapink a scris:Asa, cred ca in sfarsit i-am dat de cap ticker-ului. Merci fetelor pentru indicatii Smile

Sau poate nu...
vezi ca inainte de a trimite mesajul trebuie sa setezi "adauga semnatura"
sau mergi la profil intri pe "preferinte" si setezi adauga intotdeauna semnatura..

Mda, uitasem sa verific daca era activata casuta pentru ca sa-mi apara semnatura dupa fiecare mesaj.

In legatura cu functia edit, mi-e un pic neclar cand trebuie folosita. Sa presupunem ca pun un post, si dupa 10 minute nimeni nu a scris nimic. Daca dupa acele 10 minute vreau sa mai zic ceva, atunci dau edit? Daca nu mai vreau sa zic nimic, nu trebuie sa fac nimic, corect? Eh, de cand cu sarcina asta sunt cam slow... Imi trebuie mai mult timp sa ma prind de cum functioneaza unele chestii. Sa-mi spuneti daca am inteles bine ce trebuie facut, iar de nu, sa-mi mai explicati o data Smile.

Pupici si sper ca maine sa fie mai animat forumul.
rosapink
rosapink
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 40
Localizare : USA
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de crixuta Mar 27 Oct 2009, 9:15 pm

Buna fetelor, ia sa vad cum se manifeste tickerul meu..
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de ana_bela Mar 27 Oct 2009, 10:09 pm

Salutare burtici si mamici. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 45
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de crixuta Mar 27 Oct 2009, 10:18 pm

Buna fetelor, am sosit si eu dupa o zi grea, ma bucur ca v-ati strans aici Smile
Tatia s-a descurcat intre timp, I-am scris si Mirei care sper ca e doar ocupata si nu are probleme cu contul...nu poate fi asa de ghinionista.....
Bebe al meu a facut in seara asta un tambalau in burtica, ceva de speriat....de-abia astept sa il vad vineri.......am emotii-constructive :D

Legat de regulile de aici, stiu ca e putin ciudat, dar cu siguranta nu e greu, e important pt ca forumul sa functioneze cum trebuie, sa fim atente sa nu postam aceeasi persoana 2 mesaje unul dupa altulm si sa il editam pe primul si sa adaugam restul....chiar e simplu, desi pare ciudat la inceput......
Ce veti descoperi aici si e foarte important, persoane foarte dragute, nu e un forum atat de agitat si si celalat...zic eu un culcus bun pt burticute Smile
Insa putem reveni partea cealalta daca nu vi se pare ok, insa ati vazut si voi ca devine din ce in ce mai nasol....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mar 27 Oct 2009, 10:38 pm

buna seara ana pupi
ce frumos avatar ai aici love

cris, sper sa ne obisnuim
a fost putin nasol sa intelegem edit-ul zid , dar daca nu sunt reguli mai complicate sper sa ne acomodam Smile
acuma am inteles, deci nu pot posta mai multe mesaje unul dupa altul?! adica nu putem vorbi singure cum eram obisnuite dincolo rade
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de ana_bela Mar 27 Oct 2009, 10:40 pm

Tatia kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 45
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mier 28 Oct 2009, 1:40 pm

Burticute si mamicute kiss
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Felicia2 Mier 28 Oct 2009, 3:47 pm

mai am 6 saptamani :D...emotii si teama, teama si bucurie, agitatie bucurie ...ofofof...Doamne ajuta! Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 4246
Felicia2
Felicia2
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/05/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mier 28 Oct 2009, 5:55 pm

Felicia, sa ai nastere usoara si o bobica sanatoasa si cuminte Smile
ce vei avea?
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Felicia2 Mier 28 Oct 2009, 9:58 pm

tatia a scris:Felicia, sa ai nastere usoara si o bobica sanatoasa si cuminte Smile
ce vei avea?

multumesc din suflet ! fac un bebe baiat - pe Matei adica:)
Doamne ajuta !
Felicia2
Felicia2
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/05/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Admina Joi 29 Oct 2009, 8:23 am

In primul rand bine ati venit!
Apoi pentru orice nelamuriri legate de functionarea acestui forum, va stam la dispozitie. Cereti parerea unui administrator sau moderator (Arime, in primul rand), daca aveti probleme sau intrebari. Va recomand sa cititi Regulamentul, il gasiti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si va rog sa-l respectati, este pentru toata lumea.
Daca doriti sa va implicati si in alte discutii, sunteti bine-venite. Pentru inceput, puteti vota la Concursul de bijuterii, spre exemplu. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de teisoara Joi 29 Oct 2009, 9:39 am

Felicia,sa va ajute d-zeu sa va vedeti flacaul sanatosi.Eu va tin pumnii si ma gandesc cu drag la voi si la momentele voastre de fericire.Sa aveti parte numai de BINE ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de chelsea Joi 29 Oct 2009, 11:33 am

helo burticute love v-am gasit kiss
chelsea
chelsea
helper
helper

Numarul mesajelor : 18
Localizare : undeva in univers
Data de inscriere : 05/05/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de livia1981 Joi 29 Oct 2009, 1:40 pm

Se pare ca au plecat deja Sad si eu venisem sa le spun "Bun venit" aici!

Felicia o nastere usoara si un bebe sanatos si papacios iti doresc! pupi
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Felicia2 Joi 29 Oct 2009, 8:36 pm

livia1981 a scris:Se pare ca au plecat deja Sad si eu venisem sa le spun "Bun venit" aici!

Felicia o nastere usoara si un bebe sanatos si papacios iti doresc! pupi

Va multumesc din suflet. Asa sa dea Dumnezeu ! la toata lumea.
Va sarut cu drag kiss
Felicia2
Felicia2
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/05/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Joi 29 Oct 2009, 9:22 pm

livia1981 a scris:Se pare ca au plecat deja Sad si eu venisem sa le spun "Bun venit" aici!

Felicia o nastere usoara si un bebe sanatos si papacios iti doresc! pupi
Livia bine v-am gasit Smile
nu stiu daca iti mai aduci aminte de mine(putin am vb dincolo), incercam sa raman insarcinata cand erai si tu.. doar ca bebeica mea s-a lasat cam asteptata, abia acuma are 2 luni love
nu stiu din ce motiv ai plecat pt ca n-am mai citit in club atunci, dar sa stii ca imi aduceam aminte de tine si ma intrebam des oare cum mai sunteti?!
cum sunteti?, bebica ta acuma deja e mare Smile
pupici kiss
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de ana_bela Lun 02 Noi 2009, 10:12 am

tatia a scris:Ana, am avut noroc ca nu a marait, dar acuma dupa masa am vazut ca mi-a facut conjuntivita la ochisorul drept Sad
sper sa n-o tina mult.. o curat cu ser fiziologic
voi ati trecut prin asta?
Oh, ce rau imi pare. E bine sa o cureti cu ser fiziologic, de la coada ochiului catre nasuc. Nu te supara ca am zis asta, dar am vazut in multe locuri pe nut ca te sfatiesc sa fci invers si nu e corect. Ochisorul se sterge catre glandele lacrimale. Nu, am patit asa ceva, noi am racit si tusim. azi mergem la doctor sa vedem ce ne da. Sper sa nu fie foarte grav.
Pupici si sanatate Patriciei. kiss

LE Gravidutele nu mai trec pe aici?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 45
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de diada Lun 02 Noi 2009, 3:01 pm

Buna fetelor, ma asteptam sa gasesc gravidute, nu cu copilasi deja! ma inscriu si eu aici, sarcina usoara fetelor!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 02 Noi 2009, 3:05 pm

Eu te-am felicitat la croitorie ca acolo mi-a sarit in ochi ticker-ul, dar o fac si aici Smile
Felicitari, sa ai o sarcina usoara si bebe sanatos!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de diada Lun 02 Noi 2009, 3:09 pm

Mersi Mihaela hug pupi am vazut si acolo!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de livia1981 Lun 02 Noi 2009, 3:18 pm

Nici nu stiu unde sa te felicit Diada Smile Sa fie intr-un ceas bun, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si papacios.
Ma bucur mult pt voi, si eu mi-as dori inca un fratior/surioara pt Stefan, stiu ce inseamna sa te joci singur, dar deocamdata n-am curaj Sad
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de diada Lun 02 Noi 2009, 3:26 pm

Adevarul e ca nici noi nu am avut curaj, dar uite ca a venit singur! eu care ziceam ca urmatorul copil il fac cand o avea Petru 5 ani cel putin, dar sa sti ca cu cat inaintezi in varsta nu-ti mai vine sa mai faci, acum ce sa mai, tot ne-a prins asa "inconstienti" vrem sa mergem pana la capat, in final imi pare bine ca e diferenta mica, o sa ne fie greu o perioada, sper sa ne descurcam, trebuie sa ne descurcam! mergem inainte!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Giobsy Lun 02 Noi 2009, 3:31 pm

Felicitari Diada! Sa fie intr-un ceas bun, cu noroc. Sa fiti sanatosi si sa va bucurati din plin de familia voastra.
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de ralum Lun 02 Noi 2009, 6:40 pm

Felicitari diada! Nu mai retin cati ani are Petru, dar sa stii ca nu chiar asa de greu cu doi copii mici si bucuriile pe care ti le aduc compenseaza totul. Iti spun din experienta, am doi copii cu diferenta de 1 an si 9 luni intre ei. Sarcina usoara si un bebe sanatos!
ralum
ralum
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 3 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB