Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

+63
bursuk
miclescumirela
cris_27
amnro
PAULA CONSTANTIN
MagdaMarin
mb09
veniciuc nicoleta
zbughi_ro
Alido81
cameliamarian
simonag
tocaci edina
RoxanaL
div
percsovics monica
totolina
kisslandia
danae
zylv
Clio_Ela
marlen372001
mickyta
Adeana
andacoman
Bianka7
stephanie
AlinaJ.Bijoux
scamutza
LYNDA
feliciagl
jessica
raluca1980
Mada
Emilia3
ancuta_ancuta
roco1617
ADArt
ralum
Giobsy
MihaelaT
livia1981
chelsea
teisoara
Felicia2
ana_bela
DanuKa
rosapink
tatia
syrenne
andre
crixuta
dandana
roxana096
vilcris
stefi
Maia
Ania
juliana
diada
Admina
anne-marry
arime
67 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Croitorie si sarcina

Mesaj Scris de roxana096 Mar 04 Aug 2009, 9:51 am

M-am gandit eu cum sa le invart pe toate dar ala mic oricum o sa le invarta el ( dar nu chiar cat o sa vrea). Nu am precizat ca am si un caine mare , un golden retriever care e si asta ca un copil. Oricum de croitorie nu ma las asa usor, imi place prea mult...si sunt prea incapatanata si ambitioasa ca sa ma las de visele mele cu una cu doua.Am sa gasesc eu o solutie..mai sunt bunicile,...mai sunt si 6 luni de treaba Smile
roxana096
roxana096
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 47
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 28/07/2009

http://artizanart.blogspot.com

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de dandana Mar 04 Aug 2009, 1:17 pm

roxana, eu o sa-ti spun cum e la mine dar si la prietene wink

eu nici acum nu mi-am revenit si puiuta are 3 ani. am imbatranit 10 ani in 3, adica am "recuperat" pt ca inainte sa raman paream o pustoaica. chestia cu dusul spusa de admina mi se pare supremul argument, nu aveam timp nici de dus, nu stiu de ce, poate pt ca eram si sunt isterica sa fiu o mama buna in loc sa nu mai gandesc atat ci sa le fac pe toate cum vin si sa ma bucur de gargarita

si acum exemplul doi, o prietena naste fix in aceeasi zi cu mine, cam aceleasi probleme cu copilele, ma rog, nimic grav, doar problemele de alaptare. un an si 8 luni mai tarziu, naste a doua fetita, dupa ce mai trecuse si pe la serviciu cateva luni. am sunat-o sa o intreb CUM DE POATE si mi-a raspuns cam asa: "pai m-am intors joi de la maternitate, am facut ceva curatenie, am gatit, am hranit randunicile si acum cat cea mica doarme, ma uit pe carticele cu cea mare, E ASA DE FRUMOS, sunt atat de fericita!"

adica totul e pana la urma de cum vezi si iei lucrurile!
iti doresc din tot sufletul sa fi in a doua categorie, sa te bucuri de puiut si sa-ti vezi visele implinite
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de juliana Dum 06 Sept 2009, 9:05 pm

ce de gravidute!sarcina usoara!eu m-am facut mare decand nu am mai trecut pe aici ,am 33 de saptamani.Mai am putin.problema e ca la noi in oras s-a inchis maternitatea pt modernizari si curatenie sper sa termine pana nasc eu daca nu ma vad pe la bucuresti .sa vedem.la prima sarcina am stat cam mult pana am nascut ,nu aveam dilatatie ,sa sper ca de data asta e mai usor
o sa am o fetita pe care o sa o cheme Ancuta .de abia asept sa o vad ,.david este f entuziasmat zice ca ii e dor de ea.de parca a vazut-o:))
juliana
juliana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 11/11/2008

http://julliana.wordpress.com

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Admina Lun 07 Sept 2009, 9:56 am

Juliana, sarcina usoara cat mai este si o nastere usoara, ca un fulg. A doua oara se zice ca merge mult mai repede, oricum. Eu iti recomand ceaiul de zmeur (nu zmeura), cred ca se bea din saptamana 34, dar mai cauta informatii pe net. Inmoaie colul si ajuta mult la dilatarea lui, trebuie baut cat se recomanda, nu in cantitati mai mari. Am gasit informatiiAici si Aici si Aici.
Cat despre maternitate, iti tinem pumnii sa se rezolve, in timp util.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de juliana Lun 07 Sept 2009, 9:05 pm

Ce interesant.ms pt pont ,Admina,chiar nu stiam.nu am avut probleme pe timpul sarcinii asa ca nu ar trebui sa fie nimic rau.am sa intreb totusi medicul.
juliana
juliana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 11/11/2008

http://julliana.wordpress.com

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Bun sosit gravitdutelor

Mesaj Scris de crixuta Mar 27 Oct 2009, 2:17 pm

Buna fetelor
Ne adunam aici gravidutele? kiss
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de andre Mar 27 Oct 2009, 2:22 pm

crixuta a scris:Buna fetelor
Ne adunam aici gravidutele? kiss

incercam kiss
avatar
andre
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : prin lume
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de crixuta Mar 27 Oct 2009, 2:29 pm

Smile Hi Hi, ce dragut, ne populam aici.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de andre Mar 27 Oct 2009, 2:32 pm

crixuta a scris:Smile Hi Hi, ce dragut, ne populam aici.....

pai daca dincolo nu se mai putea trai :D
sper sa vina cat mai multe gravidute aici sa dam viata subiectului ;-)
avatar
andre
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : prin lume
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de crixuta Mar 27 Oct 2009, 2:43 pm

Am trimis MP la toate, sper sa vina fetele aici. Eu fug putin, ca sunt ocupata cos
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de andre Mar 27 Oct 2009, 2:48 pm

si eu mai am o sedinta pana la 4, asa ca ne vedem mai tarziu :-)
avatar
andre
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : prin lume
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de syrenne Mar 27 Oct 2009, 3:10 pm

prezent hug

later edit:
am plecat acasa, gagici
va kiss

mesaj editat de
arime


Ultima editare efectuata de catre arime in Mar 27 Oct 2009, 5:06 pm, editata de 1 ori (Motiv : folositi functia edit)
avatar
syrenne
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 43
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mar 27 Oct 2009, 5:04 pm

hello burticute si mamicute
bine v-am gasit prietenie
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de arime Mar 27 Oct 2009, 5:05 pm

Bun venit gravidutelor si sper sa va simtiti bine la noi!hug
Sa aveti o sarcina usoara si multa sanatate la bebei si la gravidute wink


PS:
rog frumos sa se foloseasca functia edit in cazul in care nu a mai postat nimeni dupa ultimul mesaj trimis de voi, merci anticipat wink


Ultima editare efectuata de catre arime in Mar 27 Oct 2009, 6:03 pm, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de andre Mar 27 Oct 2009, 5:30 pm

Buna arime, multumim de primire pupi

...Suntem un grup de gravidute si proaspate mamici venite de pe un alt forum fuga unde ne-am hotarat sa facem greva prietenie
Asa ca de-acum va fi ceva mai animat subiectul asta pt ca noi suntem cam guralive ura

tatia, syre, bine ne-am regasit pe taramuri noi ;-)
avatar
andre
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : prin lume
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de rosapink Mar 27 Oct 2009, 5:32 pm

Buna fetelor. Iata ca m-am transferat si eu. Sper sa ne fie mai bine aici.
Tocmai am aflat ca nu am trecut testul de o ora de glucoza, asa ca trebuie sa ma prezint la testul de 3 ore maine sau vineri... Asa ca... s-ar putea sa fiu inca o graviduta redusa la regim de diabet gestational... Fain, nu?
Sper ca macar cu fierul sa stau bine...
Cam atat deocamdata.
Pupici
rosapink
rosapink
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 40
Localizare : USA
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mar 27 Oct 2009, 5:35 pm

arime, multumim de primire hug

andre, bine ne-am regasit.. mai asteptam si restul burticilor dar si proaspete mamici love


later edit:
rosapink, imi pare rau ca nu ai trecut testul de glucoza dar nu are rost sa te stresezi prea mult pt asta, doar ca e nasol ca,trebuie sa tii regim dar in rest totul e ok
ai 2 exemple:eu si Dana, care am adus bebici sanatoase si de ce nu,nu ne-am ingrasat mai deloc wink
pupici si ai grija de tine si bebica!


PS:
rog frumos sa se foloseasca functia edit in cazul in care nu a mai postat nimeni dupa ultimul mesaj trimis de voi, merci anticipat wink


Ultima editare efectuata de catre arime in Mar 27 Oct 2009, 6:07 pm, editata de 1 ori (Motiv : folositi functia edit)
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de arime Mar 27 Oct 2009, 6:12 pm

Dupa cum se aude actiune in zona burticilor, am sa va rog sa respectati cerintele, nu o sa pot tine pasul dupa fiecare sa dau edit.
Nu sunt permise mesaje ale aceluiasi user decat daca in 24 ore de la ultimul sau mesaj nu a postat nimeni wink

Multumesc frumos de intelegere Merci
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mar 27 Oct 2009, 6:21 pm

uff eu chiar nu inteleg faza cu edit zid
e prima data cand aud pe un site asa ceva si chiar nu stiu ce sa fac.. arime te rog sa-mi explici mai bábeste sa inteleg Merci

ok.. sper ca am inteles
de fapt acuma incerc asa, sa vad ce iese rade


Ultima editare efectuata de catre tatia in Mar 27 Oct 2009, 6:47 pm, editata de 1 ori
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de arime Mar 27 Oct 2009, 6:41 pm

pai nu este greu deloc tatia, deasupra in mesajul tau ultim iti apare si functia de edit
daca nu a mai postat nimeni dupa mesajul tau, dai click pe edit si mai adaugi text (ce doresti sa mai adresezi burticilor) wink

later edit: uite cum ma faci sa dau edit prietenie bine


Ultima editare efectuata de catre arime in Mar 27 Oct 2009, 6:53 pm, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de rosapink Mar 27 Oct 2009, 6:53 pm

Hm... Si eu sunt un pic confuzata (daca exista cuvantul asta) de functia edit. Sper sa nu-mi ia prea mult timp sa ma dezmeticesc si sa-mi dau seama de ce trebuie facut.

Acum trebuie sa-mi mai dau seama cum sa-mi pun ticker-ul... Nu prea le am cu forum-urile si cu calculatoarele. Poate ma ajutati voi cele mai cunoscatoare daca nu-mi dau seama singura cum sa-mi pun ticker-ul Smile

Ticker


Ultima editare efectuata de catre rosapink in Mar 27 Oct 2009, 6:57 pm, editata de 1 ori
rosapink
rosapink
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 40
Localizare : USA
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de arime Mar 27 Oct 2009, 6:56 pm

rosapink a scris:Hm... Si eu sunt un pic confuzata (daca exista cuvantul asta) de functia edit. Sper sa nu-mi ia prea mult timp sa ma dezmeticesc si sa-mi dau seama de ce trebuie facut.

Acum trebuie sa-mi mai dau seama cum sa-mi pun ticker-ul... Nu prea le am cu forum-urile si cu calculatoarele. Poate ma ajutati voi cele mai cunoscatoare daca nu-mi dau seama singura cum sa-mi pun ticker-ul Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la semnatura, dar sa dai copy/paste la codul protrivit!
In ce priveste edit, il gasiti exact deasupra in mesajul deja postat, click pe el si adaugati textul wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de DanuKa Mar 27 Oct 2009, 7:23 pm

waw pana imi dau eu seama cum functioneaza toate astea zid
pana atunci doar salutari .
avatar
DanuKa
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : net
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de tatia Mar 27 Oct 2009, 8:32 pm

complicat edit-ul asta Sad
pana ne obisnuim o sa le dam bataie de cap moderatoarelor zid
rosapink mergi la tickere, copiezi al 2 lea cod(daca vrei intra de pe al meu,o sa-ti fie mai usor) si il pui la semnatura
intri la profil, dea supra scrie semnatura,avatar..
tatia
tatia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 41
Localizare : Portugalia
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de rosapink Mar 27 Oct 2009, 8:42 pm

Asa, cred ca in sfarsit i-am dat de cap ticker-ului. Merci fetelor pentru indicatii Smile

Sau poate nu...
rosapink
rosapink
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 40
Localizare : USA
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1) - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB