Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

+32
gabi1795
ANURIM
clodi
florentina69
Kristina
nadina_b2005@yahoo.com
julix_2007
chemio
teisoara
67dana
Doina
ileana cosanzeana
Camy
Monica
ciresicca
diana_roxana
cherie
Tinkerbell
adar
aisha
diada
arime
geany
Clio_Ela
StMihaela
MihaelaT
DANIELA.I
ioana soare
Buburuza
Dionisia
zylv
Admina
36 participanți

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de chemio Lun 19 Oct 2009, 8:04 pm

Cum nu pot participa pentru ca inca sunt proaspata pe aici, astept creatiile voastre. Sunt curioasa!
Spor la treaba!

Materialele care pot fi croite pe bie stiu ca sunt foarte usor de identificat. Ele trebuie sa aiba elasticitate pe diagonala.
Admina, multa sanatate!
chemio
chemio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 48
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de julix_2007 Lun 19 Oct 2009, 8:19 pm

Ma asteptam sa vad multe creatii, dar se pare ca nimeni nu are curajul necesar. Cat despre idei, multumesc Admina, am de unde ma inspira.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Camy Lun 19 Oct 2009, 8:21 pm

eu abia in seara asta m-am apucat,acum lucrez la ea si nu ma culc pana nu o termin ,maine musai o pun pe forum

maine si miercuri cu siguranta vor aparea foarte multe.
. kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de julix_2007 Lun 19 Oct 2009, 8:24 pm

Abia astept. Ar fi pacat sa existe concursul acesta fara concurenti.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Monica Lun 19 Oct 2009, 8:26 pm

Eu stiu ca toate materialele sunt elastice pe bie, nu-i asa?
Monica
Monica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 86
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 07/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Admina Lun 19 Oct 2009, 8:35 pm

julix_2007 a scris:Abia astept. Ar fi pacat sa existe concursul acesta fara concurenti.
Ei, n-as zice chiar asa... rade Imi pastrez eu premiile, ca imi fac cu ochiul de la inceputul concursului. Sa am cate o foarfeca profi in fiecare camera, in baie un taietor de capete, in bucatarie un descusator si restul le mai impart, sa le am la indemana, indiferent de unde lucrez. cos

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de chemio Lun 19 Oct 2009, 8:39 pm

Monica a scris:Eu stiu ca toate materialele sunt elastice pe bie, nu-i asa?

Nu, nu sunt toate materialele elastice pe diagonala!


Ultima editare efectuata de catre chemio in Mar 20 Oct 2009, 6:08 pm, editata de 1 ori
chemio
chemio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 48
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Lun 19 Oct 2009, 9:43 pm

Eu cred ca Camy va fi prima cu fusta love si la urma urmei ce mai conteaza? important este ca va da-ti silinta si vreti sa invatati sa faceti mai mult bravo.abia astept si eu sa stiu mai multe .. cos
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de geany Lun 19 Oct 2009, 10:27 pm

Si eu, si eu, si eu lucrez la fusta si nu fac nani pana nu-i gata. Eu am trecut prin peripetii pana sa ajung sa incep sa o cos. Sunt insa chiar uimita de faptul ca inca nu s-a postat nimic, si inscrieri imi par putine...poate asa castigam toate si foarfecile ce-i cam stau incale adminei. rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 19 Oct 2009, 10:36 pm

Geany, am crezut ca ai venit cu poze...
Abia astept sa va vad fustele. ura

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de diada Lun 19 Oct 2009, 11:16 pm

fetelor, eu zic sa incepeti sa va postati fustele ca tare ma tem ca o sa blocati forumul toate sa atasati poze in ultima zi! rade nu de alta, dar ramane Admina cu foarfecele la discretie! lol! ca nu o sa puneti pozele la timp, e pacat, zau! fuga

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Camy Mar 20 Oct 2009, 2:04 am

diada ,te ascultam ,eu maine pun poze cu fustita,si cu siguranta si alte fete ,fusta mea e aproape gata ,am cautat un fermoar ascuns pe culoarea fustei de am ametit toata casa,daca il aveam ,puneam si fusta in noaptea asta,asa ca maine dimineata fug dupa fermoar.

astazi imi cumparasem si fermoar detasabil, dar era in mintea mea alt model,acum astept pana maine.


abia astept sa v-o arat ,mie imi place mult.
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de ioana soare Mar 20 Oct 2009, 10:14 am

Diada eu in dupa-amiaza asta fac pozele la fratele meu (ca e aparatul lui) si incerc tot in seara asta, daca mai sunt in stare sa ma intorc la birou sa le postez. ...nu am net acasa... in cel mai rau caz maine dimineata cand ajung cu siguranta la birou
abia m-am tarat azi la birou, n-am inchis un ochi azi-noapte, aici nu merge caldura si sunt 16 grade in birou, imi degera degetele pe tastatura... am o fata... daca voi lasa si capul meu in pozele cu fusta va rog sa nu va speriati No

prietenie
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Dionisia Mar 20 Oct 2009, 4:26 pm

Eu tot astept prima fusta aici ... bucurie
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Kristina Mar 20 Oct 2009, 4:57 pm

Si mie tot mi se lungesc ochii!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 20 Oct 2009, 6:10 pm

Vor veni si fustele!
Sau?? Pai ce faceti? Unde sunt fustele? si eu , care credeam ca o sa fiu ultima...
Sunt aproape gata, dar tre sa fac o pauza... Sad Am niste colegi de-ai lui Victor pe cap.... azi fac pe profa...
Tre sa las deoparte cusutul Sad(
Nici o sansa sa mai termin pe lumina, si pozele nu ies bine seara Sad( Asa-mi trebuie! Nu mai las niciodata pe ultima zi.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Camy Mar 20 Oct 2009, 6:20 pm

buna fetelor,NADINA ai avut dreptate prima fuste este a mea,cu siguranta vor aparea si altele.Am inceput-o aseara ,si am lucrat la ea pana la ora 2,iar dimineata i-am pus fermoarul.

sper sa va placa ,am folosit un material ideal pentru primavara-toamna,este un raiat nu foarte plin alb putin lucios,combinat cu o danteluta si un siret de catifea.

Este un model de fusta ce mie mi se potriveste foarte bine,elegant si decent.Modelul l-am vazut la o tipa pe strada,chiar ieri.

Mie imi place foarte mult ,astept si parerile voastre.

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Fustaptrconcurs1

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Fustaconcurs2

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Fustaspate3

DETALII :as fi vrut sa fi pus si o poza cu dosul fustei ,dar cum m-am incadrat,de aceea am pus poza cu detalii si am intors si putin ca sa se vada cum am cusut si danteluta,adica pe dedesubt cu ata alba si deasupra neagra,este facuta cu rezerve si surfilata.
Danteluta a fost lata ,dar am taiat-o,mai bine zis am decuptat-o ptr a iesi o danteluta subtire. In partea din fata i-am facut 4pliuri,iar unde am cusut nasturii si dantela se suprapune o bucata de raiat .
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 P1070377

TIPARUL

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Clipboard01

cineva trebuia sa sparga gheata,nu?

va pupic dulce

hug


Ultima editare efectuata de catre Camy in Mar 20 Oct 2009, 10:53 pm, editata de 2 ori
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de DANIELA.I Mar 20 Oct 2009, 6:27 pm

Si acum sa va prezint creatia:
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 P1020925
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 P1020926-1


CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 P1020924
CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 P1020922
Si acum sa va prezint verbal produsul:
Este un produs vestimentar cu sprijin in talie,specific sexului feminin(exceptie fac scotienii).Modelul ales este confectionat cu ajutorul tiparului de fusta clasica transformat in tipar de model.
Este o fusta in stil office,dar poate intra si categoria stilului sport.Partea de fata a fustei este compusa din 2 detalii ,si anume,partea superioara a fustei(bascul) si partea inferioara a fustei in care sunt incluse 3 cute simple ,pozitionate pe piciorul drept,cute care confera fustei o lejeritate in partea inferioara.
Culoarea materialului este potrivita anotimpului primavara-toamna ,fiind o culoare care inspira incredere,sobrietate,dar nu in ultimul rand stapanire de sine.
Modelul fustei este un model care avantajeaza siluetele in forma de clepsidra,adica linia soldurilor fiind mai accentuata.
Sper sa va placa ceea ce vedeti,iar motivul postarii intarziate,nu este nici lipsa de inspiratie,nici lipsa de material,motivul este lipsa de timp liber.
In curand va aparea si perechea fustei,taior mai lung sau mai scurt.[img]CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 P1020928


Ultima editare efectuata de catre maistra in Mier 21 Oct 2009, 8:17 am, editata de 1 ori
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de DANIELA.I Mar 20 Oct 2009, 6:30 pm

Super faina fusta CAMY.materialul e super.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Doina Mar 20 Oct 2009, 6:56 pm

Camy si Maistra se vede ca sunteti cele mai harnice de pe forum,ati postat primele si ce fuste frumoase aveti. Bravo, meritati apaluze,
eu nu am avut internet ultimele zile, rdsul nu a binevoit sa trimita pe cineva sa-l repare. sper sa fac mesajele pana se termina concursul.
avatar
Doina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de geany Mar 20 Oct 2009, 7:08 pm

Felicitari fetelor harnice. Foarte frumoase fustitele voastre. Eu abea am ajuns acasa si sunt franta de oboseala; insa continui fusta si dimineata o voi posta si eu cu siguranta. PUPICI pupi

Edit: Doina, daca scrii la fiecare subiect din cadrul forumului, ai depasit deja chiar si limita pentru postarile pt concurs. Deci da-i bataie daca vrei sa participi. ura


Ultima editare efectuata de catre geany in Mar 20 Oct 2009, 7:19 pm, editata de 1 ori
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 20 Oct 2009, 7:15 pm

Eheheeee, ni s-au scurs ochii asteptand, dar vad ca incep sa curga si fustele, asa pe ultima 100 de m.
Felicitari! aplauze
...inca astept
bounce1

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de zylv Mar 20 Oct 2009, 7:34 pm

albinutele au aparut cu fustitele.foarte frumoase Flowers felicitari. Flowers o astept si pe ioana,caci sunt convinsa ca va aparea si ea cu ceva deosebit care mi se va pune la suflet(tare mult mi-a placut creatia ei de la concursul de crosetat),si nu numai pe ea,caci sunt atatea manute harnicute pe aici
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 20 Oct 2009, 8:01 pm

Au plecat copiii... am venit fuguta la calc, si ce-mi vad ochiii? Albinutele au terminat si de cusut, si de pozat
Camy, Maistra, superbe fustele, felicitari si bafta multa!

Eu mai am de lucru la a mea ... beau repede o cafea si ma pun pe treaba... Stiti voi cum e cu finisarile, astea iau timp mult. Mai ales ca nu am mai facut o fusta de ceva ani buni Sad
Dar daca aveti rabdare si nu mergeti la nani devreme, o sa vedeti si fusta mea... Fotograful are voie astazi la tv pana tarziu ;) E bucuros tare ca nu il trimit in pat la ora 9, si abia asteapta sa facem pozele.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mar 20 Oct 2009, 8:42 pm

fetelor,succes la concurs!!!!
am sa pun si eu maine o fustita lucrata dupa un tipar "A" scurta,in carouri.
mai ma pot inscrie?
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - FUSTA MEA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB