Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

+65
mariag
betymi72
danniela
ancush
SilviaDumitrescu
ancone
madymm
Laura1005
Lucia Ro
amia
AKD
clodi
florycostea
europolis
ana-maria14
Nicoleta Irimescu
mnarcisa
anigherman
mes
dienutzababy
Karina33
m-julie
amnro
Danny24
iuliana72
veniciuc nicoleta
detesan elisabeta
Alina.C
andreeazaharcu
Zana Mica
mdlupu
puffetta
hope
milena
deeaz
Julie
alexya
leonutza69
ELENA76
MagdaMarin
Maria27
Adriana13
tomari
chemio
geany
Clio_Ela
Laila
andreeaX
dandana
Dionisia
noel
Noemi
DANIELA.I
Eva
MihaelaT
livia_iri
ioana soare
ciresicca
arime
zylv
Admina
ariana
aisha
diada
Camy
69 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de geany Sam 05 Iun 2010, 11:29 am

Am pus si dublura la separeu rade Multumesc Smile
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 06 Iun 2010, 12:02 am

Foarte faini, Geany, sa-i porti sanatoasa! Ai rabdare, nu gluma.

Tre sa incerc si eu, dar de-aia cu burtica. Aia nu se prea gasesc, iar care sunt costa de cinci ori mai mult decat aia normali. Daca imi fac eu, de banii pe care i-as da pe trei perechi, imi iau materiale pt patru bluzite.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Alina.C Dum 06 Iun 2010, 12:33 am

Foarte faini, Geany!
Misto si posteriorul manechinei! wink
Si asa e, ai dreptate, Ela! Si eu gandesc ca tine! Smile
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Dum 06 Iun 2010, 12:57 am

Chiar, ca tot am gânduri sa devin mămică e bine de ştiut. De ce sa nu folosim indemanarea la croitorie si sa economisim banuti. Ca tot pt noi economisim.
Clio_Ela poţi sa îţi iei o pereche de chilotei de gravidutza si sa croiesti după ei dacă nu te descurci asa. Deşi nu cred ca e complicat.

Revin cu 3 perechi de chilotei facuti de mine pt mine, in mare graba si lipsa de dedicare azi noapte. Ii aveam croiti de mult timp din resturi de material.
Cam aiurea sa va arat fundul dar asa macar va dati seama ca vin bine. Mie una imi plac mult.

Chilotei albi din bumbac, materialul din care am facut in iarna pijama

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Chilotei din Lycra, din care am facut o bluza asimetrica

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Chilotei din jerse foarte moale din care mi-am facut pijama

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Precum puteti observa eu nu port tanga, in ultimii 7 ani nu am mai purtat. De aceea macar daca tot port modelul asta mai plin, prefer sa ii am colorati si decorati.
Scuze de poze, sunt lamentabile, m-am chinuit sa mi le fac singura, si n-am lumina, mi se inchidea si camera din cauza bateriilor..


Ultima editare efectuata de catre Noemi in Dum 06 Iun 2010, 11:44 am, editata de 1 ori (Motiv : completare cu realizarile mele)
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de tomari Dum 06 Iun 2010, 12:43 pm

Si pozele si chiloteii sunt OK taie mi-ar place sa-mi fac dar material ptr asa ceva nu am; prefer cel care sa fie mai mult bbc si ceva elastan cat sa nu lase sa intre la apa, dar nu gasesc. Cei din material sintetic imi plac doar la vedere nu sa-i port.
Scuze de off topic am cumparat material potrivit de la Camy dar n-am mai vazut la galeria de materiale. Fetelor care aveti materiale de vanzare poate gasiti si aduceti si asa ceva Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 4246
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de detesan elisabeta Dum 06 Iun 2010, 8:35 pm

da ,sunt frumoase costumele de bai ,dar ce te faci cand ai sanii f.mari iesiti din tipar
detesan elisabeta
detesan elisabeta
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : google
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Admina Dum 06 Iun 2010, 9:43 pm

Geany, foarte frumosi chiloteii negrii. Tot ultima pereche imi place, mai mult. wink
Noemi, gand la gand, cu forma asta de chiloti. Nici eu nu prea port tangi, stringi si combinatii. Perfecti sunt cei ca ai tai, juma-juma. love Daca te rog, imi poti da niste explicatii? Am facut odata o pereche, dar nu era nici materialul potrivit si nici nu aveam cu ce. Acum am de toate, vreau si eu. hug Sunt facuti din doua parti (fata si spate) si gusset-ul de pe dos (partea unde se lipeste absorbantul, ca nu stiu cum se cheama, in romana)?
Elisabeta, sa-ti traiasca, ce pot spune... Cred ca mai bine cauti costume bune, cu cupe intarite, cusaturi transversale, sa para sanii mai mici. Am vazut multe pe la Quelle (daca or mai avea) si de la Triumph (dar scumpe, normal). Cred ca e greu sa gasesti cupe foarte mari, de sutien, sa le folosesti la costum de baie.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de geany Dum 06 Iun 2010, 11:00 pm

Folosesti sutiene cu intaritura la cupe:D

Fetelor, va multumesc pentru aprecieri. Masurile mele corespund cu ale manechinului, deci am un ATU in va prezenta produsele de lenjerie intima fara a ma poza pe mine... cred ca mi-ar sari prietenul in cap sa ma vada in chliotei in internet ametit Eu port si tanga si ca cei ai lui Noemi. Depinde ce imbrac peste ei boo

Noemi, chiloteii tai sunt super. Ai masina speciala si ai si ceva mai multa experienta (ai mei sunt startul...), deci chiar nu ai cum sa ne dezamagesti Smile

Admina, e clar acum le ai pe toate, sa te vedem in actiune. Ai putea sa te orientezi dupa o pereche ce ai deja. Smile
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Lun 07 Iun 2010, 3:21 pm

Smile da e cam aiurea ca mi-ati vazut fundul dar ce sa fac ca intinsi asa nu se intelege modelul. Iar manechin de plastic nu mai am.

admina chiloteii modelul ala semi asa, sunt copiati (cu nesimtire) dupa unii de la Victoria's Secret, care imi place cum vin. Sunt intr-adevar facuti din 2 bucati, fata si spate, + dublura de bumbacel.
Voi face un tutorial sa vezi exact etapele, ca greu nu e de cusut, e mai greu de stabilit pasii, mai ales la montarea elasticului. Acum ca ai uber sa vezi ce bine merge. Eu le cos elasticul acela cu un singur ac la uber, prin cusatura lantic
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 07 Iun 2010, 3:28 pm

Noemi ai un corp super..Chilotii numai zic...
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de iuliana72 Lun 07 Iun 2010, 3:58 pm

si mie imi plac chilotei dar si ce corp ai fata ,nebuno.si sa nu te sfiesti sa ne arati ca esti super.
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Lun 07 Iun 2010, 4:10 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de detesan elisabeta Lun 07 Iun 2010, 5:37 pm

admir fetele cu corp frumos ,dar ce sa fac daca am corp mai putin proportionat, nu mi-e rusine, dar mi-e destul de greu sa ai sanii mari fara sa gasesti pe masura ,in general imi fac sutien la comanda, circumferinta bustului o am de 130 cm e destul de greu sa ii porti,atata doar sa fie sanii sanatosi
detesan elisabeta
detesan elisabeta
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : google
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Danny24 Lun 07 Iun 2010, 6:24 pm

Te inteleg. eu am doar 90cm, dar la o inaltime de 1,60 m ;i marimea la sutien 70 D (sunt destul de ingusta, am doar... noduri Embarassed ) si eu imi gasesc foarte greu sutiene, mai ales costume de baie bine proportionate (si accesibile ca pret), ca de obicei slipul imi este foarte mare, iar sutienul foarte mic.
Foarte frumosi chiloteii, feletor. eu abia am terminat prima mea pereche de colanti, dar ca sa mai exersez ma incumet si eu dupa sesiune. doar ca la liniara nu stiu cat de bine ar iesi.
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de detesan elisabeta Lun 07 Iun 2010, 7:17 pm

eu am un chiosc unde cumpar de la argos cluj si doamna este o comercianta adevarata , combina marimile ca sa faca pe plac la cumparatori(ex.marime 48 la slip si sutien 56 ) in cazul meu . problema e la sutien , care le port zi de zi am sanii f grei nu-i pot purta pe cei din comert
detesan elisabeta
detesan elisabeta
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : google
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de geany Lun 07 Iun 2010, 7:47 pm

Dany, eu la liniara i-am cusut cu ac dublu.

Referitor la sutiene si eu am avut probleme dar acum am rezolvat-o. La costumele de baie am optat pentru sutien in formatul sutienelor clasice, iar la slip, prefer cel ajustabil.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Danny24 Joi 10 Iun 2010, 11:00 pm

Si eu la sutien prefer variantele clasice, fara burete, eventual doar sarma pentru sistinere. problema in cazul costumelor de baie este ca majoritatea variantelor "clasice" sunt cu slip cu talie inalta, iar eu cum de obicei port pantaloni cu talie joasa se vede nasol zona "nebronzata" Smile . am vreo 2 costume de baie clasice (argos / jolidon), din doua piese, dar din motivul asta nu le prea port, sau le asortez alt slip. oare as putea sa ma incumet sa modific slipul, adica din talie inalta sa realizez o talie joasa?
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de geany Vin 11 Iun 2010, 11:07 am

Depinde de model cred eu. Daca este simplu la partea de sus, depinde si cat de inalta este rascroitura piciorului. Eventual pune o poza la scoala de croitorie, sa vedem. Desi de preferat ar fi sa-i pozezi pe tine, asa putem vedea si cat de inat este, poate este suficient doar sa-i indoi fara a-i taia.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Danny24 Vin 11 Iun 2010, 1:33 pm

O sa ii pozez numai sa treaca sesiunea, ca mai am un pic Smile . daca numai ii indoi mi-e sa nu fie prea grosi in zona respectiva, pentru ca partea din fatza e dublata oricum.
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de geany Vin 11 Iun 2010, 7:38 pm

hihi lol! de mine va mai amintiti? Am revenit!!!

Costum de plaja, ca doar am castigat experienta la chilotei, acum trec la sutiene rade


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de amnro Vin 11 Iun 2010, 8:01 pm

oau, geany, esti super tare. cu ce le-ai cusut,cu liniara?

m-as baga si eu mai ales ca peste 2 sapt plec la mare. iar imi fac singura de lucru zid
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 11 Iun 2010, 8:36 pm

Geany, este super, super costumul. Felicitari! Imi place tare mult si materialul.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de m-julie Vin 11 Iun 2010, 9:41 pm

ce bine arata. imi place tare mult modelul sutienului
m-julie
m-julie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Clio_Ela Vin 11 Iun 2010, 9:43 pm

Geany, e super sutienul, si slipul, dar sutienul imi place f mult!
na, ca te specializezi si in chilotei si sutiene:) Felicitari!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de geany Vin 11 Iun 2010, 9:45 pm

Multumesc!!!

Amnro, sunt surfilate la triploc si apoi cusute cu ac dublu la liniara.

Miha, materialul este"vai ce frumos este tricoul astaaa" rade

M-julie, sutienul este creatie proprie. 2 cupe si un tub.wink

Ela, eu m-as specializa in toate, dar tre' sa le iau pe rand wink

Sutienul este recomandat pentru fete fara piept sau piept mic (care sta la locul lui mai exact) altfel nu arata frumos.
kiss
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 8 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB