Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

+91
Buburuza
silva115
fizicuta
mnarcisa
maravela lucia florina
macanetu
claudine
katy51
AcidoR
piciul
Andreea1578
SilviaDumitrescu
misulet
AMEE
Nitsui
georgeta.prnic
iuli.b
ionela stefan
Galushca
manuela29
MagdaMarin
audur
innicia
symos
diblaru maria
mirelacirlan
lavlav
marabr
danadea
crina68
Comoara casei
rigo
dayanna
loredanaursachi
valih
Zana Mica
cicamica
firicel
foxykiss
veniciuc nicoleta
cory74
T_mihaela
lennny
ro_crisa
Kristina
myky7robc
Serban Valentina
cocav
florymarry
NEAGU LAURA
Eva
Raresuca
ligia27
Princess
milena
snoopy
diada
geany
angells
madalina78
andacoman
Lumi
danutac
adina270898
24elena
rucsy
LYNDA
silvia adriana
adrina
MihaelaTM
Noemi
Dionisia
Mandana
teisoara
marlen372001
irish05
maximlidia
Giobsy
aisha
maria_covacef
julix_2007
DANIELA.I
adar
dina_dorina
alinutza80
Ana Maria
dandana
Lia33
ioana soare
Admina
tiaoconnor
95 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de myky7robc Vin 29 Apr 2011, 12:29 pm

Dragele mele prietene,
Va informez, in cazul in care probabil o parte nu stiu, ca se pot cumpara bobine cu fir Flavia, toate nuantele, direct de la magazinul fabricii Romanofir Sibiu la pretul de 7,9 lei/buc+taxe de postale.
Am sunat la d-na gestionara si astazi imi pune coletul la posta.
Mai are si fir acryl tip: Sara 100g-6 lei, Rosa 100g-6 lei, Carina 75g-4,2lei.
Mi se pare destul de convenabil, avand in vedere ca la magazine Flavia este 13 lei/buc si celelalte 7,5-8 lei/buc
kiss
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de audur Vin 29 Apr 2011, 3:48 pm

Myky - pe mine ma intereseaza daca au fire de lana sau cel putin amestec cu lana, ai cumva idee?

Am luat dintr-o mercerie niste fire frumoase pe nuante de mov - roz, cu 80% lana, mi-a spus vanzatoarea ca sunt produse in Romania dar pe eticheta nu scria producatorul. Nici macar numarul de andrele cu care sa le lucrezi, nici lungimea firului... deci cam jale. Si cica ei produc mai mult pentru export. Altfel nu-mi explic cum de le puneau asa in vanzare.
Ma gandesc ca poate era Romanofir, dar nu stiu sigur.
Erau ieftine - 5,5 lei 50g.

Tu cum ti le alegi?

Si inca ceva: ati luat vreodata fire Barka? sunt fire unguresti, iar aici am gasit pe un singur site de vanzare (nu stiu daca pot pune numele - pot? Smile ), insa preturile mi se par enorme - 13 lei 50g bumbac, 15-16 lei 50g lana. Arata super, niste culori foarte frumoase si par de foarte buna calitate, dar parca nu-mi vine sa dau atat pe ele.

audur
audur
helper
helper

Numarul mesajelor : 15
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/03/2011

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de myky7robc Sam 30 Apr 2011, 2:05 am

audur, suna la tel de pe situl romanofir.ro si intrebi tot ce te intereseaza, eu asa am procedat.
Iar in ceea ce priveste alegerea firului, asta depinde de ce vei lucra cu el.
Aici nu prea ma pricep, poate stiu alte fete la ce se preteaza anumite compozitii, fire etc.
Asa am gasit si eu la magazin fire de f buna calitate 100% lana cu 15 lei/50g, e moale si pufos, tot de import, dar de Barka inca nu stiu.
Ce este de f buna calitate costa intr-adevar, dar eu cred ca merita, deoarece se investeste si multa munca.
pupi
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Serban Valentina Sam 30 Apr 2011, 12:39 pm

[b]Myky si audur intrati si pe topicul ,,In fire sa ne laudam,, ,acolo pe la pagina3
am postat adresa fabricii Talmaciu si pe masura ce am cumparat de la ei
am postat si coduri de culori.
V-as ruga daca aveti noi coduri fata de lista postata de mine mai puneti si voi.
Apoi am vazut ca s-a dezvoltat mult topicul celalalt si cu poze,pe masura ce fetele au achizitionat fire.
Sunt de acord cu Myky ca daca firele sunt bune calitativ merita un pret mai bun
De aceea ma incinta sa vorbim intre noi despre fire calitate si preturi ca sa nu ne avem surprize neplacute.

De asemenea daca aveti adresele cu lina sau amestec cu lina si nu le puteti
posta,va rog datimi-le si mie pe privat.
Nu am lucrat cu firul Barka ,dar ii stiam pe unguri mai seriosi decit altii.
Adica sper ca nu vind acril in loc de lina sau mohair.

Sa aveti o zi frumoasa si cu spor in ceea ce faceti.
hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Fire de tricotat din lana

Mesaj Scris de Galushca Dum 04 Dec 2011, 1:04 pm

Buna ziua,

Sunt din Bucuresti si imi doresc foarte mult sa gasesc fire de tricotat din lana 100%. Sigur ca imi doresc sa fie romanesti sau cel putin la un pret acceptabil. Am tot cautat pe internet si am gasit un site care comercializeaza lana din ungaria, dar preturile sunt destul de piperate, mai ales pentru ca se vand gheme de 50 grame.
Vreau sa ii fac sotului un pulover cu gat marimea L si as vrea sa ii fac si mamei un poncho sau un sal. Pentru toate astea mi-ar trebui mai mult de un kilogram, asa ca nu imi permit sa dau cateva milioane comandand de pe site-ul acesta unguresc.

Stie cineva daca prin piete in bucuresti se mai vinde lana de oaie sau orice fel de lana naturala? Aveti vreo mercerie unde se gaseste asa ceva?

Voi de unde va cumparati fire care au in componenta lana 100% sau materiale naturale 100%?

Nu ma intereseaza combinatiile cu acril, poliamida sau alte materiale sintetice.

Va multumesc mult, mult !
Galushca
Galushca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2011

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de crina68 Dum 04 Dec 2011, 5:27 pm

De ce nu bati tu in dreapta unde scrie cautare, cuvintele cheie: fire de tricotat!
O sa vezi ca aici pe sitte ai o multime de oferte de vanzare! wink

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Galushca Dum 04 Dec 2011, 6:11 pm

multumesc pt raspuns Crina multumesc M-am uitat deja la cateva oferte, dar cum sigur stii, e mai sigur si mai placut sa poti pipai firele inainte de a le cumpara scratch
de fapt nu am mai comandat asa ceva pe net pana acum si mi-e teama sa nu fiu dezamagita (de culori, calitate, etc)

Galushca
Galushca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2011

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de ionela stefan Dum 04 Dec 2011, 6:36 pm

Ai putea sa le rogi pe cele care vand si lana sa-ti trimita mostre...
Nu vreau sa vorbesc in numele nimanui dar, sunt convinsa ca cel putin doua nu ar avea nimic impotriva.
Stiu un magazin sh in capitala care aduce fire cam odata pe luna si eu am luat de la ei lana, din pacate nu cantitati prea mari dar, poti avea noroc.
Daca te intereseaza si nu ai nimic impotriva sh-ului, iti pot da adresa.
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Galushca Dum 04 Dec 2011, 6:50 pm

Multam mult Ionela. Tocmai ce ti-am trimis un Pm.
Galushca
Galushca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2011

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de iuli.b Joi 08 Dec 2011, 12:12 pm

ptr doamnele din galati, pe strada prelungirea 1 mai inspre piata centrala, la parterul blocului v este un magazin de materiale si mercerie,acolo am gasit fire angelica si flavia doar culoarea neagra la pret de 4,8 lei si 3,6 lei
iuli.b
iuli.b
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 107
Localizare : galati
Data de inscriere : 29/03/2010

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de georgeta.prnic Joi 08 Dec 2011, 3:03 pm

peace Pentru oricine cunoaste magazinele cu fire de tricotat din orasul Turnu-Severin,dati-mi un PM...........VA ROG! Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 4246 ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor ajutor
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Giobsy Joi 08 Dec 2011, 3:51 pm

Georgeta, ti-am scris PM.

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Nitsui Lun 16 Ian 2012, 1:59 pm

Buna ziua.
avatar
Nitsui
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : romania
Data de inscriere : 16/01/2012

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de AMEE Lun 16 Ian 2012, 2:54 pm

Buna ziua.Eu am folosit, si zic ca sunt bune, depinde de ce vrei sa faci.Dar oricum la un moment dat vrei si altceva.
AMEE
AMEE
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 35
Localizare : Neamt
Data de inscriere : 02/01/2010

http://cocas68.blogspot.com

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Nitsui Lun 16 Ian 2012, 5:58 pm

SPAM
avatar
Nitsui
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : romania
Data de inscriere : 16/01/2012

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Admina Lun 16 Ian 2012, 6:08 pm

Si eu stiu ca daca postezi un link catre un site cu vanzare inca de la primele mesaje, e vorba de Spam. Deci vom aplica Regulamentul!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de misulet Vin 26 Oct 2012, 9:50 am

eu nu inteleg de ce mai scrie magazine de vanzare fire daca nu poti spune cum se numesc

imi place situ vostru e foarte interesant dar discutia asta cu magazine nu o inteleg daca nu poti spune si de unde anume le iei


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Vin 26 Oct 2012, 6:05 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
misulet
misulet
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/10/2012

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 26 Oct 2012, 10:43 am

misulet = Nitsui scratch
in caz ca nu ai citit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] te rog sa o faci.
postarile succsive sunt interzise (printre altele)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Andreea1578 Mier 10 Iul 2013, 11:16 am

Buna ziua
Sunt la prima postare Smile
Am si eu o intrebare
Unde este SH care aduce fire?
Multumesc
Andreea1578
Andreea1578
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/07/2013

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de piciul Joi 11 Iul 2013, 7:14 pm

Nu cred ca este unul special...daca au ocazia aduc si fire...totul este in miscare si de vanzare si de cumparare!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Andreea1578 Joi 18 Iul 2013, 1:07 pm

Multumesc pentru raspuns Smile
Am luat si eu la rand toate second hand-urile pe care le stiam dar nu am gasit nici un firicel cat de mic. Si am fost cam in 7-8 magazine. Si vanzatoarele s-au uitat la mine putin ciudat cand am intrebat de fire. Cu o singura exceptie. Un magazin aproape de Obor unde mi-a spus ca au avut candva fire....
Oare fire din astea descomplectate, adica cate un scul doua, nu s-or gasi si pe net?
Andreea1578
Andreea1578
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/07/2013

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de AcidoR Joi 18 Iul 2013, 2:31 pm

Andreea, de ce-ti tocesti tu picioarele si nervii prin oras cand aici in forum gasesti daca cauti?! Rolling Eyes 
Arunca o privire prin categoria "Diverse" si descoperi lucruri interesante! wink
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Andreea1578 Mar 29 Oct 2013, 10:07 am

AcidorR acum mă uit si mă întorc sa-ţi spun dacă m-am descurcat
Andreea1578
Andreea1578
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/07/2013

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Mandana Mar 29 Oct 2013, 10:10 am

vezi ca ti-am trimis mesaj privat Andreea1578
avatar
Mandana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/06/2009

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty fire

Mesaj Scris de katy51 Mar 29 Oct 2013, 11:33 am

Andreea1578 a scris:Multumesc pentru raspuns Smile
Am luat si eu la rand toate second hand-urile pe care le stiam dar nu am gasit nici un firicel cat de mic. Si am fost cam in 7-8 magazine. Si vanzatoarele s-au uitat la mine putin ciudat cand am intrebat de fire. Cu o singura exceptie. Un magazin aproape de Obor unde mi-a spus ca au avut candva fire....
Oare fire din astea descomplectate, adica cate un scul doua, nu s-or gasi si pe net?
uita-te pe Breslo,au resturi de fire ramase din diverse proiecte ,multe se vand la KG,la preturi convenabile.
katy51
katy51
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 73
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2013

Sus In jos

Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate - Pagina 8 Empty Re: Magazine care vand fire de tricotat/ lana de calitate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB