Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Palarii, berete, fesuri,sepci ...

+57
canadianca50
irish05
rivka
Dorulet
Panea Laura
aidil
valentinadof
marabr
elenaveronica
arielas
violetas
rosita
cif2010
ancone
pavady
Gabiuta
Buburuza
kla78
gabitza05
mariaz_09
firicel
Steluzza
corina corina
oust3in1
ladybird
mnarcisa
emi
margot
Uca
clodi
europolis
Karina33
odrina
ribana
vilcris
cherie
mdlupu
bobitica
aisha
cris69
gabibadea
Camy
ariana
Adriana13
bijouxdemonange
livia1981
zylv
Admina
geany
tomari
diada
andreeaX
MihaelaT
Tinkerbell
ioana soare
dana_mi16
Clio_Ela
61 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Incercare PALARIE

Mesaj Scris de Adriana13 Vin 19 Iun 2009, 9:25 am

Ioana,

Foarte frumoasa palaria, te prinde tare bine.
kiss
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de ioana soare Vin 19 Iun 2009, 10:03 am

Va multumesc mult de tot pentru cuvintele frumoase, sunteti tare dragute! prietenie kiss

Andreea i-am pus intaritura, fara sarma. Dar am intarit ambele fete, nu doar partea exterioara cum scrie in revista.
Admina sa stii ca eu am patit-o cu lipiciul. Am cusut arici din acela facut sa se lipeasca si la un moment dat mi s-a blocat masina. Nu mai vroia si pace. M-am tot uitat ce are si nu m-am prins. Am chemat atunci "mesterul" meu si imediat a vazut ca e acul lipicios si adunase inauntru la suveica un gemotoc de scame. Adica acul lipicios lua scame de pe materialul pe care il coseam (stofa de scaune) si le ducea inauntru.

O zi frumoasa si calda va doresc! sunny
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de ariana Vin 19 Iun 2009, 10:25 am

Felicitari,Ioana! Palaria este frumoasa,superba,minunata...... la fel si tu love iti vine foarte bine iar ultima poza este superba.Mult spor in continuare bee
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de diada Vin 19 Iun 2009, 1:10 pm

Ioana, foarte, foarte reusita, superba! imi place tare mult si iti vine foarte bine! cum zicea si Mihaela, esti foarte feminina! Felicitari! ura primul

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de ioana soare Vin 19 Iun 2009, 4:46 pm

Ariana , Diada va multumesc frumos! pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de andreeaX Vin 19 Iun 2009, 8:09 pm

Ce fel de intaritura? Merci
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de Camy Vin 19 Iun 2009, 10:36 pm

IOaNA foarte frumoasa palaria iti sta foarte bine,bine ca i-ai pus floricelele crosetate,ca ar fi fost prea simpla asa iti vine perfect.

kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de tomari Dum 21 Iun 2009, 2:37 pm

Ioana palaria e reusita si faptul ca ai aplicat florile o inveseleste flower
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de ioana soare Lun 22 Iun 2009, 11:59 am

Camy, Tomari va multumesc mult! pupi

Andreea eu am folosit intaritura din hartie, care este un picut mai tare. Si am intarit toate partile.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty incercare palarie

Mesaj Scris de gabibadea Dum 28 Iun 2009, 2:00 am

Ma intereseaza f mult si pe mine tipare de palarii, macar unul, pt mama. Va fi ziua ei, si-as vrea sa-i fac eu cu mana mea o palarie de vara. Daca sunteti amabile sa atasati, v-as ramane indatorata...cu diverse, ce-am mai strans de pe unde-am circulat, pe net. Va multumesc!!! love Da, am cautat sa vad cum pot atasa cate ceva acestui mesaj, si constat cu stupoare ca acest forum nu are optiunea de attach Shocked , spre surpriza mea!!! Va rog mult, trimiteti-mi pe mail - adresa mea de mail este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
gabibadea
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 59
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/06/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de Admina Dum 28 Iun 2009, 9:48 am

In primul rand nu e foarte precaut sa-ti lasi adresa de mail pe un forum, deoarece s-ar putea sa te trezesti cu casuta plina de spam. No Eu constat cu stupoare ca nu ai cont pe unul dintre cele mai mari forumuri din tara, adica pe Despre copii, ca sa cosntati ca acolo nu poti incarca nici poze, nici alte fisiere; nimic. Si mai sunt multe forumuri mari, care castiga bani seriosi din reclame si nebunii, dar nu au posibilitatea de a incarca fisiere pe serverele lor...
In alta ordine de idei a fost tipar de palarie de dama, in numarul 5/2009, cele incercate aici au fost facute dupa acel tipar. Am sa incarc si eu un tipar de palarie, il pun la linkuri.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty incercare palarie

Mesaj Scris de gabibadea Dum 28 Iun 2009, 10:34 am

M-a mirat faptul ca aici nu pot atasa nimic mesajului pt ca sunt obisnuita cu forumul profesorilor si cel de pe didactic.ro, unde poti face atasamente pana la maxim 600 kb. Asta e, voi urmari sectiunea linkuri, si multumesc mult. Gabi
avatar
gabibadea
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 59
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/06/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de Admina Mier 01 Iul 2009, 12:22 pm

Incercarea mea de palarie pentru mine, de anul trecut:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tot de anult trecut, palarioara pentru fi-mea:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si am facut ieri o palarie pentru ea, pe masura capatanosului meu, care a crescut:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Parca e cam larga, dar sper sa-i vina si la anul; plus ca mai fac una pentru verisoara ei, dupa acelasi tipar. Am in lucru si doua de dama, tot asa cu fata dubla.


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mier 01 Iul 2009, 9:13 pm, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de ioana soare Mier 01 Iul 2009, 1:18 pm

Oo, sunt foarte frumoase amandoua! primul
Ce idee buna, sa faci palariuta cu doua fete! Asa o intoarce pe partea cealalta si hop are palarie noua!Smile
Iar la a ta stau borurile foarte bine, sunt tari si au forma frumoasa, de ce ziceai mai demult ca nu esti multumita? Ce intaritura ai folosit?
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de diada Mier 01 Iul 2009, 3:02 pm

Admina, foarte frumoase palariile, si foarte bine te-ai gandit sa-i faci doua fete! wink super mandra gagalicea ta cu palariuta! mi se pare mie sau i-ai tuns zulufii? Question Mult spor si la celelalte pe care le ai in lucru, abia astept sa le vad taie

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de Clio_Ela Mier 01 Iul 2009, 11:31 pm

Admina, sunt superbe pararioarele! Si spui... incercare de palarie?? Sunt foarte reusite!
Si ai o frumusete de fetita, sa iti traiasca!!! Ii sta foarte bine cu palarioarele!

Si sa traiasca si baieteii tuturor de aici ;)
Dar eu vreau fetita... la anul pe vremea asta sper sa fie deja aici ;)
Ups., sa nu ma parati, ca la serviciu inca nu stie nimeni ;)
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de cris69 Joi 02 Iul 2009, 10:30 am

admina dar tu esti mai harnica ca si o albinuta.te ividiez.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de ioana soare Joi 02 Iul 2009, 12:52 pm

Ela de-abia asteptam vestea cea mare! love
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de aisha Joi 02 Iul 2009, 1:07 pm

admina, imi plac palarioarele pustoaicei! sunt mortale!!! ura
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de Admina Dum 05 Iul 2009, 9:41 am

Multumesc mult de laude, sunteti dragute, ca de obicei. kiss
Ela, sa inteleg ca deja-deja sau se lucreaza la asta? lol! Si mie tot imi trec idei din astea prin cap, dar ma calmez, iau o inghetata si-mi trece... E greu si asa, dar daca ridici la patrat... ar fi de 2 ori mai multe rele, dar si bune, ca de la orice copil, nu?
Ioana, palariile de anul trecut au fost intarite cu intaritura pe panza, termocolanta si cele de anul asta cu intaritura aia lipicioasa ca o hartie de muste, am pus eu poza la Materiale auxiliare. Daca vrei iti dau de-o geanta si-o palarie. pupi Pe mine m-a sfatuit Geany si as vrea sa-i multumesc ca m-a luminat in ceea ce priveste folosirea ei. O sa pun si la o geanta, saptamana viitoare.
Cris, tu vorbesti? Vi si arunci cu 15 copacei si 20 de torturi superbe si imi lauzi mie harnicia... Esti o dulce, Flowers dar tu esti mult mai harnica, fara indoiala.
Revin cu palaria pentru mine. Sincer, nu mi-a placut modelul asta... E ciudata cu acea calota din triunghiuri, borul prea mare si calota prea scurta, dupa parerea mea. Am facut marimea 58, ca mi-s capatzanoasa, dar mi-e putin prea larga si cum am spus prea scurta calota... Oricum mai am una croita, deci nu scap de acest tipar. Embarassed Dar mai caut altele, cu model gen palariuta fi-mii.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de geany Dum 05 Iul 2009, 2:21 pm

eee... pai eu nu ma mai joc, eu nu am purtat palarie, dar cu incercarile postate de voi, ma bate gandul sa incerc si eu macar una sa vad daca voi purta asa ceva Embarassed. Parca vazusem un model in burda, ma voi documenta si sper sa vin si eu cu testul meu taie
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de diada Dum 05 Iul 2009, 10:42 pm

ti-a iesit super Admina love te specializezi! nici eu nu port palarii, dar ale vostre sunt foarte frumoase!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de aisha Lun 06 Iul 2009, 11:07 am

Admina, unde ai gasit tiparele? Daca faci rost de unul pt palarie gen celei facute pt pitica ta, vreau si eu!!! Pls! kiss
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de ioana soare Lun 06 Iul 2009, 3:40 pm

Admina ti-a iesit super palaria!!! ura Foarte frumos se aseaza borul si are tinuta, vad ca sta si indoit! E super! aplauze
Calota si mie mi s-a parut scurta, am si comparat-o cu o alta palarie si intr-adevar asa e. Dar pe cap vine bine.
Multumesc pupi pupi pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Incercare PALARIE

Mesaj Scris de bobitica Sam 21 Noi 2009, 7:33 pm

aisha a scris:Admina, unde ai gasit tiparele? Daca faci rost de unul pt palarie gen celei facute pt pitica ta, vreau si eu!!! Pls! kiss
Am gasit un tipar de palarie care imi pare ca arata ca si palaria micutei facuta de Admina.Uite link-ul: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Palarii, berete, fesuri,sepci ... - Pagina 2 Empty Re: Palarii, berete, fesuri,sepci ...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB