Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyVin 27 Ian 2023, 5:36 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyVin 27 Ian 2023, 8:44 am Scris de Dorulet

» Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna - 12
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 24 Ian 2023, 9:43 am Scris de gretty

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 24 Ian 2023, 9:30 am Scris de gretty

» Frivolite - cap 7
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 24 Ian 2023, 8:57 am Scris de vlad_mom

» Puzzle-ul - pasiunea mea
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 24 Ian 2023, 6:59 am Scris de Dorulet

» Despre masinile de tricotat
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMier 18 Ian 2023, 8:39 pm Scris de vlad_mom

» programe broderie
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 17 Ian 2023, 1:37 pm Scris de onion

» Decoratiuni diverse - 8
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 17 Ian 2023, 1:03 pm Scris de mlizeta

» Fulare,saluri,esarfe tricotate (VIII)
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyVin 13 Ian 2023, 8:29 am Scris de LRodica

» Ajutor!...Invatam sa tricotam impreuna -6
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMier 11 Ian 2023, 11:56 pm Scris de SilviaDumitrescu

» Verifpro - paypal, ebay, banks, crypto, docs and more!
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMier 11 Ian 2023, 10:24 am Scris de SilviaDumitrescu

» Ornamente de Craciun - 6
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMier 11 Ian 2023, 10:03 am Scris de Dorulet

» Broderie, cusuta la masina
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 10 Ian 2023, 2:55 pm Scris de ema

» Animale de companie!!! - 5
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMar 10 Ian 2023, 2:44 pm Scris de ema

» Din materiale reciclabile 6
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyVin 23 Dec 2022, 11:12 am Scris de LRodica

» Fotografia, intre hobby si arta
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptySam 26 Noi 2022, 6:03 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyMier 23 Noi 2022, 6:23 am Scris de piciul

» sa faci din pasiune o activitate practica si bine plătită
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyJoi 03 Noi 2022, 3:43 pm Scris de sanda b

» Florile din gradina mea(2)
Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil EmptyLun 31 Oct 2022, 3:01 pm Scris de Dorulet

Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil

In jos

Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil Empty Caut angajez croitoreasa pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil

Mesaj Scris de cosmin.simionica@gmail.co Joi 26 Noi 2015, 8:08 am

Caut angajez croitoreasa sau croitor pentru atelier in zona Bucurestii noi program flexibil
chiar absolvente liceu - scoala profesionala sau cu experienta
program part time, flexibil, echipa creativa

tel 0745660152 Cosmin
cosmin.simionica@gmail.co
cosmin.simionica@gmail.co
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/11/2015

Sus In jos

Sus