Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

+37
dariaoana
irish05
dina_dorina
cami26
FLORIAN
Armeana
Ana Maria
DANIELA.I
claudinna
ionela stefan
Wave
infairyland
Lali
maria_covacef
Ania
SilviaDumitrescu
irinaindira
ariana
cris69
geany
Kristina
bijouxdemonange
livia1981
Agatha
Eva
duchess
little_light
Camy
adar
diada
ioana soare
arime
aisha
Admina
mihatm80
MihaelaT
ppisic
41 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Agatha Mar 02 Iun 2009, 6:10 pm

Si mie imi place sa stii! wink
Iti multumesc pentru cuvintele de incurajare! kiss
Agatha
Agatha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/05/2009

http://meagatha.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Kristina Mar 02 Iun 2009, 11:20 pm

Kristina, posetele sunt foarte faine si lucrate perfect! Felicitari!! Daaar ... colierele sunt favoritele mele..in special cel verde e super!! Din ce sunt manerile de la a doua posetica? Pare a fi un tub de plastic care imi este cunoscut, nu stiu unde am mai vazut... dar vreau si eu






Cat de fain or fi....nu mai stiu,ma chinuie si pe mine talentul!
la coliere.....am o multime de idee de pus in practica.....sper sa va mai pot arata cateva!
Manerele de la gentuta.....sunt din plastic transparent....sunt manere gata cumparate;


Imi place la nebunie modelul de la husa de telefon.....de unde as putea sa invat si eu? hug
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de cris69 Mier 03 Iun 2009, 7:57 am

[quote="Agatha"]Dragelor, am facut si eu niste podoabe crosetate care imi plac tare mult si as vrea ,daca nu-i cu suparare sa "aud" parerile voastre -de fapt ar fi ca niste medalioane crosetate, ce ziceti ?????
agatha acum am vazut ce ai mesterit. sunt super ideile tale si esti originala. imi place. felicitari.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Agatha Mier 03 Iun 2009, 9:42 am

Multumesc Chris! kiss
Agatha
Agatha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/05/2009

http://meagatha.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de ppisic Mier 03 Iun 2009, 1:37 pm

Kristina a scris:Kristina, posetele sunt foarte faine si lucrate perfect! Felicitari!! Daaar ... colierele sunt favoritele mele..in special cel verde e super!! Din ce sunt manerile de la a doua posetica? Pare a fi un tub de plastic care imi este cunoscut, nu stiu unde am mai vazut... dar vreau si eu


Cat de fain or fi....nu mai stiu,ma chinuie si pe mine talentul!
la coliere.....am o multime de idee de pus in practica.....sper sa va mai pot arata cateva!
Manerele de la gentuta.....sunt din plastic transparent....sunt manere gata cumparate;


Imi place la nebunie modelul de la husa de telefon.....de unde as putea sa invat si eu? hug

Modelul husei e dintr-o revista, e usor si rapid, am sa-l scanez in seara asta.
Hmmm, trebuie sa mai fac o plimbare pe la mercerii, e posibil ca acolo am vazut manerele:)
Cat despre coliere, abia astept sa-ti pui ideile in practica!

LE: link modelul folosit pentru husa!


Ultima editare efectuata de catre ppisic in Mier 03 Iun 2009, 10:56 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugat link)
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Sam 13 Iun 2009, 11:58 pm

Am facut si eu o husa simpla pt telefonul sotului, mai am una in lucru, dar inca nu stiu ce va iesi... Embarassed
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Admina multumesc pt idee! hug

...si un accesoriu pt croitorie, o perinuta pt ace Laughing
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 14 Iun 2009, 12:40 am

Felicitari, Livia! Super husa, dar broscuta testoasa m-a dat gata love

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de diada Dum 14 Iun 2009, 8:43 am

Livia, imi plac maxim! mai ales broscuta love love love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Eva Dum 14 Iun 2009, 9:07 am

Broscuta imi place si mie cel mai mult love ... vad ca stai super bine cu rabdarea...
Eu tin acele prinse de niste magneti; asa stiu sigur ca nu le gasesc prin alte parti wink ...
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Admina Dum 14 Iun 2009, 10:48 am

Livia, am avut o tresarire cand m-am uitat ieri seara, la mesajul tau. De bine, normal love Ma bucur ca te-a inspirat modelul meu si culoarea husei e la fel; foarte frumoasa, normal ca-mi place. Si broscuta este o idee geniala, cred ca ma inspir eu, de data asta. Flowers
Eu am un saculet plin cu resturi de material si in el am infipte multe ace, dar ma supara uneori ca nu intra perfect (resturile de material sun lycra si nu aluneca, cum trebuie). Eva, buna ideea cu magneti.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de ioana soare Dum 14 Iun 2009, 6:40 pm

Livia broscuta ta m-a dat gata! E delicioasa! Si cu palariuta si tot! love
Dar spune-mi te rog ce fir ai folosit? Pare ca o sfoara, numai buna de o gentuta. Sau e chiar sfoara de uz casnic? Eu mi-am luat un ghem de la bricostore ca sa-mi fac un cordon, dar o sa incerc sa-l fac cu noduri de macrame.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Dum 14 Iun 2009, 11:48 pm

Multumesc fetelor pt cuvintele frumoase, sunteti voi dragute, eu doar imi pun in practica ideile si ce multe mai am.... Laughing
Ioana cat ma pricep eu la fire, stiu sigur ca cel crem e lana, iar cel verde l-am cumparat la scul scria pe el Safir, dar nu stiu ce contine Embarassed
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de ioana soare Lun 15 Iun 2009, 2:28 pm

Aha, ochii mei vedeau sforicica wink

Pana ajung sa ma gatesc si sa ma pozez cu palaria pe cap ca sa v-o arat la croitorie, pun aici bordura din flori crosetate pe care am facut-o pentru ea.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Eva Lun 15 Iun 2009, 2:37 pm

Foarte frumoasa bordura! Ti-au iesit super florile, Ioana! Felicitari!
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 15 Iun 2009, 3:04 pm

Ioana, love love love o sa fii foarte shic cu palaria! Felicitari! pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de diada Lun 15 Iun 2009, 3:33 pm

Ioana, superbe floricele ai crosetat! love love love Abia astept s-o vad si la croitorie! pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de geany Lun 15 Iun 2009, 3:34 pm

Ioana foaste frumoasa e bordura palariei... pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Lun 15 Iun 2009, 11:02 pm

Ioana imi place tare mult bordura ta, floricelele sunt finute si elegante, gand la gand Smile si eu am terminat 2 borduri, dar mai simple.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
palaria e cumparata, cum sa le fac si pe ale mele sa stea asa?

si inca o husa pt telefon care nu arata prea bine in poza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Admina Mar 16 Iun 2009, 11:15 am

Ioana, superba bordura crosetata love SI e o idee geniala sa infrumusetezi orice palarie cu asa frumuseti. Acum mai ai un hobby pe care-l stapanesti; e ceva ce-ti propui sa nu-ti iasa? Smile
Livia, am sa ma inspir si la bordurile de palarie... Nu de alta dar a Ioanei e prea complicata. Stau fixate bine de palarie sau le-ai prins cu ceva? SI husa imi place doar ca nu inteleg pe unde intra telefonul, pe sus sau pe jos? Palaria cumparata e crosetata din macrame? Ma gandesc ca e folosit si un altfel de fir, mai teapan. Dar a incercat cineva sa le lipeasca cu aracet? Embarassed Eventual faceti o mini palariuta crosetata, o puneti pe un suport rotund si dati cu aracet. Asta am vazut la globurile acelea de sfoara, facute pe baloane si raman tari, tari. Eventual diluat aracetul sa nu iasa atat de tare... e o idee sa nu radeti prea tare, ca va aud. lol!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de ioana soare Mar 16 Iun 2009, 12:03 pm

Va multumesc frumos! prietenie
Pai imi propusesem sa incerc si treaba aia cu ghergheful, dar tot stau sa ma rog de mester wink sa mi-l faca. Ca nu ma lasa nici pe mine sa incerc, zice ca vrea el Rolling Eyes

Livia foarte frumoase ti-au iesit bordurile si husa de telefon!
Ale tale sunt mai finute si mai dragute, a mea cred ca e un pic prea incarcata, asa numai din floricele. Dar asta este frumos aici, ca poti sa faci alta si alta si alta si sa schimbi aspectul palariei si sa o asortezi cu diferite tinute.

sunny
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Mar 16 Iun 2009, 2:56 pm

Ioana abia astept sa vad palaria gata, poate imi mai vin niste idei wink
Admina n-am fixat bordurile cu nimic, abia in poza am vazut ca cea albastra e putin larguta, dar o mai ajustez eu. La husa pt telefon asta e doar fata, dosul nu l-am mai pozat, "incuietoarea" e la fel ca la husa verde Smile
Palaria nu e din macrame, e un fir format din mai multe fire foarte subtiri si sta tapana bine. Eu am incercat cu aracet diluat in apa, am bagat palaria acolo, dar tot n-am fost multumita. O sa incerc si varianta ta, nici nu stiu ce concentarie de apa cu aracet sa fac, mi-e sa n-o albesc de tot. Pana la urma atat incerc pana imi iasa ceva.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Eva Mier 17 Iun 2009, 12:21 am

Livia, da` nu stai deloc, tot mesteresti cate ceva! Felicitari!
Eu am diluat cam 2 lg de aracet in 100 ml apa si tot nu sta bine! Maine incerc alta varianta , numai sa am timp! Va spun cand gasesc solutia!
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de geany Mier 17 Iun 2009, 11:34 am

Buna feltelor,vin si eu cu prima mea gentuta crosetata,,,,captusita si cu fermoar
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de cris69 Mier 17 Iun 2009, 11:36 am

geany a scris:Buna feltelor,vin si eu cu prima mea gentuta crosetata,,,,captusita si cu fermoar
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
e super geany, felicitari. chiar azi ma gandeam sa crosetez sii eu una pentru fiica mea.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Mier 17 Iun 2009, 11:39 am

Geany foarte frumosa! E practica, draguta si frumos lucrata, felicitari!
Oare urmatoarele, daca asta e prima, ce minunatii o sa iasa?
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB