Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

+15
valentinadof
Giorgi
Floren
tomari
feerya
piciul
diada
danniela
michelinebeaulieu
LRodica
MagdaMarin
gaza
Admina
geany
AlinaJ.Bijoux
19 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Dorulet Sam 05 Sept 2015, 8:14 am

S-o folosesti cu bucurie si mult spor,Magda!Si eu vreau sa stiu(curiozitate pur feminina)ce te-a intrebat Lenny.Ne spui?
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Admina Sam 05 Sept 2015, 6:36 pm

Magda, frumoasa jucarie, pune-l la treaba mult si bine. Sa ai spor!
Diada, valabil si pentru robotul tau de bucatarie. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de LRodica Vin 25 Sept 2015, 9:30 pm

Ce mi-am cumparat va arat si voua. Masina de cusut din oferta de la Lidl.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3653
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 25 Sept 2015, 10:17 pm

Manechinele le vand eu cu 500 ron , dar mi-a placut culoarea si au staționat putin pe la mine ca nu m-am putut abține sa nu le vand cand au apărut clienti.
Sa folosiți cu spor tot ce v-ati cumpărat . Vreaaaaau si eu kichen aid .
De Crăciun cand se schimba mobila prin Italia poate imi iau si eu 1-2 .
Anul trecut m-am trezit tarziu sa imi anunt rudele ca vreau acest produs ,chiar văzuseră pe acolo.
E ff util in casa .

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Floren Vin 25 Sept 2015, 11:04 pm

Stai ca nu inteleg ! Ce sa faci cu 2 KitchenAid !? In afara de a le vinde , evident !
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 26 Sept 2015, 6:37 am

Am si sora si frate wink sau il tin bine pentru mine.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de diada Sam 26 Sept 2015, 8:07 am

Unul mi-l dai mie, sora mea rade


Ultima editare efectuata de catre diada in Sam 26 Sept 2015, 11:10 am, editata de 1 ori

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 26 Sept 2015, 8:42 am

Uite acum m-a gândeam la tine stai sa vina si se face wink dau cui știu ca stie sa aprecieze si o sa il folosească . Deocamdată e blana ursului din pădure . : laugh:

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de diada Sam 26 Sept 2015, 11:11 am

nor Noi am avut in laborator unul si am vazut ce poate face si il iubesc mult!!! nor

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Floren Sam 26 Sept 2015, 3:49 pm

Chiar mi-e greu sa cred ca ar exista cineva care sa vrea sa se descotoroseasca de asa ceva , cum zici tu , Magda .
Oricum , obiectul in discutie este o bijuterie !
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Admina Sam 26 Sept 2015, 6:19 pm

Floren, sunt persoane care cred ca se apuca de bucatarit, daca iau mixerul minune. Dar nu le tine mult... Smile Ca atunci cand luam un aparat de fitness, zicem ca ne apucam de sport si ajungem sa il facem cuier de haine, ca nu-l folosim pentru ce e facut. rade
Eu mi-am luat materiale de la vanzarile din garaje, o cutie mare cu 5$ cu voal, bumbacuri imprimate, materiale matlasate, brocard, bucati si bucatele, unele mai mici unele mai mari. Si un costum de Halloween, cu ghete lungi cu tocuri mari, sa ma fac vrajitoare.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Floren Sam 26 Sept 2015, 7:14 pm

Admina , asa cum am mai zis , aici , in Europa , scula asta e tare scumpa , asa ca cineva care face achizitia , cred ca stie exact despre ce e vorba si se gandeste foarte bine inainte de a da banu' ! D-asta am zis ca mi-e greu sa cred ca o sa gaseasca un KitchenAid la"garaj" (ca la tine) sau la "rastrillo" ( ca la mine ) . Da , poate sa-l gaseasca ...dar nu iti spun provenienta ! Sau ...mai e o varianta ....poate gasi fake-uri , cu toate ca nu am auzit inca de asa ceva pentru aparatul in discutie .
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8 - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB