Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

+42
carmenco
Dodo-pui
samo99ro
mnarcisa
noki
annamarya
mihulmic
Dorulet
piciul
ritame
vero79
betymi72
europolis
fizicuta
valentinadof
ghita
irish05
filipoidana
victoriacus
barbin
AcidoR
nico1206
Cristache
Greteledelweiss
Ginet
Celya_f40
Giobsy
dragan mirela
michelinebeaulieu
nicolae68daniela
Tache Marilena
Giorgi
lacrisel
ema
Gabica
tantza_m
LRodica
AlinaJ.Bijoux
Day
danniela
SilviaDumitrescu
macanetu
46 participanți

Pagina 17 din 31 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de valentinadof Lun 29 Sept 2014, 10:44 am

Neata fete dragi!De miercuri intru in concediu,da?! Smile Si pe weekend sunt la neamuri la Cluj!O saptamana perfecta s-avem!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Giorgi Lun 29 Sept 2014, 2:16 pm

O zi frumoasa tuturor !!Azi avem soare !
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de mihulmic Lun 29 Sept 2014, 2:58 pm

buna ziua Smile
eu nu prea am timp sa intru dimineata Smile
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Lun 29 Sept 2014, 4:22 pm

Lasa,Doamna Macanetu,sa fie zapada DOAR la Lacrisel,si la cine mai sta la munte:) La mine sa fie vara si atat Smile
Pana acum sunt in target cu treburile....staaau si ma relaxez,mai am vreo ora pana la Zumba.Iar intalnirea de afaceri poate iesi bine,un magazin de haine ar vrea sa accesorizez tinutele Smile Sa vedem mai clar cum si in ce forma :PVa tin la curent !
Si am uitat sa va zic,al meu e la cules la vie,poate pana vin eu de la Zumba se lasa si cu vreun pahar cu must Smile Neaparat va aduc si voua Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Lun 29 Sept 2014, 5:17 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hai Day de la zumba, ca am adus eu mustul!
P.S. Greierii s-au cam dus pe unde e mai cald...sau ierneaza la furnici in musuroaie?!
Numai bine!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Lun 29 Sept 2014, 5:59 pm

Super Day , bafta cu noul proiect .
Si de'abia asteptam mustul . Pana atunci il bem pe-al tau Piciule ...tare imbietor arata . Ai mei nu au cules inca strugurii .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 29 Sept 2014, 8:48 pm

Seara buna si bafta Day!!! Sa auzim numai de bine!!! Eu deja am inceput cu felicitariile de Craciun!!! Am 10 deja, iar din octombrie ma apuc si de betele de mos nicolae. Anul trecut am avut mai mare cererea decate bete am avut. hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 30 Sept 2014, 7:13 am

Buna dimineata,doamnelor!
Tocmai a rasarit soarele,asa ca speram sa fie o zi plina si frumoasa!
Sa avem spor! prietenie
Vai de capul meu!Cum sa avem spor fara cafea si ceva langa?![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Dorulet in Mar 30 Sept 2014, 7:24 am, editata de 1 ori (Motiv : (am uitat cafeaua))
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mar 30 Sept 2014, 8:15 am

Buna dimineata!

Azi m-am imbracat in negru. Ce aiurea ma simt! Dupa program iesim cu totii la protest la ora 17. Diseara ma vedeti la televizor! rade
Au murit 5 persoane nevinovate fiindca a vrut un dobitoc sa-si puna capat zilelor! Poate reusim sa tragem un semnal de alarma, sa puna parapeti si sa nu se mai intample asemenea tragedii pe soselele noastre. Sper sa nu se transforme in ceva politic ...
O zi frumoasa tuturor!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Giorgi Mar 30 Sept 2014, 8:21 am

Buna dimineata!
Bafta Day!
Marilena ,e tare trist ce s-a intamplat ,am fost marcata de asta ,cum poate sa se intample asa ceva!
O zi frumoasa tuturor!
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de valentinadof Mar 30 Sept 2014, 8:34 am

Buna dimineata,fete!Totdeauna gasesc o cafea nemaipomenita aici prietenie Si nu pot sa m-abtin:Nu vad rostul protestului Marilena,nu schimba cu nimic situatia chiar daca se pun parapeti.Astfel de lucruri se-ntampla,sunt vesti care n-ar trebui sa se dea mai departe,sa ramana acolo unde s-au intamplat.Toate canalele au difuzat probabil non stop stirea,habar n-am.Cine o fi initiat protestul,ai intuit bine de fapt,se profita din orice!
La mine se anunta o zi calda sunny

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de fizicuta Mar 30 Sept 2014, 8:57 am

Buna dimineata,am si eu o intrebare referitoare la calatoria cu avionul: pot sa crosetez in timpul zborului? book
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 30 Sept 2014, 9:12 am

Buna dimineata! Va salut din fata unu mic dejun copios, alaturi de o cana de ceai (cafeaua am baut-o la 7). Sunt racita coooobzaaa. Ii dau tare cu paracetamol, diclofenac, antinevralgic...iar diseara dupa ce rastorn mamamaliga imi voi baga capul in ceaun. Sa avem o zi minunata!!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Mar 30 Sept 2014, 9:15 am

Buna dmineata fete ,
Am dus piciul la gradi si acum in timp ce imi beau cafeluta ma duc sa casc gura pe la sarafane .
Lacrisel am incercat vreo doua -trei modele crosetate pentru  o potentiala jachetica Chanel si nu imi place frate ce si cum iese deloc. Sper sa ajung sa invat mai multe in ale crosetatului in timp , imi place si imi doresc . La tricotat stapanesc un picut mai binisor lucrul .
Marilena intradevar e trist , cumplit de trist ca se intampla astfel de lucruri ...vai de noi . Dumnezeu sa ne ajute si sa-i ajute si pe ei sa treaca peste .....desi e usor sa vorbesti privind din afara .
Valentina da, sa stii ca e ca un drog ....chiar de ai timp chiar de nu, tot gasesti un picut acolo sa intri pe aici pe la fete . E reconfortant .
O zi minunata dragelor . Si la noi este soare si placut .
Fizicuta eu nu am auzit ,nu stiu , buna intrebarea si ine de stiut desi nu vad sa plec eu pe undeva cu avionul wink dar nu se stie niciodata !!
Sanatate maxima Silvia , sa te refaci repede , au zis astia la meteo ca de joi iar se strica vremea .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de ema Mar 30 Sept 2014, 9:52 am

Buna dimineata Sa avem o zi cu soare, cu spor si cu tot ce ne dorim
Fizicuta nu poti nici sa cosi, nici sa crosetezi, nici sa tricotezi Iti confisca toate ustensilele de lucru pt ca sunt considerate periculoase (tot ce taie, inteapa, strapunge gen foarfeci, cutitase, penseta, croset, etc. le pui frumos in bagajul de cala si tu urci in avion fara nimic de acest gen in poseta
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AcidoR Mar 30 Sept 2014, 10:19 am

Buna dimineata! hug

fizicuta a scris:Buna dimineata,am si eu o intrebare referitoare la calatoria cu avionul: pot sa crosetez in timpul zborului? book

Nu e voie la bordul avionului cu obiecte ascutite. Ele se depoziteaza in bagajul de cala, le confisca daca sunt in bagajul de mana.
M-a interesat subiectul si m-am informat. Calatorie placuta fara croseta! wink

O zi buna tuturor! kiss

Edit:
Acum am vazut ca si Ema ti-a raspuns.
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 67
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de lacrisel Mar 30 Sept 2014, 10:35 am

Neataaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Cafeluta, ceaiul, ustul, sa ne mearga la sufletel!!!!

Macanetu - nu ai reusit nici cu modelele ce e-am pus la provocare ca sa va inspire? Daca vrei alte modele, da-mi pm si iti trimit.

Alina - bag seama ca nu prea mai sunt copii cuminti, nu? rade rade rade

Asa stiu si eu ca nu te lasa cu croseta in geanta, doar in bagajul de cala... asta ma enerveaza si pe mine ca e timp pierdut, dar si nebuni sunt multi, asa ca mai bine ajungem in siguranta la destinatie Smile

M-a taiat si pe mine mai demult capul sa fac un covoras... aveti ideee de unde as putea cumpara ceva fire naturale (lana, in bumbac) groase, sa le pot face macar cu croseta nr.10... ????



lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Mar 30 Sept 2014, 11:57 am

Lacrisel cred ca de'acum incolo o sa apara astfel de fire pe la fetele care vand ( asta in ideea sa le cumperi la un pret avantajos ) , altfel cred ca gasesti in mercerii sau magazine de gen dar mai bine aprovizionate .Eu am luat multe de la Diada . Pe la noi nu prea sunt  . Sau tot de unde ai mai luat Y. P . ( nu stiu daca am voie sa dau nume ) . kiss
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de fizicuta Mar 30 Sept 2014, 12:16 pm

Multumesc mult ptr sfaturi.......voi trece peste "deficit" de crosetat in sange love sper sa nu ma plictisesc f tare in zborul lung ce il am de facut.
Posetuta de "prim ajutor in crosetat" are deja locul in bagajul de cala dar ma gandeam ca poate,poate mai infrang emotiile zborului.....sper sa am acces la inernet .
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de lacrisel Mar 30 Sept 2014, 12:22 pm

Fizicuta - daca platesti, ai net Smile ca stiu ca nu te lasa cu cel de la retea... cate ore dureaza zborul?
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de fizicuta Mar 30 Sept 2014, 7:18 pm

In total cam 14 ore....
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Mar 30 Sept 2014, 8:01 pm

V-am promis de ieri...si abia acum AU terminat( nu eu,eu sunt fata de casa :P )
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
E chiar primul pahar,asa ca.... Smile Il impart cu drag cu voi ,dragalaselor Smile Si cine e prin zona,e invitat sa vina personal la o degustare...asa must dulce n-am mai avut de ani buni !
Fizicuta,sunt invidioasa....raaaau...nici nu te intreb unde mergi,ca e clar ca e ceva exotic unde sigur as vrea si eu ... Sa-ti fie calatoria usoara si timpul petrecut acolo frumos si fericit :D
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 30 Sept 2014, 8:52 pm

Seara buna, am intrat sa va salut si ma duc la tv. Abia ce am venit de prin curte. Am stat cu ai mei si cei doi muncitor ce lucreaza la constructia foisorului de lemn din curte. Cand e gata pun poze!!!
Fizicuta, zbor placu si sa te distrezi bine pe unde mergi. Eu nu am fost nici o data cu avionul.
Gata am plecat. O seara minunata tuturor!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Mier 01 Oct 2014, 5:54 am

Buna dimineata! Inca e soare, asa ca bucurie maxima si spor in toate!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
P.S. Fericirea este din lucruri simple...o carte, o cafea si o muzica buna! kiss
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 01 Oct 2014, 6:35 am

Buna dimineata,doamnelor!
"Fiecare zi pare prea scurtă pentru toate gȃndurile pe care le gȃndesc, pentru toate plimbările pe care vreau să le fac, pentru toate cărţile pe care vreau să le citesc şi pentru toţi prietenii pe care vreau să ȋi văd.”
Dar...intotdeauna am timp pentru o cafea cu prietenele de aici:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O zi frumoasa! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 17 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 31 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB