Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Iun 2014, 9:04 am

Abia astept sa te vad fotomodeala!!!  kiss kiss kiss 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Iun 2014, 10:07 am

Day multumesc pentru starea pe care mi-o insufli . Te imbratisez cu drag si-ti doresc sa ai parte de tot binele din lume.
Buna dimineata ca am si uitat sa spun.
Eu am o maaaare lene . Trebuie sa fac o pereche de sandalute pentru o bebelina de 2 luni si..... abia am facut o talpa acum 2 zile  Smile Continuarea..... nu stiu cand va fi. Azi intentionez sa ma duc pana la o prietena sa o vad si sa iau un costum de baie dupa care sa ii crosetez unu. Sper sa im fuga lenea si sa il fac sa il poata purta vara asta . dar la cum sunt acum... nu promit nimic  rade 
Sa vem o zi frumoasa si ne leneoasa !

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Iun 2014, 10:50 am

Silvia, pacatoasa mai esti zilele astea....sa nu pui tu mana pe croseta...ntz, ntz, ntz...
Eu tricotez, mai am manecile sa le termin la o jacheta a fie-mi. Le tricotez pe amandoua in acelasi timp ca sa nu uit unde am inmultit si scazut !!! Darrrr....am uitat sa las gauri pentru butoniere  zid zid zid 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 14 Iun 2014, 8:11 am

Buna dimineata,doamnelor!
Nicio problema,harnica Daniella,aplici niste bentite cu gaura si gata,ai rezolvat-o.
Tuturor,o zi plina de reusite! prietenie 
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Sam 14 Iun 2014, 10:30 am

Neataaaaaaaaaaaaaaa....n-avem cafea???
Ia sa trag eu o fuga sa aduc Smile
Gata,hai la cafea Smile Si sa aveti un weekend perfect !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de stejara Sam 14 Iun 2014, 7:50 pm

Buna seara!
Noi azi am fost la tara,am cules frunza de vie, flori de trandafiri de dulceata roz,am mai ajutat parintii, apoi acasa, am facut dulceata, apoi sarmalute cu miez de nuca
Sa aveti o seara reusita!
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Celya_f40 Dum 15 Iun 2014, 9:25 am

Buna dimineataaaaaaaa!

boo 
Nici aici nu este cafea?  zid 
 coffee 
O zi minunata cu relax si veselie!  kiss 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Iun 2014, 9:51 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Uite aici iubita doamna!!!!
Buna dimineata!!
O duminica faina sa aveti!!! Eu azi nu am avut lumina dimineata si m-am spalat stiti voi...cu doua degete numai!!!! Nu suport apa rece!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Celya_f40 Dum 15 Iun 2014, 10:23 am

Sar'mana pe obraz... Danni ! pupi 
Aveam de gand sa merg la plaja, dar sufla un vant....brrr  zid 
Raman la capitolul curatenie ......in PC, mai sterg mai descarc ...mai postez pe ici pe colo ce-am mai facut...si, ascult muzica muuuuuulta  rock 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Iun 2014, 10:36 am

Intrebare: Ce mai stiti de cursurile eurocor????
Sunt ok? Diplomele sau certificatele sunt recunoscute???
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 15 Iun 2014, 10:38 am

Buna dimi, sunt si eu prin zona, m-am trezit de o ora si ceva dar parca inca imi e somn. Afara e frumos, soare si sesin dar 16 g in termometru momentantan. Am vrut sa merg la strand dar las pe saptamana viitoare, mai precis duminica viitoare, asta daca nu ploua. Mai nou e deschis doar la sfarsit de saptamana strandul.
Va las ceva dulce si ma duc pe afara putin.

Sreudel cu visine facut de mama ieri:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O duminica reusita tuturor!!! hug

Dani, cursurile sunt ok, interesante dar dupa cate am inteles eu sunt recunoscute doar daca dai si un examen fata in fata cu un profesor. Eu am facut cursul de "Creatie vestimentara" acum vre-o 7 ani, am primit si diploma dar nu am mai dat examenul cu profesor pt. ca trebuia sa merg la Buc. pt. asta.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Iun 2014, 11:42 am

Multumesc Alina!! Acum cativa ani i-am intrebat de pot trimite cursurile si in afara tarii, ma ofeream sa imi platesc singura transportul, dar nu au fost de acord iar eu nu voiam sa implic pe nimeni din tara sa imi faca serviciul sa primeasca cursurile si sa mi le trimita. Acum vad ca au obtiunea online, ceea ce ma bucura. Eu intentionez sa fac un curs si sa imi traduc si apostilez (asa s-o numi??) diploma (certificatul) . Intentia mea e sa imi gasesc un job in shipping companies. E mai bine platit si e si mai stabil. Ce fac acuma sunt prost platita si nu vad marire de salariu pe viitor. Sunt multe la mijloc si e mai bine sa fiu mai ....free, sa nu depind de nimeni. Asa imi place mie!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 16 Iun 2014, 7:27 am

Buna dimineata,doamnelor!O noua zi de luni,o noua saptamana. O,cate planuri,cate vise...sa se implineasca toate!  prietenie 
Si ceva care sa va mobilizeze:
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Lun 16 Iun 2014, 8:47 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si o cafea tot de aia,sa ne mobilizeze! Buna dimineata si buna saptamana ,fete harnicute Smile Sa aveti parte de sanatate si zambete,fericire si oameni frumosi in jur Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Lun 16 Iun 2014, 9:48 am

Buna dimineata
Danni ce e la voi cu atentatul acela? Nu stiu exact unde stai dar sper ca sunteti bine
O zi frumoasa, spor la treburi, gradini cu rod, bucate gustoase, hainute frumoase Asta va doresc azi
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 16 Iun 2014, 10:36 am

Buna ziua! La Ploiesti e zi bacoviana si nu cred ca va fi altfel azi. Eu am "servici saptamana asta, stau cu baietelul vecinei pentru ca au inchis gradinita mai devreme cu o saptamana si nu are cine sta cu el. Acum l-am adus la mine ca are M joc de glezne  Smile (pe ploaia asta....)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Lun 16 Iun 2014, 12:22 pm

Buna , dragele mele! Am avut o saptamana infernala care s-a terminat intr-un mod de-a dreptul surprinzator si chiar daca sunt franta de oboseala sunt foarte fericita.  Smile  Si asta i-o datorez baiatului meu cel mare, Andrei, care a obtinut locul 3 la consursul MiniArmoni si care prin cineva din juriu a fost pus in legatura cu un mare artist grec ce-l va ajuta in vara asta sa-si dezvolte tehnica la bouzouki. Asa ca v-am urmarit printre picaturi. Promit ca zilele astea va voi pune poze si cu costumul grecesc pe care i l-am cusut lui Andrei pt concurs. Pana atunci va doresc sa aveti parte de o saptamana linistita si va las sa va delectati cu un mic moment grecesc! pupi

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Lun 16 Iun 2014, 12:31 pm

Fiore, felicitari si mult noroc in continuare Sa aiba toate drumurile deschise inaintea lui Flowers  
Silvia, lasa draga. Asta e ca sa iti aduci aminte cum e sa ai copil la gradinita ca sa nu mai spun ca umbland dupa el tot timpul vei slabi mai usor pupi  
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Lun 16 Iun 2014, 2:59 pm

Mersi, Ema!  hug Sa dea Dumnezeu!
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Mar 17 Iun 2014, 9:46 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pai voi credeati ca mai astept mult???Buna dimineata,vin dupa voi cu cafeaua,in pat,la birou,oriunde sunteti:)
Have a great day ,ladies:)
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Mar 17 Iun 2014, 9:50 am

Bună dimineaţa
Day, dacă linkul tău e o cafea o servesc cu plăcere, de văzut nu văd nimic.

Fiore baftă multă...
Eu sunt frântă de oboseală aseară am fost la aikido, am transpirat mult, apoi am venit şi m-am apucat de gătit ciorbă....
Azi dimineaţă am gătit felul 2.... Cel mai greu e cu răcitul....
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Mar 17 Iun 2014, 10:06 am

Buna dimineata
Stiti ceva de Danni? Iar intreb pentru ca nu o vad conectata si stiu ca la ei, pe coasta de vest au fost doua atentate in ultimele doua zile (primul intr-o zona turistica - cel putin asa au anuntat la tv)
Day, asa mic dejun nu se refuza Multumesc
Gabica, sanatate multa
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mar 17 Iun 2014, 10:30 am

'neata!
Ema suntem ok. Atacul a fost un de am fost noi anul trecut in vacanta, nu se stie de e intre triburi sau Al-shabab asta din Somalia. Adevarul ca partea asta de coasta e foarte aproape de Somalia, daca te urci pe un varf de deal vezi tarabele cu arme de vanzare de la somalezi  rade rade Se pare ca au control, au trimis armata....nebuni la cap cu atacurile astea, anul asta nu vedem turisti.

Eu locuiesc in orasul port Mombasa, am plecat din Constanta la....tot un fel de Constanta...ha, ha....
Va doresc o zi faina si linistita.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Mar 17 Iun 2014, 11:32 am

Bine ca e totul ok
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Mar 17 Iun 2014, 1:14 pm

Eu te-am verificat,Danni,am vazut ca te-ai conectat si ieri dupa amiaza,deci esti bine Smile Si mie-mi intrase morcovul cand am auzit de atentate...
Gabica,chiar nu se vede cafeaua la tine??Am verificat,ditamai tava cu di tati
Eu iar m-am plimbat pana mai adineauri,mancare n-am,de calcat am un maldar,maine plec la capitala sa programez operatia si n-am niciun chef de munci casnice:) Le las in stand-by,chiar daca stiu ca o sa vin de la Bucuresti si in 4 ore tre sa fac bagaje,mi-am propus o minivacanta daca doctorul imi da o saptamana libera :P Imi iau masculul si plec cateva zile:)
Satu Mare,here i come Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 14 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB