Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Mier 28 Mai 2014, 10:05 am

Bună dimineaţa
Piciule cu aşa mic dejun vrei tu să te subţiezi?
Silvia să ştii că eu am întrebat de tine pe la topicul de prăjituri.. Mă bucur pentru scurta ta vacanţă.
Mirela, ia pune tu o poză cu tine să vadă lumea ce tinerică şi frumuşică eşti.
O zi frumoasă vă doresc
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Mier 28 Mai 2014, 10:08 am

Buna dimineata fetele!
Silvia, bine ai revenit Ma bucur ca te-ai simtit bine Ai facut poze?
Gabica a fost luna atunci pe moment ca a doua zi era praful gros peste tot (v-am zis ca am un sistem de ventilatie prin pereti care duc la un ventilator de pe bloc care se declanseaza automat si care imi umple casa de praf si de mirosuri de pe la altii)
Azi nu stiu ce voi face concret E dupa inspiratie
O zi frumoasa si vesela sa avem
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mier 28 Mai 2014, 10:47 am

Buna dimineata!
Eu is la un capuccino. Piciu merci de tratatie!
Silvia 6 zile??? Ohhh as vrea si eu 6 zile!!
Eu lucrez la un proiect de marketing si is cam bagata. Plus trebile zilnice, vine sfarsitul de luna, platit salarii, creditorii...la,la, la....
Fetele care lucrati pe la resurse umane??? Am primit o scrisoare de la o angajata ca vrea sa lucreze pe pozitia initiala care a fost nu pe cea de acum dupa promovare. Nu are nici o justificare serioasa, nu e bolnava ca sa fie considerat cazul. Din cate stiu eu compania are dreptul sa o concedieze. Daca era verbal vorbeam cu ea si o faceam sa inteleaga dar deja a adresat scrisoarea la HRul nostru.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Mier 28 Mai 2014, 11:39 am

Buna tuturor! Este aproape pranzul si eu sunt franta de oboseala deja. Aseara tarziu n-am avut ce face decat sa ma plimb cu salvarea la spital cu Stefi ca a facut alergie la capsuni si era nevoie de o branula si hidrocortizon de urgenta ca sa desumflam edemele. Ei dar ati vazut voi ambuanta cu rampa ca sa poti urca o persoana care foloseste scaunul rulant? Nici eu! Si asa a inceput circul cu urcatul si coboratul din salvare, cu brancardierii care nu stiu sa-l manevreze insa au muuulta experienta, chiar si decat tine care numai asta faci 24 di 24 de ore, iar la final cireasa de pe tort : prinderea branulei. Pai nu garantez ca pot sa o pun zise asistenta dupa ce a strambat din nas ca Stefi este grasut si nu are vene. Degeaba am incercat sa-i sugerez unde ar prinde garantat pt ca acolo am pus mai mereu, ce o inveti tu pe ea sa-si faca meseria? Si de ce n-am venit cu leucoplast de acasa ca ele nu au. Nu stiam? I-am replicat ca ar trebui sa aiba si pot intelege ca nu e vina ei ca nu au , dar nici a mea, iar sistemul medical trebuie sa asigure asa ceva. Dar traim in Romania!  zid In final am ajuns acasa cu alta ambulanta care nu avea decat sofer si la ora aia nu era nici tipenie de om pe afara deci noi doi si cu baiatul cel mare ne-am chinuit sa-l dam jos pe Stef care cred ca are in jur de 70 kg + caruciorul cu 2 baterii vreo 20 kg, deci in total 90 kg. Asa ca am facut de planton noaptea si la 4 dimineata tratamentul pe vena si la 6.30 trezirea pt scoala. Imi venea sa ma  shot  ! Noroc ca m-am calmat sapand gradina si acum ma duc sa fac mancare de regim fara proteina animala.
Va doresc sa aveti o zi mai buna decat a mea si sa nu aveti nevoie de ambulanta!!!  pupi
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Mier 28 Mai 2014, 12:23 pm

Fiore iti doresc multa putere  kiss kiss  sa treci peste toate!!! Aia cu leocoplastul m-a lasat fara coments...in Constanta!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 28 Mai 2014, 12:52 pm

Buna dimineata! Sa avem o zi frumoasa ca cerul vazut de mine de un velier atunci cand am fost plecata.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
danniela 6 zile dar am muncit in toate sa stii . Aaaa mai puin in a sasea in care am tras chiulul si am stat 3 ore la plaja si balaceala in apa marii. A fost super.
Da am facut si poze dar inca nu am reusit sa le asez pe caprarii. Am facut 1400 si ceva de poze  Smile cu hoteluri cu tot. (stiti ca eu in plecarile mele asta fac, vizitez locatii de cazare)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Mier 28 Mai 2014, 12:59 pm

Mersi Daniela dar nu in C-ta s-a intamplat , ci in Braila tara tuturor posibilitatilor!
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Mier 28 Mai 2014, 1:58 pm

Fiore - Naspa!!!! Le-as fi dat cu ceva in cap!!!! Mai ales asistentei!!!
Morala: fara capsuni :)Si eu faceam alergie cand eram mica, dar nu in halul ala, ci doar ma umpleam de bube maaaaari cat moneda de 50 bani si ma mancaaaaaaaau de ma scarpinam pana imi dadeam sangele  rade  Si stiam ca orice capsuna sau gura de ciocolata trebuie stinsa cu Clorocalcin  Sad 

O zi faina!!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 28 Mai 2014, 6:48 pm

Seara buna, desi va citesc in fiecare zi nu am mai scris de cateva zile. Sunt ocupata cu una, alta. Cu magazinul la care fac cu schimbul cu mama si cu quilling-ul meu la care am avut ceva comenzi saptamanile trecute. Iar azi printre picaturi am facut si ordine in dulap si am mai donat din haine nepoatelor vecinei (verisoara mamei) de peste drum. Haine care stateau nefolosite de ceva timp in dulap si imi ocupau spatiu.
Astea fiind spusr ma duc pe afara putin ca inca e cald si soare.
O seara faina tuturor!!! hug 
A....am uitat sa va spun ca sambata am fost la o nunta impreuna cu ai mei la o prietena din copilarie mai mica decat mine cu 1 an si 2 luni.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Joi 29 Mai 2014, 6:27 am

Buna dimineata! Ceai de leustean nu am facut...dar parca cafeaua mea are gust de leustean atat am gandit  la el si vorbit de el! ..de leustean, soro! OFF sa vad ce fusta ma incape....mai bine trag o rochie sac pe mine si o vesta sa-mi ascunda "marul din talie"  wink 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Joi 29 Mai 2014, 8:08 am

Neata ! Azi ma simt mai odihnita, insa am facut o boacana mare de tot fara sa stiu ce fac: am bagat rufe la spalat la masina si apoi am auzit la radio ca azi e Inaltarea Domnului! Eu cu ultimele evenimente nu mai stiam nici cum ma cheama, darmite in ce zi suntem. rade 

Sunt fericita ca Stef e mai bine si eu am reusit sa incep fizioterapia de care aveam mare nevoie.

Lacrisel - multumesc pt sustinere, insa eram la mana ei sa-mi puna branula ca altfel ma interna si nu aveau conditii pt copilul meu care este cu probleme deosebite. Am preferat sa-mi tin limba in gura (eu care nu prea sunt diplomata) ca sa-mi ajut copilul mai repede. M-am saturat si am obosit sa ma tot cert pe unde ma duc si sa mor cu dreptatea in mana.  zid
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Joi 29 Mai 2014, 8:34 am

Neata fete,n-am mai trecut pe aici decat in fuga cateva zile si am citit ce ati mai facut.Fiore kiss te inteleg atat de bine...doar ca eu nu taceam,eu chiar le spuneam pe fata tot ce aveam de spus,pe un ton dragut si oarecum glumet,dar cu sagetile bine tintite.Si le simteau,crede-ma....Si puiul meu a fost in fotoliu rulant vreo 7 ani...
Mi-era dor de stat la barfe cu voi:)
La mine vestile nu-s tocmai bune,si de la reconstructia mea s-a ajuns la speranta ca nu avem de-a face cu vreo recidiva,deci teste,drumuri,cozi,caci la privat nu-mi permit,deci stau pe mana spitalelor de stat.Acum e cum o vrea Domnul,pana una alta,aseara am fost la Zumba si m-am descarcaaaaaaaaaaaattt,de s-a mirat toata lumea de mine ,hahaha .I-am trimis instructorului mesaj dupa,ca a fost Zumba de refulare,ca m-a intrebat de cateva ori daca mai pot:) Deci va data seama ca am dat din toate alea,mai cu sarg decat normalul,daca m-a observat el dintre 30 de fete Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 29 Mai 2014, 8:38 am

Buna dimineata!
Iau cafeau de la piciu si lenevesc azi. (de parca nu asta fac de cateva zile  rade )
sa aveti o zi senina!
edit ca m-am lovit de Day (sper ca nu te-am daramat)
Day totul va fi bine!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 29 Mai 2014, 9:15 am

'neata!
Day, speranta moare ultima, curaj si mergi mai departe. Fa testele sa nu fie vreo problema. Nu poti croseta cat stai la coada???
Fiore, scuze, eu am vazut constanta, apoi m-am benoclat mai bine. De parca ar conta in ce oras esti, pacat ca este atat nesimtire.
Eu aseara am clacat cu o durere de cap si fara pofta de mancare desi mi-era foame sa lesin, am mancat o felie de paine cu masline, toata ziua, si asa m-am culcat. Acum ma simt si mai obosita, abia ma ridic de pe scaun dar musai sa imi bag un impuls sa mananc niste legume si fructe si sa ma pun pe picioare. Cred ca gripa aia a fost tare nasoala ca si acum nu mi-a trecut tusea. Dar sa moara Veta de iau vreo bulina.
In rest lene si la mine, eu oricum nu fac nimic, doar gatesc si imi spal mie.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Joi 29 Mai 2014, 10:04 am

Neaţa fetele.
Azi fiind sărbătoare mă apucaui să fac curat în micul meu atelier de croitorie. S-au strâns multe haine pentru reparaţii şi le cam împrăştiasem. Dar, mă gândii să bag în priză şi aparatul de uscat legume cumpărat de soţul meu acum vreo săptămână şi pe care nici măcar nu l-am scos din cutie. (ruşine să-mi fie!!!)
Are 4 tăvi; în prima am pus nişte felii de mere şi dovlecei . În cea de-a doua pusăi nişte leuştean semiuscat. Zic eu să mai strâng şi plantele înşirate pe toate dulapurile.
Mirosea în toată camera a leuştean. Eu chiteam haine de zor, că mai scosăi şi sacul cu cele de vară foarte subţiri.
Pe la 8.30 mersăi să mănânc. Îmi făcui 2 ouă în apă. Mă apucă un somn de era să cad cu faţa în farfuria cu mâncare.
Ieri am citit despre leuştean (un link pus pe la "hai să slăbim"), nu ştiu dacă ajută la slăbit dar ca somnifer eu zic că-i bun. Deseară îmi pun o lingură în mâncare şi să vezi "adormire".

Day, mă bucur să eşti bine.
Fiore, doamne ajută.
Silvia ţi-am văzut pozele pe facebook, arăţi minunat... îţi priesc excursiile...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 29 Mai 2014, 10:22 am

Gabica cum arata ''obiectul''???? Foarte interesant, nu mai stai cu plantele insirate pe toate dulapurile  rade rade 
Iar despre leusteam tocmai voiam sa iti spun ca aici lumea bea ceaiul de leustean nu il usuca, ori tu il vrei pentru la iarna cand vine Craciunul ha??  rade rade 
Eu pun leustean doar in ciorba. Dar acum nu mai am deloc, a cumparat seminte dar nu au vrut sa rasara si pace. O sa imi aduc o radacina....sau ia sa intreb eu pe cumtra consul daca are ca asa am o impresie ca ei au in gradina la Nairobi. Poate imi doneaza si mie o radacina. Aici nimeni nu stie ce e ala leustean!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 29 Mai 2014, 10:29 am

Gabica mie-mi spui  rade imi priesteeeee si inca inca cum, , numai ca sunt putine si surte  rade 
Am pus poze cu putin din ce am vazut eu la Drumetii si locuri vizitate.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Joi 29 Mai 2014, 12:39 pm

Buna ziua
Azi il am pe al meu pe cap pentru ca aici e liber oficial pe ziua de azi De dimineata ma tot bazaie la cap Nici macar nu ma stresez sa vad ce vrea
Revin maine dar nu inainte de a va dori o zi frumoasa in continuare
Day, curaj si multa sanatate.
Fiore, lasa ca nu e nici un pacat La cate ai tras...Insanatosire grabnica copilasului tau
Silvia, maine ma uit si eu la pozele tale Abia astept
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Vin 30 Mai 2014, 5:47 am

Buna dimineata!
Ati observat e vineri...a mai trecut o saptamana...ca un fum...Incepe weekendul!
Sa avem numai zambete si impliniri! Spor in toate!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 30 Mai 2014, 9:07 am

'neata!
Eu ma simt asa de sleita...habar nu am ce e cu mine!!!
O zi faina si weekend placut!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 30 Mai 2014, 9:29 am

Neata!!!!
Pentru cine nu are timp acasa, dau eu una de-asta, facuta pe fuga...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 30 Mai 2014, 9:43 am

Wow, asta e tare!!! Imi place, numai ca nu stau asa mult in trafic. Si la gropile de aici dupa ploaie.....s-a inmuiat asfaltul, tot orasul e plin de gropi.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Vin 30 Mai 2014, 9:47 am

Neaţa!.
Mulţumesc pentru cafele.... eu dorm pe mine....
aici plouă.... aglomeraţie mare pe străzi....
sunt zilele Craiovei, multe străzi sunt închise temporar...
Weekend plăcut...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de aurishta Vin 30 Mai 2014, 11:00 am

Ma bag si eu la o cafeluta cu voi....am o "fereastra" si "forumesc"  Smile 
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 30 Mai 2014, 11:21 am

Buna dimi dragelor ca inca mai e. Va imvit la un cappucino si ma duc la treaba, adica la magazinul meu.
Afara e un cer senin, soare dar cam racoare.
Asa ca va urez o zi de vineri placuta si cu mult spor in tot ceea ce faceti. hug 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB